دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام خود استیضاح و روسیه بررسی “گاو***” در یک سخنرانی تلویزیونی در کاخ سفید سخنرانی برای حامیان و ملت یک روز پس از متحدان جمهوری خواه در واکنش به تبرئه او از اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

رئیس جمهور آمد و به شرق اتاق victory lap رویداد با نمره به حل و فصل انبوه, bemoaning مشاور ویژه روسیه در انتخابات دخالت پروب و دیگر تحقیقات خود را از سال 2016 انتخاباتی و ریاست جمهوری است.

“این همه گاو***” آقای ترامپ گفت: از کسانی که تحقیقات و آمریکا’ استیضاح شد. او تمسخر دموکرات ها بیش از سابق مشاور ویژه رابرت مولر گزارش که موفق به وضوح دولت اگر او مرتکب هیچ جرم و به صراحت اعلام کرد آن را تبرئه او اگر آقای مولر تا به حال به این نتیجه رسیدند هیچ جنایات را مرتکب شدند.

او رفت و پس از سناتور رامنی تنها جمهوری خواه به رای دادن برای حذف او که خود را ذکر مورمون به عنوان یک دلیل چون او سوگند سوگند به خدا قبل از محاکمه آغاز شد. آقای ترامپ ادعا که آقای رامنی “استفاده از مذهب به عنوان چوب زیر بغل” گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در خود شکست خورده سال 2012 کاخ سفید پیشنهاد با اضافه کردن: “همه چیز می تواند اتفاق می افتد زمانی که شما موفق به شدت در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

اتاق شرق سقوط کرد و سکوت او به عنوان پاره پاره به آقای رامنی پس از آشنایی با رهبر.

سوم رئیس جمهور به استیضاح پیش بینی کرد که آمریکا خواهد بود به احتمال زیاد به استیضاح او را دوباره هر چند که ثانیه پس از او به خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی او به زودی خواهد بود سخنران چرا که رای دهندگان را دموکرات ها بیش از استیضاح امر در انتخابات در ماه نوامبر. که نتیجه خواهد نوار دموکرات ها از خانه خود را اکثریت و استیضاح قدرت.

رئیس جمهور به نام خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff یک “باطل” سیاستمدار و سخنران نانسی پلوسی یک “فرد وحشتناک” اضافه کرد: “اینها باطل مردم است.”

که به نام رئيس جمهور آمریکا’ بررسی موضوع اوکراین و رای به استیضاح او “بد” و “فاسد”. او را متهم دموکرات “ساخت تا حقایق” حمله به آقای شیف در طول یک درهم و برهم ارائه است که darted از امروز تا 2016 در تصادفی.

Mr تهمت مخالفت دوباره او را “اشتباهی” گفت که او تا به حال ساخته شده اشتباهات در زندگی خود را — اما نه در معاملات خود را در سال گذشته با رهبران اوکراین. در یک لحظه نادر از او عذر خواهی کرد به کل خانواده اش گفت: استیضاح امر دشوار بود بر روی آنها.

او را در آغوش گرفت و به بوسه به طور جداگانه به دختر و کاخ سفید مشاور Ivanka Trump و بانوی اول Melania Trump. “من می خواهم برای تشکر از خانواده من برای چسباندن از طریق آن,” او گفت:. “این بخشی از معامله است.”

او پیشنهاد کرد بدتر ممکن است اتفاق افتاده است به او تا به حال او را اخراج سابق FBI مدیر James Comey – سپس تحویل یک هشدار اگر او همچنان به ترک کردن هر گونه پیشنهاد او در ذهن برای جلوگیری از آینده استیضاح سوالات.

“این هرگز اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر ، من می توانم به شما بگویم که حداقل شما به تمرکز بر این به دلیل آن می توانید به دور از شما بسیار به سرعت. ما تمام شده است از طریق بسیاری با هم. … آن بوده است بسیار ناعادلانه وضعیت” آقای ترامپ گفت: از مجلس درخواست استیضاح نمایندگان و سنا محاکمه.

حدود یک ساعت قبل از آقای ترامپ وارد اتاق شرق به عنوان “عدالت و پیشرفت” های انجام شده و دعوت مهمانان را تحسین و تشویق می کردند مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام ارسال یک شات در سراسر تعظیم از حزب دموکرات و آقای رامنی در طول یک فاکس نیوز ظاهر.

رئیس جمهور در نظر دارد به او به عنوان ذکر شده در یک رویداد در اوایل روز پنج شنبه بحث در مورد “چگونه به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شاید شما می دانید که مردم باید پرداخت برای آن است”.

مرسدس Schlapp سابق کاخ سفید ارتباطات رسمی که توصیه می کند خود را دوباره انتخابات خواسته شد به تعریف “پرداخت” تهدید دقیقه بعد در سی ان ان.

“بازپرداخت رئیس جمهور را برنده انتخابات مجدد در سال 2020” Ms Schlapp گفت. “من به شما بگویم وجود دارد دموکرات (رای دهندگان) در خارج وجود دارد وجود مستقل در خارج وجود دارد خسته هستند و با شم سیاسی از دموکرات ها. آنها در حال هدر رفتن وقت مردم را.”

Ms Schlapp – که اغلب در دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کابل نیوز در حالی که او مشغول به کار در کاخ سفید قبل از خروج از زمانی که Ms گریشام شد مدیر ارتباطات و دبیر مطبوعاتی – ساخته شده روشن است که کاخ سفید شد و با هدف قرار دادن آقای رامنی. که شکستن با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که او “نا امید” توسط آقای رامنی حذف رای خواهد اما قرار نیست این نماینده مجلس یوتا در “لانه”.

“او می خواهد به سناتور از Acela راهرو,” او گفت: آقای رامنی با اشاره به تصادف مرگبار قطار اکسپرس خط اجرا می شود که از واشنگتن DC به بوستون. “او می خواست رئیس جمهور برای حمایت از او در مجلس سنا پیشنهاد … و رئیس جمهور ایستاده بود توسط میت رامنی. … آن را فقط نشان می دهد که میت رامنی هیچ وفاداری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار استیضاح محاکمه ‘بد و فاسد’

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است او را کنار دستیاران ارشد و حتی شخصی consigliaries مانند وکیل سابق مایکل کوهن که در حال حاضر ساکن در زندان فدرال برای کار او از طرف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مورد خواسته Ms گریشام را تهدید خانم پلوسی به خبرنگاران گفت: در کنگره “که به زبان … چیزی که شگفتی هر کسی”.

“آنها باید بدانند که زمانی که در کاخ سفید صحبت می کند آن یک تن وزن. آنها در حال دادن تشویق مردم به انجام کارهای,” او گفت: با توجه به رئیس جمهور گفت: وجود دارد “خوب” مردم “هر دو طرف” از ماه اوت سال 2017 خشونت در Charlottesville, Virginia در اطراف حوادث اسپانسر شده از طرف سفید supremacist گروه.

“ما تا به حال یک رابطه تیره و تار در حالی که” خانم پلوسی گفت: در طول هفته در کنفرانس مطبوعاتی قبل از رئیس جمهور صحبت در مورد استیضاح. “من فکر می کنم که آنها باید مهار نظرات خود را به دلیل آنچه آنها می گویند وجود دارد رفتن به بازپرداخت به ما برای حمایت از قانون اساسی ایالات متحده است.”

بسیاری از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا کاپیتول هیل مدافعان بودند در آن حضور داشتند. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و اقلیت شلاق استیو Scalise و همچنین کنگره علامت مراتع نشسته در ردیف جلو. بنابراین بیش از حد هم رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

همچنین دریافت یک صندلی ردیف جلو بود اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney که دموکرات ها می خواستم به شهادت در استیضاح و تحقیق و محاکمه تنها به مسدود شود برای اولین بار توسط کاخ سفید پس از آن جمهوری خواهان مجلس سنا.

ورود به تشویق ایستاده فقط چند دقیقه قبل از آقای ترامپ وارد اتاق شرق بودند اعضای مجلس سنا در دادگاه دفاع تیم همه لبخند به عنوان آنها لذت پیروزی خود را.

زمانی که آقای ترامپ گفت: آقای مک کانل او یک “فوق العاده شغل” با سنا محاکمه مهمانان دعوت شده در پاسخ با دیگر ایستاده اند. “این مرد بزرگ است” گفت. “و من آن را درک میچ. … او می دانست این بود که کج سیاست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im