مغلوب ساختن پیشی جستن با شدت گرفتن در برابر متحدان ناتو در طول coronavirus جلسه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر “سوء استفاده” از ناتو و شکایت در مورد ما هزینه های بیشتری بر روی آن نظامی از متحدان اروپایی در طول یک جلسه در دولت از coronavirus همه گیر در ایالات متحده است.

او گفت: “همه آنها بازی برابر ما است. آنها بازی شده, بازی مقابل ما برای سال.”

رئیس جمهور ادعا کرد که “برخی از مردم که در زمان بزرگترین مزیت ما متحدان ما” را به عنوان او raged در برابر اتحادیه اروپا “مصرف” ما تجهیزات پزشکی.

روزانه خود را در کاخ سفید در جلسات دولت در پاسخ به Covid-19 اغلب ولگرد از بحران بهداشت و درمان به رئیس جمهور قولنج بسیار شبیه به مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات به عنوان او swats در اعضای مطبوعات در مقابل او و شکایت در مورد “ناعادلانه” درمان او به عنوان سیاهی پلت فرم خود را.

روز پنجشنبه به عنوان ما زخمی و نزدیک به 1000 رئیس جمهور نه تنها پاره پاره ناتو بلکه دو برابر پایین در حملات علیه رسانه ها گفتن یک خبرنگار که “برخی از افراد در حرفه خود را” می خواهم برای دیدن اقتصاد موفق به جلوگیری از انتخاب مجدد او.

او به نام “خبر جعلی” و گفت که اگر آن را برای او و دولت او “شما حتی نمی باید یک کشور باقی مانده است.”

سال گذشته رئیس جمهور گفت که او را تنبیه اعضای ناتو با معامله بلوک اگر او تعیین کرده است این کشورها نیست “انجام تعهدات خود” به دفاع نظامی صرف.

رئیس جمهور همچنین موفق به تایید می کنند که ما را در دفاع از این کشورها اگر آنها حمله کردند.


در طول سال 2019 اجلاس ناتو گفت که آمریکا “مقابله با” کشور “از یک تجارت نظر” و یا “در راه های مختلف” اگر آنها “متخلف” در دفاع خود را صرف تعهدات.

آقای ترامپ افزود که “این منصفانه نیست” که متحدان ناتو کمک به دفاع از کشورهای است که متعهد نیست حداقل 2 درصد از هزینه های خود را در دفاع.

“اگر چیزی اتفاق می افتد ما قرار است برای محافظت از آنها را ؟ این واقعا عادلانه” او گفت:. “اگر آنها نمی خواهند به من باید برای انجام کاری با توجه به تجارت است. با تجارت من تمام کارت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>