“با نرخ بهره در ایالات متحده که در صفر این است که این زمان برای ما دهه مدتها زیرساخت لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “باید آن را بسیار بزرگ و جسورانه دو تریلیون دلار و متمرکز می شود صرفا در شغل و بازسازی پس از زیرساخت های بزرگ از کشور ما! فاز 4.”

اما قانونگذاران برای بیش از سه سال در حال حاضر موفق به شکستن معنی دار زمین در دو حزبی زیرساخت مذاکرات ساخت این موضوع چیزی از یک شوخی دیرینه در کاپیتول هیل. برخی از کارشناسان با اشاره به این که یک بیماری همه گیر ممکن است یک فقیر هم به سطح شیب دار تا پروژه های ساخت و ساز با توجه به این که مقامات بهداشتی فدرال در حال ترغیب کارگران به ماندن در خانه اگر ممکن است و اجتناب از تماس شخصی.

خود را “فاز 4” نظر به این واقعیت اشاره دارد که کنگره تصویب کرده است سه اسکناس در پاسخ به مشکلات ایجاد شده توسط شیوع کروناویروس با جدیدترین قانون تصویب شده در روز جمعه. که قانون هدایت بیش از 2 تریلیون دلار در هزینه های اضطراری برای کمک به شرکت های جدید $1,200 پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها کمک به شرکت های هواپیمایی, دولت, بیکاری, برنامه و یک میزبان از دیگر گروه ها.

رئیس جمهور ارائه اضافی و جزئیات در مورد زیرساخت های ایده و یک سخنگوی کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

دموکرات کنگره در حال حاضر در کار بعدی تلاش و بحث را آغاز کرده اند در آنچه در آن ممکن است شامل.

کارشناسان بهداشت عمومی به نام برای آمریکایی ها به خود جدا و متعدد متحده صادر stay-at-home سفارشات خواسته همه اما ضروری کارکنان به ماندن در خانه های خود. زیرساخت های ایران را تا حد زیادی متمرکز بر ارائه صدها میلیاردها دلار برای تعمیر و نگهداری و تعمیر در جاده های کشور, پل ها و دیگر پوسیدگی زیرساخت — که احتمالا نیاز به کارگران در تماس نزدیک با یکدیگر است.

“من شده است و این نقطه برای سال در حال حاضر: او صحیح” گفت: Jared برنشتاین سابق مشاور اقتصادی رئیس جمهوری جو بایدن (D) در مورد تهمت استدلال در مورد پتانسیل برای استفاده از نرخ بهره پایین به صندوق زیادی زیرساخت لایحه. “اما ما باید واقع بینانه در مورد چگونه زیرساخت های متناسب با ماهیت بحران کنونی است.”

این مسئله ممکن است غیر ممکن است برای حل و فصل. کنگره باید تصویب زیرساخت های بسته در حال حاضر به سرمایه گذاری در بحران سیاسی و نرخ بهره پایین اما پروژه های ساخت و ساز نیست باید تا آغاز قرنطينه برداشته گفت: پیتر Gowan, یک کارشناس اقتصادی در سمت چپ متمایل به دموکراسی مشارکتی.

برجسته دیگر شکاف هنوز هم ممکن است دشوار برای قانونگذاران برای غلبه بر. جمهوری خواهان مجلس سنا باید خودداری کردند در افزایش مالیات به عنوان بخشی از یک معامله زیرساخت کلیدی نقطه چسبیده در مذاکرات قبلی و معلوم نیست که اگر محافظه کاران در حال حاضر به صرف پول بیشتر فراتر از معاملات بزرگ در حال حاضر امضا و به قانون است. مغلوب ساختن پیشی جستن مرجع به نرخ بهره پایین در روز سه شنبه پیشنهاد کرد او در حمایت از قرض گرفتن به شدت برای تامین مالی پروژه های جدید که احتمالا اضافه کردن به دولت بدهی.

در طول مبارزات انتخاباتی خود در چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده $1 تریلیون زیرساخت های بسته گفت: ایجاد صدها هزار شغل و بازسازی جاده ها و پل ها و بنادر و فرودگاه ها در میان چیزهای دیگر. اما مقامات کاخ سفید نمی تواند رسیدن به توافق میان خود بر سر نحوه تامین مالی یک بسته.

کنگره دموکرات ها مدت طولانی است که شک و تردید از جدیت پشت مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش در زیرساخت های معامله. هر دو طرف باید به شدت مخالف در مورد چه پروژه باید شامل یک زیرساخت لایحه با محافظه کاران رد دموکراتیک تلاش برای شامل پروژه های انرژی پاک و سایر مقررات در کاهش تغییرات آب و هوایی در خود قانون.

“همه ما را جوک در مورد آن, اما مشکل این است که زیرساخت های خالی رگ مدت که به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف گفت: Ryan Ellis, یک محافظه کار متخصص مالیاتی. “شما می توانید صحبت کردن با 10 نفر در اطراف شهر و ممکن است شما 10 مختلف تاکید به چه معناست و چه تعریفی از آن است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de