مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی تقبیح رسانه برای گسترش نمی Obamagate توطئه

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany اندرز مطبوعات سپاه در روز جمعه برای امتناع از ترویج تئوری های اثبات نشده نشان می دهد باراک اوباما و دیگر مقامات دولت به دنبال تضعیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات و با “دریدن” از رئیس جمهور سابق aide.

شانل Rion با امریکا خبر که رئیس جمهور است و ستایش برای آن چاپلوس پوشش پرسید که آیا آقای ترامپ بود “با توجه به عفو” سلف خود کسی که محکوم شده است از هر گونه جرم و جنایت برای “به طور غیر قانونی شنود” و “غیر قانونی جاسوسی بر شهروندان” در میان “بالقوه دیگر جنایات” به عنوان بخشی از رئيس جمهور “Obamagate” توطئه که در آن سابق اوباما مقامات متهم به تله انداختن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین به عنوان بخشی از یک “دولت عمیق” نیش علیه دولت او.

این سوال به نظر می رسد به عنوان یک کمک برای وزیر مطبوعات به عنوان خوانده شده از آماده سخنان و نشان می دهد چندین مجازی اسلاید آماده “سوال” برای خبرنگاران و به درخواست آقاي اوباما.

“هر روزنامه نگار می خواهم برای پاسخ به اینکه چرا مردم بودهاند که بدون نقاب” خانم McEnany گفت. “آیا کسی آن را بر خود برای مطرح کردن هر گونه سوال در مورد مایکل فلین و دریدن به رئیس جمهور اوباما سخنگوی? نه یک روزنامه نگار را مطرح کرد که سوال است.”

Ms McEnany قبلا به نام بر مطبوعات در هفته گذشته به “بررسی” Obamagate هنگامی که پرسیده شد که به طور مستقیم و چه جنایاتی مرتکب شدند توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن سلف پس از رئیس جمهور شکست خورده به توضیح اتهامات خود را. رئیس جمهور بعد از ایشان تشکر خود را از “صفحه کلید رزمندگان” در توییتر.

آقای فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی به عنوان بخشی از اداره تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. آقای ترامپ دادستان ویلیام بر ثبت یک حرکت به اخراج این مورد. سابق مشاور امنیت ملی مجرم به دروغ به اداره مورد ماده از یک تماس تلفنی با آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

در این جلسه رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که ما می خواهد خانه عبادت به “باز کردن در حال حاضر” و به دستور فرمانداران به انجام این کار و یا او را تهدید به “نادیده گرفتن” مقامات که سرپیچی از او ،

اما Ms McEnany شکست خورده به نقطه را به هر قانون فدرال است که به رئیس جمهور گسترده اقتدار به انجام این کار و پیشنهاد کرد که مطبوعات می خواهد برای ادامه بسته شدن کلیساها و کنیسه ها و مساجد.

او گفت: “رئیس جمهور را به شدت تشویق هر فرماندار اجازه می دهد تا خود را در کلیساها به بازگشایی و پسر آن را جالب می شود در یک اتاق است که به شدت می خواهد به نظر می رسد برای دیدن این کلیساها و خانه از عبادت ماندن بسته شده است.”

رئیس جمهور اعلام کرد که او دارای برچسب خانه از عبادت به عنوان “ضروری” در طول coronavirus همه گیر و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر شد دستورالعمل جدید برای عبادت با فاصله فیزیکی و کاهش تلاش به عنوان تقریبا هر دولت شروع به سهولت محدودیت از هفته قفل کردن اقدامات است.

خبرنگاران کاخ سفید اعتراض به Ms McEnany سخنان — العالم خبرنگار جف میسون به او گفت که او “در حال مرگ برای رفتن به کلیسا” و فشرده Ms McEnany بیش از این که آیا آن را بی خطر است برای بازگشایی در مناطق که در آن قرنطینه اقدامات هنوز هم لازم است.

“جف امن برای آن است که خود را بازگشایی کلیساها اگر شما انجام این کار مطابق با دستورالعمل” Ms McEnany گفت.

CDC دستورالعمل صادر شد و نه قبل از جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>