مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور می گوید: همیشه تلاش می کند به گفتن حقیقت به او حمله رسانه های اجتماعی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور گفت: همیشه در نظر دارد به ارائه اطلاعات درست به عنوان او آماده برای امضای یک فرمان اجرایی در برابر رسانه های اجتماعی و تکنولوژی غول.

Kayleigh McEnany گفت: اگر هر کسی باید واقعیت-بررسی بیشتر آن را باید در رسانه های جریان اصلی.

“من در اطراف رئیس جمهور قصد او این است که همیشه به دادن اطلاعات درست به مردم آمریکا,” او گفت: طی یک نشست خبری امروز است.

جلوتر از انتظار فرمان اجرایی در رسانه های اجتماعی Ms McEnany گفت که توییتر قرار داده است, نادرست, نادرست واقعیت بررسی رئيس جمهور توييتها.

“معاون رئیس ستاد در اینجا بود که کاربر برای اولین بار در تاریخ از توییتر برای دریافت به اصطلاح نقل قول ‘دستکاری رسانه ها’ برچسب, برای ارسال یک ویدیو که بازی کلمه به کلمه, کلیپ,” او گفت:.

“این است که هیچ انطباقها که این دو باور نکردنی مداخلات توسط توییتر هدف قرار گرفتند در برابر رئیس جمهور ایالات متحده و یکی از رییس مشاوران.”

منظور اجرایی انتظار می رود که مربوط به بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که اجازه می دهد تا سیستم عامل مانند Twitter, Facebook و YouTube در نظر گرفته شود به عنوان سیستم عامل به جای ناشران.

“مختلف وجود دارد سپر در محل که در اصل سپر برخی از این رسانه های اجتماعی شرکت ها و اجازه می دهد آنها را به سانسور محافظه کار کاربران و ما قادر به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در پشت آن سپر” Ms McEnany گفت.

“ما به دنبال راه هایی برای حذف برخی از کسانی که سپر به برگ ریزان برخی از نور در آنچه اتفاق می افتد و برخی از تصمیم گیری در پشت صحنه.”

Ms McEnany با اشاره به نادرست توییت از توییتر را بالا کارکنان است که تا به حال دریافت نکرده گمراه کننده رسانه ای یا واقعیت-چک کردن برچسب به عنوان نشانه ای از تعصب در این شرکت است.

“توییتر را از سایت یکپارچگی توییتی است که وجود دارد, نقل قول, ‘واقعی نازی ها در کاخ سفید” و هیچ حقیقت, بررسی برچسب شده بود تا کنون اعمال شده به این کاملا ظالمانه توهین آمیز و نادرست ادعا شده در مقابل کاخ سفید و کارکنان خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im