مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت سابق 49ers صاحب Edward J DeBartolo با وجود اتهام تجاوز جنسی و فساد مورد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک بخشش سفارش عفو ادوارد جان DeBartolo Jr سابق توسعه دهنده املاک و مستغلات و NFL اجرایی است.

آقای DeBartolo برخورد کرده بود مشکلات قانونی در طول سال از جمله تجاوز جنسی به اتهام او حل و فصل در خارج از دادگاه و یک مورد فساد در لوئیزیانا. او التماس کرد گناه را به دومی دریافت دو سال آزادی مشروط و 1 میلیون دلار خوب است.

NFL بزرگ چارلز هیلی صحبت در خارج از کاخ سفید با دیگر football legends, ستایش سابق San Francisco 49ers مالک.

“همه ما اشتباه” آقای هیلی گفت. “من می دانم آنچه که او انجام داده … برای کودکان و نوجوانان.”

او مورد ستایش قرار داد به عفو آقای DeBartolo برای خیریه کار می کنند و برای او چگونه درمان می شود بازیکنان خود را.

جری برنج یک 49er گیرنده گسترده ای گفت: رئیس جمهور خطاب به گروه مورد آقای DeBartolo تلاش برای “بزرگترین در تمام دوران است.”

عفو آخرین Mr مغلوب ساختن پیشی جستن است اعمال می شود به یک هنرمند مشهور یا ثروتمند آمریکایی هر چند کاخ سفید ساخته شده است که یک فشار بزرگ برای ارائه سبک تر و یا چشم پوشی از جملات به طور متوسط آمریکایی ها – به خصوص آفریقایی-آمریکایی ها – محکوم برای مدت طولانی در اتهامات مرتبط با مواد مخدر.

“آن همه چیز در مورد خانواده است. این واقعا چیزی است که آنها ایستاده بود. و به همین دلیل من فکر می کنم ما برنده بسیاری از مسابقات” آقای برنج گفت.

“ادی بود که 12th مرد بود که در آن زمین فوتبال است. شما می دانید که این مرد شما می دانید که او می خواست ما را به نفع خود. و من فکر می کنم او دلیل اصلی که چرا ما برنده بسیاری از سوپر کاسه. بنابراین امروز یک روز بزرگ برای او. من خوشحالم که به اینجا می شود و بخشی از آن,” او اضافه شده کاهش به توصیف این گروه و گفتگو با رئیس جمهور.

“من کلاه من را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای آنچه که او” NFL افسانه گفت: از عفو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>