رئیس جمهور تهمت با صدور بیانیه دوشنبه محرومیت دسته بندی بسیاری از کارگران خارجی و مهار ویزای مهاجرت از طریق پایان سال حرکت می کند کاخ سفید گفت: حفاظت از کارگران ایالات متحده وضعیتی وخیم از دست دادن شغل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ممنوعیت گسترش زودتر محدودیت اضافه کردن ویزای کار که بسیاری از شرکت ها با استفاده از به خصوص در بخش فن آوری, محوطه سازی, خدمات و جنگلداری میباشد. آن را مانع کشاورزی کارگران مراقبت های بهداشتی حرفه ای در حمایت از این بیماری همه گیر پاسخ و مواد غذایی-خدمات کارکنان همراه با برخی از دیگر کارگران موقت.

محدودیت های جلوگیری از کارگران خارجی از پر کردن 525,000 شغل با توجه به دولت تخمین می زند. اقدامات اعمال خواهد شد تنها برای متقاضیان به دنبال آمدن به ایالات متحده نه کارگران که در حال حاضر در خاک ایالات متحده آمریکا.

“کارگران آمریکایی رقابت در برابر اتباع خارجی برای شغل در هر بخش از اقتصاد ما از جمله در برابر میلیون ها نفر از بیگانگان که وارد ایالات متحده به انجام موقت کار” اعلام متحده است. “تحت شرایط عادی به درستی تجویز کارگر موقت برنامه ها می تواند ارائه مزایای به اقتصاد است. اما تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از COVID-19 شیوع برخی ویزای غیرمهاجرتی برنامه اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی.”

[تهمت به منظور نشانه توقف مهاجرت به مدت 60 روز با استثنا]

منتقدان این حرکت می گویند رئیس جمهور این است که با استفاده از بحران بهداشت عمومی به انجام این نوع از مرز تعطیلی و تعمیرات اساسی مهاجرت او به مدت طولانی extolled به او این فرصت را به مبارزات انتخاباتی در این اقدامات در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه های اخیر انجام داده است یک سرکوب گسترده در مکزیک مرزی و محروم مسافران از چین و کشورهای اروپایی با شیوع کروناویروس.

عمده ایالات متحده کسب و کار به طور گسترده panned رئیس جمهور اعلام. آمریکا اتاق بازرگانی که تا به حال لابی برای نرم کردن محدودیت برای ماه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید “شدید و فراگیر تلاش برای محدود کردن مهاجرت قانونی” است که می تواند صدمه دیده است کشور را بهبود اقتصادی در میان همه گیر.

“قرار دادن یک ‘نه خوش آمدید’ ثبت نام برای مهندسین و مدیران آن کارشناسان و پزشکان و پرستاران و کارگران دیگر نمی خواهد کمک به کشور ما آن را نگه دارید به ما گفت:” اتاق رئیس جمهور توماس Donohue. “تغییرات محدود به کشور ما مهاجرت به سیستم را فشار سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در خارج از کشور رشد آهسته و کاهش ایجاد شغل است.”

یخ روز دوشنبه اعلام کرد به درخواست H1-B رده ویزا برای کارگران بسیار ماهر H-4 ویزا برای همسران و L ویزا شرکت استفاده برای انتقال بین المللی کارکنان به ایالات متحده است.

اکثر H2-B ویزا برای کارگران موقت که در ایالات متحده اقامت به مدت سه سال — نیز متوقف می شود مقامات گفت: با استثنا برای مواد غذایی-خدمات کارکنان. توقف در “تبادل فرهنگی” J ویزا شامل معافیت برای متقاضیان که ورود در نظر گرفته می شود در ایالات متحده آمریکا منافع ملی یک راه گریز به طور بالقوه در دسترس تقریبا 20,000 مردم که برای آمدن به ایالات متحده سالانه به عنوان “جفت au” را به ارائه مراقبت از کودکان برای خانواده های ایالات متحده.

صدور ویزا در کنسولگری آمریکا در خارج از کشور در حال حاضر دارای فرو برد. وزارت امور خارجه ویزا آمار نشان می دهد تعداد ویزای غیرمهاجرتی صادر شده در هر ماه کاهش یافته است بیش از 90 درصد از فوریه. ماه گذشته ایالات متحده اعطا فقط بیش از 40 ، 000 ویزای غیر مهاجر — که شامل ویزا برای گردشگران و دیگر کوتاه مدت بازدید کنندگان — از 670,000 در ماه ژانویه داده ها را نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیز روز دوشنبه گفت که آنها را موضوع مقررات جدید انکار اجازه کار برای پناهجویان با انتظار و ادعا می کند برای یک سال با این استدلال که این برنامه انسان دوستانه است که در حال بهره برداری توسط مهاجران به دنبال فرصت های بهتر کار در ایالات متحده است. مقامات دولت نیست گفت: چگونه پناهندگی متقاضیان خواهد شد انتظار می رود برای حمایت از خود را از نظر مالی در حالی که آنها در انتظار یک تصمیم دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 22 دستور داد 60 روز توقف در چند دسته از خانواده و مهاجرت مبتنی بر اشتغال ویزا و تعلیق در حال حاضر تمدید شده است از طریق پایان سال 2020 است. در حالی که شهروندان ایالات متحده می تواند همچنان به حمایت از همسران و فرزندان کوچک مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات را بار دیگر دسته از متقاضیان موثر بر بیش از نیمی از مهاجرت ویزا صادر شده در یک سال معمولی; در سال گذشته حدود 460,000 ویزای مهاجرت صادر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات که در کاخ سفید به عنوان “مکث” آیا نمی شود به مهاجران در حال حاضر زندگی و کار در ایالات متحده یا مقیم دائم به دنبال تبدیل شدن به تابعیت.

به عنوان بخشی از مارس 22 حکم تهمت به کارگردانی و سازمان های فدرال به مطالعه تاثیر ممکن است از محدودیت های اضافی در ویزای کار. این اقدامات جدید اعمال خواهد شد به چند دسته از J و یا “تبادل فرهنگی” ویزا از جمله خارجی اردوگاه مشاوران مدرسه تابستانی معلمان و دیگر کوتاه مدت کارگران است.

عمده کسب و کار برای هفته بود خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اتخاذ محدودیت های بیشتر بر کارگران خارجی از ترس اثرات ماندگار در نیروی کار در زمانی که بسیاری از شرکت ها در حال مبارزه مالی میان شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت سریع درو تیز سوئیس از Apple, Facebook, Google و یک آرایه وسیعی از دیگر تکنولوژی غول که صدا را از طریق یک سراسیمگی از واشنگتن بر اساس گروه های لابی گری.

“امروز اجرایی اقدام می ایستد به upend توانایی کارفرمایان ایالات متحده — در بخش تکنولوژی و فراتر از آن — برای استخدام مردان و زنان آنها نیاز به تقویت نیروی کار خود را repower اقتصاد و رانندگی نوآوری” گفت: Jason Oxman رئیس جمهور از صنعت فناوری اطلاعات شورای.

TechNet جمهور لیندا مور گفت جدید کاخ سفید سیاست را “آهسته نوآوری و تضعیف کار صنعت فن آوری انجام شده است برای کمک به کشور ما بهبود یافتن از بی سابقه حوادث است.”

بسیاری از شرکت های فن آوری به حال لابی برای سال برای متقاعد کردن تهمت یدکی قایق از برنامه های مهاجرت او پس از خاتمه داده شود و یا سعی در محدود کردن. آنها پشتیبانی از پرونده های حقوقی علیه رئیس جمهور قبلی ممنوعیت سفر برای مثال و به شدت مخالف تلاش خود را برای پایان دادن به برنامه شناخته شده به عنوان IF قبل از دیوان عالی کشور در نهایت معکوس آن در هفته گذشته. برخی از دره سیلیکون مدیران از جمله مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک حتی به دنبال درخواست تجدید نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم در مهاجرت.

اما جمهور را دوشنبه به مقدار یک شوت مستقیم در این صنعت که متکی بر ویزای H-1B به استخدام مهندسین خارجی و H-4 ویزا به امن مجوز برای همسران.

“امریکا ادامه داد: موفقیت بستگی به شرکت داشتن دسترسی به بهترین استعداد از سراسر جهان” گوگل سخنگوی خوزه کاستاندا در بیانیه ای گفت. “به خصوص در حال حاضر ما نیاز داریم که استعداد برای کمک به کمک به آمریکا بهبود اقتصادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت دفاع کرده اند محدودیت به عنوان یک معیار معقول برای محافظت از کارگران ایالات متحده در میان بیکاری سطح است که بالاترین پس از رکود بزرگ. این اقدامات خواهد بود موضوع را به بررسی و اصلاح هر 60 روز با توجه به اعلام.

واشنگتن پست-دانشگاه مریلند نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته یافت می شود 65 درصد از آمریکایی ها حمایت از یک توقف موقت در تقریبا همه مهاجرت در طول همه گیر با 34 درصد مخالف. جمهوری خواهان و مستقل حمایت از چنین محدودیت های اعمال شده توسط یک حاشیه گسترده ای در این نظرسنجی در بر داشت در حالی که دموکرات ها تقسیم شدند.

علامت Krikorian که مرکز مطالعات مهاجرت خواسته است تا برگ برنده دولت برای سال به اتخاذ چنین محدودیتی به نام تهمت را “یک پیروزی مهم بیش از منافع شرکت های بزرگ.”

Krikorian و دیگر restrictionists در ایران به مدت طولانی استدلال کرد که مهمان برنامه کارگر جابجایی کارگران ایالات متحده و درایو کردن دستمزد خود را. آنها شده اند مبارزه pro-کسب و کار جمهوری خواهان برای کنترل از مهاجرت پلت فرم.

“این یک پیروزی برای مهاجرت hawks در کاخ سفید” Krikorian گفت. “شاید آن زمان همه گیر برای کمک به آنها در غلبه بر فشار لابی ها برای نگه داشتن نیروی کار ارزان آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات