سارا Silbiger خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر وزارت امنیت داخلی گفت: ایالت نیویورک را پناهگاه سیاست در حال به خطر انداختن شهروندان ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار ضربه “تقریبا 175,000 نیویورکی” از جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه های پایان سال و بار دیگر نیویورکی از پیوستن به, در اقدامی تلافی جویانه برای یک دولت که قانون محدودیت مهاجرت عوامل دسترسی به دولت گواهینامه رانندگی داده یک مقام ارشد گفت: پنج شنبه. دولت نیز تهدید به اقدام علیه کشورهای دیگر که فشار برای محدود کردن مهاجرت عوامل دسترسی دولت به اطلاعات در سطح.

نیویورک اقدام به نظر می رسد یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهم ترین حرکت تلافی جویانه در برابر “محراب” شهرها و ایالات متحده که حد محلی همکاری با اجرای مهاجرت. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته لعنتی پناهگاه های قضایی در طول دولت از آدرس اتحادیه و متعهد به تشویق و تلاش در برابر چنین “شیوه های مرگبار” که او متهم به قتل شهروندان ایالات متحده و دیگران و گفت: اجازه می دهد تا مهاجران غیر مجاز برای جلوگیری از اخراج.

[تهمت تعلیق جهانی ورود مسافر برنامه های نیویورک ساکنان بیش از ‘پناهگاه’ سیاست]

نیویورک را “چراغ سبز قانون” که به اثر رفت در ماه دسامبر اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده — که شماره امنیت اجتماعی — برای به دست آوردن مدرک معتبر دولتی مجوز رانندگی. قانون محدودیت دولت از به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به مجوز فدرال و مقامات اداره مهاجرت. نیویورک مجوزهای ارائه شده به مهاجران مستند نشده نیز برآورده نمی فدرال واقعی ID استاندارد — بر خلاف دولت استاندارد مجوز رانندگی — و نمی توان به هیئت مدیره های داخلی هواپیمایی پرواز در هر صورت.

کن Cuccinelli اقدام مدیر خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا روز پنجشنبه متهم نیویورک دولت قانونگذاران دموکرات از خصوصی ساکنان ایمنی با آن پناهگاه سیاست و گفت: دولت می تواند پس از کشورهای دیگر با مشابه عواقب اگر آنها به دنبال محدود کردن مهاجرت عوامل دسترسی به گواهینامه رانندگی داده است.

“من می دانم که دولت واشنگتن است که به دنبال در یک قانون مانند نیویورک ‘چراغ سبز قانون’ ” Cuccinelli گفت. “آنها باید بدانند که شهروندان خود را در حال رفتن به از دست دادن راحتی از ورود به این اعتماد مسافر برنامه فقط به عنوان نیویورک انجام داد.”

کاترین فری

واشنگتن پست

جهانی ورود به دستگاه اجازه می دهد برای پردازش سریعتر از طریق آداب و رسوم.

شرکت در جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه های که در حال اجرا توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اجازه می دهد تا برای پردازش سریع پس از ورود به ایالات متحده, و آن را محدود به مسافران بین المللی با گذرنامه معتبر و اثبات شهروندی یا اقامت دائم.

متقاضیان همچنین باید ارسال کنید به انگشت نگاری یک مصاحبه و یک “بررسی زمینه های دقیق” با توجه به CBP. آنها همچنین ملزم به ارائه اطلاعات خودرو اگر آنها قصد رانندگی در سراسر مرز با مکزیک. اما یک راننده مجوز مورد نیاز است به اعمال می شود در بسیاری از موارد.

Cuccinelli گفت CBP مقامات نیاز به دسترسی به وزارت امور خارجه از وسایل نقلیه موتوری مجوز داده ها به درستی دامپزشک متقاضیان است.

“این محرومیت از دسترسی توسط نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور به توانایی ما برای دیدن, برای مثال, ‘آیا شما یک فراری حکم? چه سابقه کیفری خود را?’ “Cuccinelli گفت.

[نگهداری طولانی مدت برای مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار می تواند هزینه میلیاردها اما دولت نیست گفت:]

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ اعلام کرد: تغییر سیاست در طول یک شنبه ظاهر در فاکس نیوز. گرگ گفت: میزبان Tucker Carlson که او با ارسال نامه ای به ایالت نیویورک راهنمایی و رانندگی اطلاع رسانی این سازمان است که دولت محدودیت های جدید در اشتراک گذاری اطلاعات با CBP ساخته شده آن را غیر ممکن است برای DHS به درستی دامپزشک متقاضیان برای اعتماد مسافر برنامه های.

“اگر چه DHS ترجیح می دهم به ادامه ما به مدت طولانی رابطه همکاری با نیویورک بر روی انواع مختلفی از این بحرانی امنیت داخلی طرح این قانون و مربوط به عدم همکاری امنیتی از نیویورک راهنمایی و رانندگی نیاز به DHS به اقدام فوری برای اطمینان از DHS تلاش برای محافظت از میهن هستند به خطر بیافتد” گرگ نوشت.

در علاوه بر این به فرودگاه های بین المللی نیویورک نیز مشغول عبور از مرز با کانادا که در آن رانندگان و عابرین پیاده که عبور غالبا با استفاده از کشور مسافر برنامه های امنیتی.

http://www.washingtonpost.com/video/politics/trump-criticizes-sanctuary-cities/2019/04/11/0583bae2-532e-401c-8fba-e6b284643d77_video.html

DHS مقامات تکیه بر راهنمایی و اطلاعات برای به دست آوردن سوابق کیفری تایید آدرس و خصوصیات فیزیکی و به دست آوردن وسیله نقلیه و اموال داده Wolf نوشت.

با منع مهاجرت و گمرک مقامات از اخذ پلاک داده و حتی برای متهمان با خشونت سوابق کیفری محراب قوانین قرار دادن ماموران فدرال در معرض خطر بیشتری او نوشت.

گرگ نیز گفت نیویورک راهنمایی و رانندگی که خودرو صادرات از دولت خواهد شد و در صورت تاخیر و به دلیل محراب سیاست اجازه نمی دهد دولت به منظور بررسی مالکیت وسایل نقلیه استفاده می شود در حال حمل به خارج از کشور.

Cuccinelli پنجشنبه به خبرنگاران گفت که چک در صادرات خودرو دیگر نمی خواهد رخ می دهد به طور خودکار و نیویورک خواهد در حال حاضر به انجام کارهای “راه قدیمی از مد افتاده.”

تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.), که صندلی خانه کمیته امنیت داخلی لعنتی دولت حرکت به عنوان “صرفا تنبیهی” و گفت: “این هیچ ربطی به امنیت است.”

“این است که به وضوح آشکار از تلاش های کاخ سفید به نمره امتیاز سیاسی و تداوم یک حزبی مبارزه با نیویورک مقامات منتخب” تامپسون گفت: روز شنبه اشاره کرد که دولت اعلام کرد که عصر روز قبل از اطلاع نیویورک مقامات دولتی از این حرکت.

اعتماد مسافر وجود داشته باشد برنامه به “بهبود امنیت و مسافرت بهره وری” تامپسون گفت. “کنگره نیاز برای پاسخ به این سوء استفاده از قدرت — ما ایستاده است در حالی که این دولت بارها و بارها نقش سیاست ما امنیت.”

اندرو Harrer

خبرگزاری بلومبرگ

تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.) با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سرکوب پناهگاه سیاست.

Rep. تام رید (R-n. y.), ابراز حمایت خود را از دولت اصرار دولت برای لغو چراغ سبز قانون “قبل از دولت فدرال مجبور به اقدام است.”

متعدد دموکراتیک به رهبری شهرستانها استان ها و ایالات متحده به تصویب رسید درجات مختلفی از “محراب” وضعیت در طول دهه گذشته اما فعالان و قانونگذاران دموکرات می گویند برگ برنده دولت سیاست های تهاجمی به زندان و اخراج مهاجران مستند نشده — به خصوص کسانی که با قبل هیچ سوابق کیفری — دارای وام فوریت به سیاست های’ گذشت.

و رژیم صهیونیستی نیویورک. Andrew M. کومو (D) صحبت یکشنبه در WAMC شمال عمومی رادیو را متهم کرد که دولت در واکنش به سیاست خود را با “بیکران استکبار” و “بی احترامی از حکومت قانون است.”

پناهگاه قوانین به طور معمول بار اجرای قانون محلی از بازداشت مردم فراتر از پایان کیفری حکم یا نظر خود را bond; پناهگاه حامیان دیدن چنین بازداشت است لازم الاجرا توسط قانون به عنوان یک عمل کمک به مهاجرت عوامل که مایل به فرد به طور مستقیم از زندان به تبعید. برخی از شهرها و استان ها یافت شده اند مسئول در دادگاه فدرال برای نقض یک شاکی حقوق و قانون اساسی در چنین مواردی شده اند و مجبور به پرداخت خسارت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می گویند مقامات محلی امتناع مطابق با یخ به معنی درخواست مقامات محلی در حال عمدا آزاد خطرناک felons و یخ زمینه عملیات خطرناک تر می شود.

یخ عامل در بروکلین به “درگیری” با 26 ساله اریک دیاز و او را به ضرب گلوله در روز شنبه در حالی که تلاش برای گرفتن مادرش, دوست پسر, بازداشت, برای, اخراج, ABC News Channel 7 گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت از آدرس اتحادیه استناد اخیر قتل یک سالمند توسط یک مهاجر مستند نشده که تا به حال دو برابر شده است موضوع را به حکم ادامه توقیف درخواست در نیویورک است.

“اگر این شهر به افتخار یخ را حکم ادامه توقیف درخواست خود را قربانی خواهد هنوز هم زنده امروز” گفت.

مقامات در پناهگاه های قضایی از جمله نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا می گویند خود را اجرای قانون عوامل را بازداشت یک فرد بر روی یخ را از طرف تنها در صورتی که آژانس ارائه حکم امضا شده توسط یک قاضی. مقامات در آن دسته از حوزه های قضایی نیز باید در مقابله با تهمت و ادعا می کند که سیاست های مخاطره می اندازد عمومی اشاره کرد که موجود تحقیقات نشان داده است هیچ ارتباط بین مهاجرت غیر قانونی و جرم و جنایت و این استدلال که جامعه اعتماد در اجرای قانون است که با ارزش تر به ایمنی عمومی از همکاری با یخ.

گسترده تر پناهگاه قوانین در برخی از حوزه های قضایی مانند چراغ سبز قانون را محدود به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتباطات با مقامات مهاجرت از ترس است که این اطلاعات می تواند بهره برداری به هدف قرار دادن مهاجران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de