بودجه یک پیشنهاد به کنگره و قانونگذاران باید بیشتر را رد کرد کاخ سفید پیشنهاد کاهش در گذشته است. هنوز بودجه طرح مجموعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت های سیاست به عنوان انتخابات نوامبر است و به احتمال زیاد برای جلب موشکافی در واشنگتن و در کمپین بلیزرز. مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته نشان داده شده است علاقه زیادی در به دنبال کاهش بودجه دستیاران خود را ارائه داده اند و او را نمی هر گونه نظرات عمومی در مورد طرح های دوشنبه است.

به جای یکی از برترین مشاوران در دفاع از پیشنهاد کاهش حتی به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری نه کاهش.

راسل Vought اقدام کاخ سفید بودجه مدیر تبلیغ پیشنهاد افزایش هزینه ها در بودجه ناسا, مهاجرت, مواد مخدر کاهش و جانبازان گفت: در حالی که آنها نمی خواهد منجر به کاهش سود برای مدیکر و مدیکید به عنوان دموکرات متهم شده است. Vought نیز گفت: این بودجه شامل کاهش گسترده در فدرال زباله که پایین آوردن کسری بودجه.

“ما در کنار خانواده و کسب و کار در سراسر کشور است که باید به تعادل بودجه خود را” Vought به خبرنگاران گفت:. “واشنگتن نمی ایستادگی با آنها و برای بیش از حد طولانی است تحت عمل های مختلف اصل بی پروا خرج کردن پول افراد دیگر است. است که به تغییر و امیدوارم این بودجه منجر به آن است.”

مرکزی تم جدید طرح بودجه است و تلاش خود را به مقیاس داخلی برنامه. آن را بریده بریده آژانس حفاظت از محیط زیست بودجه 26.5 درصد در سال آینده و کاهش وزارت بهداشت و خدمات انسانی بودجه توسط 9 درصد است. HHS شامل موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که می بینیم بودجه قطع حتی به عنوان آن را تحت موشکافی شدید بیش از آن در پاسخ به کوروناویروس. مقامات گفت: بخشی از سی دی است که در پاسخ به شرایط اضطراری مانند coronavirus محافظت می شود.

“این است که رئیس جمهور آینده تهمت پیش بینی برای ملت ما” گفت: مجلس بودجه رئیس کمیته جان Yarmuth (D-Ky.). “یکی که در آن دولت فدرال japanese, ژاپنی, پرستار هر گونه مسئولیت برای رفاه مردم آمریکا در کشور ما. آنچه را که رئیس جمهور مطرح کرده است که مخرب و غیر منطقی بودجه که عمدا می رود پس از کار و خانواده های آسیب پذیر آمریکایی است.”

این طرح هدف وزارت آموزش و پرورش برای نزدیک به 8 درصد کاهش و داخلی بخش خواهد بود که کاهش 13.4 درصد است. وزارت امور خارجه و سازمان توسعه بین المللی آمریکا خواهد بود برش با 22 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کاهش هزینه ها در گذشته تنها به عقب بلافاصله در طول مذاکرات با دموکرات ها ، برای مثال او به دنبال قطع متعدد آژانس های فدرال چندین بار و سپس معکوس خود و تصویب بودجه را افزایش می دهد. که به دلیل تهمت قرار دادند برای افزایش هزینه های نظامی و دموکرات ها گفته اند که آنها فقط می خواهم همراه با این تغییر اگر تهمت حمایت بیشتر پول برای مسکن آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

پیشنهاد کاهش دوباره در آستانه نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه به دموکرات ها تازه هدف برای حمله به.

“این کلیشه قدیمی است که بودجه اخلاقی سند” سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) در بیانیه ای گفت. “چه نوع باور نکردنی چارچوب اخلاقی مجاز این کاخ سفید به پیشنهاد $182 میلیارد دلار کاهش به كمك تغذيه از خانواده های نیازمند زمانی در حدود یک در هفت خانواده ها با کودکان به مواد غذایی نا امنی؟”

تهمت نیست دفاع از هر یک از این کاهش ، بیش از آخر هفته او اظهار داشت: در بودجه پیشنهادی فقط به طور خلاصه و اشاره کرد در توییتر که او نمی خواهد لمس امنیت اجتماعی و یا مدیکر.

اما حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرسخت متحدان خود با انتقاد شدید کاهش داخلی سازمان مانند بخش کشاورزی که او برای هدف قرار دادن 8 درصد کاهش کلی. که نشانه ای است که این بودجه را دریافت کنید شانه های سرد در کنگره از قانونگذاران از هر دو حزب که مسئول نوشتن صرف لوایح به قانون که در واقع به صندوق دولت که مالی 2021 اکتبر آغاز می شود. 1.

“من این را تحسین دولت برای هدف برای مقابله با بدهی و کسری بودجه با پرداختن هزینه های فدرال اما من پشتیبانی نمی کند نامتناسب کاهش به مهم برنامه های بخش کشاورزی” از سوی دیگر ، کوین کرامر (R-N. D.) در بیانیه ای گفت. “کاهش پیشنهادی امروز را نجات دهد اما تحمیل درد شدید در آمریکا کشاورزی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است و بی خانمانی یک کلید فوکوس در سال گذشته اما بودجه خود را دنبال کاهش مسکن در بودجه. او پیشنهاد یک $8.6 میلیارد برش برای وزارت مسکن و توسعه شهری یک 15.2 درصد کاهش از مبلغ تصویب شده برای سال 2020 است. این کاهش به عنوان در سال های گذشته شامل از بین بردن چهار دهه-جامعه توسعه بلوک کمک برنامه محبوب در میان کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان و همچنین مقرون به صرفه مسکن, کمک های مالی به دولت ها و شهرداری ها برای کمک به ساخت و ساز و خرید و یا اجاره خانه.

بلوک کمک های مالی و بودجه ای که کنگره ترمیم شده در گذشته بودجه فراهم می کند و شهرستانها با پول برای مقرون به صرفه مسکن و دیگر نیازهای جامعه از جمله مبارزه با سوختگی, بهبود زیرساخت ها و ارائه مواد غذایی به سالمندان خانه نشین. دولت در بودجه آن اسناد و مدارک گفت: برنامه “است و نه کافی نشان داده تاثیر است.”

طرفداران مسکن نمی شد شگفت زده با پیشنهاد کاهش آنها به عنوان شبیه به گذشته پیشنهادات و خواست کنگره به رد آنها را به عنوان آن را تا حد زیادی در گذشته انجام می شود. طرفداران با اشاره به تخت بودجه از بی خانمان کمک مالی به عنوان نشانه ای از دولت را به عدم جدیت در پایان دادن به بی خانمانی به خصوص با توجه تهمت های اخیر تمرکز بر بحران مسکن در کالیفرنیا است. بودجه طرح نشان داد که دولت آغاز خواهد شد, یک ابتکار جدید برای کاهش بی خانمانی و خیابان هدف قرار دادن شهر را انتخاب کنید فراهم می کند اما هیچ جزئیات بیشتر.

بخش هایی از بودجه این نشان می دهد که چگونه کاخ سفید منتقل شده در سیاسی و مقاومت از گذشته نظر دارد. آن را حفظ خواهد برای مثال یک تعداد انگشت شماری از لحاظ سیاسی حساس برنامه هایی که در برخی از موارد باعث uproars و باعث تهمت به backpedal زمانی که او در تلاش است برای کاهش آنها در گذشته است.

این خدمات عبارتند از المپیک ویژه و دریاچه های بزرگ, مرمت ابتکار — یک برنامه مهم به میشیگان و اوهایو و ویسکانسین بحرانی متحده در انتخابات ریاست جمهوری. حتی به عنوان مقامات کاخ سفید نگه داشته دریاچه های بزرگ صندوق ثابت به عنوان آن را به صورت یک اکوسیستم حفاظت از برنامه در فلوریدای جنوبی برنامه های مشابه در دیگر کمتر سیاسی مهم کشورهای در حال برش در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه.

بودجه طرح نیز حفظ وزارت امور خارجه و پنتاگون کمک برای اوکراین چیزی است که کاخ سفید سعی در به تاخیر سال گذشته در یک حرکت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس نمایندگان. اما اوکراین بخشی از وزارت امور خارجه مبارزه با فساد برنامه به نام کنترل بین المللی مواد مخدر و اجرای قانون خواهد سقوط در بودجه پیشنهادی به $13 میلیون از 30 میلیون دلار در این سال است. کنگره را رد کرده است که پیشنهاد کاهش در گذشته است.

هنوز هم برخی از سازمان ها در امان خواهد بود و حتی دیدن یک پیشنهاد افزایش می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید بودجه خواستار افزایش بودجه برای وزارت امنیت داخلی در حالی که پنتاگون هزینه های بیشتر ، ناسا بودجه را افزایش می دهد 12 درصد با پول جدید با هدف قرار دادن فضانوردان در بازگشت در ماه.

حتی با تمام دیگر پیشنهاد کاهش مخارج بودجه را موفق به از بین بردن کسری بودجه فدرال بیش از 10 سال آینده از دست رفته دیرین توافق مالی هدف است. در عوض مقامات کاخ سفید گفت: بودجه خود را پیشنهاد می دید کسری 2035.

اما این امر تنها رسیدن به این هدف اگر اقتصاد رشد می کند در یک اقدام بی سابقه پایدار 3 درصد clip طریق 2025, سطح, دولت شکست خورده است و برای رسیدن به حتی یکی از سال تا کنون است. اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3 درصد در سال 2019 به ضعیف ترین سطح پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم رشد باقی خواهد ماند تنبل این سال است.

چرا که دولت صرف پول بسیار بیشتر از آن را به ارمغان می آورد در, وزارت خزانه داری باید قرض تفاوت با صدور بدهی. بدهی رشد کرده حدود 3 تریلیون دلار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و بودجه طرح خواهد اضافه کردن بیش از $5 تریلیون دلار به آن در طول دهه آینده. وجود دارد در حال حاضر بیش از $20 تریلیون بدهی های دولت در چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن عهد کرده بود برای از بین بردن تا سال 2025 هنگامی که در حال اجرا برای دفتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه با هدف کاهش هزینه های ایمنی-net برنامه هایی مانند پزشکی و مواد غذایی تمبر برش مواد غذایی-تمبر هزینه های $181 میلیارد بیش از یک دهه. این پیشنهاد به فشار صدها میلیارد دلار از مدیکر بیش از یک دهه از طریق صرفه جویی در هزینه طرح مانند اصلاح پزشکی مسئولیت و اصلاح پرداخت به بیمارستان برای مراقبت جبران نشده.

یک مقام ارشد دولت رسمی در دفاع از مدیکید برش و اشاره کرد که این نشان دهنده یک کاهش در نرخ که در آن هزینه خواهد رشد به جای کاهش از زمان گذراندن سطوح. این مقام گفت: دولت خواهد صرفه جویی در پول در هزینه های پزشکی از طریق کار جدید مورد نیاز و recouping پرداخت نادرست صرف شده توسط دولت فدرال است.

اقتصاددانان لیبرال را رد کرد که استدلال. “این بودجه است که می تواند بسیاری از میلیون ها نفر از مردم به از دست دادن سلامت-مراقبت از پوشش. که بدون ابهام است” گفت: Aviva آرن-شام خوردن سابق مقامات دولت اوباما و معاون رئیس جمهور در مرکز بودجه و اولویت های سیاست چپ متمایل فکر می کنم تانک.

در طول سال گذشته باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در اتاق کار, کسری بودجه کمتر از 600 میلیارد دلار است اما این رشد کرده است به طور قابل توجهی پس از آن.

به عنوان بخشی از بودجه جدید برنامه ریزی کاخ سفید به دنبال ایجاد دائم قطعات 2017 کاهش مالیات است که مجموعه ای به پایان می رسد پس از سال 2025 است. بودجه می گوید که گسترش این کاهش مالیات از طریق پایان این دهه را به مقدار یک 1.4 تریلیون دلار کاهش مالیات.

— تریسی Jan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im