مغلوب ساختن پیشی جستن خبر: مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد گلف برای دومین روز متوالی به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000

به عنوان کشور مرگ و میر روش 100,000 زندگی از دست رفته طی بیماری همه گیر کوروناویروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف شد بازی گلف در روزهای شنبه و یکشنبه به عنوان جمعیت مردم رفتند به سواحل و احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود با وجود رشد نرخ ابتلا به عفونت در سراسر ایالات متحده.

رئیس جمهور همچنین به اشتراک گذاشته جنسیتی توهین در مورد رقبای سیاسی خود از جمله یک پیام است که به نام هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب” در حالی که همچنین صرف تعطیلات آخر هفته در توییتر شناور تئوری های توطئه در مورد MSNBC میزبان جو Scarborough.

پس از تشویق آمریکایی ها به صرف تعطیلات آخر هفته در خارج از منزل و در زمین گلف, کاخ سفید, سلامت رسمی دکتر دبورا Birx در دفاع از اظهارات او پس از گزارش از جمعیت عظیم در طول تعطیلات آخر هفته و پیشنهاد کرد که آمریکایی ها باید به تغییر رفتار آنها و به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل که شروع به سهولت در بسیاری از کشورها پس از هفته قرنطینه.

آفلاین آقای ترامپ صرف تعطیلات آخر هفته در ویرجینیا گلف باشگاه که در آن او دستگیر شد قرار دادن رانندگی سبد خرید گلف خود را و تکان دادن به هواداران است.

در یکی دیگر از تلاش آشکار برای تضعیف نتایج, انتخابات, رئیس جمهور همچنین ادامه داد: به فشار خود غلط ادعا می کنند که ایمیل و یا رای گیری غایب خواهد منجر به رای دهندگان تقلب یک دروغ است که حتی یک کمیسیون است که او منصوب به بررسی تا به حال موفق به پیدا کردن هیچ گونه شواهد است.

“ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ:” آقای ترامپ گفت در توییتر. “مردم با شتاب آنها را از صندوق پستی چاپ هزاران جعلی و ‘زور’ مردم را به ثبت نام. همچنین جعل نام.”

هیچ شواهد نشان می دهد این اتفاق می افتد.

رئیس جمهور بالای اقتصادی مشاور در عین حال پیش بینی کرده است که نرخ بیکاری باقی خواهد ماند و در دو رقمی توسط 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و آمار 20 درصد تا پایان مارس به عنوان تعداد بیکاران آمریکایی ها همچنان در حال خزش به سمت بالا.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار

در شنبه شب ادعاهای جدید پدید آمده Dominic کامینگز گرفته بود بیش از یک سفر به شهرستان دورهام بعد از شاهدان عینی گزارش داد دیدن او در 12 آوریل 30 مایل از دورهام در برنرد کسل.

یکی دیگر از شاهدان عینی گفت که آنها را دیدم نخست وزیر مورد اعتماد ترین مشاور در دورهام در 19 آوریل, روز پس از او تا به حال شده است عکس, بازگشت به خیابان داونینگ.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

نماینده محافظه کار مجلس استیو بیکر برجسته عضو 1922 کمیته backbench محافظه کاران گفت: Dominic کامینگز “باید برود”.

او در توئیتر خود نوشت: “این غیر قابل تحمل است که بوریس’ دولت است و از دست دادن خیلی سرمایه سیاسی است. سه تغییرات بلافاصله مورد نیاز: 1 – دولت نیازهای رقابتی مشاوره 2 – دولت باید اصرار بر بالا نرم افزار استانداردهای مهندسی 3 – دومینیک کامینگز باید برود.”

دانشگاهی پیشرو دانشگاه آکسفورد دادگاه برای coronavirus واکسن گفته است که تنها 50 درصد شانس موفقیت.

صحبت کردن با تلگراف رهبر پروژه پروفسور آدریان هیل گفت: موفقیت این واکسن به دور از تضمین و هشدار داد در برابر “بیش از امیدوار کننده”.

اما متوقف نشده غول دارویی AstraZeneca که اعلام $1.2 میلیارد معامله با دولت آمریکا به تولید 400 میلیون دوز از اثبات نشده اولین واکسن تولید شده در استاد هیل Oxford lab.

تبلیغات

ادعای ترویج تهمت و دولت که جهانی coronavirus همه گیر سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی در بخش مرکزی شهرستان چینی هستند “ساخت خالص” موسسه مدیر گفت.

وانگ Yanyi شد, به نقل از رسانه های دولتی روز یکشنبه عنوان کرد و گفت: این موسسه ندارد “هر دانش قبل از آن و نه تا به حال ما تا کنون ملاقات تحقیق و یا نگهداری این ویروس… ما حتی نمی دانند که در مورد وجود این ویروس پس چگونه می تواند از آن به بیرون درز از آزمایشگاه ما هنگامی که ما آن را ندارد?”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بارها و بارها گفتند که مشکوک به ویروس بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان شد به نحوی منتشر شده از آزمایشگاه.

اکثر دانشمندان می گویند این پاتوژن است که آلوده به 5.3 میلیون کشته و بیش از 342,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه تصویب شد که از خفاش به انسان از طریق یک واسطه گونه به احتمال زیاد به فروش می رسد در یک بازار در ووهان در اواخر سال گذشته.

ویروس’ تلفات ادامه داد: برای ebb در آسیا و دیگر نقاط جهان با چین روز یکشنبه گزارش سه مورد تأیید و فقط 79 نفر باقی مانده در درمان Covid-19.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف در یکی از دوره های خود را در روز شنبه طی آمریکا را آخر هفته روز یادبود به وی متحده برای بازگشایی پس از coronavirus مربوط به مستندات.

بسیاری از آمریکایی ها باقی مانده اند با احتیاط به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به تصویب 1.6 میلیون نفر است.

در کالیفرنیا که در آن بسیاری از کسب و کار و فعالیت های تفریحی در حال بازگشایی مقامات در لس آنجلس گفت: آنها را حفظ خواهد تنگ محدودیت تا ژوئیه 4.

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر – 84 – در بسیاری از هفته و در چه فرماندار اندرو کومو به عنوان یک معیار مهم. روزانه مرگ, شمارش به اوج خود رسید و در 799 در 8 آوریل.

فرانسه و آرامش بخش از مرز و محدودیت به عنوان ویروس به تدریج محو می شود, اجازه می دهد کارگران مهاجر و خانواده های بازدید کننده از دیگر کشورهای اروپایی – است اما نیاز به قرنطینه برای مردم ورود از بریتانیا و اسپانیا.

شروع روز دوشنبه فرانسه ترک مرز چک های نصب شده در مارس و تعویض به نقطه چک در مکان های مختلف با توجه به بیانیه دولت.

همچنین گسترش این دسته از افراد مجاز از کشورهای دیگر در اروپا border-رایگان سفر منطقه شامل کارگران مهاجر و افرادی که به دلایل خانوادگی.

اما پس از انگلیس و اسپانیا هستند که نیاز به قرنطینه برای کسانی که از جاهای دیگر در اروپا و فرانسه در حال انجام همان. از آن خواهد شد یک داوطلبانه 14 روز در قرنطینه بر اساس عمل متقابل به اقدامات انجام شده توسط انگلیس و اسپانیا در یک “ناهماهنگ” شیوه دولت فرانسه گفت.

مسافران از خارج از اروپا هنوز هم ممنوع حداقل تا ژوئن 15, به جز برای شهروندان است.

هر مسافر پس از رسیدن به فرانسه باید با پر کردن یک فرم اجازه توجیه سفر و امضا کاغذ اعلام کرد که آنها لازم نیست که علائم.

دولت فرانسه گفت: در حال همکاری با دیگر کشورهای اروپایی در استاندارد اروپا گسترده قوانین مسافرت.

تبلیغات

محافظه کار مجلس را ramped تا فشار بر بوریس جانسون به توزیع با خود بالا aide در میان تازه اتهامات که دومینیک کامینگز را شکست مستند قوانین بیش از یک بار.

نخست وزیر خواست شده برای گونی آقای کامینگز پس از اخباری که 48 ساله ساخته شده یک دوم سفر به شهرستان دورهام که در آن زندگی خانواده اش, با وجود سختگیرانه اجتماعی محدودیت.

حداقل شش محافظه کاران از جمله برجسته 1922 عضو کمیته استیو بیکر گفت: آقای کامینگز “باید برود” اما وزیر حمل و نقل Grant Shapps, گفت:, گزارش از یک سفر دوم شدند “درست نیست”.

این ساعت خود را متعهد “حمایت کامل” روز شنبه به زیر آتش مشاور ارشد که از آن پدید آمده بود سفر 260 مایل به سمت شمال شرق در ماه مارس به خود منزوی با خانواده اش در حالی که دستورالعمل های رسمی هشدار داد در برابر مسافت های طولانی سفر.

دیگر محافظه کار مجلس خواستار Mr کامینگز’ به اخراج شامل Sir Roger گیل که گفت: “در حالی که به عنوان یک پدر و به عنوان یک پدر بزرگ من به طور کامل درک Mr کامینگز” میل به محافظت از فرزند خود. وجود دارد و نمی توان یک قانون برای نخست وزیر و کارکنان دیگر برای هر کس دیگری. او فرستاده است به طور کامل اشتباه پیام و موقعیت خود است و دیگر قابل دفاع.”

کارولین Noakes محافظه کار MP برای رمسی و ساوتهمپتون گفت: “وجود دارد و نمی توان یک قاعده برای بسیاری از ما و لول خوردن در اتاق برای دیگران. صندوق پستی من است منفجر بسیار عصبانی ترکیبات و من آنها را سرزنش نیست. آنها را ساخته اند دشوار فداکاری بیش از دوره گذشته 9 هفته است.”

دیگران که همچنین به نام برای آقای کامینگز برای رفتن عبارتند از: سیمون Hoare, Damian کالینز و آقا پیتر استخوان.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon هنوز برای اظهار نظر در مورد کامینگز مورد به جای مصرف به توییتر در صبح روز یکشنبه به درخواست عمومی به “چوب به مستند قوانین”.

او گفت: “لطفا به مستند قوانین برای در حال حاضر و نه فقط به خاطر اینکه آنها قوانین – آنها باقی می ماند بهترین راه برای محافظت از خود و عزیزان خود را.

“لطفا با ماندن در خانه به جز برای اهداف ضروری اقامت 2 متر جدا از دیگران زمانی که شما در خارج و نمی دیدار با دیگر خانواده ها.

“اگر شما Covid-19 علائم – جدید, مداوم سرفه و تب و از دست دادن/تغییر طعم/بو – لطفا منزوی در خانه برای 7 روز. اگر کسی در خانواده شما دارای علائم لطفا جدا برای 14 روز.

“ما در بررسی قوانین فعلی در روز پنج شنبه و امیدوارم شواهد اجازه حرکت به فاز 1 scotgov routemap از مستند با کاهش تدریجی برخی از محدودیت.

“اما در حال حاضر لطفا ادامه برای انجام کار درست – آن را واقعا کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

دومینیک کامینگز چپ خانه اش در شمال لندن با همسر و پسرش در مدت کوتاهی پس از 11.

پس از یک روزنامه نگار از او پرسید آیا تا به حال بازگشت به دورهام در مارس آقای کامینگز گفت: “نه من.”

آقای کامینگز بود که با پوشیدن یک راحتي با یک کارت شناسایی شد حمل یک پد توجه داشته باشید و آنچه به نظر می رسد به بن کیسه.

خانواده و سپس در ماشین و سوار دور.

تبلیغات

“دفاع از دومینیک کامینگز است که شکر و تخم مرغ در کیک دولت نمایش های دیدنی و جذاب از بی کفایتی” می نویسد مستقل‘s شان o’grady.

آیا ما واقعا زندگی در یک کشور که در آن یک مشاور در خیابان داونینگ دومینیک کامینگز است بنابراین بسیار مهم به طوری مرکزی بنابراین ضروری به دولت که آنها را بالاتر از قانون ؟

بنابراین به نظر می رسد. برداشت داده شده است که نخست وزیر است و بنابراین وابسته به این مرد به عنوان یک نوع فکری نوکر که او به سادگی نمی تواند بدون او زندگی می کنند. او بوریس را “مغز” به نظر می رسد از همه چیز, و من مطمئن نیستم که این اطمینان فکر می کردم که ما در حال حاضر.

خواندن شان را قطعه کامل در اینجا.

آفریقای جنوبی در تلاش برای حفظ تعادل خود را از مبارزه با کروناویروس با آن نیاز مبرم به از سرگیری فعالیت های اقتصادی, AP گزارش.

این کشور هنوز در مراحل اولیه بیماری همه گیر بهداشت و کارشناسان به پیش بینی اوج می تواند به عنوان در اواخر ماه اوت یا سپتامبر. افزایش موارد در کیپ تاون نشان می دهد که این شهر ممکن است به حداکثر خود برسد در نزدیکی پایان ماه ژوئن. پیش بینی ها حاکی از صبر طولانی برای از سرگیری فعالیت طبیعی.

دیگر کشورهای آفریقایی به نظر می رسد مشابه در یک مسیر. چهل و سه نفر از قاره 54 ملت ها تحمیل کرده اند مهار اقدامات از جمله مستندات ممنوعیت در گردهمایی تعطیلی مدارس و منع رفت و آمد.

تبلیغات

فرانسوی, وزیر محیط زیست Élisabeth عهده می گوید پارک در پاریس بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر با وجود سالن شهر خواستار آنها بازگشایی شده است.

پاریس است که هنوز هم یک “منطقه قرمز” برای coronavirus گردش خون.

نیویورک تایمز شناسایی کرده نام 1000 نفر که فوت کرده اند از coronavirus در طول بحران جهانی به امریکا تلفات همچنان افزایش یابد به تقریبا 100,000.

امریکا که در آن Covid-19 ادعا کرده است زندگی بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است کاهش مستند محدودیت با وجود این واقعیت کارشناسان پیش بینی چنین reopenings منجر به هزاران زدند.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

آن است که یک سوال آن است که آیا “امن” برای باز کردن مدارس اما از اینکه آن را “به اندازه کافی امن” پیشرو در بهداشت عمومی دانشگاهی گفته است.

استاد دوی Sridhar, شخصی, صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ گفت: دولت نیاز به تصمیم گیری آنچه “آستانه خطر” قابل قبول است ،

صحبت کردن در آسمان Sophy ریج در یکشنبه, او گفت: به منظور به دست آوردن اعتماد به سیاستمداران باید “کاملا صادقانه با معلمان و والدین در مورد علمی قطعیت”.

“ما می دانیم که کودکان حامل ویروس, ما نمی دانیم که درجه آنها انتقال آن به بزرگسالان” او گفت:.

پروفسور Sridhar گفت: “ما نیاز به نظارت در محل – تست ردیابی و توانایی برای شکستن زنجیره انتقال و شناسایی به سرعت خوشه ها در مدارس است.”

او گفت: آن را نیز روشن نیست چه لینک بین Covid-19 و افزایش در تعداد موارد یک بیماری شبیه به بيماری کاوازاکی در طول بیماری همه گیر.

مرموز التهابی سندرم عمدتا بر کودکان زیر پنج سال و برخی از پزشکان فکر می کنم آن می تواند باعث Covid-19.

حداقل یک حزب محافظه کار MP خواستار یک آدرس از نخست وزیر بوریس جانسون در سراسر کشور را coronavirus پاسخ و مشاور ارشد Dominic کامینگز’ اتهام سفر به شهرستان دورهام در طول مستند.

توبیاس الوود گفت: “دولت در حال ورود به پیچیده ترین مرحله از بزرگترین اورژانس پس از WW2.

“اما کشتی در حال منفجر کردن البته.

“زمان برای یک آدرس رسمی از کاپیتان, ارائه شرکت, رهبری, فرماندهی و کنترل برای حل و فصل موانع و دوباره متحد جمعی حل و فصل و بازسازی ماموریت تمرکز است.”

هوایی فرانسه را به “شدت” آن را کاهش می دهد داخلی ترافیک هوایی در ازای دولت ضمانت وام, فرانسوی, وزیر محیط زیست الیزابت برن گفت: در روز یکشنبه.

مسیرهای داخلی بودند خدمت جایگزین در قالب قطار با سرعت بالا وی اشاره کرد در مصاحبه با فرانس اینتر رادیو.

دولت در ماه گذشته ارائه شده شرکت هواپیمایی €7bn (£6.2 میلیارد دلار) بسته بندی ساخته شده از دولت تضمین شده بانکی و وام به طور مستقیم از دولت است.

در ازای تضمین وام های هواپیمایی قول داده بود به داخلی کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 با 50 درصد تا سال 2024, Ms برن اضافه شده است.

تبلیغات

کار را ایان موری را محکوم کرده است عدم شفافیت از هر دو بریتانیا و اسکاتلند دولت به عنوان تاثیر بیشتر از coronavirus موارد مرتبط نایک کنفرانس در ادینبورگ به نور آمد.

بیش از 70 نفر از کارمندان در سراسر جهان برای حضور در هیلتون هتل کارلتون در فوریه 26 و 27.

تحقیقات دریافتند که حداقل 25 نفر در ارتباط به این رویداد قرارداد Covid-19 از جمله هشت در اسکاتلند اما این حادثه نشده بود ساخته شده تا آن نازل شد در یک مستند تلویزیونی در اوایل این ماه.

اولین coronavirus مورد در اسکاتلند اعلام شد, در مارس 1 و Alabama ساکن ربطی به این کنفرانس است.

اما ساندی تایمز می گوید از آن گزارش شده است محلی که در شمال شرق انگلستان را “بیمار صفر” با حضور در این کنفرانس در ماه فوریه و پس از تصویب به شخص دوم در نیوکاسل در یک جشن تولد کودک.

این وقایع روزنامه همچنین آمده است که یک کلیسا در نیوکاسل بسته بعد از یک عضو آزمایش مثبت برای coronavirus با آن که “درک بیمار با این نسخهها کار برای نایک در ساندرلند و قرارداد این ویروس پس از حضور در یک کنفرانس در ادینبورگ” – اگر چه این تایید نشده بود در آن زمان.

شش میلیون استرالیایی دانلود یک برنامه تلفن هوشمند است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس, مقامات گفت.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر است و بسیاری از کشورها با ابراز علاقه به یادگیری از اثرات مثبت آن.

اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته.

دولت گفت: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد. وجود دارد حدود 17 میلیون تلفن همراه در استرالیا.

دولت و ایالات متحده شده اند تسهیلات سفر و مجاز برای افزایش استفاده از رستوران ها و کافه ها در چند هفته گذشته. استرالیا ثبت کرده است بیش از 7,100 موارد coronavirus از جمله 102 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>