دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رو به تمسخر پس از این ادعا coronavirus را ناپدید می شوند به احتمال زیاد در ماه آوریل زمانی که “گرما در می آید” به عنوان واکنش رشد می کند بیش از ما مقامات مرزی این گزارش انفجار یک بومی آمریکایی سایت دفن تا راه را برای مرز دیوار.

روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر اقدام به کاهش ترس از همه گیر جهانی با گفتن ملت استانداران در کاخ سفید وزارت امور خارجه اتاق ناهار خوری: “گرما به طور کلی می کشد این نوع از ویروس.” او گفت: “ما بود “در شکل بسیار خوبی” برای رسیدگی به گسترش ویروس پس از مرگ و میر پیشی 900 قربانیان در چین است.

در همین حال رئیس جمهور شد “اساسا پرستش قبیله تاریخچه” در دستور انفجار کنترل شده از مادری آمریکایی, دفن, سایت تشکر. رائول Grijalva که نشان دهنده منطقه در سوال گفته رادیو فردا. Mr تهمت بود در ضمن به دنبال گزارش $2bn (£1.5 میلیارد دلار) به صندوق ساخت و ساز بیشتر از دیوار در $4.8 تریلیون دلار (£3.7 تریلیون دلار) بودجه پیشنهادی برای سال 2021 سال مالی.

رئیس جمهور خود پرده برداری $4.8 تریلیون دلار بودجه در دوشنبه عظیم سند پیشنهاد چشمگیر کاهش به شبکه امنیت برنامه های اجتماعی مانند مدیکر و مدیکید مقرون به صرفه مسکن و مواد غذایی در حالی که افزایش میلیاردها دلار برای هزینه های دفاعی و ساخت و ساز از طولانی وعده داده شده مرز دیوار.

همچنین پیشنهاد شده بیش از 1 تریلیون دلار در کاهش مالیات به عنوان رئیس جمهور مواجه 2020 سوخت انتخابات با وعده های کاهش کسری بودجه و پایان دادن به “بی فایده” مخارج دولت هر چند پیشنهاد کاهش هدف قرار دادن جمعیت های آسیب پذیر و همچنین سازمان حفاظت محیط زیست.

بودجه پیشنهادی خود را برای اولین بار باید با تصویب کنگره است.

رئیس جمهور همچنین در دیدار با خانواده قربانیان تیراندازی دسته جمعی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان به عنوان بزرگترین دبیرستان تیراندازی و کشتار در تاریخ ایالات متحده آمریکا نزدیک شدن دومین سالگرد آن روز جمعه است.

برجسته کنترل اسلحه مدافع که خود را از دست داد 14 ساله در قتل و نه دعوت به جلسه و پس از او برداشته شد از دولت از آدرس اتحادیه هفته گذشته که در آن او مهمان مجلس نانسی پلوسی.

به دنبال پوشش آن را به عنوان اتفاق افتاده است:

به انجمن خوش آمدید مستقل‘آخرین پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

رئیس جمهور ایالات متحده است که انتظار می رود به اعلام انتخابات سال بودجه طرح بعد از امروز که انتظار می رود عبارتند از 21 درصد کاهش در کمک های خارجی و اسلش به امنیت اجتماعی-net برنامه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای منحرف کردن میلیاردها دلار برای ساخت دیوار خود را در مرز آمریکا و مکزیک است که او بارها و بارها ادعا مکزیک خواهد پرداخت.
 

رئیس جمهور ایالات متحده به دنبال $2bn (£1.5 میلیارد دلار) در بودجه قابل ملاحظه ای کمتر از $8.6 میلیارد دلار (£6.7 میلیارد دلار) درخواست او از یک سال پیش.
 

در اینجا فیل توماس در سال 2021 بودجه پیشنهادی:
 

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله برای ‘مخرب و غیر منطقی بودجه
 

رییس جمهور 2021 سال مالی بودجه شده است را محکوم کرد به عنوان “مخرب و غیر منطقی”.
 

“این مخرب و غیر منطقی رئیس جمهور است که ما به یک مخرب و غیر منطقی بودجه گفت: بودجه مجلس رئیس کمیته جان Yarmuth.

“بودجه گزارش شامل تغییرات مخرب به پزشکی, ضربه محکم و ناگهانی تامین اجتماعی و کمک های دیگر برنامه های است که برای کمک به آمریکایی ها پایان می رسد دیدار در حالی که همه خود را گسترش کاهش مالیات برای میلیونر و ثروتمند و شرکت های بزرگ.”

تبلیغات

رئیس جمهور را متهم به از بین بردن مقدس, بومیان آمریکا, سایت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار در مرز آمریکا و مکزیک است و از بین بردن مقدس, بومیان آمریکا, سایت های, یک دموکرات کنگره گفته است.
 

رائول Grijalva گفت: خدمه ساخت و ساز آغاز شد انفجار از طریق بخش هایی از بنای تاریخی تپه که شامل یک سایت دفن برای Tohono O’odham ملت است.
 

“جایی که آنها انفجار روز دیگر در بنای تاریخی تپه که محل استراحت برای در درجه اول آپاچی رزمندگان بود که درگیر در نبرد با O’odham” آقای Grijalva گفت. “و سپس O’odham مردم در راه احترام گذاشته و آنها را به استراحت در بنای تاریخی تپه.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه به افزایش هزینه های نظامی

آقای ترامپ بودجه است که انتظار می رود به افزایش هزینه های نظامی با 0.3 درصد افزایش به $740.5 میلیارد دلار (£573bn) و پیشنهاد بالاتر outlays برای دفاع و جانبازان است.

با این حال رئیس سابق ستاد مشترک ارتش مایک مولن نگرانی در مورد چگونگی کمک های خارجی کاهش خواهد گذارد ما غیر نظامی ردپا در سراسر جهان است که کمک می کند تا کاهش نیاز به مداخله نظامی.

“در دوره ای از قدرت های بزرگ رقابت برش این مهم سرمایه گذاری خواهد بود از تماس با واقعیت در سراسر جهان,” او نوشت: در نامه ای به بالای رهبران کنگره.

“این یک لحظه ای که سرمایه گذاری بیشتر در دیپلماسی و توسعه مورد نیاز است و نه کمتر.”

پلوسی می گوید بودجه به دنبال تحمیل ‘کاهش ویرانگر به بحرانی خطوط’

 

نانسی پلوسی پاره پاره کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا (AP)

نانسی پلوسی اتحاد پیوست حمله به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی بودجه و گفت: “بار دیگر رئیس جمهور است که نشان دهد چقدر کوچک او ارزش سلامت خوب است امنیت مالی و رفاه سخت کوش خانواده های آمریکایی است.”

“سال به سال رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باید به دنبال تحمیل کاهش ویرانگر به بحرانی حیاتی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها با تکیه بر” او در بیانیه ای گفت.

“آمریکایی ها با کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی خواهد شد و هرگز امن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات

در اینجا اندرو Naughtie چقدر برنده مقدماتی نیوهمپشایر در واقع مسائل دموکراتیک نامزدها:

رسانه های اجتماعی غول critcised برای ترک کردن “گمراه کننده” پلوسی تصویری

نانسی پلوسی را به انتقاد از Facebook و Twitter برای از بین بردن یک “گمراه کننده” تصویری از مجلس پاره کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار.
 

هر دو سایت حاضر به خراب کردن doctored تصویری که نشان می دهد او پاره کردن سخنرانی به عنوان آقای ترامپ افتخارات مخاطبان را نشان می دهد و یک خانواده نظامی reuniting.
 

خانم پلوسی را پاره کردن تا در این گفتار اما تنها پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “اقتصاد ما قوی است یک بار دیگر’
 

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه برای سال مالی 2021 می رسد در خانه کمیته بودجه در کاپیتول هیل در واشنگتن (AP)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2021 طرح “مجموعه دوره برای یک آینده ادامه داد: آمریکا تسلط و رفاه, رییس جمهور گفت: در یک پیام همراه با سند.

“وجود دارد که خوش بینی بود که در اینجا قبل از 63 میلیون آمریکایی از من خواست که برای آنها کار و تخلیه باتلاق” آقای ترامپ گفت: با توجه به یک کپی کامل از بودجه به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

“در دهه های واشنگتن نخبگان به ما گفت که آمریکایی ها تا به حال هیچ چاره ای جز پذیرش رکود پوسیدگی و کاهش است. ما آنها را ثابت کرد اشتباه است. اقتصاد ما قوی است یک بار دیگر.”

وزارت دادگستری تنظیم فرایند برای دریافت اطلاعات در مورد نامزدهای انتخابات
 

ویلیام بر این دادستان کل آمریکا (EPA)

از دادستان کل آمریکا, ویلیام بار تایید کرده است که وزارت دادگستری تعیین کرده است تا یک روند برای دریافت اطلاعات در مورد نامزدها پیش از انتخابات ماه نوامبر از جمله از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی اما اضافه شدن هر گونه اطلاعات باید “در صورت ارزش است.”

“ما باید بسیار مراقب باشید با توجه به هر گونه اطلاعات که از اوکراین” آقای Barr گفت.

“هستند بسیاری از برنامه های در اوکراین. وجود دارد مقدار زیادی از عبور جریان و ما نمی توانیم هر چیزی را دریافت می کنیم از اوکراین در ارزش روبرو شود.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد تصاویر, نشان دادن جمعیت در انتظار او را در نیوهمپشایر جلوتر از یک رالی رئیس جمهور برنامه ریزی شده یک روز قبل از این دولت دارای اولین-در-این-ملت اولیه روز سه شنبه:

تبلیغات

جورج کانوی برجسته واشنگتن وکیل و شوهر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی یک بار دیگر ناودان رئیس جمهور در توییتر

رئیس هستهای وزن در گزارش از یک برنامه به طور بالقوه سیاسی-انگیزه حمله علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی داوطلبان در فلوریدا:

دادستان کل ویلیام بر تایید کرده است وزارت دادگستری ایالات متحده تاسیس یک راه برای رودی جولیانی و دیگران به طور رسمی ارائه برنامه به طور بالقوه شواهد محکم در برابر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به بخش:

تبلیغات

رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که ووهان coronavirus جهانی بهداشت عمومی اورژانس با توجه به سازمان بهداشت جهانی را به سادگی “دور” در ماه های آینده با توجه به گرم شدن دمای زیر ماه های زمستان.

برخی از عجیب و غریب تر تفسیر بیرون آمدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید که در آن رئیس جمهور است که نشان می دهد اصلاح نظام عدالت کیفری بیشتر مانند چین وقتی که می آید به مواد مخدر در ایالات متحده:

رهبران دموکرات به دنبال tamp پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح انتقام تور پس از رئیس جمهور را رد کرد کلید شاهدان در تحقیقات خود را از پست های دولتی, در حالی که حمله به کسانی که رای دادند و او را محکوم به هفته گذشته است.

مجلس نانسی پلوسی ناودان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از اخراج سرهنگ الکساندر Vindman سابق شورای امنیت ملی مدیر که شهادت در مورد رئيس جمهور در تماس تلفنی با اوکراین خواستار حرکت “بی پروایی نشان دادن عمل از مقابله به مثل”.

من آخرین:

تبلیغات

مستقل را اندرو Buncombe در این گزارش در مورد بیش از 100 سرباز بودن مبتلا به صدمات مغزی پس از رئیس جمهور در ابتدا به دنبال تطهیر یافته:

مایک بلومبرگ منتشر کرده است یکی دیگر از مهم تبلیغات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سابق شهر نیویورک شهردار مبارزات برای کاخ سفید در مقایسه با برخی از زا ترین نظرات به الهام بخش سخنرانی های ساخته شده توسط رئیس جمهور سابق.

آگهی آغاز می شود با جان اف کندی تاریخی مراسم تحلیف از سال 1961 که در آن رئیس جمهور سابق گفت: “بپرسید نه آنچه که کشور خود را می تواند برای شما انجام بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید برای کشور خود”.

و سپس آن را کاهش به یک ویدیو که در آن آقای تهمت شنیده می شود خواستار تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 “گاو***”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de