مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تمسخر بیش از استیضاح استدلال

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی بوده و برای تمسخر آن shambolic عملکرد رئیس جمهور در مجلس سنا استیضاح دادگاه به عنوان هر دو طرف در زمان پرسش از سناتوران با پم باندی fluffing او خطوط و Alan Dershowitz تلاش برای استدلال می کنند که هیچ اقدام انجام شده در این دوره به دنبال انتخاب مجدد است impeachable به دلیل ثبات مدیریت است که در بهترین منافع عمومی است.

“اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او فکر می کند به او کمک خواهد کرد انتخاب کنید و در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح گفت:” افراد مشهور دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه Dershowitz.

نقطه اخراج شد به عنوان “بسیار عجیب و غریب” با سرب استیضاح مدیر آدام شیف در حالی که رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: استدلال “را فقط هیچ حس” و اورگان Jeff Merkley خندید و آنها را به عنوان “کاملا باور نکردنی” در سی ان ان.

در MSNBC, Rachel Maddow و panellists شد حتی کمتر خیریه:

و بود که: در طول دوره از ماراتن Q&A, جلسه دیگری Tump وکیل پاتریک Philbin استدلال کرد: “این ایده که هر گونه اطلاعات است که اتفاق می افتد به از خارج از کشور آمده است لزوما کمپین دخالت یک اشتباه است.”

“این غیر منطقی. اطلاعات است که معتبر است که به طور بالقوه نشان می دهد تخلف توسط کسی که اتفاق می افتد به در حال اجرا برای دفتر اگر این اطلاعات معتبر است اطلاعات مربوط به رای دهندگان به مورد آن می دانیم.”

در پاسخ به Philbin دموکرات مارک وارنر نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا است که به گونه ای خستگی ناپذیر به دنبال سوال از انتخابات روسیه هک در سال 2016 گفت: Philbin استدلال “مغایر با همه چیز است که کمیته ما گفت: همه چیز جامعه اطلاعاتی کار کرده است.”

“اگر آقای Philbin استدلال پذیرفته شده است در ارزش اسمی است که دخالت خارجی خوب است مگر اینکه آن را نقض برخی از غیر تعریف شده تعریف یک کمپین کمک [است] مقابله با همه چیز است که جامعه اطلاعاتی ما کمیته و من فکر می کنم دیگران در حال کار بر روی.”

“من هرگز نشنیده ام کسی نشان دهنده چیزی نزدیک به آن در جامعه اطلاعاتی تا کنون,” توافق, New Mexico, دموکرات, Martin Heinrich.

“ما را تشویق به در همه زمان ها گزارش حتی فقط تماس بگیرید خارجی با تلاش در دخالت در انتخابات و یا دستکاری ما فعالیت های دولت است.”

در اینجا جان T بنت گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im