دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از طریق انجام با او تهدیدی برای پایان دادن به ما بودجه را به سازمان جهانی بهداشت (WHO) در محروم کردن بدن از $500 متر (£399m) هر سال در اوج جهانی coronavirus همه گیر سرزنش بدن برای “پوشش” شیوع این بیماری در مراحل اولیه بدون ارائه هر گونه مدرکی برای مشاجره او.

او ادعا در روز سه شنبه که ما یک “کشور در حال توسعه” و شکایت در مورد “ناعادلانه” درمان از این سازمان پس از آنکه مقامات آن از “دانستن دقیقا چه می گذرد” به عنوان شیوع یافته است. سخنان خود در این هفته به دنبال چندین گزارش نشان دادن خود و عدم توجه به هشدارهای متعدد بیش از چند هفته برای آماده شدن برای این ویروس است که تحلیلگران پیش بینی هزینه هزاران نفر از زندگی است.

رئیس جمهور تصمیم به تعلیق که بودجه شده و قابل انتقاد سازمان ملل, اتحادیه اروپا و انجمن پزشکی آمریکا همه ابراز خشم و یک استاد توصیف gambit به عنوان “یکی از حداقل مولد ترین کوته بینانه خود با انگیزه و ریاکارانه عمل می کند من تا کنون شاهد”.

در پاسخ کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “در حال حاضر زمان برای ما به ایالات برابر یک مشترک مبارزه با یک دشمن مشترک.”

“هنگامی که ما در حال تقسیم ویروس سوء استفاده از شکاف بین ما,” او گفت:.

رئیس جمهور مشتاق و بی تاب برای “re-open” اقتصاد خواهد شد که اعلام کرد قصد دارد برای برخی از کشورها به مرحله اجرا در قرنطینه تلاش به عنوان ما مرگ و میر از Covid-19 می رسد تقریبا 28,000 زندگی زیر سهشنبه تک-روز ظهور 2,082 تنظیم ترسناک یک رکورد جدید با ما گزارش از سه بار به عنوان بسیاری از موارد از این ویروس به عنوان هر یک از دیگر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: راهنمایی های جدید ارائه خواهد شد برخی از ایالت “انعطاف پذیری بیشتر” را به عنوان ما به نظر می رسد برای استراحت خود را قرنطینه تلاش برای از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است.

رئیس جمهور ساخته شده بی سابقه تهدید به موکول کردن به ما سنا و کنگره سرزنش دموکرات به عنوان او رشد می کند نا امید انتظار برای تصویب برای اجرایی خود قرار ملاقات.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل’s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر می داند که برای ‘پوشش’ coronavirus و کاهش بودجه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از طریق انجام با او تهدیدی برای پایان دادن به ما بودجه را به سازمان جهانی بهداشت (WHO) در محروم کردن بدن از $500 متر (£399m) هر سال در اوج جهانی coronavirus همه گیر سرزنش بدن برای “پوشش” شیوع این بیماری در مراحل اولیه بدون ارائه هر گونه مدرکی برای مشاجره او.
 

“واقعیت این است که شکست خورده برای به دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک مد به موقع” آمریکا رئیس جمهور گفت:. “چه کسی شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود از دوره گسترده انتقاد آهسته فدرال و پاسخ به بحران است که او در ابتدا رد به عنوان یک “جعل” و پس از صرف چندین ماه اصرار بود که “تحت کنترل” بدون اقدام قاطع بنابراین به طور طبیعی گرسنه برای یک قربانی.

این تصمیم در حال حاضر کشیده شده قابل انتقاد با دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “در حال حاضر زمان برای وحدت” و دکتر پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا خواستار آن را “خطرناک گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست Covid-19 ساده تر”.
 

“حرکت می فرستد پیام اشتباه در میانه یک بیماری همه گیر” توافق Dr Amesh Adalja از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و قرار دادن آن ملایم است.

در کاپیتول هیل پاسخ به مراتب قوی تر است.

“با گذشت هر روز از این وخیم تر شدن بحران رئیس جمهور است که به ما نشان سیاسی خود راهکار: سرزنش که سرزنش چین سرزنش مخالفان سیاسی خود را سرزنش پیشینیان خود – ”آیا هر آنچه در آن طول می کشد برای منحرف کردن از این واقعیت است که دولت او نامناسب این بحران و آن را’€™s در حال حاضر هزینه هزاران نفر از زندگی آمریکایی گفت:” الیوت انگل دموکرات و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

سناتور پاتریک لیهی بالا دموکرات در سنا تخصیص بودجه گفت: حرکت “باعث می شود که حس بسیار به عنوان قطع مهمات به یک متحد به عنوان دشمن بسته می شود.”

“کاخ سفید می داند که آن را به شدت و سنن و این بحران از آغاز نادیده گرفتن هشدارهای متعدد و هدر دادن وقت با ارزش رد علوم پزشکی مقایسه Covid-19 به سرماخوردگی و گفت:” همه چیز خوب خواهد بود,” او اضافه شده است. “عدم تمایل به مسئولیت به عنوان مرگ و میر در ادامه به کوه او سرزنش دیگران است.”

سناتور کریس مورفی گفت: تماس بود “کلاس مدرسه کالیبر تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از چین تملق گوی و مداوم سهل انگاری از آنجا.”

 

سناتور تینا اسمیت و نمایندگان کارن باس و عیسی گارسیا احساس آن را نمایندگی یک “کناره گیری بین المللی مسئولیت و رهبری” در حالی که خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف توییتی زیر به وضوح dispirited و منزجر:

راه مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Ardhern نشان داد که چگونه آن را باید انجام شود زمانی که او پاسخ داد: “در یک زمان مثل این که ما نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات است و ما نیاز به توصیه های ما می تواند با تکیه بر این است که ارائه شده است که. ما همچنان به حمایت از آن و در ادامه به ما کمک.”
 

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

ما تلفات می بیند رکورد جدید برای یک روز افزایش می دهد

که تسلط جامع – محروم که 15 درصد از بودجه سالانه خود را از نابجا وجود در یک لحظه از کل بین المللی فاجعه – آمد به عنوان ما مرگ و میر افزایش یافته و به 25,700 با روز سه شنبه تنها روز افزایش 2,082 تنظیم ترسناک یک رکورد جدید و این کشور در حال حاضر ضبط بیش از سه بار به عنوان بسیاری از موارد از این ویروس به عنوان هر یک از دیگر.
 

شهر نیویورک ایالات متحده epicentre تجدید نظر آن مرگ و میر به شدت به بیش از 10 ، 000 شامل قربانیان احتمالی به درگذشت از بیماری ریوی اما هرگز مورد آزمایش قرار.

جدید تجمعی شکل برای “تایید شده و احتمالی Covid-19 مرگ” منتشر شده توسط نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان مشخص شده افزایش سرسام آور بیش از 3,700 مرگ و میر به طور رسمی نسبت به این بیماری بسیار مسری پس از 11 مارس.

60 درصد سنبله در گزارش مرگ و میر بر خسارات عظیم تحمل در, پرجمعیت ترین شهرستان که در آن برای تلفن های موبایل از ندبه صدای تکرار شده تقریبا بدون توقف تا حد زیادی از طریق خیابان های خالی برای هفته ها.

“پشت هر مرگ یک دوست, یک عضو خانواده یک دوست در” اظهار نظر کمیسیون بهداشت و درمان Dr Oxiris Barbot. “ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از که هر نیویورکر که درگذشت به دلیل Covid-19 محسوب می شود.”

الیور o’connell به این گزارش.
 

تبلیغات

رئیس جمهور ردیف عقب بر ادعای ‘مطلق’ قدرت بیش از فرمانداران دولت

در علاوه بر این به annoucing که کاملا پوچ تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین کاخ سفید در نشست خبری از باغ گل رز را دیدم او را “شوخی” مورد نظر خود را پادشاه (#KingTrump روند در توییتر در زمان نوشتن) اما راه رفتن خود را در هیاهو در مورد داشتن “مطلق” اقتدار بیش از زمانی که ایالات متحده می تواند و باید خود را پایان مستند اقدامات و بازگشایی برای کسب و کار.

صرف ساعت پس از نشان می دهد که آمریکا نگرانی از فرمانداران خود را در مورد ادعای قدرت را به مقدار یک قیام شایسته Mutiny on the Bountyتهمت ناگهان معکوس البته گفت که او آن را ترک به فرمانداران برای تعیین زمان مناسب و به شیوه ای برای احیای فعالیت در کشورهای خود را و گفت که او امیدوار است به بحث در مورد یک طرح با آنها در روز پنج شنبه.

“فرمانداران مسئول هستند,” او گفت:. “آنها را به اتهام.”

عاقلانه U-نوبه خود. زمانی که حتی لیز چنی دختر جورج بوش قدرتمند veep, کیر, فکر می کند که خود ادعا می کند به مجموع قدرت بیش از حد شما احتمالا باید تجدید نظر کند.

رئیس جمهور همچنین تصریح کرد: جاه طلبی خود را برای بازگشایی این کشور “در تکه های کوچک” (فقط برای, دکتر, Anthony Fauci به هشدار می دهند که مورد نظر خود را در 1 مارس هدف بود “بیش از حد خوش بینانه”) ابراز نا امیدی در داشتن برای تماشای دوباره اجرا می شود از بازی بیس بال در بر داشت و زمان برای یک تازه کرد با یک لابی روزنامه نگار این بار برایان Karem که او دارای برچسب “یک showboat” و “یک loudmouth”.

عجیب و غریب عبور از آدرس که در آن او reeled کردن نام از شرکت های آمریکایی رنج می برند تحت shutdown نیز جلب ناله از ناباوری.

جان T بنت بود ،
 

تحویل محرک چک تاخیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نام را می توان چاپ بر روی هر یک

وزارت خزانه داری آمریکا دستور داده است تا نام رئيس جمهور را به چاپ می شود در $1,200 (£958) چک سرویس درآمد داخلی (IRS) ارسال به یک برآورد 70m خانواده های آمریکایی یک تصمیم است که آهسته خود را تحویل چند روز با توجه به واشنگتن پست.

کمکهای مالی در حال اعزام به عنوان بخشی از یک $2.3 trn (£1.8 trn) بسته تصویب شده در ماه گذشته به کوسن اقتصادی ضربه از رمان شیوع کروناویروس و “خرس مغلوب ساختن پیشی جستن نام در این یادداشت خط زیر یک خط است که بار خوانده شده ‘تاثیر اقتصادی پرداخت.'”

پست گفت: این تصمیم شامل مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی اعلام شد به IRS آن کارکنان در روز سه شنبه.

“تیم کار از خانه در حال حاضر مسابقه به پیاده سازی یک برنامه نویسی تغییر که مقامات ارشد گفت: به احتمال زیاد منجر به تاخیر در صدور دسته اول از کاغذ چک” خزانه داری می گوید.

باور نکردنی است.

در اینجا پیتر Stubley گزارش.
 

خزانه داری آمریکا می گوید: عمده شرکت های هواپیمایی باید به توافق $25bn بسته نجات

امریکا بزرگترین شرکت های هواپیمایی را به طور آزمایشی به توافق نظر برای $25bn (£19.9 میلیارد دلار) در دولت کمک به کارگران پرداخت و جلوگیری از اخراج گسترده در یک صنعت است که با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمک شامل ترکیبی از پول نقد و وام با دولت گرفتن حکم است که می تواند تبدیل به مالکیت سهام در پیشرو شرکت های هواپیمایی.
 

ده شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا و آمریکا و ایران و غرب – سقوط در خط بعد از اعتراض به برخی از این اداره خواسته است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: تیم خود را برای نهایی کردن معاملات و دست بیش از پول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و این مذاکرات ادامه با حامل های دیگر.


 

شرکت های هواپیمایی وارد 2020 یک دهه خط داغ که در آن آنها با هم به دست آورده دهها میلیارد دلار با توجه به تقاضای سفر. آنها خریداری هواپیماهای جدید غنی شده سهامداران و استخدام بیش از هزار نفر از کارگران.
 

که خط به یک توفنده در پایان فقط چند هفته به عنوان دولت محدود شده سفر به سرعت گسترش جدید کروناویروس و مردم ترس از ابتلا به بیماری در هواپیما. مسافرت هوایی زمین به نزدیکی کامل متوقف کند. خطوط هوایی قطع هزاران پرواز و کسانی که باقی می ماند اغلب حمل فقط چند مسافر.
 

با حقوق و دستمزد, کمک های مالی, شرکت های هواپیمایی و کارگران خود را رو درمان ویژه در ماه گذشته $2.3 trn (£1.8 trn) اندازه گیری طراحی شده برای کمک به کسب و کار و کارگران از طریق همه گیر است که آمار هر بخش از اقتصاد است.
 

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – فکر انتقاد که دولت نجات قبلا سودآور صنعت گفت: این معاملات را پشتیبانی شرکت هواپیمایی کارگران و حمایت از مالیات دهندگان.
 

“ما شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در شکل و خوب است و آنها را بیش از یک دوره از زمان است که باعث شد با آنها,” او گفت: دیروز.

گزارش اضافی توسط AP

تبلیغات

یکی از حداقل مولد ترین کوته بینانه خود با انگیزه و ریاکارانه عمل می کند من تا کنون شاهد’

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع که بودجه نیست و پایین رفتن آن گفته شود.

اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell Fontelles نوشت در توییتر امروز صبح:

در اینجا کمی بیشتر در نظر کارشناس:

“قدرت چه کسی است که آن را قادر به گرد هم آوردن کارشناسان بهداشت عمومی از سراسر جهان برای تبادل اطلاعات و بررسی شواهد علمی و مبتنی بر شواهد اجماع توصیه ها در پیشگیری از بیماری و کنترل است. این است که در ادامه به عملکرد این شیوه در طول Covid-19 pandemic ارائه زمان واقعی هدایت آن را به عنوان دریافت بررسی و تجزیه و تحلیل شواهد علمی در داوری نشریات و از کارشناسان کار هم عملا با وجود تنش های سیاسی که در جهان وجود دارد. من هیچ شکی ندارم که خواهد شد که به ادامه کار در این روش در طول Covid-19 pandemic به عنوان قابل اعتماد و منبع قابل اعتماد از اطلاعات و راهنمایی به کشورها در سراسر جهان است.”

– دیوید Heymann استاد بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری

 
سیاسی “فرار رهبری است که به ندرت سازنده یا مفید در زمان بحران. نفوذ آمریکا در جهانی بهداشت بسیار قوی است. $105bn صرف شده در تحقیقات بیماری های عفونی و ما بر اساس تأمین کنندگان مالی ارائه 78 درصد از کل بودجه است. به طور خاص برای coronavirus پژوهش ما ارائه شده 77 درصد از پژوهش سرمایه گذاری است. که نقش بیشتری در نظر گرفتن دانش جدید از تحقیقات و ایجاد سیاست هدایت و نظارت است. اما اگر ایالات متحده آمریکا اعمال تحریکآمیز بیش بهداشت جهانی و امنیت زیستی آن را تبدیل به یک مشکل بسیار بزرگ است. اثرات دیده می شود در سراسر جهان بلکه بازگشت به عقب بر روی ایالات متحده آمریکا که در بالا تهدید عوامل بیماری زا خواهد بود به احتمال زیاد به رخ می دهد در آینده است.”

– دکتر مایکل سر محقق ارشد در جهانی بهداشت, دانشگاه ساوتهمپتون

“این تازه ترین مداخله در سیاست های بهداشتی توسط رئیس جمهور تهمت است که شاید یکی از حداقل مولد ترین کوته بینانه خود با انگیزه و ریاکارانه عمل می کند من تا کنون شاهد بود. تا آنجا که من می تواند در تعیین آن هیچ پایه ای در واقعیت است. من گمان می کنم این حرکت حمایت از دقیقا 0 درصد از ما علمی و بهداشت و درمان جوامع و من امیدوارم که تنها اقلیت کوچکی از جمعیت به عنوان یک کل. این وضعیت در ایالات متحده و در سراسر جهان به مقدار یک بحران است که در آن ما باید با هم ایستاده. که شاید یکی از بهترین وسیله برای دستیابی به این و سزاوار حمایت و احترام به همه کشورها است.”

– دکتر استفان گریفین, دانشیار دانشکده پزشکی دانشگاه لیدز

به طوری که آنچه کارشناسان حرفه ای فکر می کنم. اجازه دهید به نوبه خود در حال حاضر به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن toadiest cheerleaders این سمت برکه برای دیدن اگر او جسارت به آنها را در تضاد. اوه نگاه او می کند.

گرگ ایوانز این برای Indy100 در نظر است که مشهور کارشناس بهداشت و درمان “دکتر” نایجل فاراژ در انتخابات گذشته دیده می شود پخش از کوچ در Facebook در یک جفت از grotesquely کوچک و کوتاه.
 

‘مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ فاجعه است – اما حداقل آن را مورد بررسی قرار’

در اینجا آخرین محکم ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن از ما کاریکاتوریست دیو قهوه ای…

…و برای Indy حق بیمهمتی نورمن تحسین واشنگتن فشار سپاه برای امتناع از اجازه رئیس جمهور نامنظم تصمیم گیری و creaky رکورد برای رفتن به حزب.
 

کنگره جمهوری خواه می گوید coronavirus مرگ و میر ‘کمتر از دو شر’ در مقایسه با بحران اقتصادی

ایندیانا نماینده Trey Hollingsworth گفته یک مصاحبه که باز شدن اقتصاد آمریکا در میان coronavirus همه گیر خواهد بود “کمتر از دو evils”.

Hollingsworth که به نمایندگی از دولت نهم کنگره منطقه پس از سال 2017 خواسته شد WIBC رادیو میزبان تونی کاتز که آیا دولت فدرال پاسخ به همه گیر شد و یکی از سمت راست – به طور خاص دستور العمل آن به آمریکایی ها که در خانه ماندن لازم است برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را.

او پاسخ داد که آن را تا به سیاستگذاران به “خود قرار داده-پسر یا دختر شلوار”.

نه واقعا.

در اینجا اندرو Naughtie داستان.
 

تبلیغات

نانسی پلوسی در سوزش ملامت به ‘ضعیف’ مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘آمریکایی ها باید چشم پوشی از دروغ و شروع به گوش دادن به دانشمندان’

مجلس دیدبان نوشت: کاملا سوزان نامه به او دموکراتیک همکاران دیروز در مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول coronavirus همه گیر او را متهم به ایجاد “مرگ و میر غیر ضروری و فاجعه اقتصادی” با نادیده گرفتن هشدارهای متعدد او داده شد.

“ما غلبه خواهد کرد این لحظه اما موفقیت یک نیاز اساسی است که از آن همه اقدامات را به دنبال خواهد داشت: ما باید حقیقت,” او نوشت.

“حقیقت این است که از این لحظه به آمریکایی ها باید چشم پوشی از دروغ و شروع به گوش دادن به دانشمندان و سایر محترم حرفه ای به منظور حفاظت از خود و عزیزان ما.”

“حقیقت این است که یک فرد ضعیف, ضعیف, رهبر, طول می کشد هیچ مسئولیتی در,” او اضافه شده است. “یک فرد ضعیف سرزنش دیگران است.”

او پس از آن تحویل یک نسخه از همان پیام را به عموم از طریق یک موضوع در توییتر

اوباما تایید کرده است بایدن – اما ما لازم نیست دیگر در انتخابات ریاست جمهوری بود’

باراک اوباما دیروز منتشر 12 دقیقه ویدئو در رسانه های اجتماعی در نهایت اعلام حمایت خود را از جو بایدن به عنوان نامزد دموکرات را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر یک کلیپ که در آن او نیز سخاوتمندانه ستایش برنی ساندرز و گفت: او نمی خواهد اجرا بر روی همان سیستم عامل امروز به عنوان او در سال 2008 اگر او تا به حال زمان خود را دوباره.

برای Indy صدایدانیل, Campoamor می گوید در حال حاضر هیچ زمان برای تکرار میانه ارزش او ایستاده بود ،
 

مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری اعانه تلاش برای سرمایه گذاری بر روی ضد چین تمایلات به امن کمک های مالی مبارزات انتخاباتی

کمک های مردمی کمیته برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است و با استفاده از تجدید حملات به دولت چین را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به بسیج اهدا کنندگان اصرار حامیان در یک ایمیل در روز سه شنبه به “نگه چین پاسخگو” کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.
 

تبلیغات

عدالت گروه مداخله پس از مسیحیان جریمه برای حضور در ‘درایو’ کلیسا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزن در یک مورد مربوط به یک کلیسا می سی سی پی شکایت کرد که شهر گرینویل پس از مقامات محلی جریمه ساکنان برای حضور در آن درایو در خدمات مذهبی در عید پاک یکشنبه.

در بیانیه ای از علاقه ظ روز سهشنبه وزارت فدرال طرفه با رهبران کلیسا و پیشنهاد این شهر اقدامات موثر هدف قرار دادن اشکال مذهبی رفتار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr در بیانیه ای گفت او عدالت وزارت کار را به رعایت این حق در قانون اساسی به عمل آزادانه دین به عنوان ایالات و شهرستانها به دنبال برای جلوگیری از گسترش این coronavirus با محدود کردن خدمات عبادت.

در اینجا کریس Riotta گزارش.
 

الیزابت وارن تایید جو بایدن

این سناتور ماساچوست که به پایان رسید خود را در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در اوایل ماه مارس می شود آخرین, پارتی, سالمند به عقب دموکراتیک نامزد-در-انتظار زیر برنی ساندرز’ تصمیم به رها کردن مسابقه.

دادگاه بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار را به وعده های غذایی مدرسه شورتر و کمتر سالم

یک دادگاه منطقه مریلند را مسدود کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کاهش آمریکایی مدرسه استاندارد مواد غذایی که شما را بسیار امیدواریم آنها خواهد بود.

“اجازه دهید آنها را به خوردن hamberders” شما فقط می توانید او را بشنوند می گویند.

در اینجا Gino Spocchia گزارش.
 

تبلیغات

AOC می گوید آن را “مشروع به بحث در مورد’ اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن

یکی از حزب دموکرات محبوب ترین ترقی خواهان گفته است که اتهام تجاوز جنسی ساخته شده در برابر حزب خود را نامزد شایسته برای بحث جدی است.

زبان به عنوان بخشی از یک فروم آنلاین میزبانی شده توسط بال های جامعه جهانی به صورت “حرفه ای مدنی و اجتماعی و اقتصادی پیشرفت زنان” نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز خواسته شد تا در مورد اتهامات ساخته شده در برابر بایدن توسط کارمند سابق تارا Reade.

به گزارش CBS یکی از پرسشنامه بر روی پلت فرم ذکر ناامیدی او که نامزد حزب دموکرات تنظیم برای ایستادن در برابر تهمت به پایان رسید تا بودن بایدن که او گفت: “واقعا سابقه طولانی بودن وحشت زده به زنان”.

Ocasio-کورتز پاسخ داد: “آنچه که شما در حال ابراز است مشروع و واقعی است. به همین دلیل من برای پیدا کردن این نوع از خاموش کردن همه مخالفان به یک شکل gaslighting.”

“من فکر می کنم آن را قانونی و مشروع به بحث در مورد این چیزها. و اگر ما می خواهیم اگر ما دوباره می خواهید به صداقت شما نمی توانید می گویند شما می دانید – هر دو بر این باورند زنان, حمایت از همه از این تا آن ناراحتی شما تا زمانی که آن ناراحتی ما است.”

اندرو Naughtie بیشتر است.
 

بیل گیتس محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خطرناک’ تصمیم به توقف که بودجه

مایکروسافت موسس اتحاد پیوست کر از محکومیت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تعلیق کمک های مالی به این که گفت: حرکت است “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل”.

“توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. کار خود را به کاهش گسترش COVID-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگری می تواند جایگزین آنها شود. جهان نیاز دارد که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری” به billionnaire در توییتر نوشت.

Gino Spocchia بیشتر در این.
 

فاکس کسب و کار میزبان سوالات تهمت مواج در بیش از فرمانداران ‘شورش’

نیل Cavuto – یکی از تعداد انگشت شماری از فاکس مجریان همراه با کریس والاس نترس به یک نرم افزار در champ – آیا تا دوباره خود را نشان می دهد شب گذشته پس از رئیس جمهور خروشان در توییتر در مورد قیام میان دولت و فرمانداران.

Cavuto گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن عبارت بودند “چرا که او یکی از خود را که در سمت چپ آن را به استانداران برای تصمیم گیری اگر آنها می خواستند به عمل اجتماعی فاصله و پناهگاه در خانه و مقررات”.

“او هرگز انتقادی از فرماندار فلوریدا ران DeSantis میان بعد کسانی که در سیاست” این خبرنگار ادامه داد. “بنابراین متحده می گویند که آنها در نهایت می خواهید برای تصمیم گیری – به عنوان قانون اساسی – که آیا آن را بی خطر است یا نه به بازگشایی و پس از آن همه از ناگهانی آن را بد Mutiny on the Bounty… که من را دریافت نمی. قانون اساسی اجازه می دهد تا آنها را به انجام این کار است.”

“آن را به می گویند که رئیس جمهور فاقد قدرتمند و قلدر منبر او در واقع می کند” Cavuto رفت. “اما آن است که قانون از زمین آن است که در قانون اساسی ما است. و این دعوت یک نوع سردرگمی در بخشی از افرادی که می خواهید به می دانم که شما اعطا ما – متحده – قدرت انجام بسیاری از چیزهایی که می گفت: ما باید تصمیم بگیرید که در سطح ما و در حال حاضر شما می آیند تا با یک تصمیم است که مقابله با آن است. ما آنهایی که نادیده گرفتن سیاست و قانون اساسی ؟ این دیوانه است.”

Cavuto بود و نه تنها در آن است.

همکارش برت Bair گفت: (به درستی) دیروز که “محافظه کاران سر خواهد منفجر شد و” اگر رئیس جمهور اوباما تا به حال ادعا کرد که کل قدرت را به عنوان برگ برنده را در روز دوشنبه.

در اینجا جیمز Crump با جزئیات در آن یکی.

تبلیغات

‘این است Covid-19 نه Covid-1 مردمی’

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی آمد با این درخشان بیانیه ای در فاکس و دوستان امروز صبح ظاهرا درک نیست که این بیماری از برچسب است که به خاطر آن بود که برای اولین بار شناسایی شده در سال 2019 نه به خاطر وجود داشته است 18 قبلی سويه از آن است که کسانی که lugheads در سازمان جهانی بهداشت باید موفق به سرکوب.

نه یک حرفه ای برجسته از یک فرد که در حال حاضر یک معامله بزرگ برای شرمنده.

میلیونرهای دریافت $1.7 m در coronavirus امداد به عنوان بسیاری از مالیات دهندگان دریافت $1,200 پرداخت لطف پنهان جمهوری خواه گریز

اوه پسر. نه تنها مالیات دهندگان آمریکایی خود را چک اواخر به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن غرور آنها همچنین گرفتن پاره پاره کردن.

کریس Riotta است از جزئیات وحشتناک.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات