مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور جرقه ماسک دشمنی با ترودو به کاخ سفید ویرایشهای ذخایر زبان پس از واکنش در Jared کوشنر ادعا

آمریکایی ها در حال حاضر توصیه به پوشیدن پارچه ماسک در مکان های ایالات متحده آمریکا در گزارش بیش از 1000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در بالاترین روز تنها مرگ و میر در جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت formalising جدید راهنمایی که به اصرار آمریکایی ها برای پوشیدن غیر پزشکی ماسک ساخته شده از T-پیراهن یا روسری خود را بر دهان و بینی در حالی که در خارج از منزل – اگر چه رئیس جمهور گفت: آن را نمی خواهد الزامی است.

او همچنین گفت که او نمی تواند آن را انجام می دهند.

در کاخ سفید در نشست خبری روز جمعه گفت: “این تنها یک توصیه … من انتخاب به انجام آن نیست.”

مقامات تخمین می زنند بین 100000 تا 240,000 مردم می تواند کشته در آمریکا حتی اگر آمریکایی ها به دنبال سخت قفل کردن سفارشات در حالی که کاخ سفید به گسترش “اجتماعی فاصله” دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است. دکتر Anthony Fauci, دولت بالا سلامت رسمی در coronavirus پاسخ گفت: او “را درک نمی کند” چرا هر دولت نشده صادر stay-at-home سفارشات ایجاد گریخته قرنطینه تلاش های سراسر کشور.

سرخوردگی خود را در تضاد با آموزش از مقامات کاخ سفید که ستایش اقدامات سختگیرانه در سخت ضربه متحده و شهرستانها اما اصرار بر احترام به “استقلال” در مواجهه با بحران است.

کاخ سفید همچنین اعلام کرد که بیمه آمریکایی — از جمله به طور بالقوه میلیون ها نفر از افرادی که از بیمه درمانی خود را از کارفرما پس از اخراج های دسته جمعی در چند هفته گذشته و هفته پیش رو را برای صورتحساب coronavirus مربوط به بهداشت و درمان هر چند جزئیات اعلام نشده است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات سلامت می تواند لایحه دولت فدرال و بیمه مردم “اجازه داده نخواهد شد” به پای این لایحه است.


رئیس جمهور و جارد کوشنر نیز زیر آتش برای این ادعا که ملی ذخایر به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی لزوما به معنای متحده به استفاده از رفتن تا آنجا که به تغییر فدرال سایت زبان. قانونگذاران با اشاره به این که ویرایش سایت تغییر نمی کند قانون است.

در همین حال نیروی دریایی ایالات متحده است رها کاپیتان یک ناو هواپیمابر که در آن 100 نفر از خدمه بوده است قرارداد coronavirus پس از او مطرح زنگ.

کاپیتان برت Crozier که دستورات یو اس اس تئودور روزولت و خدمه آن از 5000 بود با ارسال نامه ای به نیروی دریایی شفاعت برای کمک به شیوع هیئت مدیره کشتی بود که مجبور به حوض در گوام در هفته گذشته است.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

Coronavirus موارد در آمریکا

در حال حاضر وجود دارد بیش از 240,000 موارد Covid-19 در ایالات متحده است.

مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته است بیش از 1000 روز پنج شنبه آن را بزرگترین روز تنها مرگ و میر در جهان است.

نیروی دریایی ایالات متحده را تسکین می دهد کاپیتان که مطرح هشدار در مورد شیوع

نیروی دریایی ایالات متحده است رها کاپیتان یک ناو هواپیمابر که در آن 100 نفر از خدمه باید قرارداد coronavirus الیور o’connell گزارش.

کاپیتان برت Crozier که دستورات یو اس اس تئودور روزولت و خدمه آن از 5000 شد رها از فرمان او روز پنج شنبه پس از مافوق خود را از دست داده و اعتماد به نفس در توانایی های خود را به منجر شود با توجه به وال استریت ژورنال.

در اوایل این هفته کاپیتان Crozier با ارسال نامه ای به نیروی دریایی شفاعت برای کمک به با شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی که مجبور شد برای بارانداز در گوام در هفته گذشته است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: 100,000 فن ساخته شده
 
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: ایالات متحده آمریکا است که در مسیر “به زودی” که ده ها هزار نفر از جدید هواکش برای درمان coronavirus قربانیان جان بنت ،

با این حال رئیس جمهور مبهم در زمان دقیق بیان کرد که ما “بیش از 100.000 دستگاه تهویه مصنوعی ساخته شده در حال حاضر و یا به زودی آغاز شود”.
 
آقای ترامپ تحت فشار قرار دادند تا شرکت هایی مانند جنرال الکتریک و دیگران شروع به ساخت دستگاه تنفس و گفت او را متوقف کوتاه با استفاده از دفاع تولید عمل به آنها را وادار به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا چهره سازان 3M باید بزرگ قیمت به پرداخت’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان مینه سوتا بر اساس 3M شرکت در یک صدای جیر جیر در اواخر پس از اعلام او با استناد به دفاع تولید عمل به این شرکت به تولید ماسک صورت.
 
“ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. ‘P عمل ” تمام راه” او در توییتر نوشت اواخر روز پنج شنبه و اضافه کرد: “تعجب بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند – باید یک قیمت به پرداخت!”
 

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus همه گیر رئیس جمهور گفت: “امیدوارم آنها قادر خواهید بود به انجام آنچه آنها قرار است به انجام,” اگر او نداد.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در این جلسه گفت:: “ما تا به حال برخی از مسائل مربوط به ساخت مطمئن شوید که همه از تولید که 3M می کند در سراسر جهان به اندازه کافی از آن را در حال آمدن است به عقب در اینجا به مکان های راست.”

کشتی های کروز حوض در فلوریدا پس از سه هفته coronavirus مصیبت
 

(epa)

یک اقیانوس پیمای با یک کشنده شیوع کروناویروس که گیر کرده در دریا از اواسط ماه مارس در نهایت از منوی view در یک بندر در جنوب فلوریدا.

پزشکی کارگران بلافاصله شروع کردن-بارگذاری 13 به شدت بیمار مسافران و یکی از اعضای خدمه به عنوان Holland America Line کشتی کروز MS زاندم و آن دوقلو, MS روتردام وارد پورت های باتلاقی در فورت لادردیل در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

آن را آورده و پایان دادن به نزدیک به سه هفته مصیبت را دیدم که چهار مسافر مرگ در MS زاندم به عنوان متعدد آمریکای لاتین پورت همراه این کشتی مسیر رد آن مطلب.

در مجموع حدود 100 مسافر و ده خدمه گزارش آنفولانزا مانند علائم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت در روز سه شنبه به اصرار مقامات فلوریدا به قبول زده کشتی کروز پس از فرماندار ران DeSantis همکار جمهوری خواه اعلام کرد زاندم ناخواسته و گفت: او نمی خواست آن بیمار مسافران “رها” در دولت خود را.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به اصرار مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است آمریکایی ها به زودی تشویق به پوشیدن موقت ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus Gino Spocchia گزارش.

این تصمیم پس از بالا, مقامات بهداشت بازنگری دستورالعمل های جاری در ایمنی عمومی مشاوره. آمریکایی ها قبلا گفته است که پوشش صورت یا ماسک های غیر ضروری بود برای افراد سالم.

در کاخ سفید coronavirus جلسه توجیهی در روز پنج شنبه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که “یک توصیه در حال آمدن است” اما “من فکر نمی کنم از آن خواهد شد الزامی است. اگر مردم می خواهند به پوشیدن آنها می تواند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با نفت مدیران به بحث در مورد رکود بازار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با توجه به دیدار با نفت با مدیران شرکت در کاخ سفید امروز به بحث تاریخی نفت-سقوط قیمت تهدید کسب و کار خود را.

دولت ممکن است ارائه راه هایی برای کمک به صنعت آب و بحران از جمله waiving پرداخت حق امتیاز حفاری باید به پرداخت برای نفت تولید شده در سرزمین های فدرال و یا تحمیل تعرفه واردات خارجی نفت خام منابع به رویترز گفت.

رئیس جمهور نیز به احتمال زیاد به برجسته کردن تلاش های خود را برای فشار مسکو و ریاض برای پایان دادن به خود را به قیمت جنگ و سفت کردن شیرهای آب را به قیمت پشت کردن – امید اصلی برای یک بیمار ما صنعت حفاری است که پشتیبانی خود را از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

شرکت ها انتظار می رود برای شرکت در جلسه امروز عبارتند از Exxon Mobil Corp شورون پارسیان Occidental Petroleum Corp و قاره منابع است.

روغن شرکتها و تولید کنندگان کوچک نیز به نمایندگی یا وجود دارد و یا در جلسات بعدی.

سفارت آمریکا در ژاپن خواستار آمریکایی ها برای بازگشت به خانه و یا در معرض خطر ماندن برای مدت نامعلوم’

سفارت ایالات متحده در ژاپن هشدار داده است هر گونه شهروندان آمریکایی که مایل به بازگشت به ایالات متحده برای انجام این کار بلافاصله و یا در معرض خطر باقی مانده در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود”.

سفارت امروز صدا زنگ در مورد افزایش coronavirus موارد در ژاپن singling کشور را عدم گسترده تست و پتانسیل فشار بر روی آن سیستم بهداشت و درمان.

در “سلامت هشدار” ارسال شده بر روی وب سایت خود را از آن اعلام کرد: “دولت ژاپن تصمیم به آزمون به طور گسترده باعث می شود آن را دشوار است به دقت ارزیابی COVID-19 شيوع.

“در حالی که ما باید اعتماد به نفس در ژاپن در سیستم مراقبت های بهداشتی ما بر این باورند که افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد باعث می شود آن را دشوار است برای پیش بینی سیستم چگونه خواهد بود عملکرد در هفته های آینده.

“اگر ما شهروندان مایل به بازگشت به ایالات متحده, و آنها باید تنظیمات را به انجام این کار در حال حاضر.

“ما شهروندان که در ایالات متحده زندگی اما در حال حاضر در ژاپن باید به ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم.”

این هشدار پس از توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: اعلام یک دولت ملی از coronavirus اضطراری ارسال خواهد یک “پیام قوی” است که می تواند کمک به جلوگیری از یک بزرگتر شیوع.

تبلیغات

رکورد رشد اشتغال را به پایان می آید
 

(epa)

یک رکورد رگه هایی از رشد اشتغال به پایان رسیده در آمریکا پس از 701,000 آمریکایی شغل خود را از دست در دو هفته اول ماه مارس – قبل از coronavirus مستندات تحمیل شده بود.

ماه گذشته پایان را به یک تاریخی 113-ماه خط از رشد نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 4.4 درصد از 3.5 درصد به گفته وزارت کار آمار و ارقام.

انتظار می رود این تعداد به افزایش به عنوان بسیاری از در حال گذاشته شدن یا furloughed به دلیل شرکت ها و کارخانه های بسته در حال انجام Covid-19 شیوع.

دولت کسب و کار مورد بررسی و خانواده ها برای این گزارش در اواسط ماه مارس قبل از اینکه بخش بزرگی از جمعیت بود تحت قالب یک مستند پرتاب میلیون ها نفر از کار.

پزشکان خشم به عنوان نوار قرمز به معنی نیروی دریایی راحتی کشتی است که تنها مراقبت از 20 Covid-19 بيمار

نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی وارد نیویورک بندرگاه این هفته به عنوان یک 1,000-تخت انتشار شیر برای اکثر نامعقول سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده..

اما چند روز پس از ورود خود را با این شهر هنوز در تلاش برای مقابله با افزایش اپیدمی کشتی ظرفیت فوق العاده باقی مانده است بیشتر استفاده نشده و فقط 20 نفر تایید شدهاند.

آن در نظر گرفته شده برای ارائه حیاتی مراقبت های بهداشتی با ظرفیت مصرف در بیماران مبتلا به شرایط دیگر از Covid-19 پس از برخی از نیویورک بیمارستان ها نیاز به نوبه خود این بیماران دور.

و در عین حال راحتی نیست و پذیرش آنها است.

اندرو Naughtie توضیح می دهد:

نیویورک دکتر التماس مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه حیاتی coronavirus تجهیزات

یک زن 28 ساله در نیویورک التماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه حیاتی coronavirus تجهیزات.

Dr Laura Uick گفت که او احساس می کند “مثل یک گوسفند قصد کشتار” هر بار که او می رود به کار می کنند – و این که او و همکاران او شد و نوشتن خود را از گذشته خواهد شد و عهد.

شهر نیویورک تبدیل شده است که این کانون شیوع کروناویروس در آمریکا در تلاش برای منبع به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حفاظت از آن پزشکان و پرستاران و حتی به عنوان سیستم بیمارستان مواجه با بدترین بحران در تاریخ اخیر آن است.

در اینجا داستان کامل از اندرو Naughtie:

تبلیغات

ما coronavirus تلفات عبور از 6000 به عنوان موارد در نزدیکی 250,000

بیش از 6 ، 000 آمریکایی که در حال حاضر فوت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان موارد در نزدیکی 250,000.

آخرین جانز هاپکینز نشان داده 6,058 افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری فوت کرده اند.

پنجشنبه ثبت شده مرگ و میر می آید به عنوان تعدادی از تأييد مرگ و میر در سراسر جهان نزدیک 53,000 با بیش از 1,016,000 موارد تایید شده.

روسی هواکش حمل به آمریکا ساخته شده توسط شرکت تحت تحریم های آمریکا’

فن های تحویل داده شده به ما توسط روسیه برای کمک به درمان coronavirus بيماران تولید شده توسط یک شرکت روسی است که تحت تحریم های ایالات متحده با توجه به روسیه RBC کسب و کار روزانه است.

یک هواپیمای نظامی حمل هواکش فرود در نیویورک روز چهارشنبه پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین در صحبت با تلفن.

دولت روسیه تلویزیونی فیلم از هواپیما تخلیه نشان داد جعبه “Aventa-M” هواکش که تولید شده توسط اورال ابزار مهندسی کارخانه در شهر چلیابینسک RBC گزارش شده است.

UPZ بخشی از یک شرکت به نام نگرانی رادیو-فن آوری های الکترونیکی است که خود یک واحد دولتی روسیه کنگلومرا Rostec.

KRET شده است تحت تحریم های آمریکا پس از 2014 ژوئیه با شرکت های ایالات متحده و اتباع منع از انجام کسب و کار با آن.

دولت را بازگشایی اقتصاد یک بار راضی سلامت جانبی’

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند حرکت کند به بازگشایی اقتصاد تا آن راضی است “بر سلامت جانبی”.

تبلیغات

‘بدون هیچ دلیل که چرا تهمت نفت ایران با عربستان سعودی و روسیه نخواهد میوه’

صحبت کردن با Bloomberg Television, Mr Kudlow نیز گفت: او را دیدم بدون هیچ دلیل که چرا رئیس جمهور آمریکا با عربستان سعودی و روسیه در نفت نمی خواهد “میوه” در میان پتانسیل جهانی معامله بین اوپک و متحدان آن به کاهش جهانی نفت خام عرضه است.

پرسید: اگر شرکت های نفتی آمریکا شامل خواهد بود در هر تولید کاهش مشاور اقتصادی گفت: “ما نمی دیکته نفت سیاست به ما نفت و گاز.”

صحبت های پیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ملاقات با مدیران شرکت نفت در کاخ سفید بعد از امروز آقای Kudlow افزود: “من فکر می کنم … شرکت نفت شاهد کاهش قیمت در حال رفتن به جلو و عقب در تولید. این تنها حس مشترک است.”

شهردار نیویورک پنجه نرم می کند برای کمک به جلوتر از پیش بینی افزایش Covid-19 موارد

 

(AP)
شهردار نیویورک, بیل د Blasio التماس کرد با دولت برای کمک بیشتر جلوتر از پیش بینی افزایش Covid-19 مورد در هفته آینده.

می آید پس از آمار پدید آمده نشان داد 701,000 مردم شغل خود را از دست ماه گذشته پایان دادن به یک رکورد 113-ماه رگه هایی از رشد اشتغال.

Mr د Blasio, شهردار شهرستان در کانون ما شیوع به نظر می رسد در صبح تلویزیون را نشان می دهد در روز جمعه به درخواست 1,000 بیشتر پرستاران 150 نفر از پزشکان و 300 درمانگران تنفسی.

“من فکر می کنم به نوعی در واشنگتن وجود دارد یک فرض وجود دارد هفته برای آماده سازی,” او گفت: MSNBC. “وجود دارد و نه هفته دیگر. آن روز در حال حاضر.”

بیش از یک چهارم از 6,058 ما coronavirus مرگ و میر شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از صبح روز جمعه شده اند و در شهر نیویورک است.

بیش از 500 مرگ در نیویورک یک شبه با 100000 موارد گزارش شده

ایالت نیویورک بزرگترین واحد-روز افزایش مرگ و میر با 592 نفر در حال مرگ از coronavirus دیروز فرماندار گفت.

فرماندار اندرو کومو آغاز شده روزانه خود را در نشست خبری روز جمعه با گریم اخبار در مورد مرگ و میر افزایش در دولت است.

دولت شمار کشته شدگان افزایش یافت به 2,935 مردم در حال مرگ از رمان ویروس پس از ارسال آن بزرگترین واحد-روز افزایش دهد.

دانیل Zoellner گزارش:

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییرات سایت در زندگی-صرفه جویی در ذخایر برای مطابقت با کوشنر ادعا می کند که آن را نه در نظر گرفته شده برای حمایت از کشورهای در مواقع اضطراری

پس از جارد کوشنر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در ایالات متحده ملی ذخایر به معنای تحویل متحده با وجود اینکه بخشی از ایالات متحده فدرال سایت به نظر می رسد به ویرایش شده اند.

این ذخایر در نظر گرفته شده است به شنود گذاشته شود در یک “اضطراری برای بهداشت عمومی” است که به اندازه کافی شدید که “منابع محلی” در معرض خطر در حال اجرا است. این ذخایر شامل منابع به اندازه کافی “برای پاسخ دادن به چندین مقیاس بزرگ در شرایط اضطراری به طور همزمان است.”

که با توجه به نسخه های قبلی از وب سایت. زبان جدید می خواند:

“این ذخایر می تواند به عنوان کوتاه مدت متوقف فاصله بافر در هنگام فوری عرضه مقادیر کافی از این مواد ممکن است فورا در دسترس است.”

AOC: Covid-19 امداد باید ‘پیش نویس با یک لنز غرامت’

با epicentres از عفونت در سراسر بروکلین و کوئینز محلات coronavirus همه گیر است آمار درآمد سیاه جوامع بسیار سخت است. نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: برای کمک به کسانی که در محلات باید “پیش نویس با یک لنز غرامت” به آدرس نابرابری ساخته شده است که آنها را برای اهداف شیوع.

مردم بومی نیز شده است به خصوص سخت-ضربه با بیش از 300 عفونت و هفت مرگ و میر گزارش شده در جوامع بومی که تکیه بر یک تیره و تار سیستم بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im