مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور اسمیر واکسن خلاف کاران به عنوان coronavirus shutdown ما را می بیند و نرخ بیکاری افزایش می یابد به 36m

ویروس خوشه می تواند پدیدار هفته پس از ما اقتصادی reopenings

ایالات متحده شروع به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از ماه از فلج coronavirus مستندات اما آن می تواند هفته تا روشن شود که آیا کسانی که reopenings باعث افزایش Covid-19 نفر از کارشناسان گفت.
 

شیوع رویکردی متفاوت به طور گسترده در سراسر کشور با شیب تند افزایش موارد در برخی از مکان های, کاهش دیگران و میزان عفونت است که می تواند تغییر به طور چشمگیری از محله به محله.
 

“بخشی از این چالش است اگر چه ما در حال تمرکز بر بالا-خط ملی شماره در نظر ما توجه به آنچه ما شاهد 50 منحنی های مختلف و 50 داستان های مختلف بازی گفت:” توماس Tsai, دستیار استاد در دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “و آنچه که ما را دیده اند در مورد Covid-19 است که داستان و اثر است که اغلب بسیار محلی است.”
 

همانطور که ما دیده ایم یک تعداد انگشت شماری از کشورها شروع به کاهش مستندات خود را حدود دو هفته پیش اجازه می دهد reopenings توسط موسسات اعم از مراکز خرید در تگزاس به ساحل هتل ها در کارولینای جنوبی به ورزشگاه در وایومینگ.

کم جمعیت وایومینگ است که برخی از پایین ترین عفونت اعداد در ایالات متحده برنامه ای برای بازگشایی کافه ها و رستوران ها در روز جمعه. گرجستان یکی از کشورهای که در آن برخی از کسب و کار اجازه داده شد برای باز کردن درهای خود را دوباره شروع روز 24 مارس با آرایشگر, مغازه ها, سالن های ورزشگاه بولینگ کوچه و تو سرو.
 

اما ممکن است پنج تا شش هفته از آن پس قبل از اثرات شناخته شده است گفت: کریستال واتسون از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.
 

“همانطور که دیدیم در اوایل سال شیوع Covid-19 شروع کند و نگاهی به برخی از زمان برای ساخت و تبدیل به آشکار” واتسون گفت: AP در یک ایمیل.
 

در ژنو سوئیس در ضمن بالای سازمان بهداشت جهانی رسمی هشدار داد که این امکان جدید کروناویروس ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید.

“این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” دکتر مایکل رایان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. بدون واکسن, او گفت:, آن می تواند سال برای جمعیت جهانی به ساخت سطوح کافی از ایمنی.

“من فکر می کنم این مهم است برای قرار دادن این روی میز” او گفت:. “این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما” مانند دیگر که قبلا رمان بیماری های مانند ایدز که هرگز ناپدید شد اما برای که درمان های موثر و توسعه یافته اند.
 

می توانید آن را سه تا پنج روز برای کسی که به تازگی مبتلا به کروناویروس به احساس بیمار و برخی از افراد آلوده نیست و حتی باید علائم. پس از تست عمدتا مادی و معنوی در آمریکا برای کسانی که با علائم آن می تواند دو هفته و یا تا زمان برای یک گروه از مردم به گسترش این ویروس را به دیگری — به اندازه کافی تست داده ها به منعکس کننده افزایش موارد است.
 

“اگر شما انجام می دهند کافی تست آن را در دو تا سه هفته” به نقطه افزایش Dr Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: به عنوان او آماده به صحبت می کنند به یک کمیته فرعی کنگره در بحران است.
 

او خواست یک افزایش چشمگیر در تست.
 

“آن شکست آزمایش که باعث شده کشور ما را تعطیل,” جها گفت. “ما نیاز به رهبری فدرال در سطح تست, راهنمایی در آنها به آزمون و فدرال کمک به محض ظرفیت تعدادی از تست های که انجام می شود. ما هنوز تست ظرفیت ما نیاز به باز کردن تا با خیال راحت.”

جدید کروناویروس خوشه ظاهر شده اند در سراسر جهان به عنوان سازمان ملل در تلاش برای تعادل مجدد اقتصاد خود و جلوگیری از موج دوم از عفونت.
 

مقامات چینی در شهر ووهان که در آن همه گیر برای اولین بار آغاز شد در اواخر سال گذشته بنا به گزارش ها در حال فشار دادن پیش رو برای تست همه 11m ساکنان برای این ویروس ظرف مدت 10 روز پس از یک تعداد انگشت شماری از عفونت های جدید یافت شد.
 

کره جنوبی تایید کرد 29 بیشتر coronavirus موارد طی 24 ساعت آن را به عنوان جنگ سنبله در عفونت های مرتبط با لکه های شبانه در سئول تهدید این کشور به سختی به دست پیشرفت در مبارزه با بیماری همه گیر.
 

لبنان و مقامات ابقاء در سراسر کشور مستند به مدت چهار روز آغاز در شب چهارشنبه پس از افزایش تهدیدات و شکایت های اجتماعی که فاصله قوانین نادیده گرفته می شود.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>