دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: ما بررسی خواهد شد یک تئوری توطئه در اطراف coronavirus نشان می دهد منشأ آن در یک آزمایشگاه در ووهان چین و اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک سلاح برای استفاده در جنگ بیولوژیکی با وزیر امور خارجه مایک Pompeo ترغیب پکن به “آمده پاک” در ماده.

در حالی که رئیس جمهور بود که باعث یک بحران قانون اساسی جدید با تهدید به موکول کردن کنگره در روز چهارشنبه بیش از یک جزئی سیاسی شکایت حامیان او بودند برگزاری تظاهرات در سراسر این کشور در برابر مداوم stay-at-home سفارشات با مسلح تظاهرکنندگان شعار “قفل و او!” خارج از دفاتر فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

پس از اذیت کردن از انتشار مجموعه ای از “دستورالعمل” برای دولت های ایالتی و محلی برای آغاز بازگشایی در طول همه گیر رئیس جمهور خود پرده برداری MAGA-ارجاع “باز کردن امریکا دوباره” برنامه ای که او گفت که می تواند اجازه می دهد برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی “به معنای واقعی کلمه فردا” با وجود انتقادات که این طرح را ارائه نمی دهد هر کارگر حمایت و یا سازگار اجرای قانون برای جلوگیری از افزایش شیوع بیماری.

او گفت: دستورالعمل ارائه یک “مرحله به مرحله عمدی رویکرد” به صورت متحده به دوباره باز کردن کسب و کار پس از رئیس جمهور رشد بی تاب با یک متوقف اقتصاد در پی این بیماری همه گیر.

آقای ترامپ گفت: “ملی تعطیل نیست پایدار در دراز مدت راه حل است.”

رئیس جمهور گفت: فرمانداران در روز پنج شنبه که “شما در حال رفتن به فراخوانی عکس” با وجود گفتن آمریکایی ها فقط روز قبل از آن که او را “کل سازمان” به پایان قرنطینه و دیگر کاهش تلاش.

رونالد Klain که منجر ابولا پاسخ تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت که “طرح” است که “به سختی پاورپوینت.”

در همین حال رئیس جمهور را تصویب امتیاز کاهش یافته و شش درصد در هفته اول آوریل به مناسبت بزرگترین نقطه قطره ای در ریاست جمهوری با توجه به گلوپ.

او در حال حاضر 43 درصد امتیاز هنوز هم نشانگر بالا خود را از 40 درصد به طور متوسط.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

تهمت و تهدید بی سابقه حرکت به موکول کردن کنگره بیش از مهاجرت ‘کلاهبرداری’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به استناد هرگز-قبل از به کار قدرت خود را به موکول کردن هر دو مجلس کنگره و او را قادر به ایجاد “زنگ تفریح قرار ملاقات” برای پر کردن موقعیت های خالی او می گوید: او نامزد مسدود شده از تامین امنیت به عنوان بخشی از یک “کلاهبرداری” توسط حزب دموکرات.

رئیس جمهور افتتاح شد روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه – اسمی در مورد کوروناویروس بحران آوردن ملت – توسط griping در مورد وضعیت وی از سوی مامورین بسیاری از خود می شود انتصاب باید در حال حاضر در محل و کار بر روی ویروس های مرتبط با طرح های. او شخصیتی نور در جزئیات به عنوان به چگونه فدرال پاسخ به Covid-19 ممکن است متفاوت باشد اگر او اجازه داده شده بود تا صندلی خود را در اتاق بالایی.

در حالی که رئیس جمهور مشغول راه اندازی یک کل جدید بحران قانون اساسی وجود دارد یک مهمان غیر منتظره در روز گذشته مطبوعات در جلسه.

استعاره طرفداران توجه داشته باشید.

جان T بنت این آخرین قسط از نیمه ما به طور منظم از ویژگی های مجموعه: “آیا او مجاز به انجام این کار؟”.
 

‘عملیات ترافیکی’: جناح راست معترضان نشان دادن در برابر stay-at-home اقدامات از میشیگان به کنتاکی

در حالی که تهمت بود پخش نارضایتی در تریبون (بیشتر در مورد که در یک لحظه) حامیان او بودند برگزاری تظاهرات در سراسر این کشور در برابر مداوم stay-at-home سفارشات با مسلح تظاهرکنندگان شعار “قفل و او!” خارج از دفاتر فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

هزاران نفر از معترضان در اتومبیل با شاخ بوق فشار می آوردند در سراسر میشیگان دولت و کنگره آمریکا روز چهارشنبه با ترافیک در اطراف لنسینگ خانه ملت ماجرا برای ساعت توسط یک رالی لقب “عملیات ترافیکی” و سازماندهی شده توسط حزب جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد میشیگان محافظه کار ائتلاف را به چالش دموکراتیک فرماندار اجتماعی-فاصله اقدامات میان دقیقترین در کشور است.

میشیگان مواجه شده است و این کشور به سرعت در حال رشد میزان عفونت های جدید کروناویروس با بیش از 27,000 موارد تایید شده و حدود 1800 مرگ و میر ناشی از Covid-19.

اما یک واکنش در برابر Whitmer اقامت-در-خانه بخشنامه که او هفته گذشته تمدید از طریق به پایان ماه آوریل در حالی که سفت شرایط سفارش گرفته شده در لایههای سیاسی.

منتقدان Whitmer به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شی به آنچه به آنها تماس بگیرید تناقضات و بیش از رسیدن به در پاسخ به بحران بهداشت عمومی. Whitmer نیز یک co-صندلی بایدن انتخاباتی و قبلا جلب توجه ملی به تجارت jabs با مغلوب ساختن پیشی جستن بر گسترش coronavirus در دولت است.

آخرین نسخه از حکم اجرایی میله ساکنان از سفر بین خانه و یا با استفاده از موتوری و آن را ممنوع خرده فروش مبلمان خانه و باغ لوازم و یا رنگ در حالی که ترک درمانگاه ماری جوانا باز است.

میشیگان یکی از 42 متحده که در آن فرمانداران دستور داده اند که ساکنان باقی می ماند در داخل خانه به جز لازم گردش مانند خرید مواد غذایی و یا بازدید دکتر در حالی که بسته شدن مدارس و دانشگاه های غیر ضروری کسب و کار.

این خشن و بی ادب اما صلح آمیز ظهر تجمع در لنسینگ دیروز درو حداقل 2000 وسایل نقلیه پر از معترضان خود را به شاخ و ماشین رادیو وافغان.

حدود 100 پدید آمده در پا – برخی از ادارات در آمریکا پرچم یا “don’t Tread on Me” آگهی ها و برخی از پوشیدن قرمز برگ برنده 2020 کمپین کلاه. آنها همگرا در کنگره مراحل و در اطراف زمین های بیشتر و بدون پوشش صورت و هیچ کدام رعایت امن اجتماعی-جدایی دستورالعمل.

جمعیت شامل اعضای ارتش و افراد حمل, حمله به سبک تفنگ و اسلحه های دیگر بازتابی از میشیگان “باز-حمل” سلاح گرم ، وجود دارد و فریاد “قفل کردن” یک شعار است که تبدیل به یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی و در اصل با اشاره به 2016 دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

ظاهر می شود در سی ان ان روز چهارشنبه Whitmer دفاع دقیق طبیعت از اقامت در خانه سفارشات. “ما باید واقعا تهاجمی در اینجا به صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

مشابه تظاهرات برگزار شد در شهرها در کنتاکی کارولینای شمالی و اوهایو.

این صحنه در فرانکفورت, کنتاکی که به تازگی انتخاب فرماندار اندی Bershear دریافت درمان مشابه:

در ضمن در کلمبوس, اوهایو, عکاس, Joshua یک Bickel از روزنامه های محلی کلمبوس اعزام اسیر این عکس فوق العاده بود که به سرعت تشبیه به “فیلم زامبی” آنلاین:

در اینجا اندرو Buncombe گزارش در برخی عمیقا نگران صحنه است.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus گذشته به اوج خود’ دوباره بازگشایی اذیت کردن

بازگشت به ناروا که در غیر این صورت استفاده از چهار باغ گل رز نشست خبری می گویند این بیماری در حال حاضر “گذشته اوج خود” باز کردن راه برای بازگشایی تدریجی یک ارزیابی با احتیاط توافق با نیروی کار رهبر Dr دبورا Birx که گفت: آمار “بهبود”.

او به نام آخرین اطلاعات “تشویق” گفت: اعداد باید “ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی راهنمای متحده در بازگشایی این کشور”.

“ما می تواند باز کردن برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران” او ادامه داد: پیرو اعلام می رود امروز در آرامش اجتماعی فاصله اقدامات در برخی از کشورها.

توجیه بیانیه ای که در برابر پیشنهادات این بود خطرناکی زودرس تهمت استدلال کرد: “همچنین مرگ در نگه داشتن آن بسته شده است. هنگامی که شما نگاه در سلامت روانی خودکشی… وجود دارد مرگ در داشتن یک بسته به شدت کشور است.”

رئیس جمهور بود و در غیر این صورت دوباره در testy, فرم قابل توجه در دشمنان خود را به عنوان اگر او بودند انجام یک کمپین تجمع در یک استانی عرصه ورزش نه یک فاجعه جلسه از کاخ سفید باغ.

“این که آیا آن را روسیه روسیه روسیه و یا اینکه آیا آن را استیضاح جعل یا هر آن ممکن است آن را همیشه موانع و اتلاف وقت” او بیدارم مورد دموکرات ها.

از سازمان بهداشت جهانی (WHO) – بدن او را قطع کمک های مالی به خارج از نابجا وجود با ما رو 645,064 موارد coronavirus و 28,585 مرگ و میر و شمارش – مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت گفت: “ما نمی خواهیم به مکنده دیگر.”

او در غیر این صورت متهم به کشورهای دیگر از نادرست بودن خود را در مورد تلفات نرخ متحده بدترین ضربه توسط ویروس از آوردن آن را بر خود و مجلس نانسی پلوسی از گرفتن این ویروس به طور جدی در ماه فوریه که در آن نقطه او خودش بود گفت: همه از این فقط می خواهد برود و در زمان هیچ اقدامی برای جلوگیری از بحران ندارند.

تهمت نیز فاصله خود را از تاخیر به 1200 دلار (£958) محرک چک در حال ارسال به 70m خانواده های آمریکایی ناشی از اصرار وی بر داشتن نام خود را چاپ شده بر روی آنها. “من نمی دانم که بیش از حد در مورد آن گفت:” با انگشتان احتمالا عبور محکم پشت سر خود را.

در اینجا Gino Spocchia از رئیس جمهور اقدام به لام که به صرفه جویی در خود را با عرض پوزش پنهان.
 

CDC مدیر مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید بحرانزده سازمان بهداشت جهانی

فوق سخنران پلوسی روز گذشته گفت که تهمت تصمیم به قطع این خواهد بود که “به سرعت به چالش کشیده” پس از آن به خود جلب کرد محکومیت بین المللی با هر کس از سازمان ملل به اتحادیه اروپا به دولت بریتانیا ابراز شل-جاوید ناباوری و بالا بردن اعتراض.
 

رئیس جمهور بود و حتی تضعیف در سوال های خود به متحدان Dr Robert Redfield – مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) – گفتن صبح امروز در CBS این بود که یک “شریک بزرگ” روشن توجه داشته باشید تمرد در مقابل رئیس خود را.

در اینجا دانیل Zoellner گزارش.
 

رئیس جمهور می گوید دولت در حال بررسی ووهان bioweapon تئوری توطئه

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: دولت در تلاش است برای تعیین اینکه آیا coronavirus ناشى از یک آزمایشگاه در ووهان چین با وزیر خارجه مایک Pompeo پکن “نیاز به آمده پاک” در چه می دانند.

منبع ویروس باقی می ماند یک رمز و راز است. کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: ما اطلاعاتی نشان می دهد که coronavirus به احتمال زیاد رخ داده است به طور طبیعی به عنوان مخالف به ایجاد یک آزمایشگاه در چین وجود ندارد اما به یقین در هر صورت.

فاکس نیوز گزارش روز یکشنبه که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه نه به عنوان یک bioweapon اما به عنوان بخشی از چین در تلاش برای نشان دادن این است که تلاش خود را برای شناسایی و مبارزه با ویروس ها مساوی یا بزرگتر از قابلیت های ایالات متحده است.

این گزارش و دیگران پیشنهاد ووهان آزمایشگاه که در آن ویروس شناسی آزمایش را در محل و سهل انگاری استانداردهای ایمنی وجود دارد منجر به کسی آلوده شدن و ظاهر شدن در نزدیکی “مرطوب” بازار ” که در آن ویروس شروع به گسترش کرد.

“ما در حال انجام یک معاینه کامل از این وضعیت وحشتناک است که اتفاق افتاده است” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:.

پرسید: اگر او را مطرح کرده و این موضوع در گفتگو با رئیس جمهور چین تهمت گفت: “من نمی خواهم به بحث در مورد آنچه که من به او صحبت کرد در مورد آزمایشگاه, من فقط نمی خواهم به بحث در مورد آن را نامناسب در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استرس قوی ما روابط با چین در همه گیر به عنوان ایالات متحده متکی است چین برای حفاظت شخصی تجهیزات به شدت مورد نیاز توسط پزشکی آمریکا کارگران است.

به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی رد شایعاتی که این ویروس ممکن است به صورت مصنوعی سنتز شده در یکی از آزمایشگاه و یا شاید فرار از چنین امکانات.

Pompeo, در یک روباه مصاحبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری گفت: “ما می دانیم که این ویروس سرچشمه در ووهان چین” و موسسه ویروس شناسی است که تنها تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از بازار است.

“ما واقعا نیاز دولت چین برای باز کردن” و کمک به توضیح دهید که “دقیقا چگونه این ویروس گسترش” گفت: Pompeo. “دولت چین نیاز به آمده پاک”

گسترده علمی اجماع بر آن است که SARS-CoV-2 ویروس’ نام رسمی سرچشمه گرفته در خفاش ها.

در اینجا الکس وودوارد گزارش.
 

تبلیغات

جوزف استیگلیتز: مغلوب ساختن پیشی جستن به خون در دست خود’ بیش از Covid-19 پاسخ

نوبل جایزه برنده, که توصیه می شود هر دو بیل کلینتون و باراک اوباما چند انتخاب کلمات برای رئیس جمهور بیش از botched پاسخ به کوروناویروس.

اینجا بن چو به بازشماری آنها.
 

Dr Fauci می گوید آمریکایی ها می تواند دعوت Tinder تاریخ بیش از اگر آنها مایل به گرفتن خطر’

به عنوان بخشی از ماموریت خود را برای دریافت پیام خود را به عنوان گسترده ای از مخاطبان که ممکن است مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است صحبت کردن به اسنپ چت برای آن “موفق باشید امریکا” مصاحبه سری سوال در این خصوص به عنوان 5G تئوری های توطئه و زمانی که فصل بیس بال می تواند از سر گرفت.

او همچنین در مورد خواسته دوستیابی آنلاین توسط میزبان پیتر Hamby داد و لغات فرانک پاسخ.

این ارز:
 

اگر شما در حال کشیدن یک برنامه دوستیابی مانند آتش زنه یا سرهم بندی کردن یا Grindr و شما مطابقت با کسی که شما فکر می کنم داغ است و شما فقط نوع مانند “شاید این خوب است اگر این یک غریبه می آید.” چه چیزی به شما می گویند به آن شخص است ؟

“شما می دانید که دشوار است. دلیل آن چیزی است که به نام خطر نسبی. اگر شما واقعا احساس می کنید که شما نمی خواهید به هر قسمت از این برنامه شما را حفظ شش فوت دور از ماسک انجام تمام چیزهایی که ما در مورد بحث در دستورالعمل? اگر شما مایل به گرفتن خطر – و شما می دانید که همه خود را برای تحمل ریسک – شما می توانید کشف کردن اگر شما می خواهید برای دیدار با کسی. و این بستگی به سطح از تعامل است که شما می خواهید به.

“اگر شما به دنبال برای یک دوست, نشستن در یک اتاق و قرار دادن ماسک بر روی صورت و شما می دانید چت یک بیت. اگر شما می خواهید برای رفتن به یک کمی صمیمی تر, خوب, پس از آن که انتخاب خود را در مورد یک خطر است.

“یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید انجام دهید این است مطمئن شوید که فرد احساس خوبی است. حتی اگر وجود دارد بسیاری از عفونت بدون علامت است که یکی از چیزهایی که واقعا سخت است. که اگر همه منتقل می شود زمانی که آنها بیمار است که بسیار آسان تر خواهد بود. اما آنچه که ما در حال دیدن آن می شود واقعا مشکل ساز است که وجود دارد مقدار قابل توجهی از انتقال از یک فرد بدون علامت. و ما باید به خوبی مستند شده است در حال حاضر شما می دانید که وضعیت در هواپیمای حامل روزولتیو اس اس روزولتکه در آن صدها نفر از ملوانان بدست آلوده از مردم که بیمار نیست. که دشوار است.”

در اینجا آخرین قسط در سری:

هر کس در نیویورک باید از ماسک در مکان های اجرایی به منظور متحده

دانیل Zoellner است آخرین سفت بیشتر از محدودیت در اپل بزرگ آمریکا کانون شیوع.
 

تبلیغات

جو بایدن از سیاستهای مغلوب ساختن پیشی جستن برای پوشیدن یک ماسک به عنوان همسر در حال اجرا حدس و گمان تشدید

صحبت از ماسک در اینجا دموکراتیک نامزد منتخب هجوم تهمت نمی پوشیدن.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن تایید او روز گذشته و پس از نشان داد او را به حال خود در حال اجرا همسر.

او خواهد شد مقدار زیادی از رقابت برای نقش هر چند…
 

تقریبا 25 درصد از آمریکایی ها بر این باورند coronavirus شد انسان ساخته شده در آزمایشگاه

اشاره کردم که رئیس جمهور قصد دارد به بررسی ووهان تئوری توطئه قبل از آن — در اینجا یک نمودار است که توضیح می دهد که تا چه حد این ایده به دست آورده کشش با ما ،
 

(Ana ortega)

در اینجا اندرو Naughtie بیشتر در ووهان تئوری.
 

رودی جولیانی cronies لو Parnas و ایگور Fruman باید محاکمه به دلیل تاخیر coronavirus

به یاد داشته باشید این دو کمدین?

آنها pled گناه نیست به کمپین مالی تخلفات چند ماه پیش و پس از آن تبدیل به می دانم که بسیاری در مورد رئیس جمهور و وکیل خود را تیره معاملات در اوکراین است که ما ممکن است در مورد شنیده بود در مجلس سنا گرفته شده خود را استیضاح جدی است.

آنها نمی در حال حاضر به صورت آزمایشی تا ماه فوریه آینده می گوید: John T بنت.
 

تبلیغات

‘او نمی مراقبت در مورد شما’

هاوایی سناتور دموکرات برایان Schatz صحبت شده است به Chris Hayes در MSNBC و ارائه این شهادتها ارزیابی در دفتر بیضی: “این رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفتن از تخصص علمی است که ما را به این وضعیت که در آن ما باید توده قابل پیشگیری مرگ و میر. و او به علت توده های اضافی قابل پیشگیری مرگ و میر اگر او نادیده تخصص زیرا او مصنوعی مهلت.”

‘با وجود تهمت را در دستور کار دارد و دلایل واقعی به انتقاد سازمان جهانی بهداشت’

برای Indy حق بیمهکیم سنگوپتا می گوید: رئيس جمهور است که در مجموع اشتباه در رفتن بعد از این که.
 

رئیس جمهور در ادامه امر عشق با یک America News

در اینجا تهمت اولین توییت از روز که می بیند او قول یکی دیگر از سوال های نظرسنجی ها حسن نیت ارائه میدهد از OANN – شبکه او به طور فزاینده ای طرفدار شاید به امید ساخت روباه حسادت.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کودکانه طعنه نانسی پلوسی پس از او به او برچسب ‘ضعیف’

رئیس جمهور در حال حاضر به مجلس به نقل از Sean Hannity آخرین حمله او و پس از او نوشت: سوزش نامه دموکراتیک به همکاران در اوایل این هفته محکم رهبری خود را از طریق بحران است.

ما پرداخت حق بیمه به شخص ثالث فروشندگان به امن N95 ماسک

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا فله قرارداد به شخص ثالث فروشندگان در هفته های اخیر به عنوان بخشی از آن تقلا برای به دست آوردن N95 ماسک ماسک و دولت آمریکا پرداخت کرده است این شرکت ها بیش از 5 دلار (£3.99) در هر واحد – نزدیک به هشت برابر قیمت در ماه های ژانویه و فوریه زمانی که ما سازمان های اطلاعاتی هشدار داد از بلندی جهانی همه گیر تهیه سوابق نشان می دهد.

ورشکستگی قتل و تیره امور مالی: حقیقت در پشت WWE صاحب تهمت منصوب فقط یک مشاور اقتصادی

رئیس جمهور اوایل این هفته اعلام شد که کشتی بزرگ وینس مک ماهون خواهد بود پیوستن به خود پنل ورزشی در کمیسیون مشاوره او در زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا پس از coronavirus shutdown.

تهمت وابستگی به کشتی حرفه ای به خوبی مستند – ورزشی حتی اعتبار شده است با کمک به او در پیدا کردن صدای خود را به عنوان یک سیاستمدار پوپولیست طریق مختلف خود را ظاهر cameo در حلقه.

اما تصمیم به تعیین مک ماهون (بحث رقم به حداقل می گویند) فقط اتفاق می افتد به دنبال فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis اجازه می دهد که ورزش برای از سرگیری حملات به عنوان یک “ضروری خدمات” به پرواز در صورت از Covid-19 نگرانی یک تصادف است که مطرح شده است و ابرو میان نزدیک ناظران.

در اینجا گرگ ایوانز برای Indy100 با قطعه او را به نوشتن متولد شد.
 

تبلیغات

‘بازگشایی کنگره? آن را به عنوان آسان نیست که شما فکر می کنم’

در اینجا آنچه در آن در واقع شامل به reconvene مجلس نمایندگان و سنا – این به مراتب بیشتر و پیچیده تر از شما ممکن است تصور با ایمنی از 500 قانونگذاران و 10000 کارکنان را در نظر بگیرید.
 

پلیس پیدا 17 در نیوجرسی خانه سالمندان برخورد با کروناویروس پس از ناشناس نکته
 

“آنها فقط غرق تعدادی از افرادی که انقضای گفت:” اریک C دنیلسون پلیس رئیس Andover, Sussex County, پس از افسران او ساخته وحشتناک کشف شده به نام به تحقیق در مورد یک گزارش بدن ذخیره شده در یک باغ ریخته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات