مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور می گوید که او مصرف هیدروکسی کلروکین برای هفته ها پس از اصرار coronavirus واکسن اطلاعیه به زودی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او طول می کشد روزانه یک قرص از این بحث دارو هیدروکسی کلروکین “به عنوان یک پیشگیرانه” علیه coronavirus با وجود شواهدی که لینک های ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک پیشگیرانه پزشکی برای مبارزه با Covid-19 عفونت است. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” او به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

رئیس جمهور همچنین با حمله سلف خود باراک اوباما خود را برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس گفت: 44 رئیس جمهور بود “به شدت بی کفایت” در وجود آقای ترامپ نظارت بر مرگ و میر نزدیک به 90,0000 آمریکایی ها در طول شیوع بیماری است.

در حالی که رئیس جمهور سابق نگه داشته است وقار سکوت برای بسیاری از جانشین او تصدی آقای اوباما اخیر بازگشت به محل موردتوجه وتماشای عموم به تایید جو بایدن به عنوان 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده است دیده می شود به رئیس جمهور شلاق تا الکی تئوری توطئه مربوط اوباما مقامات اف بی آی در تلاش برای به دام انداختن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دریافتی دولت در سال 2017.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور را کرده است در همین حال شده است مارک “باور نکردنی بی پروا” توسط آقای بایدن برای نشان می دهد این بیماری همه گیر است که یک دموکرات طرح برای جلوگیری از پدر خود مبارزه خواهد کرد و “جادویی ناپدید می شوند” پس از روز انتخابات در ماه نوامبر.

رئیس جمهور گفت: “شگفت زده” که خود را دادستان کل ویلیام بار گفت که او انتظار ندارد که یک داخلی وزارت دادگستری بررسی آژانس روسیه انتخابات دخالت تحقیقات منجر به اتهامات جنایی علیه آقای اوباما و آقای بایدن که رئیس جمهور ادعا کرد “شد و شرکت کنندگان” در آنچه که او به نام “غیر قانونی حذف” تلاش خود 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

روز دوشنبه آقای Barr گفت که ما وکیل جان دورهام یافته است به احتمال زیاد منجر به یک “تحقیقات جنایی یا مرد” اما گفت که “نگرانی ما بیش از پتانسیل جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران”.

از دادستان کل آمریکا همچنین تلاش برای تضعیف رابرت مولر, بررسی, تماس, گزارش خود یک “غلط و کاملا بی اساس روسی تبانی روایت” در حالی که این ادعا که رئیس جمهور شد victimised توسط اجرای قانون است.

آقای ترامپ متحدان نیز منتقل سرزنش برای این بیماری همه گیر تاثیر و مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کاخ سفید آغاز می شود برای سوار شدن یک دفاعی میان مملو سال انتخابات در حالی که جمهوری خواهان برنامه ریزی برای استقرار 50,000 نظرسنجی سایت مانیتور چه رای گیری گروه های حقوق بشر می گویند که یک آشکاری تلاش برای آزار و اذیت رای دهندگان در مناطق میدان نبرد.

رئیس جمهور مکرر ادعاهای دروغین در مورد شایع تقلب انتخابات شده اند افشا و خنثی توسط خود دولت — یک سال 2018 نقد و بررسی توسط رئیس جمهور مشورتی کمیسیون انتخابات یکپارچگی قادر به کشف تنها یک مورد از تقلب انتخابات.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

رئیس جمهور ضربه شلاق کردن اوباما بیش از coronavirus پاسخ انتقاد
 

در حالی که اوباما نگه داشته است وقار سکوت برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی اخیر خود در بازگشت به محل موردتوجه وتماشای عموم به بازگشت جو بایدن دیده است که رئیس جمهور تلاش برای mire او را در بحث با شلاق تا الکی تئوری توطئه مربوط به اف بی آی در تلاش برای به دام انداختن او ورودی مقامات در سال 2017.
 
مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تشدید جنگ سرد اوباما پس از بازگشت از کمپ دیوید که در آن او تا به حال صرف تعطیلات آخر هفته پس از اینکه از او خواسته با یک خبرنگار در مورد سلف خود را در نظرات به فارغ التحصیلان دانشگاهی در یک سخنرانی در روز شنبه.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت: مخاطبان خود را. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”
 

“اگر جهان در حال رفتن به دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما.”
 

سناتور دموکرات Mazie Hirono گفت: در MSNBC شب گذشته که در متهم اوباما از فساد تهمت بود “قطعا طرح ریزی”.


 

در اینجا الیور o’connell گزارش.
 

اریک تهمت می گوید ویروس ‘جادویی ناپدید می شوند’
 

پسر رئيس جمهور است در همین حال شده است مارک “باور نکردنی بی پروا” توسط جو بایدن برای نشان می دهد این بیماری همه گیر است که یک دموکرات طرح برای جلوگیری از پدر خود مبارزه خواهد کرد و “جادویی ناپدید می شوند” پس از روز انتخابات در ماه نوامبر.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان معاون اجرایی رئیس جمهور صحبت شد به جانین Pirro در ظاهر در فاکس نیوز در شنبه شب در یک بخش متمرکز بر نیاز به بازگشایی اقتصاد زمانی که او شروع به خود را در حمله به مخالفان.
 

“آنها شیر آن هر روز در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd, و حدس بزنید چه, بعد از ماه نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس می خواهد در مورد بازگشایی,” او گفت:.
 

اریک استدلال بایدن کمپین استراتژی است که با استفاده از کشنده Covid-19 شیوع آن مزیت نداشتن به نامزد خود را در صحنه عمومی “ساخت برخی از وحشتناک اشتباه”. او همچنین گفت که آنها خوشحال برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نقطه ضعف نیست که قادر به نگه داشتن آن بزرگ بزرگان ،

“آنها در حال تلاش برای محروم کردن [رئیس جمهور تهمت] را بزرگترین دارایی است که این واقعیت است که مردم آمریکا او را دوست دارم این واقعیت است که او relatable این واقعیت است که او می تواند بیرون رفتن وجود دارد و قرعه کشی جمعیت عظیم” او ادامه داد.
 

در اینجا الیور o’connell دوباره.
 

تبلیغات

الکس آذر اجتماعی می گوید: فاصله نقض همه بخشی از “آزادی”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر بهداشت است و در ضمن سرزنش تعداد زیادی از آمریکایی coronavirus موارد و مرگ و میر در تعدادی از شهروندان با “خطر بیشتری پروفایل”.

صحبت به جیک Tapper در سی ان ان دولت از اتحادیه در یکشنبه, آذر گفت: مردم از ما “قابل توجه ناسالم بیماریهای همراه که بسیاری از افراد در جوامع ما به ویژه آفریقایی اقلیت جوامع به خصوص در معرض خطر در اینجا به دلیل قابل توجهی در زمینه بیماری, سلامت, نابرابری و بیماری بیماریهای… که تاسف میراث ما در سیستم بهداشت و درمان است که ما قطعا نیاز به آدرس”.

آذر همچنین گفت: Tapper او تا به حال هیچ اعتراض اجتماعی فاصله نقض دیده در سراسر کشور به عنوان بخشی از ضد قفل تظاهرات با این استدلال که همه آنها “بخشی از آزادی است که ما”.

مغلوب ساختن پیشی جستن به همین ترتیب حمایت یک گروه از تظاهرکنندگان در جزیره پس از یک ویدئو از خود تهاجمی رفتار نسبت به یک روزنامه نگار محلی ویروسی رفت و در روز جمعه.

“مردم!” او به این نتیجه حتی اگر حداقل یک brandished نشانه خواستار: “قطع Fauci”.
 

پیتر ناوارو می گوید CDC ‘اجازه دهید کشور پایین’

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا – در میان برای اولین بار به او هشدار می دهند در مورد شدت coronavirus در ژانویه یادداشت – در حال حاضر نخوری مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC)’s پاسخ اولیه به شیوع گفت: “اجازه دهید این کشور پایین” پس از تاخیر اولیه با تست.

کاخ سفید تجارت مشاور کاهش یافته است می گویند زمانی که خواسته یکشنبه در ان بی سی دیدار با مطبوعات که آیا نسبت ناروا به حال اعتماد به نفس در CDC به رهبری آمریکا همه گیر در پاسخ گفته بود که یک سوال از رئيس جمهور.

اما ناوارو می گوید CDC “مجموعه ما” در اوایل هفته از وقوع.

CDC تلاش برای توسعه خود را تست تشخیصی برای coronavirus در ماه ژانویه بعد از کشف مشکلات در آن کیت ارسال به دولت و county public health labs در اوایل فوریه.

آن زمان سی دی بیش از دو هفته به آمده تا با رفع منجر به تاخیر در تشخیص به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش است.

الکس آذر کاهش یافته است به توافق با ناوارو در یکشنبه گفتن CBS چهره ملت: “من باور دارم CDC در خدمت مهم بهداشت عمومی نقش است.”

ناوارو همچنین استدلال کرد که تهمت تصمیم به آتش بازرس کل وزارت امور خارجه استیو Linick اواخر روز جمعه (مقدار بیشتر در مورد که در مدت کوتاهی) توجیه بود زیرا او بخشی از “دولت عمیق”.

در اینجا کمی بیشتر در مورد آن.
 

دموکرات ها به بررسی ‘غیر قانونی’ شلیک خارجه IG
 

مجلس نانسی پلوسی پیشنهاد بیش از آخر هفته تصمیم به حذف بازرس کل Linick “می تواند غیر قانونی” اگر از آن ساخته شده بود برای جلوگیری از او را از رفتن در مورد کسب و کار خود را از برگزاری این دولت به حساب.
 

“رئیس جمهور حق دارد به آتش هر کارمند فدرال اما واقعیت این است که اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را در تلافی چیزی IG بازرس کل در دست بررسی است که می تواند غیر قانونی” پلوسی گفت: دولت از اتحادیه.

او همچنین به جای تیز مشاهده شده است که تهمت گرایش به صرفه جویی در خود را “ناخوشایند” اطلاعیه برای شب جمعه توییتهایی زمانی که او فکر می کند مردم را منحرف شود.
 

تبلیغات

اخراج IG شد بررسی مایک Pompeo بیش ادعا می کند او مجبور وابسته به راه رفتن سگ خود را و جمع آوری تمیز کردن خشک

Linick مشغول به کار بود در اتهام سوء استفاده از موقعیت خود را انجام شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در امور به نظر می رسد که قطعا برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند به بلندگو را “غیر قانونی” رده. هر کسی برای دور دیگری از استیضاح?

در حالی که رئیس مجلس سنا امنیت داخلی جمهوری خواه ران جانسون می گوید او نمی خواهد “گی گریه, اشک تمساح” برای سرنگون IG جیک Tapper استفاده می شود آدرس خود را به دوربین دیروز به تمسخر رئیس جمهور برای “جایگزینی ناظران با lapdogs” به عنوان بخشی از “جنگ پاسخگویی”.

در اینجا آخرین اخبار از تام Embury-دنیس.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب در مورد ‘تمام خلاف کاران راکت و موافق او است ‘بیهوده حساس و خام’

آنچه در مورد رئیس خود را ؟
 

او در آخرین توییت او را پیدا شلاق در CBS نشان می دهد 60 دقیقه برای مصاحبه واکسن whistleblower,,,, Dr ریک روشن متهم مذکور Tapper از “غیر قانونی smearing من” برای مدت سه سال و نیم و موافقت با یک بار مورد احترام بازیگر جیمز وودز که او “یک فرد”.

در روز شنبه او همچنین ترجمه یک شات جدید خود با دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany as Supergirl و تصویری از چهره خود را تحمیل بیش بازیگر بیل پولمن را در خود محرک سخنرانی از اوج به منی 1996 فیلمهای روز استقلال.

شرکت ستاره Vivacia روباه خوشحال بود که در مورد یکی از…

…نه بود پولمن خود گفت که خبرنگار هالیوود: “صدای من متعلق به هیچ کس جز من.”

Ellie هریسون بیشتر در این زیر.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس موسسه خیریه مسابقات گلف به قول یک (غیر واقعی) سریع بازگشت به حالت عادی

رئیس جمهور همچنین اختصاص داده شده زمان خود را به تماس به NBC پخش از موسسه خیریه مسابقات گلف در روز یکشنبه و وعده آمریکایی ها از یک بازگشت سریع به حالت عادی که صدا به مراتب بیشتر از خوش بینانه ترین کارشناسان می گویند واقع بینانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد این رویداد و گفت که او می خواهم برای دیدن جمعیت بسته بندی به سالن های ورزشی توسط پاییز یا نه یک درمان برای coronavirus توسعه یافته است.

“ما به دنبال در واکسن ما به دنبال در درمان هستند و ما بسیار دور پایین خط,” او گفت: “من فکر می کنم که نمی شود در آینده بسیار دور. اما حتی قبل از آن, من فکر می کنم ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت.”

کارشناسان اما می گویند پیدا کردن درمان که سریع است که به دور از خاص و هشدار داده اند که کاهش محدودیت سرعت بیش از حد می تواند این ویروس را به دوباره بجای اول برگشتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث گفت: به احتمال زیاد رزومه با جمعیت – اگر هر – اما امیدوار است که در زمان کارشناسی ارشد برگزار شده در ماه نوامبر جمعیت می تواند بازگشت.

“ما می خواهیم به آن را به جایی که بود. ما می خواهیم بزرگ استادیوم مملو از مردم,” او گفت:. “ما می خواهیم به ورزش بازگشت. ما از دست های ورزشی. ما نیاز به ورزش از نظر روح و روان, روان از کشور ما است.”

TaylorMade رانندگی امداد رسانی بود که در سمینول باشگاه گلف در فلوریدا به جمع آوری پول برای Covid-19 امداد. وجود دارد هیچ جمعیت هیچ ویلچرهای و تنها محدود خدمه تلویزیون, همه اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

صحبت از خوب راه رفتن و خراب در اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به روری McIllroy پس از Irishman تاسف تا کنون بازی 18 سوراخ با او.
 

تبلیغات

اقتصاد ایالات متحده نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند تا زمانی که وجود دارد یک coronavirus واکسن می گوید: رئیس فدرال

اندرو Naughtie است آخرین جروم پاول بود که مصاحبه در همان دقیقه 60 قسط تهمت بود خیلی اذیت حدود و گفت سرنوشت اقتصاد آمریکا بسیار محکم به توسعه یک واکسن برای Covid-19.
 

او گفت که بهبود می تواند آغاز خواهد شد در این تابستان اما هشدار داد از آن خواهد شد آهسته و تدریجی سربازان ارتش آید نه فوری بوم.
 

در واکسن خود را, Dr تام Inglesby – مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health – گفت: یکی می تواند در دسترس تا پایان سال اما او “نمی بانک در آن”.
 

“ما باید از برگزاری برخی از سطح امیدوارم که اگر همه چیز می رود که در مسیر درست ما احتمالا می تواند از دیدن یک واکسن تا پایان سال” دکتر Inglesby گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات.
 

خود را مضطرب خوش بینی بود خو تا حدودی توسط FDA کمیسر اسکات Gottlieb که گفت: در دسترس بودن گسترده از هر گونه بعید است به دلیلی تا 2021 در CBS چهره ملت.

 

مایک Pompeo هشدار چین به تداخل با ما در رسانه ها در هنگ کنگ

مغلوب ساختن پیشی جستن از دولت انتظار می رود برای پیدا کردن خود را با پرسش به پاسخ در مورد dimissal از استیو Linick و آنچه که او می دانست که اما در حال حاضر او در ادامه به آن چوب به استوک جدید جنگ سرد توسط goading چین است.
 

اندرو کومو طول می کشد coronavirus آزمون در طول زنده کنفرانس مطبوعاتی

نیویورک فرماندار دوباره نشان رهبری واقعی در اینجا نشان دادن سادگی از این تست برای قرار دادن “شک Thomases” در سهولت.

شما می خواهم تصور کنید که تهمت خواهد بود بیش از حد عصبی به دنبال کت و شلوار اگر او حتی نمی تواند متقاعد به پوشیدن ماسک در شلوغ ماسک کارخانه.

در اینجا Gino Spocchia گزارش.
 

تبلیغات

Wanda Sykes توضیح می دهد که دقیقا چه مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Obamagate” است که در واقع در مورد

جشن ایستاده بهترین و شناخته شده برای محدود کردن شور و شوق خود را و او را داغدار عملکرد در سال 2009 White House Correspondents’ شام گرفته است به Instagram برای طلسم کردن دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور مشکل با سلف خود است.

در اینجا گرگ ایوانز برای Indy100.
 

Ivanka Trump و Elon Musk بو توسط ماتریس مدیر بیش از بحث برانگیز نقل قول

گریز از مرکز تسلا entreprenuer توییتی “را قرص قرمز” بیش از آخر هفته – یک مرجع به یک چنگال در جاده گزاره از سال 1999 sci-fi کلاسیک است که پس از تبدیل شدن به یک تهوع محافظه کار سرود -باعث رئیس جمهور به cheerily صدای سنج ایجاد کردن, فقط برای مدیر فیلم لیلی Wachowski به سرزنش کردن جفت از آنها در ستودنی مختصر و مفید ،

در اینجا Indy100 خدمه به توضیح

رئیس جمهور cheerleads برای بازگشایی و دوباره پشت ‘قطع Fauci’ anti-مستند معترضان

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته کارگر آغاز می شود با برخی از همه کلاه sloganeering فشار دولت فرمانداران برای پایان دادن به خاموش کردن و تکرار های مورد علاقه خود را جعلی ادعا می کند که او به سمت چپ با سر کمد توسط دولت اوباما و که ما در حال انجام تست بیشتر از بقیه جهان ترکیب شده است.

من فکر کاخ سفید تا به حال لغو اشتراک خود به واشنگتن پست

او نیز تکرار کرد و حمایت خود را از anti-مستند جمعیت در لانگ آیلند و گفت: “آنها نفرت اخبار جعلی و من هم!”

در اینجا تام Embury-دنیس با یک یادآوری از چرا های خود را نگران اقدامات واقعا نمی توان چشم پوشی شود.

یک پنی برای دکتر Anthony Fauci افکار بر روی رئیس خود را در حال حاضر…
 

تبلیغات

جان الیور تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن به کودک شما نفرت’

در اینجا لوئیس چیلتون با آخرین اواخر شب blow-up در, رئیس جمهور این بار او تصمیم به پرده فضایی نیروی پرچم هنگامی که شما ممکن است باید امیدوار بود او باقی خواهد ماند “لیزر متمرکز در این بیماری همه گیر است و هیچ چیز دیگری” به عنوان الیور به درستی آن قرار داده است.
 

‘دموکرات ها به وضوح به دنبال صدمه زدن تهمت اعتبار – و که شامل اوباما’

برای Indy حق بیمهکریس استیونسون است این در 44 جمهور در بازگشت به موقع به نزاع.
 

“این چیزی است’: آرنولد شوارتزنگر مسخره تهمت دیپلم در دانشگاه مجازی شروع سخنرانی

افسانه مسائل در اینجا از افسانه ای نابودگر ستاره سابق فرماندار کالیفرنیا.

شما می توانید ببینید کامل خود را به آدرس فارغ التحصیلی کلاس Instagram.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف سناتور جمهوری خواه در آخرین آخر هفته توییتر اوقات تلخی

کریس Riotta این دور از رئیس جمهور شنبه و یکشنبه توییتهایی که در آن او در چرخش نور افکن روی مین سناتور سوزان کالینز, آخرین شنیده ها از ریختن این شانس را به رای گیری برای استیضاح داشتن به شدت حاکی است که او ممکن است پیوستن به میت رامنی در شورش علیه خود را GOP اربابان.
 

Marianne Williamson تایید پلوسی را در جناح چپ حریف در سان فرانسیسکو در اعتراض به ‘شرکت نفوذ’ بیش از حزب دموکرات

اندرو Naughtie این استقبال به روز رسانی در سابق 2020 نامزد که در سمت چپ ما همه افسون شده که در آن برای اولین بار بحث و کسی که بر خلاف کالینز واقعا مستقل و متفکر. مسلما بیش از حد ،
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>