مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور سرزنش توسط قاضی برای ‘کاملا نامناسب’ توییتهایی به عنوان راجر سنگ در دیدار با ‘قفل او را’ شعارهای زیر صدور حکم

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود برای نام خود را “کاملا نامناسب” توییتهایی توسط قاضی ریاست راجر سنگ محاکمه او به عنوان دست پایین 40 ماه حبس برای رئیس جمهور دوست دیرین و گفت: جنایات خود باید علت جهانی “ترس و نفرت”.

نظرات درست قبل از او در زمان به مرحله در کلرادو اسپرینگز برای “نگه داشتن امریکا بزرگ دوباره” رالی به عنوان بخشی از یک رشته از حوادث اين هفته در سراسر کشور است.

کلرادو و خارج از غرفه به عنوان یک میدان نبرد مهم دولت در این سال با حزب جمهوری خواه اکثریت سنا به طور بالقوه در خط ایران سناتور کوری گاردنر چهره رقابت سختی در انتخاب مجدد مبارزه است.

رئیس جمهور است و در همین حال شده است زندگی می کنند-به tweeting حملات خود را به سوی دموکراتیک 2020 رقبا پس از آخرین مناظره به عنوان به خوبی به عنوان deriding آنها در کمپین بلیزرز در در آریزونا تجمع که در آن او همچنین به نام اف بی آی “نادرست تفاله” و شکایت کرده است که کانن رو قهرمان جنگ سگ “رو بیشتر تبلیغ” از او بیش از کشتن رهبر داعش ابوبکر البغدادی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع همزمان با آخرین اولیه بحث در لاس وگاس, نوادا که در آن مایکل بلومبرگ مورد حمله قرار گرفت از همه طرف با الیزابت وارن characterising او را به عنوان “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو lesbians”.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما liveblog به بار

نگاهی به تجمع در کلرادو اسپرینگز زنده حق در اینجا حسن نیت ارائه میدهد از رادیو فردا:

در حال حاضر به عنوان کلرادو اسپرینگز در انتظار تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس است تا او را ستایش.

در سال 2020 مسابقه تغییر آب و هوا, گروه حمایت از طلوع آفتاب حرکت است چابک (آنها حمایت برنی ساندرز):

تبلیغات

ما حدود 50 دقیقه به دور از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

کلرادو و خارج از غرفه به عنوان یک پتانسیل نوسان, دولت با مجلس سنا مسابقه وجود دارد از علاقه خاص به عنوان جمهوری خواه کوری گاردنر امیدوار به حفظ صندلی خود را در آنچه که به احتمال زیاد یک گرم نبرد در برابر فرماندار سابق shive.

Hickenlooper قبلا نصب شده اجرا برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات اما کاهش یافته است قبل از هر گونه آرا ریخته شد.

در طول شب گذشته بحث توییتر پر بود از تشویق برای الیزابت وارن به عنوان او ناودان مایکل بلومبرگ بارها و بارها بر روی صحنه برای مخاطبان ملی.

ظاهرا او لذت می برد و ارز به عنوان به خوبی.

“آخرین شب شد بسیاری از سرگرم کننده است,” او گفت: در اولین کمپین جلوگیری از ارسال-بحث در شمال لاس وگاس در روز پنج شنبه صبح.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید در این لحظه در هوا در راه خود را از لاس وگاس به Colorado Springs, که در آن او قرار است برای برگزاری یک خود را آمریکا بزرگ دوباره تظاهرات.

چند لحظه پیش از او نوشته شده این با تشکر از شما برای وقت خود را در نوادا:

تبلیغات

بلومبرگ داده است حداقل $463.8 میلیون انتخاباتی خود را با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات داده ها از طریق فوریه.

تاجر و شهردار سابق — برآورد خالص ارزش حدود 65 میلیارد — صرف یک مقدار عادلانه از آن نیز با $220 میلیون دلار صرف شده در ژانویه به تنهایی یک شکل است که می شکند به حدود 7.1 میلیون دلار صرف یک روز $4,942 صرف شده در هر دقیقه و $82.37 صرف شده در هر ثانیه است.

بلومبرگ نشده است در انتخابات در هر یک از کشورهایی که رای داده اند تا کنون است و به جای تمرکز بر یک نشان در سه شنبه متحده که رای خواهد داد در اوایل ماه مارس. این یک قمار است که پرداخت نشده در حافظه اخیر اما یکی این است که حداقل تا حدودی قابل قبول با توجه به میلیاردر ظاهری بی پایان به خوبی از منابع مالی است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نقل مکان کرد به حمله به هیئت منصفه انتخاب راجر سنگ دادگاه پس از این رئیس جمهور را دوست دیرین محکوم شد به 40 ماه زندان امروز –

گروه های مدافع حقوق حیوانات را محکوم کرده اند یک ‘اعتراض’ گروه که چسب مینیاتور قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه به یک گله کبوتر و منتشر شد و آنها را از لاس وگاس پیش از بحث دموکراتیک در نوادا است. یک کبوتر در میان آنها عینک, مو بور, combover کلاه گیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان قرمز خود را در صدر حامیان.

پوتین مخفف کبوتر ایران به دخالت در حال حاضر محلی گفت رسانه های خبری در نوادا که آخرین پرنده آزادی بود “هوایی اعتراض قطعه” به عنوان شش دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تعیین شد به بحث مرحله در روز چهارشنبه.

تبلیغات

این رئیس جمهور است که ارائه یک سخنرانی – در ارتباط باشید برای به روز رسانی زنده به عنوان آنها در آمده است.

در اینجا داستان من در آن عجیب و غریب نظرات مایک بلومبرگ ساخته شده در مورد دختر خود را در سال 1999:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش سابق هاکی ستاره و خوار NBC مشارکت کننده که از کار اخراج شد نقش خود را پس از ظاهر شدن در پادکست و بحث در مورد داشتن یک, همکار خود را.

در یک تجمع در شهر فینیکس, آریزونا رئیس جمهور به نام جرمی Roenick یک “دوست” که “به شما ضرب و شتم فیزیکی” در گلف. آقای Roenick بود حضور در این تجمع است.

“او مراقبت می کند” او گفت:. “او سخت ترین بازیکن هاکی. او یکی از آن دسته از بچه ها که می تواند به شما ضرب و شتم یکی از راه, و اگر او نمی تواند او فقط می خواهم آنها را ضرب و شتم.”

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از مایک بلومبرگ از کلمات خود در برابر او را در رئيس جمهور در آخرین حمله علیه یکی از دموکراتیک ریاست جمهوری مخالفان:

مایک بلومبرگ انتخاباتی اذعان ریاست جمهوری امیدوار است نواقص خود را در طول بحث عملکرد در لاس وگاس در شب چهارشنبه گفت: نامزد بود “فقط گرم” در حالی که اضافه کردن: “مایک رو به پاهای خود را زیر او.”

کوین Sheekey آقای بلومبرگ است مدیر کمپین در بیانیه ای گفت: پس از سابق شهردار نیویورک بود eviscerated با مخالفان خود در شب چهارشنبه: “شما می دانید شما برنده هنگامی که شما در حال طراحی حملات از همه نامزدها.”

“هر کس آمد برای از بین بردن مایک امشب,” او اضافه شده است. “این اتفاق نمی افتد.”

در بیانیه خود از آقای بلومبرگ است بحث عملکرد آقای Sheekey گفت: شهردار سابق “بود فقط گرم امشب”. او بعدها اذعان کرد در مصاحبه با MSNBC که آقای بلومبرگ می تواند در دفاع از خود بهتر از حملات مختلف را در سابقه خود را.

“قطعا او بهتر از نیمه دوم بحث از اول من اعتراف خواهد کرد که” مدیر کمپین گفت در یک نقطه: “مایک رو به پاهای خود را زیر او.”

داستان آمده است…

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله مایک بلومبرگ در توییتر بار دیگر گفت که او امیدوار است این میلیاردر ریاست جمهوری امیدوار برنده نامزدی حزب دموکرات پس از بحث عملکرد در چهار شنبه شب:

تبلیغات

تظاهرکنندگان همچنین نشان داد تا خارج از دادگاه به عنوان یک مرد فریاد در دفاع از راجر سنگ و می گوید: “راجر سنگ خواهد بود عفو”. دیگران در خارج از دادگاه در حال شعار در پاسخ به: “دروغ است! دروغ!”

مطبوعات در حال حاضر در خارج از انتظار دادگاه برای راجر سنگ به نظر می رسد پس از خود از جمله 40-ماه شد صادره توسط قاضی ریاست بیش از این پرونده است.

قاضی جکسون وجود دارد گفت: باید جهانی محکومیت بیش از راجر سنگ جنایات گفتن در دادگاه: “ترس و نفرت در متهم در آن باید فراتر از حزب است.”

تبلیغات

در اینجا مستقل را به جان بنت با بیشتر بر راجر سنگ 40-ماه جمله:

اخبار: راجر سنگ شده است محکوم به 40 ماه در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>