مغلوب ساختن پیشی جستن نیوز: رئیس جمهور با شدت گرفتن در خبرنگار طول coronavirus کنفرانس مطبوعاتی و اصرار دارد و می خواهد ملی مستند

پلوسی و شومر هشدار $1trn نجات پیشنهاد ‘بیش از حد نرم افزار-کسب و کار’ به ایران آغاز خواهد شد

اعضای تهمت تیم اقتصادی خواهد reconvene روز جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس $1 تریلیون دلار (£849bn)-به همراه بسته نجات اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

این بزرگترین و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده به عنوان همه گیر و خود را در سراسر کشور خاموش کردن hurtles این کشور نسبت به احتمال رکود است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری جمهوری خواه باز ارائه به پمپ $1,200 (£1,018) مستقیم چک به مالیات دهندگان $300bn (£255bn) برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن idled کارگران در حقوق و دستمزد و $208bn (£176.5 میلیارد دلار) وام به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع.

ایران با رهبر تلاش می سازد در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کنگره به “بزرگ است.”

“ما نیاز به نگاهی جسورانه و سریع عمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” مک کانل گفت: روز پنجشنبه اعلام کرد طرح خود را در کف مجلس سنا.

به 247-صفحه مک کانل مراقبت عمل قرار می دهد رهبر اثر در افتتاحیه مذاکرات با دموکرات ها در کنگره به قانونگذاران آماده به کار از طریق آخر هفته به سرعت مسیر شاید ضروری ترین قانونی انجام پس از بحران مالی 2008.

مذاکرات مشخصی برای مواجهه با مشکلات پیش رو با وجود فشار در واشنگتن به عمل می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مشاور اقتصادی لری Kudlow را ملاقات پشت درهای بسته با رهبران مجلس سنا. دموکرات ها می گویند جمهوری خواه طرح رفتن نیست به اندازه کافی دور و برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا شی به مقررات است.

“ما شروع به بررسی سناتور مک کانل را پیشنهاد و در خواندن آن است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران گفت:” یک بیانیه مشترک از مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر.

ایران, رهبر, طرح با هدف تقویت خانواده ها و کسب و کار و صنعت بهداشت و درمان است که فرح برای یک انتظار یورش بیماران سقوط بیمار از ویروس است که باعث Covid-19.

یک بار $1,200 حق الزحمه می توان به افراد – $2,400 (£2,037) برای زوج ها – از رده خارج در درآمد آستانه $75,000 (£66,000) برای افراد و 150.000 دلار (£127,000) هر زن و شوهر است. علاوه بر این وجود دارد خواهد بود 500 دلار (£424) پرداخت برای هر کودک.

علاوه بر این مک کانل لایحه ارائه $300bn (£255bn) برای کسب و کارهای کوچک با وام که در نهایت بخشیده شود برای کارفرمایان که استفاده از آنها را برای دیدار با هزینه های حقوق و دستمزد.

به تقویت صنعت مک کانل طرح را ارائه $208bn (£176.5 bn) در وام و ضمانت وام به مضطرب بخش از جمله $50bn (£50bn) برای تجاری خطوط هوایی $8bn (£6.8 میلیارد دلار) برای حمل و نقل هوایی حمل و $150bn (£127bn) برای دیگر کسب و کار واجد شرایط اما کسانی که وام را پرداخت می شود.

کسب و کار نیز مجاز به تاخیر پرداخت 6.2 درصد کارفرما مالیات بر حقوق و دستمزد.

این پیشنهاد همچنین شامل یک خاص ارائه اجازه می دهد تا وزیر خزانه داری را به “مشارکت در سود” را از طریق گزینه های سهام و یا سایر ابزارهای مالی از شرکت هایی که دریافت فدرال کمک.

در همان زمان مراقبت از انتظار افزایش بیمار آمریکایی ها یک اولویت برای کنگره است.

این مک کانل پیشنهاد شامل یک قایق بهداشت و درمان مقررات از جمله دائمی مسئولیت حفاظت از تولید کنندگان از ماسک و دیگر به شدت مورد نیاز پزشکی دنده برای رسیدگی به بیماری همه گیر.

در مصرف کننده در سطح مجلس نمایندگان آمریکا این لایحه را به قانون فدرال تعهد از شرکت های بیمه که coronavirus تست خواهد شد در هزینه-رایگان برای دارندگان سیاست. علاوه بر این لایحه نیاز به پوشش coronavirus واکسن بدون هیچ هزینه به بیماران است.

برای صنعت بهداشت و درمان این لایحه ایجاد یک جدید مدیکر پرداخت برای درمان Covid-19 بيمار. این امر تعلیق از طریق پایان سال جاری 2 درصد مدیکر پرداخت قطع به ارائه دهندگان تحت قبلا تنظیم محدودیت بودجه.

پلوسی و شومر گفت: در بیانیه آنها نگاه به جلو به همکاری با جمهوری خواهان “در راه هر دو حزب برای ارائه برای مردم آمریکا به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است.”

رهبران دموکراتیک گفت: اما اولویت آنها این است که “مطمئن شوید که تمام کارگران در حال محافظت از از دست دادن یک چک و یا که هیچ خانواده می افتد به تباهی مالی به دلیل این بیماری همه گیر.”

رهبران دموکراتیک به نام تهمت به سطح شیب دار بالا تولید لوازم پزشکی و به سرعت در حال احداث موقت میدان بیمارستان های تحت جدید مقامات او استناد در دفاع تولید عمل می کنند.

نگه داشتن paycheques جریان برای idled کارگران به عنوان مدعیان موشک وار رفتن است یک اولویت برای هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات برنامه های در حال ظهور از کنگره است.

اما بهترین روش برای ارسال پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها – به عنوان یک بار حق الزحمه مداوم حقوق و دستمزد پشتیبانی و یا بیکاری چک – بسیار مهم بحث است.

دموکرات ها باید ایده های دیگر برای طلوع کمک به آمریکایی ها با فشار دادن پول بیشتر به موجود بیمه بیکاری سیستم. شومر آن را به نام “استخدام بیمه” -که او مشخص به عنوان “بیمه بیکاری در استروئید.”

برخی از اوباما و panned ایده های مستقیم چک یک بار ترجیح می دهند به جای استفاده از فدرال دلار به نگه داشتن کارگران که خواست به ماندن در خانه در کسب و کار و اشتغال.

“آنچه من می خواهم این است که درآمد یک چک گفت:” لیندزی گراهام.

در ضمن صنایع از انواع پوشش برای کمک به. برچسب قیمت کل مطمئن است به رشد فراتر از $1 تریلیون قانونگذاران گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به عنوان قانون به امضا a $100bn (£85bn)-به علاوه لایحه ای را برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران آن ضربه. قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اولیه $8.3 میلیارد دلار (£7bn) بسته از کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>