مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور باعث باز شدن مدارس با وجود لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه بیش از coronavirus نگرانی

قاضی برای تصمیم گیری در آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل

مایکل کوهن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل ادعا کرده است او به زندان بازگردانده شد دو هفته پیش در اقدامی تلافی جویانه برای برنامه ای برای انتشار یک انتقادی کتاب در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

TodayaA قاضی فدرال منهتن را در نظر بگیرید که آیا برای آزادی او پس از وکلای او استدلال ما اداره زندانها نقض اولین قانون حقوق.

کوهن خانه فرستاده شد از زندان در ماه مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما پس از 9 ماه جولای شده است در سلول انفرادی در زندان فدرال در Otisville نیویورک حدود 70 مایل (110 متر) در شمال غربی شهر نیویورک است.

“مایکل کوهن است که در حال حاضر در زندانی در سلول انفرادی به خاطر او در حال تهیه پیش نویس یک کتاب خطی است که انتقاد از رئیس جمهور ایالات متحده — و از آنجا که او به تازگی ساخته شده است که او در نظر دارد به انتشار این کتاب در مدت کوتاهی قبل از انتخابات آینده,” کوهن وکلا که شامل وکلای مدافع از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نوشت: در به دنبال سفارش خود را برای آزادی فوری.

دادستان در دادگاه گفت که در مقالات کوهن “متضاد” در دیدار با افسر عفو مشروط و باید پشت میله های زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im