مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور وعده $19 میلیارد دلار برای کمک به کشاورزان به عنوان او اعلام کرد ما ‘پادشاه هواکش’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هواداران خود را به “آزاد” سه متحده با دموکراتیک فرمانداران به عنوان او رشد می کند بی تاب به “بازگشایی” اقتصاد ایالات متحده در میان coronavirus بحران به تازگی با رونمایی از دستورالعمل ها برای دولت های محلی برای آغاز کاهش قرنطینه اقدامات است.

دستورالعمل خوانده شده را علامت مورد به نوبه خود از رئیس جمهور دوشنبه ادعا می کنند به “مطلق” قدرت گفت: دولت و استانداران: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

پس از یک زمان واقعی درگیری با فرماندار نیویورک اندرو کومو بیش فدرال در واکنش به شیوع رئیس جمهور را “آزاد” پیام ملاقات با امواج از انتقاد و هشدار او که “دامن زدن به شورش داخلی”.

رئیس جمهور دو برابر پایین در سخنان خود در طول چهار شنبه نشست خبری گفت که پناهگاه در محل اقدامات در این کشورها هستند “بسیار ناعادلانه” با وجود راهنمایی زیر از مقامات بهداشت.

مجلس نانسی پلوسی در عین حال سریع به اخراج رئيس جمهور در آخرین دستورالعمل به عنوان “مبهم و متناقض” به عنوان رئیس جمهور در غیر این صورت زودتر از موعد اعلام پیروزی بر Covid-19 با وجود داشتن تنها آزمایش یک درصد از جمعیت ایالات متحده برای ویروس.

حزب دموکرات گزارش لعنتی معاون رئیس جمهور مایک پنس بیش از شکست خود را به پاسخ به این دولت عدم اتخاذ گسترده تر تست اقدامات به عنوان کشورهای در حال تحت فشار برای بازگشایی و خطر لگد زدن به یک دوم و یا سوم موج از عفونت.

طی یک نشست خبری در روز دوشنبه معاون اجرایی رئیس جمهور بارها و بارها گفت که ما تست ظرفیت متحده اجازه خواهد داد که برای ورود به “فاز یک” بازگشایی دستورالعمل اما مقامات در دولت گفت: 4.5 میلیون نفر نیاز به آزمایش می شود در هر ماه به صورت متحده برای دیدار با این معیار.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که میلیاردها دلار برای کمک به کشاورزان آمریکایی و اعلام کرد ما پادشاه “هواکش” پس از شدت ساختن ملی ذخایر.

آمریکایی ها در عین حال کمتر از متقاعد شعارهای خود در وقوع, به عنوان نشان داده شده توسط شش درصد اسلاید در تصویب امتیاز ثبت شده در آخرین نظرسنجی گالوپ. نظرسنجی دیگری نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها بر این باورند که رئیس جمهور را دوباره باز تلاش هستند خیلی زود پس از پاسخ او به شیوع خیلی دیر رسیدند.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشایی دستورالعمل مارک ‘مبهم و متناقض’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرده است دولت خود دستورالعمل برای زمانی که ایالات متحده می تواند بازگشایی برای کسب و کار خود را پایان coronavirus مستند اقدامات ساخت یک مورد به نوبه خود از روز شنبه ادعا می کنند به “مطلق” قدرت گفت: دولت فرمانداران گفت: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

رئیس جمهور گذاشته و از آنچه او مشخص به عنوان “یک مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به بازگرداندن فعالیت های طبیعی در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش Covid-19 موارد است.

دستورالعمل جدید در نظر گرفته شده انجام شود و به عنوان “یک فرایند تدریجی” او گفت: – با هدف کاهش محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان.

آنها را روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تا به حال در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید. و آنها تا حد زیادی تقویت برنامه های در حال حاضر در آثار توسط فرمانداران که مسئولیت اولیه برای بهداشت عمومی در کشورهای خود را.

مکان با کاهش عفونت ها و آزمایش های دقیق آغاز خواهد شد و سه فاز بازگشایی کسب و کار و مدارس با توجه به قوانین جدید.

 

اما مجلس نانسی پلوسی بود سریع به اخراج خود عزل دستورالعمل حذف.

“کاخ سفید را مبهم و متناقض سند می کند هیچ چیز را برای رئیس جمهور’€™s شکست برای گوش دادن به دانشمندان و تولید و توزیع ملی تست سریع” او در بیانیه ای گفت: شب گذشته.

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

‘باز کردن امریکا دوباره’: نکات کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز دستورالعمل

در اینجا الکس وودوارد به راهنمای شما را از طریق رئیس جمهور masterplan (ahem) در جزئیات.
 

تبلیغات

رئیس جمهور در موعد مقرر را تحسین کرد پیروزی بر coronavirus و نتواند به محکوم anti-مستند معترضان

تهمت بود در غیر این صورت در خیلی خوشحال فرم در پنجشنبه زودتر از موعد اعلام پیروزی بر Covid-19 با وجود داشتن تنها آزمایش یک درصد از جمعیت ایالات متحده برای ویروس.

“حالا که از ما گذشت قله در موارد جدید ما شروع ما زندگی دوباره است. ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره” او گفت که صدا مانند کشنده اطمینان بیش از حد با این کشور در برخی از 641,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 31,000 مرگ و میر.

او ساخته شده برخی از ادعاهای بزرگ در مورد تست و گفت: ما تا به حال “ساخته شده پیشرفته ترین و قوی ترین تست در هر نقطه در جهان است.” حتی در صورتی که درست نبود (نیست) حتی کسانی که نزدیک به او هشدار داد بیشتر لازم خواهد بود.

“ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ” کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام گفت: ABC به نمایش در پاسخ. “شما واقعا نمی توانید به بازگشت به کار تا زمانی که ما تست های بیشتر.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری گفت: پنجشنبه شب بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “نوع punted” در مورد این مسئله.

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد تغییرات قابل توجه در سه مرحله با رئیس جمهور صحبت کردن در مورد تا زمانی که ما قادر به تست بسیار گسترده او گفت:” در سی ان ان.

رئیس جمهور otherwised کاهش یافته است محکوم به “عملیات ترافیکی” معترضان دیده می شود در لانسینگ, میشیگان در روز چهارشنبه و در شهرهای دیگر گفت: “من فکر می کنم آنها در حال گوش دادن. من فکر می کنم آنها در حال گوش دادن به من. آنها به نظر می رسد معترضان که مثل من و این احترام به نظر و عقیده من این است که فقط همان است که در مورد همه فرمانداران. همه آنها می خواهم باز – هیچ کس می خواهد به ماندن بسته اما آنها می خواهم باز با خیال راحت.”

مقایسه کنید که با پاسخ گرچن Whitmer دولت govenor در معرض تظاهرکنندگان “قفل و او!” شعارهای که گفت که “اقدامات غیر مسئولانه” خواهد به سادگی منجر به تمدید اقامت-در-خانه سفارشات.

اندرو Naughtie بیشتر در مورد این مسئله.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز اسلاید شش امتیاز بیش از شیوع پاسخ

رئیس جمهور تصویب امتیاز گرفته و فرو رفتن در ماه مارس با شش امتیاز به عنوان بیشتر آمریکایی ها ابراز انزجار خود را بیش آهسته فدرال پاسخ به کروناویروس او نظارت.

جدید گالوپ نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه گزارش داد تصویب تهمت کاهش یافته بود از 49 درصد به 43 درصد است. با توجه به این نظرسنجی 54 درصد از آمریکایی ها به طور فعال در رد از عملکرد خود را در دفتر.
 

دانیل Zoellner این گزارش.
 

اقتصاد ایالات متحده می تواند دو سال برای بازگشت به قدرت کامل’ تغذیه می گوید:
 

پس از حرکت بی سابقه برای ایجاد ثبات در بازار در طول coronavirus همه گیر از جمله تزریق میلیاردها دلار به اقتصاد فدرال رزرو می گوید مقیاس شیوع تاثیر است “ناشناخته” و می تواند چندین سال به تعمیر.
 

در حالی که تهمت مشغول بوده است اصرار اقتصاد ایالات متحده به “بازگشایی” و آمریکایی ها به کار تغذیه هشدار می دهد که هزینه های مصرف کننده و بازار را بازگشت به “عادی” خواهد شد بستگی دارد در مورد اینکه آیا ویروس موجود است.
 

“قطعا وجود دارد بخش هایی از اقتصاد که به عنوان مردم به بازگشت به کار من دیدن اقتصاد تندرست بازگشت” نیویورک فدرال رزرو گفت که در سخنان اقتصادی باشگاه نیویورک در روز پنج شنبه.

اما بازگشت اقتصاد ایالات متحده به “قدرت کامل” می تواند تا دو سال او هشدار داد. “اول ما را به مطمئن شوید که ما در حال دیدن تعداد موارد فلات و پایین می آیند و پس از آن فکر می کنم در مورد تدریجی به حالت عادی بازگشت.”

الکس وودوارد در این.

 

تبلیغات

Dr Fauci زباله Laura Ingraham ادعا می کند در مصاحبه فاکس

رئیس جمهور مورد علاقه شبکه باقی مانده در تخت خواب از مزخرف در حال حاضر خود را به عنوان بالا به بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci پیدا کردن زمانی که او رفت Laura Ingraham را نشان می دهد شب گذشته بود و به شلیک کردن بسیاری از پوچ نظرات در مورد کوروناویروس.
 

از یک معتبر به دو نفر با مطلقا هیچ کدام برای به اشتراک گذاشتن بین آنها است.

افراد مشهور, بهداشت, مشاوران,,,, Dr Mehmet Oz و دکتر فیل مک گرا نیز در فاکس به سهم خود نگران کننده داغ طول می کشد در مورد نیاز به پایان دادن به ملی آمریکا و خاموش کردن با Sean Hannity و Ingraham بود:

اما شاید حتی madder از هر کدام از این wackos است رئیس جمهور دوست خوب Lou Dobbs که به نظر می رسد با شروع جنگ با چین در کاخ سفید را از طرف شب گذشته:

کاملا وحشتناک است.
 

خواهان بازگشت مغلوب ساختن پیشی جستن با تماس که مدیر کل به استعفا به عنوان میت رامنی در سرد چپ

مانند روباه ایران است ادامه فشار تهمت خطوط در طول مستند (از آن است که انتخابات سال بعد از همه) و در حال حاضر حمایت خود را انتقاد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) با برخی از نشان می دهد در روز پنج شنبه او با خودداری از کمک تا زمانی که آژانس سازمان ملل متحد است مدیر کل استعفا داد در حالی که دیگران خواستار تحقیقات بین المللی از دست زدن به آن از coronavirus.

هفده از مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان در نامه ای به رئیس جمهور در حمایت از او اعلام این هفته که او خودداری بودجه برای که و گفت که او باید از سر گیری کمک های مشروط بر استعفای دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus.

مغلوب ساختن پیشی جستن درو فوری محکومیت در روز سه شنبه از بسیاری از رهبران جهان و کارشناسان بهداشت و درمان و همچنین دموکرات ها پس از گفت و او را متوقف کند ما بودجه ژنو مستقر است که بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

آنها گفتند که ممکن است نیاز به سازماندهی مجدد اما این تهمت باید منتظر ماند تا پس از بحران کنونی که به کشته شدن بیش از 138,000 مردم در سطح جهان و اقتصاد ویران.

رئیس جمهور که واکنش نشان داد و با عصبانیت به انتقاد از خود و دست زدن به این ویروس شیوع گفت که تا به حال ترویج چین را “دروغ” در مورد کوروناویروس شده است و بیش از حد ملایم با پکن است.

در نامه جمهوریخواهان مجلس نمایندگان گفت که آنها از دست داده بود ایمان Tedros و سرزنش که حزب کمونیست چین به میزان فعلی بهداشت جهانی بحران اگر چه آنها ستایش “نقش حیاتی” را که نمایشنامه در سراسر جهان است.

“با این حال ضروری است که ما سرعت عمل برای اطمینان از بی طرفی و شفافیت و مشروعیت ارزشمند این موسسه گفت:” نامه رهبری کنگره مایک McCaul کمیته رتبه بندی جمهوریخواه.

همچنین در روز پنج شنبه یک گروه از هشت سناتور دموکرات led bt مارکو روبیو نوشت: به ناروا از او درخواست همکاری با کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی و کشورهای اروپایی به بررسی ریشه های Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که تصمیم گیری.

در دیگر جمهوری خواه اخبار یوتا سناتور میت رامنی تنها عضو حزب که در کاخ سفید و کنگره نیروی کار در بازگشایی اقتصاد به ظاهر دوری بودن تنها صدای به رای برای رئیس جمهور را استیضاح در ماه فوریه است که در مورد به عنوان خرده به عنوان آن می شود.

جمهوری خواهان برای حکومت قانون مسخره ‘پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن’

همیشه نگران است که رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است در واقع باید دیوانه ؟

جورج کانوی می کند – و توییتهایی مانند این کمک نیست.

Honesly چه که حتی معنی است ؟

ادعای خود را به قدرت از یک پادشاه قرون وسطی اوایل این هفته که او از سرعت ردیف عقب کمک نمی کند و یا یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با گروه جمهوری خواهان برای حاکمیت قانون به هدر رفته هیچ زمان در معرض خود را جهل از قانون اساسی او ادعا می کند به عشق در یک savage جدید حمله آگهی:

هیچ یک از که است به عنوان دیوانه به عنوان این استیو Mnuchin الگوی رفتاری هر چند که در آن وزیر خزانه داری به نظر می رسد به عنوان Cruella de Vil پس از این ادعا که آمریکایی ها به راحتی می تواند زندگی می کنند در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن $1,200 (£958) محرک چک به مدت ده هفته.
 

تبلیغات

Melania Trump, تماس کری Symonds به عنوان بوریس جانسون بازیابی از coronavirus

بانوی اول ظاهرا به نام او همتای بریتانیایی دیروز به ارائه پشتیبانی به عنوان شریک زندگی خود را ادامه می دهد بازیابی از Covid-19 پس از انتقال از بخش مراقبت های ویژه.

در اینجا لوئیس سالن با بیشتر بر روی آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن درمان از روزنامه نگاران به خطر می اندازد دموکراسی تحقیقات می گوید

رئیس جمهور در حال حاضر به خوبی شناخته شده برای bellowing “خبر جعلی!” در هر داستان او نمی مانند – شده است به خصوص متخاصم در معاملات خود را با واشنگتن سپاه مطبوعات پس از coronavirus shutdown آمد به اثر رنجش و زخمی ثابت انتقاد او را (به درستی) رو برای بدون زرق و برق فدرال در پاسخ به فاجعه است.

نتیجه اش شلاق می تواند عمیق تر از ما قبلا متوجه یک مطالعه جدید نشان می دهد.
 

اوباما در Ivanka و جارد کوشنر شخصی در طول سفر مستند

 

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به زور به انتقاد از اول دختر و شوهرش پس از سفر از واشنگتن DC به نیوجرسی و بازگشت دوباره به رغم اقامت در خانه سفارشات.
 

Ivanka Trump, جارد کوشنر و سه فرزند خود را رفت و از DC به مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در بدمینستر جایی که آنها جشن شب اول عید فصح. در بیانیه ای به سی ان ان بتسی کلاین یک مقام کاخ سفید به حساب از سفر:
 

“Ivanka با خانواده جشن عید فصح در یک بسته-پایین تسهیلات در نظر گرفته شده به خانه و خانواده. سفر او بود هیچ فرقی به حال او شده است رفت و آمد به/از محل کار و محل بود و پر جمعیت کمتر از مناطق اطراف آن در نزدیکی خانه اش در DC.

“در حالی که در بدمینستر او شده است تمرین های اجتماعی فاصله و کار از راه دور. سفر او بود و نه تجاری. او تصمیم به صرف تعطیلات در خصوصی با خانواده اش است.”

اندرو Naughtie بیشتر در این زیر.
 

تبلیغات

خوار تهمت مشاور راجر سنگ تکذیب جدید دادگاه به عنوان قاضی رد داوران تعصب ادعا

رئیس جمهور دوست دیرین و مشاور – از ریچارد نیکسون پشت تو شهرت رد شده است از یک محاکمه جدید پس از یک تلاش ناموفق به ادعای داوران تعصب در دادگاه خود را.

امی برمن جکسون, یک قاضی دادگاه منطقه ما در DC رد سنگ ادعا می کنند که یک هیئت منصفه forewoman با نظرات قوی در آمریکا رئیس جمهور شده بود مغرضانه در برابر او.

Gino Spocchia است داستان کامل.
 

Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن که از زندان آزاد شد

یکی دیگر از شبح از گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا نمی خواهید به فکر می کنم مورد نیز بازگشت به اخبار است.

سابق خود را شخصی وکیل و دلال مایکل کوهن آزاد شده از زندان فدرال.

کوهن است که در حال حاضر در حال انجام در FCI Otisville در نیویورک پس از شفاعت گناه به اتهامات متعدد از جمله مالی مبارزات انتخاباتی تقلب و دروغ گفتن به کنگره است. او باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه برای 14 روز قبل از او منتشر شده است. فدرال آمار نشان می دهد 14 زندانیان و هفت کارکنان در زندان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پس از او منتشر شده است کوهن ظاهرا در خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه.

کوهن انتشار می آید به عنوان زندان طرفداران و رهبران کنگره شده اند فشار وزارت دادگستری برای هفته ها به انتشار در خطر زندانیان پیش از بالقوه شیوع این استدلال که بهداشت عمومی راهنمایی برای اقامت شش پا را از افراد دیگر است و تقریبا غیر ممکن است پشت میله های زندان.

دادستان کل ویلیام بر دستور اداره زندانها در اوایل این ماه برای افزایش استفاده از صفحه اصلی حبس و تسریع در انتشار واجد شرایط پرخطر زندانیان آغاز و در سه زندان شناسایی به عنوان coronavirus نقاط داغ. Otisville است یکی از این امکانات است.

به عنوان روز پنج 473 زندانیان فدرال و 279 اداره زندانها اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus امکانات در سراسر ایالات متحده است. هجده زندانی اند و از اواخر ماه مارس است.

کوهن شروع به خدمت حکم او در ماه مه گذشته و قرار بود از زندان آزاد شد در نوامبر 2021.

ناظر نظارت بر coronavirus امداد خواستار شفافیت از مغلوب ساختن پیشی جستن

تنها عضو جدید کنگره نظارت کمیسیون وظیفه نظارت بر توزیع گسترده coronavirus صندوق امداد خواستار دولت ارائه جزئیات بیشتر در مورد که در آن کسانی که مالیات دهندگان بودجه دلار در حال ارسال.

بهارات Ramamurti تنها عضو این کمیسیون و یک کارمند سابق بالا به ماساچوست سناتور الیزابت وارن گفت که او مجبور شد برای نوشتن یک نامه به ما رئیس فدرال جروم پاول درخواست “دقیق و به موقع آشکار در هر وام” پرداخت که بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

کریس Riotta کرده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن harangues که یک بار دیگر

رئیس جمهور از تخت خواب, تماشای روباه و یک بار دیگر قربانی سازمان جهانی بهداشت به عنوان طرح خود را به قطع کمک های مالی به آن باقی مانده است به عنوان محبوب به عنوان همیشه.

شایان ذکر چگونه ایرلند را در واکنش به تهمت: توسط quadrupling سهم خود را به بدن یک افسانه مثال دیگر دولت باید شرم رئیس جمهور ایالات متحده توسط زیر است.

روسیه می گوید آن را قبول مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نوع پیشنهاد آمریکا برای ارسال هواکش

Graig Graziosi است ولاد پاسخ به رئیس جمهور را سخاوتمندانه ارائه برای ارسال مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی به مسکو با وجود آن نیست که دقیقا در عرضه فراوان در بازگشت به خانه.
 

رئیس جمهور انتخابات تیم با استفاده از خشم نسبت به چین بیش از coronavirus به حمله جو بایدن به عنوان میدان نبرد انتخابات شکل می گیرد

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین اقدام PAC – ترویج شده توسط همین Jr و دیگر slimey موجودات در تلاش است تا به رنگ دموکراتیک نامزد-در-انتظار به عنوان “#BeijingBiden” به عنوان بخشی از یک بدبینانه و نه ناامید شگرد به معاشرت او با Covid-19 “پوشش” که او قطعا به عنوان بی گناه به عنوان پوشش است بی اساس.
 

تبلیغات

LA صنعت هواپیمایی بازیابی از coronavirus را به بیش از پس از 9/11 شهردار می گوید:

به عنوان در سراسر جهان سفر هوایی اصطبل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شهردار لس آنجلس هشدار داده است که این شهرستان در صنعت هواپیمایی می تواند دیگر را به دوباره بجای اول برگشتن از Covid-19 از بعد از 9/11 حمله تروریستی.
 

شهردار اریک Garcetti روز پنجشنبه اعلام کرد که سفر در هواپیما به فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX) به حال کاهش یافته و به یک کف تاریخی از زمان شروع این بیماری همه گیر.
 

“شما شنیدن این هواپیما که فقط رفت و سربار وجود دارد نه بسیاری از آنها این روزها” اظهار نظر شهردار در طول روزانه خود را coronavirus جلسه.

در حال حاضر پروازهای هستند اما به حالت تعلیق در LAX, جهان چهارم, شلوغ ترین فرودگاه و شلوغ ترین فرودگاه در ایالات متحده بر اساس مبدا و مقصد سفر.
 

“پس از 9/11 ما شاهد بزرگترین افت در پرواز هواپیما در فرودگاه ما تاریخ حدود 55 درصد از ما هواپیما سفر کاهش یافته است و از آن زمان 10 سال به عقب می آیند” گفت: Garcetti.

Gino Spocchia بیشتر در این.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن رزومه حمله دموکرات ها خواستار بازگشت آنها به واشنگتن

در تلاش خود را برای قربانی هر قربانی, رئیس جمهور شده است از سرگیری حمله به خود در مجلس را متهم کرده که او از بودن در یک “بی پایان تعطیلات” به جای کار از خانه مطابق با اجتماعی فاصله اقدامات مانند تقریبا هر کس دیگری.

شب گذشته او حمله به او را برای تشویق مردم برای نشان دادن همبستگی با ووهان با مراجعه به سان فرانسیسکو چینی منطقه در اواخر فوریه که باعث شد او رئیس ستاد به شماره زیر اصلاح به رئیس جمهور:

در اینجا کمی بیشتر مهم زمینه در مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین ریاکارانه خط حمله…

و …در اینجا ما داستان خود را در ساخت یک شبیه مزخرف تماس, er, دیروز.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de