آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور ستایش ‘مردم’ فریاد ‘سفید قدرت’ به عنوان پلوسی مارک های خود را از اتهام انفعال بیش روسیه-گفتگو-گزارش ‘به عنوان بد به عنوان آن می شود’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است “مردم” در فیلم او به اشتراک گذاشته از معترضان خشمگین برخورد بیش از ریاست جمهوری خود در خارج از فلوریدا صفحه اصلی بازنشستگی است که در آن یک آشکار حامی بارها و بارها فریاد “قدرت سفید” از یک گلف حشره دار.

تنها سیاه و سفید حزب جمهوری خواه و سناتور ” تیم اسکات خواست او را به حذف “غیرقابل دفاع” فیلم هایی که او بعد از آن انجام داد. کاخ سفید ادعا کرد او را نمی شنوند شعار نژادپرستانه.

یک سخنگوی کاخ سفید ادعا کرد که رئیس جمهور “نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو” و “آنچه که او انجام داد را ببینید فوق العاده ای بود شور و شوق از او بسیاری از هواداران است.”

در حالی که رئیس جمهور در زمین گلف برای دومین روز متوالی و این بار با سناتور لیندزی گراهام دولت مواجه شدید موشکافی بیش از اتهامات که در آن هشدار داده شده بود مورد نعمت قرار داده شده در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان در یک ادعا راز معامله بین روسیه سرویس های اطلاعاتی و شبه نظامیان طالبان. کاخ سفید هشدار داده شد توسط مقامات امنیتی در اوایل ژانویه در مورد تهدید با توجه به گزارش.

جو بایدن را متهم کرد که رئیس جمهور از خیانت “مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت” پس از گزارش پیشنهاد او بوده است در جریان ماه پیش هنوز هم “بدتر از چیزی” در پاسخ. آقای ترامپ محروم داشتن جریان شده و یا “در مورد گفت:” این گزارش گریه “خبر جعلی” در حالی که کرملین رد اتهامات به عنوان “مزخرف”.

رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: اتهامات در میان “جدی ترین مسائل که بوجود آمده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” و “گیج” توسط رئیس جمهور را آشکار انفعال و انکار او به عنوان چرخد و به حملات خود دموکراتیک حریف.

“چه انگیزه رئیس جمهور به انجام این کار؟” آقای بولتون با سی ان ان گفت. “از آنجا که آن را بد به نظر می رسد اگر روس ها در حال پرداخت پول برای کشتن آمریکایی ها و ما در حال انجام هر چیزی در مورد آن. پس چه ریاست جمهوری واکنش ؟ آن را به می گویند: “این نه من مسئولیت هیچ کس به من در مورد آن است. و در نتیجه به اردک هر گونه شکایت که او نیست عمل موثر است.”

در حالی که رئیس جمهور Covid-19 عفونت افزایش یافت و بیش از 40,000 برای سومین روز متوالی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مجبور شده است به مبارزات انتخاباتی آینده حوادث در فلوریدا و آریزونا در میان coronavirus خوشه در حزب جمهوری خواه-اداره متحده که تحت فشار قرار دادند به کنار گذاشتن مستندات در جهت راه اندازی مجدد اقتصاد است. اما او به نظر می رسد در تگزاس megachurch روز یکشنبه اعلام کرد که “هر روز ما یک روز نزدیک به قرار دادن این بیماری همه گیر در گذشته” با وجود بالا رفتن مورد نرخ.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار

خوب صبح خوش آمدید به مستقل‘s liveblog در حوادث روز در سیاست آمریکا است.

کاخ سفید تکذیب تهمت در جریان اتهام روسیه توطئه برای کشتن نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان
 

کاخ سفید را رد کرده است گزارش می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته شدن از ما هوش است که ارتش روسیه تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش در افغانستان به کشتن سربازان آمریکایی و دیگر نیروهای ائتلاف الیور o’connell گزارش.

به نیویورک تایمز گزارش داد این ادعا در روز جمعه باعث یک طوفان از اتهاماتی که رئیس جمهور شکست خورده بود برای محافظت از ما و سربازان متفقین از جمله کسانی که از بریتانیا. با استناد به مقامات در جریان این موضوع, روزنامه گفت: ما مصمم ماه پیش که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مربوط به ترور تلاش در اروپا تا به حال ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته است.

اسلامگرا و یا مسلح جنایی عناصر ارتباط تنگاتنگی با آنها معتقد بودند به جمع آوری برخی از فضل پول این روزنامه است. کاخ سفید و سازمان سیا و دفتر مدیر اطلاعات ملی در ابتدا کاهش یافته و درخواست ها برای اظهار نظر در مورد گزارش.

بعد از ظهر روز شنبه کاخ سفید تکذیب کرد, آقای ترامپ شده بود در جریان این موضوع اما نه اختلاف است که نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا بودند که هدف قرار دادند. “ایالات متحده دریافت هزاران نفر از گزارش های اطلاعاتی یک روز و آنها موضوع را دقیق موشکافی” Kayleigh McEnany دبیر مطبوعاتی در بیانیه ای گفت:.

“در حالی که کاخ سفید نمی کند به طور معمول دیدگاهها برای اتهام هوش یا داخلی مشورت, سازمان سیا, مدیر, مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش. این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع است.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام پاسخ به روسیه-گفتگو-گزارش ‘خیانت از مقدس ترین وظیفه’ بایدن می گوید:

در طول یک شهر مجازی سالن ریاست جمهوری رقیب جو بایدن گفت: “واقعا تکان دهنده وحی که اگر بار گزارش درست است و من تاکید کنیم که دوباره است که رئیس جمهور تهمت به فرمانده نیروهای آمریکایی در خدمت خطرناک تئاتر از جنگ شناخته شده در مورد این ماه با توجه به زمانو انجام بدتر از چیزی.”

“نه تنها او موفق به تحریم و تحمیل هر نوع عواقب در روسیه برای این نقض فاحش حقوق بین المللی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را ادامه داد شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را قبل از ولادیمیر پوتین” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

آقای بایدن آن را به نام “خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت – به حمایت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است”.

تبلیغات

پنس خواستار هفته آینده کمپین حوادث در ویروس زده فلوریدا و آریزونا

معاون رئیس جمهور مایک پنس هنوز هم سفر به کشورهایی که رکورد جدید برای تایید عفونت در روزهای اخیر کاخ سفید تایید کرد و گفت او را دیدار با فرمانداران و سلامت خود تیم است.

آقای پنس گفت: در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار در روز جمعه است که او را از دیدن فلوریدا تگزاس و آریزونا برای دریافت یک “زمین گزارش” در خونتان موارد Covid-19 سراسر منطقه است. مقامات بهداشتی دولت در فلوریدا گزارش شده بیش از 9500 موارد جدید در روز شنبه – افزایش بیش از 600 در روز قبل.

سه کشور’ فرمانداران جمهوریخواه در آمده اند تحت انتقاد برای هل دادن تهاجمی بازگشایی پس از ویروس-مستندات مربوط به موارد در ایالات متحده افزایش یابد.

با وجود لغو “ایمان در امریکا” ظاهر در آریزونا آقای پنس سفر به روز یکشنبه برای شرکت در “جشن آزادی تجمع” در اولین کلیسای باپتیست دالاس قبل از جلسه با فرماندار تگزاس گرگ ابوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را برادر می پرسد دیگری نیویورک قاضی برای جلوگیری از رئیس جمهور خواهرزاده انتشار بگو همه کتاب ماه آینده

در دادگاه مقالات رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال می کنند که مریم تهمت و دیگران تا به حال امضا یک توافق حل و فصل مربوط به اراده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پدر در اواخر 1990s که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت که آنها نمی خواهد “انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود را” مگر اینکه همه آنها موافقت کرد.

عملیاتی دادگاه قاضی پیتر کلی رد استدلال رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور و برادر کوچکتر در روز پنج شنبه در محوطه دادگاه خود را فاقد صلاحیت برای شنیدن در این مورد.

آقای ترامپ وکلا واصل دیگری درخواست دستور روز جمعه در دیوان عالی کشور در شهرستان Dutchess, New York, این استدلال که انتشار این کتاب ممنوع است حل و فصل توافق رسیده در سال 2001 و او هرگز راضی به آن منتشر شده است.

شرح کتاب در آمازون توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر رئیس جمهور را برادر فرد Trump Jr که در سال 1981 با عنوان بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است و مرد می گوید این توصیف “یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده”.

“او توضیح می دهد که چگونه رویدادهای خاص و به طور کلی خانواده الگوهای ایجاد آسیب دیده که در حال حاضر اشغال دفتر بیضی از جمله عجیب و غریب و مضر رابطه بین فرد مغلوب ساختن پیشی جستن و قدیمی ترین پسران, فرد, Jr و دونالد” آنلاین شرح می گوید.

“رئیس جمهور تهمت و خواهر و برادر خود هستند و به دنبال سرکوب یک کتاب است که به بحث در مورد مسائل از اهمیت عمومی اهمیت” گفت: وکیل تئودور Boutrous Jr, یک نماینده برای مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنها به دنبال این غیر قانونی قبل از خویشتن زیرا آنها نمی خواهند مردم آمریکا به حقیقت را می دانم. دادگاه نمی خواهد تحمل این بی پروایی نشان دادن و بی اساس تلاش برای خرد کردن سخنرانی در نقض متمم اول قانون اساسی.”

AP

تهمت می تواند با چالش قانونی مواجه بیش از استفاده از سنگ نورد موسیقی

The Rolling Stones’ تیم حقوقی می گوید: این کار با انجام یک سازمان حقوق BMI پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازی “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” در هفته گذشته تولسا تجمع – آهنگ مورد علاقه رئیس جمهور در طول مبارزات انتخاباتی 2016 با وجود گروه های مخالف به استفاده از آن.

گروه نمایندگان گفت که “علاوه بر این مراحل را برای حذف رئیس جمهور از استفاده از سنگ نورد مواد لازم بودند پس از قبلی “متوقف و دست بردارد دستورات” نادیده گرفته شد.

BMI نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که آن را اقدام قانونی اگر آن را همچنان به استفاده از Rolling Stones آهنگ ها.

تبلیغات

مصوبه هموار کردن راه برای واشنگتن دی سی برای تبدیل شدن به یک دولت

مجلس نمایندگان ایالات متحده تایید کرده است یک لایحه ایجاد منطقه کلمبیا 51 دولت گفت: کنگره اتحاد هر دو تعهد اخلاقی و قانون اساسی قدرت را به اطمینان حاصل شود که این شهر از 700 ، 000 ساکنان مجاز رای دادن حقوق دیگر موضوع “مالیات بدون نمایندگی”.

این نخستین بار از زمان مجلسی کنگره به تصویب DC استقلال لایحه که در حال حاضر به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا که در آن چهره به احتمال زیاد غیر قابل عبور مخالفت ایران با رهبران.

مخالفان عمدتا جمهوری خواهان به نام لایحه یک قدرت گرفتن برای محکم دموکراتیک شهرستان گفت: ملت پدران موسس در نظر گرفته شده سرمایه به طور جداگانه از کشورهای دیگر.

این لایحه ایجاد یک دولت جدید واشنگتن داگلاس مشترک المنافع در افتخار از ویرجینیا متولد اول رئیس جمهور و مریلند به دنیا طرفدار الغای برده داری و برده سابق و کاهش سایز منطقه فدرال به یک توریست پسند منطقه که شامل کاخ سفید, کنگره دیوان عالی فدرال و بناهای تاریخی.

فیلم به نظر می رسد برای نشان دادن برگ برنده مبارزات انتخاباتی داوطلبان از بین بردن اجتماعی فاصله پوستر در تولسا

ویدئو منتشر شده توسط واشنگتن پست به نظر می رسد برای نشان دادن برگ برنده مبارزات انتخاباتی داوطلبان به طور سیستماتیک از بین بردن اجتماعی فاصله برچسب بر روی صندلی در محل برگزاری هفته گذشته Tusla رالی.

این مقاله گزارش می دهد که داوطلبان دستور به حذف هزاران نفر از برچسب های مطلب “آیا نشستن در اینجا لطفا!”, پیش از این رویداد بود که به طور گسترده ای محکوم توسط مقامات بهداشت عمومی. آن به دنبال یک گزارش در مجله بیلبورد که پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود گفته بود BOK, مدیران محل که آن را می خواستم ایمنی, برچسب برداشته شده است.

با وجود این رئیس جمهور خود می بالد که این رویداد خواهد بود به فروش می رسد, تقریبا یک سوم از محل خالی باقی مانده در این شب با توجه به گزارش.

موسیقی ما خبرنگار Roisin اوکانر در سنگ نورد’ تهدید به دنبال اقدام قانونی در برابر تهمت کمپین برای ادامه استفاده از موسیقی خود را.
 

تبلیغات

بسیاری در آمریکا رفت و در دریا’ هنگامی که coronavirus محدودیت کاسته شد

صحبت با BBC Andrew Marr در مورد افزایش تعداد موارد ما مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون گفت: “در حال حاضر ما را به 650 مرگ و میر در هر روز حتی اگر تعداد موارد افزایش یافته است.

“در حال حاضر انتظار می رفت که تعداد موارد را افزایش می دهد بدیهی است که هنگامی که ما شروع به بازگشایی چیز, اما من فکر می کنم که بسیاری از مردم از نوع دریا رفت و شما می دانید نشده است و به لحاظ اجتماعی فاصله نبوده و پوشیدن خود ماسک شده اند و تجمع نزدیک به هم به خصوص بسیاری از افراد جوان است.

“به همین دلیل شما می بینید متوسط سن کسانی که قرارداد این ویروس بسیار پایین تر در حال حاضر, اما البته آن دسته از افراد بسیار کمتر مستعد ابتلا به مرگ و میر نیز هست.”

آقای کارسون گفت: آن را “نگران کننده” است که پس از توصیه و اضافه کرد: “من فکر می کنم شما احتمالا رفتن به دیدن بسیار بیشتر تاکید بر روی آن است.”

پرسید که آیا او فکر می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک “کار بزرگ” از دست زدن به همه گیر او پاسخ داد: “خوب همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود و این چیزی است که ما همیشه به دنبال در. شما می دانید تجزیه و تحلیل داده های به دنبال در بهترین موارد و تنظیم درآمده است.”

که آیا او فکر می کند Covid-19 نشانه یک نقطه عطف در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن و اقبال آقای کارسون گفت: “من شک دارم که احتمالا هر کسی که رئیس جمهور شد در حال حاضر نمی تواند به دنبال بیش از حد بزرگ کاملا رک و پوست کنده به دلیل شرایطی که آنها نمی تواند لزوما کنترل. اما انتخابات کاملا فاصله دور و اگر شما بوده ام به دنبال سیاست آمریکا شما می دانید همه چیز به نوبه خود بر روی یک سکه.”

بدون نیاز به صورت همه جانبه بریتانیا و آمریکا معامله تجاری تهمت عضو کابینه می گوید:

پرسیده شده توسط بی بی سی که آیا در نظر بریتانیا و آمریکا باید برای پوشش هر بخش همه در یک بار با ما مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون گفت: “من نمی بینم هر دلیلی که آن را ندارد.

“مناطق وجود دارد که در آن رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر جانسون بسیاری از توافق و وجود دارد برخی از مناطق که در آن وجود دارد نیاز به بحث بیشتر.

“من نمی بینم که چرا شما نمی توانید کار در مناطق که در آن شما باید توافق کنید که انجام می شود با یک چشم به حل مشکلات دیگر پس از آن,” او گفت:, و اضافه کرد که او مسئول مذاکرات است.

در چشم انداز اتحادیه اروپا ممنوعیت سفر برای آمریکایی ها با توجه به این ما را بالا coronavirus عفونت سطوح آقای کارسون گفت: “من فکر می کنم آنها باید به آنچه که آنها باید انجام دهید. من بسیار امیدوارم که ما می توانیم مردم را به گوش دادن و توجه است.

“من تصور که در برخی دیگر از نقاط جهان مردم شده اند بسیار جدی در مورد اجتماعی فاصله حدود پوشیدن ماسک و در مورد بهداشت و ما فقط باید برای تبدیل شدن به که دوباره جدی.

“ما آن را یک بار و پس از آن من فکر می کنم مردم cooped برای چنین مدت زمان طولانی آنها فقط گفت:” آه آن را بیش از. زندگی خوب است ” اما البته آن را نمی. شما واقعا باید به ورزش برخی از نظم و انضباط است.”

ساشا بارون کوهن ‘منتقل میشد راست شبه نظامیان’ به آواز خواندن همراه با عملکرد نژادپرستانه

یک شکل که بسیاری بر این باورند بود طنز تبدیل شده تا در یک المپیا تجمع از واشنگتن 3% شبه نظامیان داشتن گزارش مبدل خود را به عنوان یک تایید رهبر مایل به حمایت از این رویداد رزرو در آخرین لحظه مجری و آوردن امنیتی خود را.

امنیت و سپس گزارش را متوقف برگزارکنندگان از توقف این رقم آواز طولانی آهنگ در مورد سفت کردن روزنامه نگاران چه کسی و Fauci “مانند عربستان سعودی را” تزریق آنها را با “ووهان آنفولانزا” یا “nuke[ing مردم چین] تا در جنگ جهانی دوم” که باعث singalongs و به سلامتی از جمعیت است.

“او در مرحله مبدل به عنوان خواننده از آخرین گروه آواز دسته از نژادپرستانه و نفرت, نفرت انگیز گه” Yelm عضو شورای شهر جیمز بلر نوشت: در Facebook. “امنیتی مسدود شده و برگزارکنندگان رویداد از گرفتن او را به مرحله یا کشیدن برق از ژنراتور.”

وی افزود: “پس از جمعیت متوجه آنچه که او می گفت و او امنیت و سپس با عجله به مرحله و تخلیه آنها را به انتظار آمبولانس خصوصی بود که قرارداد به فرار خود را حمل و نقل.”

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت آواز همراه و تشویق برای چند دقیقه.

تبلیغات

پرینستون برای حذف رئیس جمهور وودرو ویلسون نام از امور بین الملل مدرسه

هیئت امنا تصمیم گرفت که ویلسون “نژادپرستانه تفکر و سیاست های او را نامناسب اسم برای یک مدرسه یا کالج که محققان, دانشجویان و فارغ التحصیلان باید بصورتی پایدار و محکم ایستاده در برابر نژادپرستی در همه اشکال آن” کریستوفر Eisgruber در بیانیه ای گفت.

دانشگاه نیز بازنشسته به نام ویلسون کالج, یک حرکت بود که در حال حاضر در کار می کند اما در حال حاضر خواهد شد شتاب الیور o’connell گزارش.
 

دو مسکونی جدید کالج ها در حال حاضر تحت ساخت و ساز و نام جدید خواهد بود برای اولین بار در کالج به رسمیت شناختن تاریخ خود را به عنوان اولین مسکونی کالج در دانشگاه.

“ویلسون نژادپرستی معنادار و مهم حتی با استانداردهای زمان خود گفت:” آقای Eisgruber. “او تفکیک فدرال خدمات مدنی پس از آن تا به حال شده است به لحاظ نژادی یکپارچه برای چندین دهه در نتیجه مصرف امریکا عقب در تعقیب آن عدالت است.

“او نه تنها acquiesced اما اضافه مداوم تمرین نژادپرستی در این کشور یک عمل است که در ادامه به انجام آسیب امروز.”

قبلی درخواست برای حذف ویلسون نام در نظر گرفته شد در نوامبر 2015. این منجر به شکل گیری Wilson میراث کمیته بررسی که انجام کامل مشورتی بررسی است.
 

در اینجا وزارت امور خارجه روسیه در پاسخ به گزارش هایی که راز آن خدمات زده معاملات پنهانی با طالبان مورد حمایت شبه نظامیان برای هدف قرار دادن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

“این ساده لوح گیاه به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول به این مزخرف” آن گفت:.

در همین حال کاخ سفید تکذیب کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود جریان را انکار اعتبار گزارش ها از روسیه گرفته شده است.

“این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

انقضای سلاح سازمان ملل متحد تحریم بر ایران باید باقی می ماند در محل دیپلمات خواستار
 

سازمان ملل متحد سلاح تحریم در ایران با توجه به پایان می رسد در ماه اکتبر باید در محل باقی می ماند برای جلوگیری از آن از “تبدیل شدن به فروشنده اسلحه انتخاب برای رژیم سرکش و سازمان های تروریستی در سراسر جهان” نماینده خاص ایالات متحده امریکا به ایران گفته است.

برایان قلاب آسوشیتدپرس گفت که جهان باید چشم پوشی ایران را تهدید به مقابله به مثل اگر تحریم تسلیحاتی است, گسترش آن را “مافیا تاکتیک است.” گزارش شده است که ایران می تواند به اخراج بازرسان بین المللی نظارت بر برنامه هسته ای ایران در پاسخ به تعمیق بحران ایجاد شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران را تا سال 2015 توافق اتمی با قدرتهای جهانی.

تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد تا کنون متوقف شده ایران از خرید جت های جنگنده تانک های جنگی و سایر تسلیحات اما موفق به توقف آن قاچاق سلاح به مناطق جنگی. با وجود این که آقای قلاب استدلال هر دو واردات و ممنوعیت صادرات در تهران باقی می ماند باید در محل امن و گسترده تر از ایران.

“اگر ما اجازه دهید آن را به پایان رسید شما می توانید مطمئن باشید که آنچه ایران انجام شده است در تاریکی آن را در روز روشن و سپس برخی از” آقای هوک گفت.

ایران ماموریت سازمان ملل متحد بلافاصله پاسخ به یک AP درخواست برای اظهار نظر در قلاب اظهارات.

AP

تبلیغات

ما عضو کابینه نشان می دهد سوء ظن با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جورج فلوید تظاهرات
 

پرسیده شده توسط Andrew Marr اگر او خوشحال است چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برخورد با بحران در خیابان های آمریکا, تنها, سیاه, عضو ما دولت پاسخ داد: “این یک منطقه که در حال انجام بحث و گفتگو و فعالیت مداوم در تلاش برای حل و فصل و رسیدن به یک جای بهتر.”

بن کارسون افزود: “من فکر می کنم ما همه در حال پیشرفت است. من نمی دانم که من می تواند به طور کامل با راه کسی است که دست زدن به هر جنبه ای از آن را با هم کار ما را دریافت کنید وجود دارد.”

در زندگی مهم جنبش آقای کارسون به بی بی سی گفت: “من بسیار به جای دیدن تمرکز در مکان هایی مانند شیکاگو, شما می دانید, که در آن ما اغلب باید ده یا بیست سیاه زندگی snuffed در یک آخر هفته و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت از. که مرا اذیت بسیار کمی.”

پرسید: اگر نظر خود را در مورد مردم مراقبت نشده است به دلیل آن است که “مردم سیاه و سفید کشتار مردم سیاه و سفید” او پاسخ داد: “من نمی دانم دقیقا چرا هیچ کس مراقبت. من مراقبت زیادی در مورد آن. به نظر من که آن را واقعا مهم نیست, شما می دانید که ارتکاب جرم و ما در حال از دست دادن بسیاری از ارزش زندگی و این چیزی است که ما نیاز به نگرانی در مورد.”

وی افزود: “پس از رشد در دیترویت و در بوستون که در آن وجود دارد بسیاری از تبعیض نژادی و من می توانم به شما بگویم که قاطعانه آن است که در حال حاضر خیلی بهتر از این بود.

“افرادی که می گویند همه چیز تغییر نکرده در حال واقع بینانه در همه, اما این بدان معنا نیست که ما اصلا نیاز به پیشرفت بیشتر.

“اما ما همچنین نیاز به رسمیت شناختن است که شما می دانید وجود دارد سرکش پلیس وجود دارد سرکش پزشکان وجود دارد سرکش سیاستمداران وجود دارد و حتی سرکش خبرنگاران و این به آن معنا نیست که تمام حرفه فاسد است و نیاز به تغییر.

“این بدان معنی است که شما نیاز به قرار دادن در محل این نوع از پادمان به مطمئن شوید که شما علف هرز از کسانی که سرکش افراد است.”

بایدن در انتخابات ریاست جمهوری یک “گزاره ترسناک’, مغلوب ساختن پیشی جستن-متفقین اقتصاددان می گوید:

“ما باید به این مورد به مردم آمریکا که این فقط در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” جناح راست اقتصاددان استفان مور گفت: در میلیاردر جان Catsimatidis را نشان می دهد رادیو. آن را نیز در مورد آنچه که شما می توانید اگر شما رای در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و این است که یک گزاره ترسناک است.”

آقای مور گفت: بایدن را “بسیار جناح چپ دستور کار اقتصادی” در صورت انتخاب آقای مور گفت: – یک ادعا و بیشتر در جناح چپ دموکرات قطعا چالش – اضافه کردن: “اگر بایدن شد برای برنده شدن در این انتخابات را رای گیری فقط برای جو بایدن اما برای جناح چپ اقتصادی در دستور کار است که به طور بالقوه فراموش جدی آسیب برساند.”

اذعان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کم رای گیری در چندین کلید نوسان متحده این هفته Trumponomics نویسنده اظهار داشت: “من هنوز هم فکر می کنم برگ برنده را به نفع خود.”

سناتور دموکرات ابراز امید برای پیروزی در سنا مشخص رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن

سناتور کریس مورفی گفت: این تپه که او احساس می کند “بهتر از من در سال گذشته و نیم” در مورد حزب شانس از مصرف مجدد به مجلس سنا.

“زمین بازی در حال بزرگتر شدن است تهمت تعداد همچنان در سقوط آزاد ما نامزد outraising جمهوری خواه امتیازهای در همه جا. من نمی دانم که ما می تواند بهتر در یک موقعیت از ما, امروز,” او گفت:.
 

خواسته و آرزوی خود را شانس senator Tim Kaine پاسخ داد: “من احساس خوبی در مورد آنها بکنم. منظور من قطعا بهتر از یک سال پیش” و اضافه کرد که در حالی که ماه قبل از نوامبر خواهد بود پر از “پیچش و چرخش … اگر انتخابات امروز من احساس … خوب است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ کس نمی نمود و در ادعایی روسی نعمت در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است که صبح زود عمل متقابل به مواد منفجره نیویورک تایمز گزارش نشان می دهد او تا به حال موفق به اقدام در ماه های پس از اینکه در جریان اتهام روسیه مشوق به شبه نظامیان طالبان برای هدف قرار دادن سربازان ایالات متحده در افغانستان است.

چهار ما سربازان کشته شده در افغانستان در سال 2020 بار گزارش شده است. چندین نفر دیگر زخمی شده اند.

بایدن کمپین است که 35 درصد مردم از رنگ و 53 درصد زنان داده های جدید نشان می دهد

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد جدید جمعیتی آمار و ارقام منتشر شده توسط جو بایدن کمپین پس از ماهها فشار برای آزادی آنها.

Aimee آلیسون بنیانگذار او مردم یک گروه است که به ترویج زنان از رنگ در سیاست داد ولرم پاسخ گفت: “این وحشتناک است.”

“من دوست دارم برای دیدن یک هیات که نشان دهنده پایه,” او گفت:, و اضافه کرد که بایدن مبارزات انتخاباتی خواهد بود “موفق تر داشتن مجموعه ای از برترین مشاوران که ارتباط و اتصال با جوامع آنها وابسته به برنده شدن”.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول