مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور خانههای گلی خالی کاهش مالیات سعی کنید برای جلوگیری از Coronavirus خرید اینترنتی گزارش می گوید که وحشت خرید معافیت از سراسر آمریکا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره در مورد علاقه خود را پخش فاکس اخبار پس از آن منتشر شده یک نظرسنجی جدید نشان می دهد جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز خواهد ضرب و شتم او را به راحتی به کاخ سفید در این سال انتخابات ریاست جمهوری.

رئیس جمهور است و در عین حال رو بیشتر سنگین انتقاد خود را برای دست زدن به coronavirus آن را به عنوان ظهور او بسته 37 نفر از 47 ضد برنامه های همه گیر در کشورهای آسیب پذیر در سراسر جهان راه اندازی توسط سلف خود باراک اوباما برای مقابله با چنین سرایت.

وقتی پرسیده شد که در مورد دست زدن به این ویروس در سطح محلی آن نازل شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ برنامه ای برای منحرف کردن بودجه فدرال برای بیمارستان ها و درمانگاه ها. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به نام coronavirus تهدید “کم” در طول یک جمعه جلسه توجیهی با خبرنگاران.

دیگر از نکات برجسته این نشست خبری عبارتند از آقای آذر آشکار تست بالینی ممکن است واکسن است که هنوز شش هفته دور.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به کاهش مالیات بسته به عنوان یک پتانسیل اقتصادی گزینه برای مبارزه با رشد ترس در این کشور واشنگتن پست گزارش. این طرح در حال حاضر در مرحله مقدماتی با معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال مشورت در مورد گزینه های.

معاون رئیس جمهور در مواجهه واکنش روز جمعه آن را به عنوان نشان داد برنامه های خود را برای سفر به فلوریدا برای یک جمهوری خواه رویداد جمع آوری کمک مالی. شرکت کنندگان می پرداخت $5,000 برای دریافت یک عکاسی از خود با معاون رئیس جمهور در این مراسم است.

پیش بینی واکنش پنس تیم برنامه ریزی جلسات به آدرس coronavirus در فلوریدا. وجود دارد هیچ مورد شناخته شده در دولت است.

بازارهای سهام همچنان به جست و خیز به عنوان نگرانی از بحران با میانگین صنعتی داو جونز از دست دادن 1200 نقطه در پنجشنبه یکی از بزرگترین و روز رها در تاریخ خود در 4.42 درصد به عنوان S&P 500 و Nasdaq به سرعت به دنبال کت و شلوار.

داو بسته در روز جمعه با افت 355 برای پایان دادن به بدترین هفته در وال استریت از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im