مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور برگ فلوریدا ناسا پس از پرتاب موشک SpaceX به تعویق افتاد به ما coronavirus تلفات بازدید 100,000

کاخ سفید نامه را توضیح نمی دهد چرا تهمت اخراج ناظران جمهوری خواه سناتور شکایت
 

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار داشت در نامه ای به کنگره دیروز که تهمت بود به دنبال قانون زمانی که او از کار اخراج بازرسان متعدد به طور کلی در دو ماه گذشته – اما متوقف کوتاه توضیح اینکه چرا مقامات اجازه رفتن.
 

نامه ای صادر شد در پاسخ به حزب جمهوری خواه و سناتور چاک Grassley نگرانی در مورد حمله به نظارت اما بعید است که برای فرونشاندن خشم و انزجار از حزب دموکرات و خوب دولت بود که از ترس رئیس جمهور در حال حرکت است به از بین بردن یک پست-واترگیت شبکه از ناظران به معنای ریشه کن کردن فساد و تقلب و مشکلات دیگر در داخل سازمان های فدرال.
 

Grassley – دیرین خود منصوب مدافع بازرسان عمومی و کنگره نظارت – درخواست شده است که کاخ سفید در توضیح این اساس برای اخراج در آوریل و مه از بازرسان به طور کلی برای جامعه اطلاعاتی و وزارت امور خارجه.
 

پاسخ از کاخ سفید مشاور پت Cipollone در روز سه شنبه ارائه نمی دهد آن اطلاعات به جای ساخت این امتیاز که برنده این اختیار را دارد تا بازرسان به طور کلی است که او مناسب کنگره هشدار داده است و او انتخاب شده واجد شرایط مقامات به عنوان جایگزین.
 

“زمانی که رئیس جمهور دست می دهد اعتماد به نفس در یک بازرس کل او را ورزش قانون اساسی خود را حق و وظیفه خود را به حذف آن افسر – آیا به عنوان رئیس جمهور ریگان زمانی که او برداشته بازرسان عمومی بر مصرف و آیا به عنوان رئیس جمهور اوباما زمانی که او در دفتر” Cipollone نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات اخیر مطرح کرده اند هشدار در مورد تلاش برای تضعیف نظارت دولت و در مورد قصاص ممکن برای تحقیقات و یا اقداماتی دیده می شود به عنوان نامطلوب به دولت.

مایکل اتکینسون که اخراج شد به عنوان جامعه اطلاعاتی بازرس کل در ماه گذشته پیشرفته یک whistleblower شکایت شده است که رئیس جمهور را استیضاح. دموکرات ها می گویند استیو Linick اخراج شد به عنوان بازرس کل وزارت امور خارجه به عنوان او انجام تحقیقات به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.
 

Grassley گفت: او ناراضی بود با عدم توضیح گفت: “کنگره روشن ساخته است که اگر رئیس جمهور در حال رفتن به آتش بازرس کل وجود دارد باید به یک دلیل خوب برای آن است. کاخ سفید مشاور پاسخ موفق به این آدرس نیاز است.”
 

Grassley یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت که او اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار قانون اساسی را به آتش بازرس کل اما افزود: “بدون توضیح کافی آن را عادلانه به سوال از رئیس جمهور منطقی برای از بین بردن یک بازرس به طور کلی. اگر رئیس جمهور یک دلیل خوب برای حذف یک بازرس کل فقط بگویید کنگره آنچه در آن است.”

دیگر به تازگی سرنگون رسمی کریستی Grimm – رئیس دیده بان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی – اتفاق افتاده بود که شهادت به کنگره در روز سه شنبه.

در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im