در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن تنها باقی مانده سوم رئیس جمهور به استیضاح توسط مجلس به رای سنا – 52-48 در سوء استفاده از قدرت و 53-47 در انسداد – به معنی او می تواند باقی می ماند در کاخ سفید و به دنبال یک دوم.

هر دو بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 به خود جلب کرد متقابل حمایت زمانی که آنها در سمت چپ در اتاق پس از استیضاح و محاکمه. ریچارد نیکسون استعفا داد و به جای صورت مطمئن استیضاح انتظار اعضای حزب خود را به رای دادن به او.

“شاهد استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها به پایان رسید در دفاع و exoneration از رئیس جمهور Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن. همانطور که ما گفته اند همه همراه او است و نه گناه” کاخ سفید گفت: دیروز در بیانیه ای. “سنا رای به رد بی اساس مقالات از استیضاح و تنها رئیس جمهور مخالفان سیاسی – همه دموکرات و یک شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری – رای برای تولید استیضاح مقالات.

“در آنچه در حال حاضر تبدیل به یک سنت مداوم برای دموکرات ها این بود که در عین حال یکی دیگر از محاکمه و تعقیب جادوگران که محروم رئیس جمهور از حقوق دادرسی و بر اساس یک سری نهفته است.”

در حالی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام تصمیم به دنبال رئیس جمهور را استیضاح بیش از اوکراین ماجرا یک “اشتباه سیاسی” توسط دموکرات رهبر اقلیت چاک شومر گفت: همیشه وجود خواهد داشت “غول ستاره در کنار رئیس جمهور تبرئه” از آنجا که مجلس سنا را سریع محاکمه و آمریکا بی سابقه ای رد از شهود.

پیش از روز چهارشنبه رای گیری برخی از نزدیک تماشا سناتور در مجلس سنا طبقه به خود بگویید ترکیبات و ملت آنچه را که آنها تا به حال تصمیم گرفت.

با نفوذ جمهوری خواه لامار الکساندر تنسی نگران حکم گناه را “ریختن بنزین بر آتش” از این کشور جنگ فرهنگ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و “پاره کردن کشور از هم جدا است.” او گفت: خانه ثابت مورد آن, اما آن را فقط نمی افزایش به سطح استیضاح.

دیگر خواهان همکاری با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن زمان برای پایان دادن به آنچه که مک کانل به نام “سیرک” و در حرکت است.

اکثر دموکرات ها هر چند تکرار این خانه مديران هشدار که مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در سمت چپ بدون کنترل ادامه خواهد داد به سوء استفاده از قدرت خود را برای شخصی سیاسی به دست آورید و سعی کنید به تقلب دوباره پیش از 2020 انتخابات. حتی کلید دموکرات از ایالت که در آن تهمت محبوب است – Doug Jones در آلاباما و Joe Manchin در غرب ویرجینیا – در معرض خطر واکنش و رای به محکوم است. “سناتور انتخاب می شوند به انتخاب های دشوار” جونز گفت.
 

چند سناتور در تلاش برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی را به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن – برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq – نقش برآب بازگشت از ابتدایی ایالت نیوهمپشایر برای رای دادن.

در طول نزدیک به سه هفته محاکمه, آمریکا رسیدگی به پرونده های مورد استدلال کرد که برنده شدید قدرت شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور در تاریخ زمانی که او تحت فشار اوکراین به بررسی داخلی خود را رقیب جو بایدن و پسرش هانتر بایدن پیش از سال 2020 انتخابات.

آنها دقیق یک تلاش فوق العاده ای با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی که تنظیم کردن آلارم در بالاترین سطوح دولت. پس از رئیس جمهور 25 جولای تماس با اوکراین, کاخ سفید موقتا متوقف $391m (£302 م در کمک های آمریکا به مبارزه متحد مبارزه خصمانه روسیه در مرز خود را. این پول در نهایت منتشر شد در ماه سپتامبر به کنگره مداخله کرد.

هنگامی که از خانه جستوجو کرد تهمت اقدامات رئیس جمهور دستور کاخ سفید و مشاوران به زودی کنگره احضاریه منجر به انسداد شارژ.

سوال از اوکراین موضوع همچنان به چرخش. آمریکا ممکن است در عین حال احضار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در مورد آیات از آینده کتاب است که ارائه یک حساب تازه از مغلوب ساختن پیشی جستن ، دیگر شاهدان عینی و اسناد و مدارک تقریبا مطمئن به سطح.

در پایان استدلال برای محاکمه, شود دادستان, Adam Schiff به دادگاه تجدید نظر به سناتور’ حس نجابت اصرار “مسائل حق” و “حقیقت مسائل” و مغلوب ساختن پیشی جستن “است که شما هستند.” او گفت که امیدوار است این رای به محکوم کردن “را به عنوان یک محدودیت در رئیس جمهور تخلف” اما هشدار داد: “ما در حال رفتن به باید مراقب باشند.”

در اینجا جان T بنت گزارش از یک روز تاریک برای دموکراسی در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de