مغلوب ساختن پیشی جستن نیوز: رئیس دفاعی بیش از کاهش سنجی به عنوان پنس پلوسی بایدن و دیگران پرداخت و احترام به جان لوییس

خواسته در یک coronavirus جلسه در مورد نصب و انتقاد بیش از دولت فدرال پاسخ به همه گیر و ياوه سنجی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او در ایجاد فضای نیروی گفتن یک خبرنگار: “آنچه که ما انجام داده ایم هرگز انجام شده است.”

دور از انتخابات بیش از آخر هفته خود را نشان می دهد دموکراتیک رقیب جو بایدن پیش رو در سه نبرد کلیدی زمین آمده است که رئیس جمهور برنده در سال 2016.

رئیس جمهور همچنین با خودداری از پاسخ به این که آیا او خطاب روسیه فضل رسوایی با ولادیمیر پوتین در یک جلسه کوتاه در کارولینای شمالی در روز دوشنبه قبل از بازگشت به کاخ سفید تایید کرده است در بیانیه ای به مستقل است که مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور ادعا کرد او به تازگی با کلید رسمی – که دفتر قرار گرفته است نزدیک به دفتر بیضی.

Herman Cain یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و نامزد سابق ریاست جمهوری باقی مانده است در یک بیمارستان سه هفته پس از آزمایش مثبت در 29 ژوئن. او با حضور رئیس جمهور تولسا تجمع در 20 ژوئن و در بیمارستان بستری شد و 11 ماه بعد. او “درمان با اکسیژن برای ریه های خود” با توجه به بیانیه.

رئیس جمهور ادعا کرد که در روز دوشنبه که پیشرفت به سوی یک واکسن هستند “قابل ملاحظه ای جلوتر از برنامه” را به عنوان او خواست متحده برای بازگشایی پس از افزایش عفونت های جدید در طول ماه گذشته رانش عفونت در سراسر کشور به بیش از 4 میلیون نفر است.

“بسیاری از فرمانداران باید باز متحده که آنها باز نیست و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با آنها,” او گفت:.

بیشتر افسران از یک راه باریک از آژانس های فدرال انتظار می رود به منظور اعزام به پورتلند اورگان در میان سرکوب تظاهرات در این شهر است. این “موج” از ماموران فدرال در سراسر آمریکا شده است ملاقات با گسترده مقاومت از شهر و مقامات دولتی.

پورتلند اعتراض گروه از جمله اعضای از دیوار از مادران شکایت دولت بیش از این اتهام که ماموران فدرال اشک آور و گاز کشته فلفل-اسپری و مجروح در تظاهرات مسالمت آمیز.

بدن از حقوق مدنی غول پیکر و congressman John Lewis وارد ساختمان کنگره ایالات متحده که در آن او را به دروغ در دولت است. رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد پیوستن به دیگر مقامات واشنگتن به پرداخت احترام می گذارد.

یک گروه از سناتورها در روز دوشنبه نیز خواست سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت و قوه قضائیه کمیته صندلی لیندزی گراهام برای گرفتن یک رای گیری که در حال حاضر آقای Lewis نام.

جان لوئیس حق رای و پیشرفت عمل به دنبال بازگرداندن کلید مقررات در نقطه عطفی قانون ضد تبعیض که زده بودند توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2013. آقای لوئیس مبارزه برای بهرهمند شدن او در طول فعالیت و حرفه ای.

جمهوری خواهان مجلس سنا در ضمن پرده برداری از $1 تریلیون coronavirus بسته امداد به عنوان فدرال بیکاری امداد منقضی می شود در سراسر ایالات متحده برای میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی است. دموکرات ها می گویند این قانون نه چندان دور به اندازه کافی در حال سقوط کوتاه از تهدید به مردم رو اخراج در میان توده بیکاری و افزایش عفونت. ما Covid-19-مربوط به مرگ و میر در حال نزدیک شدن 150,000.

به دنبال پوشش آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد تا وبلاگ یک لحظه به بار

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده ما سیاست و آینده 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

چین نیروهای بسته شدن کنسولگری آمریکا در چنگدو

یک وزارت امور خارجه بیانیه ای ابراز ناامیدی در مورد بسته شدن کنسولگری و گفت: سایت “ایستاده در مرکز روابط ما با مردم در غرب چین از جمله تبت برای 35 سال”.

“ما نا امید شده توسط حزب کمونیست چین تصمیم و تلاش خواهد شد به ما ادامه کمک رسانی به مردم در این منطقه مهم از طریق پست های دیگر در چین” در بیانیه ای گفت:.

چین وزارت امور خارجه صادر شده اطلاع مختصری گفت: “مقامات” وارد شده از طریق ورودی جلو و در زمان بیش از این محل پس از دیپلمات های ایالات متحده بسته آن را در 10.

یک روز پیش, چین, وزارت امور خارجه با صدور بیانیه ای در اعتراض به آنچه آن را به نام رسوخ به هوستون کنسولگری که نقض کنوانسیون وین در روابط کنسولی و چین و آمریکا کنسولی کنوانسیون.

“طرف چینی سنجی و محکم مخالف ما حرکت از زور وارد چین سرکنسولگری در هوستون و تسلیم شده است خطیر نمایندگی. چین را مشروع و لازم واکنش” بیانیه ای گفت:.

چین حفظ کنسولگری در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و شیکاگو و نیویورک علاوه بر سفارت خود در واشنگتن است.

آمریکا دارای چهار کنسولگری های دیگر در چین و سفارت آمریکا در پکن نگه داشتن طرف در برابری در شرایط ماموریت های دیپلماتیک.

AP

ما سعی خواهیم کرد و از طریق بسیاری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, یکشنبه, به tweeting, بیش از چند ساعت آینده ارائه برخی از زمینه ها و تصحیح غلط ادعا می کند.

آن آغاز شد و با ادعای دروغین واشنگتن پست روزنامه که رئیس جمهور در نظر گرفته به عنوان حریف “در حال اجرا” به ریگان پایه و اساس است.

گمراه کننده بیانیه می آید در میان گزارش سی ان ان که پایه و اساس خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای جلوگیری از استفاده از ریگان شباهت در جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر.

تبلیغات

آن است که روشن نیست اگر آن را یک رنگ و یا انکار اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی است “به هیچ وجه” پنسیلوانیا می توانید برای رای دادن جو بایدن در سال 2020 انتخابات.

می آید پس از یک نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد آقای بایدن با عظیم 11-نقطه سرب بیش از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در آنچه که به عنوان یک میدان نبرد دولت است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیرا تحت فشار قرار دادن در, فاکس نیوز که به طور کلی حمایت از رئیس جمهور را نشان می دهد و حتی بیشتر احترام.

او ادامه داد: مبارزات انتخاباتی خود در روز یکشنبه; از جمله مرداک متعلق به کانال به عنوان بخشی از “Lamestream رسانه” او ادعا می کند نیست به دقت منعکس کننده حوادث در پورتلند که بینام و ماموران فدرال به روز شده است به شدت گرفتن تظاهرات.

این شهر شاهد تظاهرات شبانه پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس است. آقای ترامپ می گوید او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی می گویند که آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

سیاتل معترضان محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام ماموران فدرال به شهرستان

فعالان در سیاتل را محکوم کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ارسال ماموران فدرال به شهرستان پس از ده ها تن از تظاهرکنندگان دستگیر شدند در حالی که اعتراض رئیس جمهور اعمال می نویسد مستقل‘s رئیس ما خبرنگار اندرو Buncombe.

در روز شنبه بیش از 40 نفر بازداشت شدند و دو ده ماموران پلیس مجروح و پس از اجرای قانون را شکست و تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر کاپیتول هیل محله است. وجود دارد تعدادی از درگیری. برخی از معترضان را از طریق شکست حصار که در آن یک کودک بازداشتگاه که ساخته شده بود و آتش به داخل کابین. پلیس گفت که آنها همچنین در حال بررسی “ممکن است مواد منفجره” آسیب به دیوار یکی از ساختمان آن.

هر چند بازداشت شده توسط پلیس سیاتل بخش (SDP), تظاهرکنندگان معترض بودند اعزام به شهرستانها از جمله شیکاگو پورتلند و سیاتل فدرال مأموران اجرای قانون.

ادامه مطلب:

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر بعد از ظهر یکشنبه اخبار شکست او دیگر پرتاب باز کردن زمین برای نیویورک یانکیز دلیل خود را “تمرکز قوی” در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

ادعا کرد که دلیلی برای لغو این رویداد ملاقات با شک و تردید توسط بسیاری به عنوان توییت آمد در میان و در عین حال یکی دیگر از آخر هفته در یکی از باشگاه های گلف است.

یکی دیگر از عوامل ممکن است این واقعیت است که پس از راه اندازی مجدد فصل در میان coronavirus همه گیر تیم شده اند به طور معمول مصرف شده زانو در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مبارزه برای عدالت نژادی – چیزی Mr تهمت صرف است سال نخوری.
 

ادامه مطلب:

پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه مصاحبه با کریس والاس یک هفته پیش از رادیو فردا میزبان نشان می دهد بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است و این فرصت را برای نامزد خود را برای مصاحبه.

آقای ترامپ که بسیار مشتاق آقای بایدن دریافت یک شبیه کباب مشترک این توییت در روز یکشنبه.

هشت در 10 آمریکایی ها فکر می کنم کشور است که رهبری در جهت اشتباه یک مغلوب ساختن پیشی جستن دوران رکورد

بیشتر آمریکایی ها بدبین هستند در مورد جهت از کشور خود را از هر نقطه در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان ملت همچنان به مبارزه با کروناویروس, تظاهرات علیه خشونت پلیس که باید در برابر خشونت تبدیل شد و سمی انتخابات ریاست جمهوری که در معرض سیاسی تقسیم.

تقریبا هشت در 10 آمریکایی ها می گویند که این کشور در حال رفتن در جهت اشتباه, بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس و NORC مرکز تحقیقات امور عمومی.

فقط 38 درصد از کسانی که آرای گفت: دولت از اقتصاد ملی است خوب پایین نزدیک به نیمی از 67 درصد در ماه ژانویه قبل از Covid-19 شناخته شده بود به سواحل آمریکا رسیده.

ادامه مطلب:

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه نیز تشدید ادعای نادرست او را 2020 انتخابات خواهد بود “تقلب” با توجه به پست الکترونیکی-در برگه های رای. می آید تنها چند روز پس از رد شود به او می گویند که آیا او را قبول نتایج انتخابات باید او را از دست بدهند و در میان نظرسنجی نشان رئیس جمهور ایالات متحده مسیرهای جو بایدن در تقریبا در هر چرخش دولت است.

آقای ترامپ ذکر اخیر انتخابات ویژه در پترسون نیوجرسی که از دیدن برخی از اتهام تقلب. اما هیچ مدرکی وجود دارد 20 درصد از آرا “خراب شده بود”. هر چند 19 درصد از رای گیری که تمام ایمیل های رد شد آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها مربوط به تقلب. بسیاری از آراء رد به دلایل دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن “فرهنگ جنگ” است wildcard 100 روز از انتخابات با وجود کاهش نظرسنجی شماره

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است divvied چه تراشه های او را ترک کرده و قرار داده و آنها را بیش از فقط دو مربع روی رولت هیئت مدیره در حالی که جو بایدن معمولی پرستاران یک نوشیدنی در این نزدیکی هست به عنوان حریف خود را دچار تزلزل با 100 روز به رفتن می نویسد مستقل‘در واشنگتن دفتر رئیس جان T بنت.

کازینو استعاره در حالی که دارای گونه های برامده, قطاری دولت فعلی از سال 2020 ما در انتخابات ریاست جمهوری آن مخاطرات بالا و تمام. اما رئیس جمهور یک پتانسیل برای جانشینی تا آستین خود را و آن کت و شلوار استتار.

نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد وقت تلاش برای آج آب با دو رقم کسری بودجه را در سراسر کشور در حالی که از دست دادن کلید میدان نبرد متحده او فقط چهار سال پیش. زنان و ارشد رای دهندگان که در پیوست خود 2016 ائتلاف همچنان به فرار در droves.

ادامه مطلب:

ادامه طولانی توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن روز یکشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده بر روی پورتلند “دیوار مادرم” – یک گروه از زنان که پیوست تظاهرات در پورتلند و چگونه ایستاده بازو در بازو بین فدرال و افسران جوان شدند.

بدون ارائه شواهد رئیس جمهور ایالات متحده baselessly ادعا می کند زنان هستند “کلاهبرداری” است که رسانه ها است که نادیده گرفتن.

برای اطلاعات بیشتر بر روی “دیوار مادران” خواندن قطعه ما در آنها از اواخر هفته گذشته است.
 

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب گذشته به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که به دروغ ادعا کرد سی ان ان روزنامه نگار جیک دق الباب کرده بود misreported در دولت ایالات متحده coronavirus تست رژیم است.

آقای Tapper با دقت گزارش داد که دانشمندان در دانشگاه هاروارد توصیه ما انجام 3-5 میلیون آزمون در هر روز است که در حال حاضر در امریکا انجام شده است کمتر از یک میلیون دلار در هر روز است.

جیک دق الباب کرده است در پاسخ به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حمله است که چنین رویدادی را فقط تبدیل به “سر و صدا”.

“من حتی نمی دانند که این اتفاق افتاد تا 3 ساعت بعد” سی ان ان روزنامه نگار گفت.

سناتور جمهوری خواه خواستار دوازده سال بردگی “شر لازم است که بر اساس آن این اتحادیه ساخته شده بود’

یک سناتور جمهوری خواه گفت که ایالات متحده ساخته شده بود بر برده داری است به نام عمل یک “شر لازم”.

سناتور آرکانزاس تام پنبه گفت: Arkansas Democrat-Gazette روز یکشنبه که برده داری “بود شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود اما این اتحادیه ساخته شده بود در راه به عنوان لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض”.

آقای پنبه بود در روز پنج شنبه معرفی صرفه جویی در تاریخ آمریکا عمل می کنند برای جلوگیری از نیویورک تایمز ابتکار عمل آموزش و پرورش در برده داری از دریافت بودجه فدرال.

ادامه مطلب:

تبلیغات

سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس یک نامزد به جو بایدن معاون ریاست جمهوری نامزد کرده است trolled دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر تصمیم خود به بیرون پرتاب تشریفاتی زمین برای نیویورک یانکیز.

آقای ترامپ ادعا کرد این تصمیم بود, چرا که او بیش از حد متمرکز در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود این واقعیت که او دیگر صرف تعطیلات آخر هفته در یکی از دوره های گلف. سوء ظن باقی می ماند و این می تواند در واقع بیش از چشم انداز بازیکنان در نظر گرفتن زانو در همبستگی با زندگی مهم است.

مخلوط با تئوری های توطئه و چند ادعاهای دروغین شب گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز در بر داشت زمان برای به اشتراک گذاشتن برخی از نسبتا سالم تر مطالب در توییتر.

اظهار نظر “خوب!”, رئیس جمهور ایالات متحده به اشتراک گذاشته شده فیلم کرواتی افسانه ای تنیس گوران Ivanisevic شوخی با دختر توپ در فینال ملکه باشگاه مسابقات در سال 1997.

‘چه Ghislaine ماکسول را در مغلوب ساختن پیشی جستن’ می پرسد جدید حمله آگهی توسط لینکلن پروژه

یک گروه برجسته از جمهوری خواهان مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را منتشر کرده اند تبلیغات جدید و حمله به رئیس جمهور ایالات متحده برای حمایت خود را از Ghislaine ماکسول پس از اتهام “خانم” برای کودک آزار میلیاردر جفری اپستاین دستگیر شد در اوایل این ماه می نویسد: Chris Riotta.

لینکلن پروژه که تاسیس شد در حال حاضر و سابق با مشخصات بالا محافظه کاران مانند جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی ارسال شده آگهی به توییتر در روز جمعه با عنوان: “چه Ghislaine ماکسول را در realDonaldTrump?”

این نشان می دهد که آقای ترامپ سرزنش کردن تعدادی از روزنامه نگاران زن – با تبلیغ گفت: در یک نقطه “این است چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت های انجام شده زنان” – قبل از فلش به اخیر کاخ سفید در نشست خبری که در آن رئیس جمهور صحبت در مورد رابطه اش با خانم ماکسول در طول سال.

ادامه مطلب:

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده در توییتر یکشنبه شب رئال از خشونت نزاع دسته جمعی در Hard Rock Hotel در میامی.

معلوم نیست چرا رئیس جمهور ایالات متحده تصمیم به انجام این کار.

“چند دستگیری ساخته شد و ممنوعیت صادر شده در ارتباط با مبارزه است. رفتار خواهم که تحمل نخواهد شد” Gary Bitner از سمینول قبیله پلیس گفت: از این حادثه.

 

آلمان را رد تهمت پیشنهاد به روسیه اجازه بازگشت به G7

آلمان با رد پیشنهاد توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دعوت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به G7, وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در مصاحبه با روزنامه منتشر شده در روز دوشنبه.

آقای ترامپ مطرح شده چشم انداز ماه گذشته از گسترش G7 به دوباره شامل روسیه که تا به حال اخراج شده اند در سال 2014 پس از مسکو الحاق منطقه کریمه.

اما آقای Maas گفت: Rheinische Post که او را نمی بیند هر فرصتی برای اجازه دادن به روسیه بازگشت به G7 تا زمانی که وجود دارد هیچ معنی پیشرفت در حل تعارض در کریمه و همچنین در شرق اوکراین است.

روسیه خود را می تواند بزرگترین کمک به تبدیل شدن به بخشی از G7 فرمت دوباره با کمک به یک راه حل مسالمت آمیز در اوکراین, درگیری آقای Maas گفت.

روسیه هنوز هم بخشی از G20 گسترده تر گروه بندی از جمله دیگر در حال ظهور-اقتصاد بازار است.

“G7 و G20 دو معقول هماهنگ فرمت های. ما لازم نیست G11 یا G12 دیگر” آقای Maas گفت: در اشاره به Mr تهمت پیشنهاد به دعوت نه تنها روسیه بلکه دیگر کشورهای G7 جلسات.

آقای Maas توصیف روابط با روسیه به عنوان “در حال حاضر دشوار است” در بسیاری از مناطق.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm