مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور در دفاع از هیدروکسی کلروکین و جرقه بزند در زن خبرنگار در حین گرم مطبوعات ارز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دفاع از یک اثبات نشده coronavirus درمان شامل داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین با وجود مطالعات از درون دولت خود را برجسته خطرناک عوارض جانبی بالقوه است.

رئیس جمهور ادعا کرد وزارت امور جانبازان مطالعه درگیر نامزد بودند که “تقریبا مرده” و “بسیار بد شکل” زمانی که بی اساس Covid-19 درمان که بسیاری گفته اند نمی کند در واقع جلوگیری و یا درمان بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

او همچنین شات در مجلس نانسی پلوسی تماس او را “اتلاف وقت” پس از کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: در زنده مصاحبه تلویزیونی که او را مخالفت او با استفاده از درمان های تجربی در حالی که با استناد به وزن خود و با اشاره به او را به عنوان “چاق”.

رئیس جمهور — که اشاره است به زنان به عنوان “چربی خوک” و انتقاد شرکت کنندگان دوشیزه جهان برای ظاهر خود را — به نام مجلس “بیمار” و او را متهم به داشتن “مشکلات روانی”.

پس از اظهارات سخنران پلوسی گفت: “من نمی دانم که او می تواند بسیار حساس است.”

انتقاد است و در عین حال نصب بیش از Mr تهمت تصمیم به تست مواد مخدر برای خود در حالی که نزدیک به 90,000 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

او تکرار ادعای خود را که تنها دلیل این است که آمریکا در جهان بیشترین تعداد coronavirus موارد با شکوه بیش از 1.5 میلیون نفری است که به دلیل فرکانس, تست که او قبلا ادعا شده بود که “حس مشترک” نادیده گرفته توسط مطبوعات هر چند روز پیش گفت تست شد و “مبالغه”.

خود را گمراه کننده ادعا می کنند نادیده نسبتا کم نرخ سرانه تست.

رئیس جمهور گفت: بالا بودن تعداد موارد شناسایی شده در ایالات متحده لزوما چیز بدی نیست.

“به نظر من آن را به عنوان یک نشان افتخار” او گفت:.

نظرات خود را دنبال کرد کاخ سفید اعلام برای یک فرمان اجرایی به “تعلیق” چه آژانس های فدرال در نظر گرفتن “غیر ضروری و مقررات” او می گوید: در حال جلوگیری از توسعه کسب و کار در طول بیماری همه گیر.

که منظور قبل از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری را گسترش بحث برانگیز مرز محدودیت است که به طور موثر مانع از سفر غیرضروری از جمله بسیاری از پناهجویان از ورود به مرز آمریکا و مکزیک.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او اثبات نشده هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او مصرف هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر coronavirus ضد مالاریا درمان غذا و دارو هشدار داده است در برابر بر اساس آن می تواند کشنده قلبی در برخی موارد.
 

رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه بوده و مصرف دارو و مکمل روی روزانه “برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر.”
 

“من آن را,” او گفت. “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من احساس می کنم درست است.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته هل دادن دارو به عنوان درمان بالقوه برای Covid-19 برابر احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با کروناویروس جدید.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه می کنند که مواد مخدر به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جناح راست رسانه متحدان مانند Laura Ingraham بارها و بارها تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان Covid-19. آنها می تواند باعث مشکلات ریتم قلب و سایر عوارض می شود.
 

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که جدید منتشر شده در پنج شنبه در مجله پزشکی بریتانیا این نتیجه همان بود.
 

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

نانسی پلوسی هشدار ‘چاق’ رئیس جمهور قرار دادن خود در معرض خطر با نادیده گرفتن دانشمندان
 

رئیس جمهور شده است roundly بیش از هیدروکسی کلروکین پذیرش با مجلس نانسی پلوسی هشدار آن مکان “چاق” مردم مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در خطر خاص و رهبر اقلیت سنا چاک شومر نام تجاری او را “بی پروا بی پروا بی پروا”.
 

“او رئيس جمهور ما و من به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و او باید ما می گویند وزن گروه… چاق, آنها می گویند,” پلوسی گفت: در سی ان ان.
 

در MSNBC, شومر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “خطرناک است.”
 

“شاید او واقعا نه گرفتن آن را به این دلیل که رئیس جمهور دروغ در مورد همه چیز مشخص است.” “من نمی دانم که آیا او در حال شکل گرفتن آن است یا نه. من می دانم که او گفت: او در حال شکل گرفتن آن است که آیا او یا نه بی پروا بی پروا بی پروا.”

“که به نظر من به یک چیز برای انجام” گفت: David Juurlink سر فارماکولوژی بالینی در دانشگاه تورنتو در گفتگو با سیاسی. “اگر این دارو هیچ عوارض جانبی آن خواهد بود یک چیز معقول برای انجام.”
 

دکتر وین گوپتا در MSNBC بود و حتی بیشتر بی پرده گفت: رئیس جمهور باید “شرمنده” برای قرار دادن زندگی مردم در معرض خطر با او بد مثال:


 

در اینجا Gino Spocchia در بلندگو سخنان که بدون شک بسیار خشمگین به شدت حساس و عمیقا بیهوده مغلوب ساختن پیشی جستن.
 

تبلیغات

چه عوارض هیدروکسی کلروکین و در آن است بی خطر است ؟

در اینجا الکس وودوارد در درمان جمهور خواسته کاخ سفید پزشک شان کانلی به او با وجود نگرانی گسترده در مورد عواقب آن است.

دکتر کانلی دیروز گفت که “سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی” – نه دقیقا یک زنگ حمایت از تصمیم گیری.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش اواخر فاکس مدیر عامل متهم سریال, آزار و اذیت جنسی
 

رئیس جمهور همچنین باعث جنجال شلاق در فاکس نیوز در توییتر شب گذشته و ستایش آن اواخر “بزرگ” مدیر عامل شرکت Roger Ailes با وجود اینکه او متهم سریال, آزار و اذیت جنسی قبل از مرگ او در سال 2017, یک بحران است که او را مجبور به بیرون از شبکه و دیدم آن پرداخت $45 متر (£37m) در پرداخت غرامت به قربانیان خود را, چند تا از آنها با مشخصات بالا ارائه.
 

آن را مانند حافظه Ailes از دست داده است و به مه از زمان. ماده احیا شد فقط در سال گذشته زمانی که فیلم های هالیوودی , بمب dramatised حوادث در فاکس, بازیگران, Charlize Theron, Nicole Kidman, مارگوت رابی و John Lithgow به عنوان خوار اجرایی است.
 

آن را نیز یک قطعه فوق نفاق از مغلوب ساختن پیشی جستن است که اجازه می دهد خود را به پسر ارشد و انتخاباتی برای به تصویر کشیدن انتخابات رقیب جو بایدن به عنوان یک درنده جنسی در آن بسیاری از لام در برابر او بیش از تارا Reade نماید. رئیس جمهور است و البته متهم شده است از چندین فقره تاریخی سوء رفتار جنسی خود اخیرا توسط نویسنده E ژان کارول.
 
رئیس جمهور بیهوده گویی, آمد, به عنوان او به شدت انتقاد کرد و در شبکه پخش نیل Cavuto – نیمه منظم هدف بود که با جسارت برای هشدار دادن به خود بینندگان که هیدروکسی کلروکین می تواند آنها را بکشند.
 

“به دنبال یک خروجی جدید!” مغلوب ساختن پیشی جستن خروشان در پاسخ.

رئیس جمهور می نویسد که تهدید به طور دائم مسدود کردن بودجه
 

همچنین در توییتر تهمت whacked تا یک کپی از نامه خود به مدیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO), Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus که در آن او را تهدید به توقف ما بودجه را به سازمان ملل متحد پزشکی بدن دائمی و گفت: او با وزن آینده آمریکا از عضویت.


 
رئیس جمهور مقصر می داند که برای عدم سرعت عمل در coronavirus و بودن در رختخواب با چین است. اما پس از آن او را مقصر می داند بسیاری از مردم به این بحران از دموکرات ها و اوباما به خود CDC.

ایالات متحده کمک بیش از $400 m (£327m) که در سال 2019 یا حدود 15 درصد از سازمان بودجه, بنابراین ما دقیقا صحبت کردن تغییر کوچک در اینجا.
 

Gino Spocchia این گزارش.

تبلیغات

سناتور جمهوریخواه پاسخ تقاضا بیش از اخراج از وزارت خارجه بازرس کل

در سخنرانی خود در کاخ سفید دیروز تهمت بود مبهم و بی اعتنا در مورد اخراج از وزارت خارجه بازرس کل استیو Linick روز جمعه پس از آن پدید آمده است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواسته بود برای سر خود برای “تضعیف” این بخش با بررسی آن است.

به طور خاص Linick به نظر می رسد شده اند به کاوش Pompeo درخواست کارکنان برای انجام کارهای دنیوی از طرف او در خارج از شرح شغل خود از جمله راه رفتن سگ خود را و چیدن تمیز کردن و خشک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا نمی دانم Linick شخصا – به عنوان او عادی می کند در این شرایط (که نشانی از او می دانم؟) – و ارائه نظر است که آن را خوب است برای Pompeo به کارکنان دولت به انجام شستشو تا آنجا که رئیس جمهور نیازهای او را در پست خود.

حمله داعش به رهبری چاک Grassley در نامه ای به دفتر بیضی روز دوشنبه خواستار توضیح در مورد این موضوع به عنوان اضطراب رشد می کند بیش از رئيس جمهور را آشکار تحقیر برای پاسخگویی.

“حذف IGs بدون هیچ توضیحی می تواند ایجاد یک اثر سرما در نظارت جامعه و خطرات کاهش کمیت و کیفیت و وفاداری و صحت گزارش خود را به” Grassley هشدار داد.

“من نگران هستم که ما بازرسان عمومی مجاز به انجام این کار است که آنها استخدام شده اند به انجام آن است که آیا آقای Linick یا دیگران” اضافه شده لیزا Murkowski سنا تخصیص بودجه.

اینجا جاستین Vallejo در دیگر مراتب جدی تر موضوع که به نظر می رسد به piqued است Linick علاقه در مورد Pompeo فعالیت به عنوان طرح وعده های ضخیم شدن.
 

ویلیام بر پشت و دور از تحقیقات جنایی از اوباما و بایدن
 

مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز گفت او “شگفت زده” خود دست برداشت دادستان کل انتظار ندارد یک داخلی وزارت دادگستری بررسی آژانس روسیه انتخابات دخالت تحقیقات آغاز شد که در سال 2017 منجر به اتهامات علیه باراک اوباما و یا جو بایدن.

نشسته جمهور ادعا کرده است که 44 اجرایی و معاون رئیس جمهور “شد و شرکت کنندگان” در آنچه که او به نام “غیر قانونی حذف” تلاش خود 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن به دنبال ممانعت خود را نوپای ریاست جمهوری است.

“این که آیا یا نه آن بود جنایی, من فکر می کنم این امر می تواند بسیار جدی” نسبت ناروا گفت. “در نظر من, آن را غیر قانونی حذف.”

بر این کشور مامور اجرای قانون به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند در غیر این صورت پس از بررسی یافته های ما وکیل جان دورهام است که ارزیابی وزارت روسیه دخالت بررسی است.

“بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار به خبرنگاران گفت: در اوایل روز دوشنبه در وزارت دادگستری. “ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران است.”
 

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

چگونه رادیو فردا کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود ‘Obamagate’ به 2020 نسخه از ایمیل های کلینتون

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند ما واقعا هرگز مبارزه را به نفع خود در جنگ افغانستان

در اینجا یک یادآوری دیگر از رئیس جمهور فوق العاده ای اعلامیه دیروز این یکی در پاسخ به وال استریت ژورنال در سرمقاله شفاعت با او نه به “ضربه ای” در برخورد با افغانستان است.

“کسی می تواند لطفا به آنها توضیح دهید که ما شده اند وجود دارد برای 19 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “طالبان مخلوط مورد حتی تمایل ما را. آنها ثروت $$$ از داشتن ما بماند و به جز در آغاز ما واقعا هرگز مبارزه را به نفع خود.”

من تعجب می کنم که چگونه سربازان که در واقع خدمت در جنگ علیه مواضع گروه تروریستی احساس می کنید در مورد بیانیه ای که از پنج-زمان ویتنام پیش نویس طفره زن.
 

جو بایدن lambasts مغلوب ساختن پیشی جستن “و انکار تاخیر حواس او را پرت’ در سراسر coronavirus پاسخ
 

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری همچنان به او می تواند به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به شیوع کروناویروس از دلاور زیرزمین اعلام دیروز که رئیس جمهور “تا به حال ماه به ماه به اقدام” و موفق به انجام این کار قبل از ما تلفات شروع به افزایش است.
 

بایدن خطاب به AAPI پیروزی صندوق “مترقی اجلاس” عملا در دوشنبه صحبت از خانه اش به کانادا غازها honked با صدای بلند و مداوم در پس زمینه. این گروه با هدف توانمند سازی آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.
 

معاون سابق رئیس جمهور گفت: از ویروس “مقیاس از دست رفتن سرسام آور است و از آن بدتر است.”
 

“اما بیش از آن دلخراش به فکر می کنم چقدر ترس و چقدر از دست دادن چقدر عذاب می توانست اجتناب شده است اگر رئیس جمهور تا به حال اتلاف وقت بسیار و مسئولیت گرفته می شود.” “ما انکار و تاخیر و انحراف – که بسیاری از آنها بودند آشکارا بیگانه.”
 

بایدن افزود که این کشور “رو bald-faced دروغ در مورد تست ظرفیت که” هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.”
 

“آن را از راه دور درست دو ماه پیش و هنوز هم نیست.”
 

‘ما هیچ علم مبتنی بر بازگشایی سیاست’ برنی ساندرز هشدار

این سناتور ورمونت در حال حاضر مشاوره بایدن در سیاست سخن گفت به ABC این هفته و ارائه استارک ارزیابی از ما چشم انداز دوباره در حال ظهور از ملی shutdown با خیال راحت و بدون یک طرح سازگار تایید شده توسط اعتماد کارشناسان پزشکی.

جاستین Vallejo است ،
 

تبلیغات

Mnuchin و پاول صورت کمیته بانکی سنای کباب
 

دولت آمریکا را از دست داده و آن عظیم اقتصادی در پاسخ به کروناویروس همه گیر خواهد آمد تحت بررسی در روز سه شنبه به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و فدرال رزرو صندلی جروم پاول شهادت قبل از سنا کمیته امور بانکی.
 

سناتور انتظار می رود به کوره Mnuchin و پاول در مورد اقدامات هنوز هم نیاز به نگه داشتن بزرگترین اقتصاد جهان شناور و در مورد اشتباه در نورد برخی $3trn (£2.45 trn) در کمک تا کنون.

عنوان مطلب متحده بازگشایی کسب و کار دولت است بسته شدن در پایان هشت هفته برنامه به قیف پول برای کسب و کارهای کوچک برای جلوگیری از اخراج باعث تماس به گسترش $660bn (£539bn) چک حفاظت از برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چنین پسوند “باید آسان باشد.”
 

برنامه های دیگر با هدف کمک به شرکت های بزرگتر و شهرداری صادر کنندگان اوراق قرضه از طریق یک رکود تیز هستند فقط گرفتن آغاز شده و پاول و Mnuchin ممکن است ارائه جزئیات بیشتر در مورد برنامه های خود را.
 

پاول گفت: در آماده سخنان برای این جلسه در روز دوشنبه منتشر شد که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل شد “بحرانی” به آمریکا بانک مرکزی توانایی به گسترش اعتبار در سراسر اقتصاد برای جبران اقتصادی ضربه از coronavirus.
 

در سخنان پخش در روز یکشنبه, شب, پاول گفت: بیکاری ممکن است آمار 25 درصد قبل از آن شروع به سقوط با یک انقباض در تولید ناخالص داخلی 20 درصد و یا بیشتر است. او افزود که مثبت “پزشکی معیارهای” است که می تواند به ساخت اعتماد به نفس مصرف کننده خواهد بود انتقادی به بهبود اقتصادی.
 

سناتورها نیز به احتمال زیاد به تلاش برای استنباط مقامات دو ديدگاه در یکی دیگر از $3trn کمک بیل گردد توسط مجلس نمایندگان دموکرات که به دقت به تصویب رسید که در مجلسی در روز جمعه. اندازه گیری مخالف است توسط جمهوری خواهان مجلس سنا به مذاکرات ادامه بین دو طرف و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.
 

Mnuchin نیز روبرو خواهد شد سوالات بیش پردازش اشکالات که برگزار شد تا کسب و کار کوچک وام های کاربردی به عنوان چک حفاظت از برنامه بود با عجله به خدمت در اوایل ماه آوریل و همچنین ناگهانی تغییر سیاست است که مورد نیاز بسیاری از بزرگتر عموم معامله رستوران های زنجیره ای با دسترسی به بازار سرمایه برای بازگشت وجوه خود را تحت تهدید از ممیزی.
 

جداگانه کنگره نظارت هیئت مدیره صادر شده و اولین گزارش خود را در پاسخ متشکل تا حد زیادی از سوالات است که می تواند خواسته می شود در روز سه شنبه شنوایی.
 

در میان آنها چگونه سازمان را اندازه گیری موفقیت و منزوی کردن اثرات این اقدامات از دیگر دولت فدرال و تلاش.
 

ایسنا

جورج کانوی لینکلن پروژه بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘شما’

هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواه گروه واقعا تا رئیس جمهور و بینی خود را با آخرین ویدئو “عزاداری در امریکا” به نقطه ای که او هنوز ناله در مورد آن به Maria Bartiromo در آخر هفته در آخرین مصاحبه با فاکس.

در آخرین گروه آدرس شکست خود را به تمرکز بر روی بیماری همه گیر و حتی بیشتر به طور مستقیم.

هیدروکسی کلروکین “نه چیزی است که ما توصیه’ می گویند دولت بریتانیا

ما سیاسی ویرایشگر اندرو Woodcock زیر را ارائه می دهد از وست مینستر.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده در نظر گرفتن مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر Covid-19 سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “این چیزی است که خود ما کارشناسان پزشکی توصیه. من فقط می توانم مجموعه ای از خود ما, توصیه های پزشکی و این چیزی است که ما توصیه می کنیم انجام می دهند.”

خیابان داونینگ نیز روشن ساخته است که انگلستان نمی خواهد زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در تهدید خود را به برداشت منابع مالی از سازمان جهانی بهداشت.

“این خواهد بود که موضوع برای ما. اما ما در حال روشن بر نقش مهم این است که در پیشرو بین المللی در پاسخ به کروناویروس و ما هیچ برنامه ای برای توقف کمک های مالی که” همان سخنگوی گفت.

در ضمن ما تصویری تیم هم کشیده این دور از واکنش جهان به مغلوب ساختن پیشی جستن وحی که او خود درمانی بر خلاف مشاوره شامل پلوسی Cavuto Dr رزماری لئونارد و Stephen Colbert:

در اینجا Gino Spocchia با هم بیشتر واکنش این بار از یک همکار جمهوری خواه.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی جدید بالا دادستان برای واشنگتن

رئیس جمهور اولین توییت از روز او را می یابد وصله چیزهایی که با فاکس (او بدون شک به یاد می آورد که چقدر او به آنها نیاز دارد) و چسباندن آن به جو Scarborough یک بار دیگر:

در خبری دیگر اعلام کرد در روز دوشنبه که او قصد دارد به معرفی جدید بالا دادستان برای نظارت بر آمریکا دفتر دادستان در DC که دسته محلی و فدرال موارد از جمله چندین بالا مشخصات تعقیب رئیس جمهوری ایران ،

پس از تایید توسط سنا جاستین Herdman آمریکا وکیل در کلیولند را موقعیت در حال حاضر پر شده توسط تیموتی شیا که آمد به دفتر در ماه فوریه است.

انتخاب Herdman می آید به عنوان دفتر شده و کوبیده سیاسی مجادلات پیرامون موارد تهمت محرم راجر سنگ و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.
 

‘باراک اوباما است که در نهایت صحبت کردن. و بایدن انتخاباتی نیاز به کمک آن می توانید’

برای Indy حق بیمهدر اینجا ما سرمقاله در موقع ظهور مجدد از 44 رئیس جمهور از سیاسی بیابان.
 

خطرات ناشی از امریکا برنده مسابقه coronavirus واکسن

برای Indy صدایمایکل Arceneaux هشدار می دهد که جهانی که ما در بخش بهداشت و درمان است و نه مسئول و نه دلسوز و نه اجازه خواهد داد که ضریب اطمینان به راهنمای آن تفکر در جرم در دسترس بودن از هر گونه آینده Covid-19 درمان است.
 

تبلیغات

ایران استخدام 50,000 نظرسنجی سایت مانیتور برای سال 2020 انتخابات

جمهوری خواهان می خواهند به استخدام 50,000 داوطلبان در 15 حیاتی متحده برای مشاهده حوزه های رأی گیری در روز انتخابات ماه نوامبر برای اطمینان وجود ندارد و مشکوک رفتار به عنوان آمریکایی ها در پای صندوق های رأی رفتند.

دموکرات ها و رای گیری فعالان حقوق زن می گویند که این حرکت برای نظارت بر رای گیری سایت آشکاری تلاش برای آزار و اذیت و تهدید و ارعاب رای دهندگان در بیشتر دموکراتیک متمایل نقاط کشور در یک انتخابات که در آن رای دهندگان است که انتظار می رود به افزایش اهمیت به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به نگه داشتن میلیون ها محدود به خانه های خود.

گریفین Connolly بیشتر در این.
 

مراقبت از خانه باید بدون جدید Covid-19 موارد برای چهار هفته قبل از بازگشایی دولت ایالات متحده هشدار می دهد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز گذشته با صدور دستورالعمل های است که می خواهیم احتیاط در بازگشایی این کشور خانه های سالمندان توصیه که امکانات – توفان رمان coronavirus – استراحت محدودیت آهسته تر از جوامع اطراف آنها است که برای تلفن های موبایل مانند یک مورد نادر از عملی عقل سلیم شکستن.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im