مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور اعلام کرد اضطراری ملی بیش از coronavirus ها و تماس ها در بیمارستان ها برای فعال کردن اورژانس برنامه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی در حالی که تحت فشار شدید از حزب دموکرات و مقامات بهداشتی بیش از دولت خود را از دست داده و جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مقبولیت و سقوط بازار سهام سقوط در طول هفته.

Flanked توسط مدیران کسب و کار و مقامات بهداشت در دولت بازار دیدم یک چشم انداز مثبت به عنوان رئیس جمهور مشخص شده برنامه ای برای فدرال پاسخ به شیوع بیماری است.

آمریکا همچنین اعلام کرد که آنها تا به حال به مقابله با دولت به ارائه خدمات رایگان تست به بیماران از جمله بیمه و همچنین پرداخت مرخصی استعلاجی که دموکرات ها و نامزدان ریاست جمهوری خواسته اند که کاخ سفید در نظر بگیرید به عنوان کارگران بریس برای تاثیر.

جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 5,000 روز جمعه با تایید موارد Covid-19 فزاینده در ایالات متحده و سراسر اروپا است.

لوئیزیانا اعلام آن به تأخیر انداختن آن دولت مقدماتی با توجه به همه گیر به عنوان بی شماری از رویدادهای کمپین لغو شد و نامزد مانند برنی ساندرز گفت: پیشنهادات خود را برای ریاست جمهوری بوده است “تغییر” با توجه به شیوع.

در ضمن, کارولینای جنوبی, سناتور جمهوریخواه و تهمت متحد لیندزی گراهام اعلام کرده است او در حال رفتن به قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک برزیلی رسمی که پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا رفت و آمد مکرر Mar-a-Lago. در روز جمعه دوم کسی که ماند در رئيس جمهور در فلوریدا املاک و تایید شده است به ویروس.

رئیس جمهور خود را همچنان به اصرار او “نگران نیست”.

FDA نیز ارائه اضطراری تصویب جدید کروناویروس آزمون است که وعده برای افزایش سرعت و میزان تست ده برابر در سراسر کشور است.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما liveblog به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تهمت متهم به “چشمه مزخرف’ بیش از coronavirus به تصویب امتیاز می افتد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است خود را تایید رتبه سقوط به عنوان او همچنان تحت فشار شدید بر ما پاسخ به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با MSNBC لنگر Rachel Maddow گفتن ملت: “در بالای دولت فدرال در حال حاضر آن است که یک چشمه از بی معنی است.”

در آخرین YouGovUS/اخبار یاهو نظرسنجی بزرگ 52 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها را تایید نمی کند از دست زدن به بحران است.

 

با جهان در تلاش برای نگه دارید تا با روند سریع تحولات آن Maddow صحبت کرد که برای این کشور شب گذشته:

نانسی پلوسی می گوید بسته کمک توافق با کاخ سفید نزدیک

به عنوان مجلس نانسی پلوسی می گوید کنگره به موافقت با یک توافق جامع کمک های اولیه بسته بندی با پوشش اجباری بیمار پرداخت و حصول اطمینان از تست باقی مانده به شهروندان نمایندگان در کاپیتول هیل در ادامه به ابراز نگرانی در مورد پیام بودن قرار داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تست.

“این منصفانه است که می گویند ما به یک توافق نزدیک موضوع را به بورس کاغذ و امیدواریم به یک توافق فردا” سخنران به خبرنگاران گفت: فقط در خارج از دفتر او در کنگره.

“یک راه یا دیگری,” او گفت: وجود خواهد داشت یک رای جمعه.

Pelosi قفل شده است در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر خزانه داری استیو Mnuchin بیش از فرمولاسیون مرکب محرک لایحه اطمینان از عبور امن از طریق مجلس نمایندگان و سنا با فشار روزافزون به عنوان کشور در سراسر جهان وارد shutdown شدن و بسته شدن مدارس و رستوران ها و کسب و کارهای کوچک و تمام ورزشی در لیگ یک پیشنهاد برای جلوگیری از سرایت.

“ما حل شود بسیاری از تفاوت های ما و کسانی که ما نمی خواهیم در ادامه این گفتگو به دلیل وجود خواهد داشت و بدیهی است که دیگر لوایح,” او گفت:.

در ضمن همکاران او در DC شده اند ابراز سرخوردگی خود را در مورد تهمت مدیریت ارتباطات در بحران است.

کارولینای شمالی جمهوری خواه مارک واکر با سی ان ان گفت وجود دارد “در حال رشد سرخوردگی در میان اعضای خود به عنوان یک کل را برای دریافت پاسخ قطعی”.

“من فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به ترک این جلسه راضی به آنچه در جریان است با تست در حال حاضر… پایین خط شما را ترک که در جلسه هستند و ما که در آن ما نیاز به توان و مطمئن نیست که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد. ما در حال پرواز کور” اضافه دموکرات مایک Quigley.

تبلیغات

لیندزی گراهام خود quarantining پس از Mar-a-لاگو ماندن

کارولینای جنوبی, سناتور جمهوریخواه و تهمت متحد لیندزی گراهام اعلام کرده است او در حال رفتن به قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک برزیلی رسمی که پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا رفت و آمد مکرر Mar-a-لاگو به عنوان رئیس جمهور خود را همچنان به اصرار او “نگران نیست”.

در اینجا او فقط یکی زودتر صحبت کردن جدی از شیوع بیماری در فاکس با Sean Hannity.

رسمی در, سوال, Fabio Wajngarten است که درمان می شود در حالی که رئیس خود Jair Bolsonaro است که “نظارت”.

کنراد Duncan این گزارش.
 

جو بایدن: ‘نگرانی های عمومی بودن مرکب فراگیر عدم اعتماد به این رئیس جمهور’

جبهه دموکراتیک-دونده پرده برداری از طرح خود برای مبارزه با کروناویروس گسترش زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را چشمگیر اعلام ممنوعیت در تمام سفر از اروپا با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی است که موجی از جامعه عفونت درون ما اجتناب ناپذیر است.
 

ارائه کاخ سفید مبارزات انتخاباتی خود را خود برنامه به صورت شیوع معاون سابق رئیس جمهور و 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری نامیده می شود برای افزایش شفافیت از جمله به روز رسانی روزانه تعداد Covid-19 تست های انجام شده و همچنین مثبت تشخیص داده و برای نصب و راه اندازی حداقل 10 تلفن همراه تست و رانندگی-هر چند سایت در هر دولت است.
 

بایدن به نام فقدان جامع فدرال پرداخت می شود مرخصی استعلاجی سیاست یک “ملی رسوایی” که میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی می تواند در صورت کاهش ساعت یا اخراج و قرنطينه است که می تواند به طور قابل توجهی تاثیر درآمد خود را.

او گفت: رئیس جمهور به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای مبارزه با این ویروس نباید “سقوط بیگانه ستیزی” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شبه آنفولانزا بیماری تنفسی یک “خارجی ویروس” در چهارشنبه شب آدرس به ملت.
 

“کمرنگ جلوه دادن آن و یا اینکه بیش از حد بی اعتنا یا پخش اطلاعات غلط است که فقط رفتن به صدمه زدن به ما و بیشتر با استفاده از گسترش بیماری” بایدن گفت: در روز پنج شنبه.

“نه ما باید وحشت و یا سقوط در بیگانه ستیزی. برچسب آن را یک ” خارجی ویروس نمی جابجایی پاسخگویی برای misjudgements که گرفته شده است تا کنون از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

“نگرانی های عمومی هستند که مرکب فراگیر عدم اعتماد به رئیس جمهور این سوخت خصمانه رابطه با حقیقت او همچنان به,” او اضافه شده است.

در اینجا الکس وودوارد گزارش.
 

ژاپن rebuffs رئیس جمهور پس از او خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد توکیو المپیک باید به تعویق افتاد برای یک سال به دلیل گسترش coronavirus شد و بلافاصله به ضرب گلوله توسط ژاپن در المپیک وزیر.
 

“این [کمیته بین المللی المپیک] و کمیته سازماندهی نیست با توجه به لغو و یا به تعویق افتادن – البته نه در همه” سیکو هاشیموتو المپیک مدال برنز و دولت ژاپن وزیر مسئول در این بازی ها گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه در توکیو.
 

کمیته بین المللی المپیک و توکیو برگزارکنندگان مانده اند در پیام پس از شیوع ویروسی در چین سه ماه پیش در سراسر آسیا و سپس جهان: این بازی باز خواهد شد به برنامه در 24 جولای.

“من فقط نمی تواند بدون داشتن مردم وجود دارد. به عبارت دیگر اجازه می دهد نه مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز پنج شنبه. “شاید و این فقط نظر من شاید آنها به تعویق انداختن آن را برای یک سال است.”
 

تبلیغات

ما انجام حملات هوایی تلافی جویانه در عراق پس از دو آمریکایی و یک بریتانیایی کشته شدند

نیروهای ایالات متحده باید انجام حملات هوایی در نزدیکی بغداد در اقدامی تلافی جویانه برای یک موشک حمله که به کشته شدن دو آمریکایی و یک بریتانیایی در چهارشنبه پنتاگون تایید کرده است.

در یک بیانیه وزارت دفاع گفت: هدف شده بود پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی اجرا شده توسط Kataib حزب الله, یک ایرانی مورد حمایت شبه نظامیان شیعه و سلاح شده اند استفاده می شود به هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف.

در روز پنج شنبه و رفاه اجتماعی گفت: اعتقاد بر این است که گروه های حمایت تهران از این هفته حمله موشکی در کمپ تاجی در نزدیکی پایتخت عراق, که همچنین زخمی شدن 14 نفر است.

فیل Thomas این گزارش.
 

ما coronavirus تست کار نمی کند به عنوان آن را باید ادعای بالا سلامت رسمی دکتر Fauci به عنوان کالیفرنیا شکایت ناقص کیت
 

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی امریکا اذعان کرده است که شکست در coronavirus تست – تناقض ادعای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آزمایش به خوبی می گذرد.

صحبت کردن در یک خانه شنیدن در مورد Covid-19 روز پنج شنبه Dr Anthony Fauci گفت که این کشور در نظام سلامت تا به حال مانع از گسترده شد.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر گفت:” دکتر Fauci “است که یک شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد.”

پاسخ دادن به سوالات از congresowman Debbie Wasserman Schultz, او گفت که این کشور آماده است برای این سطح از تست مورد نیاز است.
 

“این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است که” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله. اما ما نه.”

Dr Fauci است شهادت آمد و به عنوان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom شکایت کرده است که خود را دولت داده شده بود ناقص تست کیت.

“من همچنان به تقویت این تست ها کامل نیست و کیت همه را شامل نمی شود دوباره عوامل شیمیایی و راه حل های که قطعات” Newsom دیروز گفت و اضافه کرد که آن را “ضروری” است که labs دسترسی به “تمام مواد تشکیل دهنده که اجزای آزمایش است.”

“من تعجب این است که بیشتر از ملی گفتگو.”

جیمز Crump بیشتر در این.

 

تهمت نیست فشار برای اوایل Covid-19 تست ‘به دلیل افزایش تعداد صدمه خواهد خود را دوباره انتخابات شانس’ گزارش می گوید

این شد که رئیس جمهور در آخرین افکار این ویروس در اوایل صبح امروز که به طور طبیعی او را دیدم سرزنش اوباما و نشان می دهد تمام زمان بین المللی هرج و مرج هیچ آنفولانزای خوکی همه گیر در سال 2009.

اما چه محکم تیتر بالا است, ورود با ما داشتن هنوز هم فقط تست شده کمتر از 12,000 نفر از جمعیت 327.2 m.

در اینجا کریس Baynes با جزئیات.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و بوریس جانسون پاسخ به شیوع مانند ‘تماشای فیلم ترسناک”, می گوید, ایتالیایی, دکتر

بیشتر انتقاد از آمریکا و انگلیس در پاسخ به کروناویروس زیر از پزشک ایتالیایی نوشت که به صورت ناشناس برای نیوزویک و در مقایسه با جمعی blundering به تماشای شخصیت در یک فیلم ترسناک که ساده لوحانه “تصمیم به گرفتن یک تور از یک زیرزمین تاریک” و موفق به پیش بینی خطر در کمین در سایه.
 

چه اتفاقی می افتد اگر تهمت کردم coronavirus?

با توجه به این که لیست افراد متصل به رئیس جمهور که در تماس با کسی که آزمایش مثبت رشد می کند و تا کنون دیگر (نگاه کنید به Ivanka و بیل بر دیدار استرالیا سیاستمدار پیتر Hutton در حال حاضر تایید کرد که آن را تنها در هفته گذشته زیر) این احساس بسیار مربوط سوال.

“سرمایه گذار وحشت و الگوهای رفتاری” پاسخ کوتاه است می گوید: Clark Mindock.

‘بایدن رئیس جمهور شد امروز’

در اینجا اندرو فینبرگ در جو بایدن قطعا ریاست جمهوری سخنرانی در coronavirus شب گذشته.

او می گوید حتی جان سخت جمهوری خواهان شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسئله است.
 

تبلیغات

برنی ساندرز می گوید همه گیر است که در یک مقیاس اصلی جنگ و مرگ و میر می تواند بالا جنگ جهانی دوم

بیایید به حساب نمی کردن برنی فقط رتبهدهی نشده است هر چند.

اگر چه تراشه پس از کمی کمتر سه شنبه – که در آن حامی اسکندریه Ocasio-کورتز می گوید: او از دست میشیگان با توجه به “شایع رای دهندگان سرکوب و با یک مبارزه سخت به پیروزی در فلوریدا اولیه هفته آینده در کارت سناتور ورمونت است با این وجود محشور برخی به همان اندازه غیر قابل انعطاف و بلاغت در coronavirus خود را.
 

وودوارد و Mindock (ah خیلی نزدیک!) باید بیشتر در مورد این.
 

تهمت متهم رئیس بانک فدرال قرار دادن ما در ‘اقتصادی و فیزیولوژیکی نقطه ضعف’

در اینجا آخرین اخبار از رئیس جمهور که همچنان ترجیح می دهند به ساکن در اقتصاد به جای نکات در واقع حاوی جدید طاعون.

او همچنان به عنوان انعطاف پذیر به عنوان همیشه در عزم خود را برای قربانی Jay Powell, به نظر می رسد پس از دیروز دیدم بازارهای شاقول و شاخص Dow Jones باید بدترین حالت آن بعد از سال 1987.

بازارهای رالی به عنوان پلوسی, نکات برخورد با بسته کمک های نزدیک

این آخرین از بازارهای اتفاقا که به دنبال دیروز دوشنبه سیاه-esque ترسناک توسط boucing کمی به عقب در پاسخ به کلمه از کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شک در نظر گرفتن تمام اعتبار خود را.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار به خود منزوی پس از Jair Bolsonaro تست مثبت

جمهوری خواه داگ کالینز به پایان رسید خود را کوتاه تقلا خود قرنطینه و بازگشت به DC در حالی که هم تیمی تد کروز ماندن در تگزاس است.

ویرجینیا از حزب دموکرات به Beyer نیز در انزوا و معتقد است تهمت باید بیش از حد.

با توجه به این که Jair Bolsonaro فقط آزمایش مثبت نماینده Beyer به خوبی ممکن است یک نقطه…

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کنفرانس خبری در coronavirus این بعد از ظهر

وجود داشته باشد و یا مربع باشد.

او است رفتن به می گویند او آن است که او??

کاخ سفید ‘مسدود کردن تماس ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ از مشاور سابق در تلاش برای هشدار دادن به او را چگونه وخیم بیماری همه گیر است

تام Bossert سابق امنیت داخلی مشاور دولت نیز سعی کردم چندین بار در روزهای اخیر برای رسیدن به رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور به آنها هشدار می دهند که چقدر وخیم coronavirus واقعا همه گیر است اما گرفتن fobbed کردن با کاخ سفید است.

هری کککبورن میدارد تا داستان.

تبلیغات

FDA مسائل اضطراری تصویب جدید Covid-19 آزمون که با این نسخهها کار 10 بار سریع تر

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اعطا کرده اضطراری تصویب جدید کروناویروس آزمون است که وعده به وعده بسیار افزایش هر دو سرعت و میزان تست در سراسر کشور توجه کنند.

جدید آزمون اجرا در شرکت دارویی Roche برگزاری AG را cobas 6800/8800 سیستم که با توجه به خبری بلومبرگقادر به انجام 4,128 و 1,440 آزمون های روزانه بود.

توماس Schinecker که آگهی های شرکت واحد تشخیص گفت: خروجی اخبار در مصاحبه: “ما در حال افزایش سرعت قطعا با ضریب 10.”

داستان آمده است…

شهردار میامی تست مثبت برای coronavirus پس از ملاقات با رئیس جمهور برزیل

فرانسیس سوارز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به گزارش. او در حضور و غیاب در فلوریدا رویداد با رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im