مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور ادعای پیروزی بر coronavirus و می گوید او را بازگشایی در عید پاک, چون آن زمان زیبا’ – نه در مشاوره

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله برای اولویت بندی اقتصاد در زندگی شهروندان به عنوان او با ‘بازگشایی’ کشور در هفته

رئیس جمهور ایالات متحده تحت آتش سوزی صبح امروز به صورت اشاره در بازگشت به کسب و کار به طور معمول در هفته prioritising سلامت اقتصاد که بیش از شهروندان آمریکایی است.
 

“ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه بازتاب توییت او فرستاده اواخر روز یکشنبه.

“ما باید برای باز کردن در کشور ما که به دلیل مشکلات باعث می شود که به نظر من می تواند به مراتب بزرگتر از مشکلات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد وجود دارد trade-offs اما ادعا کرد که بدون شواهد آشکار است که اگر تعطیلی کشیده در ماه وجود دارد خواهد بود “احتمالا بیشتر از مرگ است که از هر چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به ویروس”.
 

“ما در حال تماشای یک قطار خراب در حرکت آهسته” اظهار نظر سابق در کاخ سفید اخلاق رئیس والتر Shaub. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن حمل از طریق این تهدید به ‘باز’ همه چیز واقعی به زودی تلفات فاجعه بار خواهد بود.”

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb و سابق امنیت داخلی مشاور تام Bossert هر دو نوشته شده طولانی توییتر مطالب در مورد این حرکت ممکن است در حالی که استیو Bannon همچنین هشدار داد در برابر آن در یک مصاحبه Maria Bartiromo را فاکس کسب و کار نشان می دهد.

هر سه مرد یک بار تا به حال گوش مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئيس جمهور در سخنان بودند شواهد دیگری که تهمت رشد بی تاب با این بیماری همه گیر و حتی قبل از آن رسیده است و انتظار می رود آن اوج.

در روزهای اخیر تنش در حال افزایش است بین کسانی که استدلال می کنند که کشور نیاز به بازگشت به بالا و در حال اجرا برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی و پزشکی که کارشناسان هشدار می دهند که مگر شدید تر عمل گرفته شده است انسان هزینه های فاجعه بار خواهد بود.

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی – ماندن خانه از محل کار و منزوی خود – تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر.

در حالی که بدترین شیوع متمرکز در برخی نقاط کشور از جمله نیویورک و کارشناسان هشدار می دهند بسیار عفونی بیماری خاصی به گسترش است.

اما با تاثیر اقتصادی در حال حاضر خوراکی به تمرکز با میلیون ها نفر از کسب و کار بسته و بازارهای سهام در سقوط آزاد – همه تضعیف تهمت انتخابات پیام – کر واکنش بلندتر رشد است.

“ما نمی توانیم بسته در اقتصاد است. اقتصادی هزینه به افراد است فقط بیش از حد بزرگ” لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: در مصاحبه روز دوشنبه در رادیو فردا.

“به رئيس جمهور است. این درمان می تواند’tbe بدتر از این بیماری و ما قصد داریم تا به برخی از مشکل trade-offs.”

که نظر شده است و تکرار توسط دیگران در کاخ سفید برخی از جمهوری خواهان در کنگره و در روباه که در آن میزبان استیو هیلتون تحویل تک صدایی در شب یکشنبه که به نظر می رسد که حداقل تا حدی الهام گرفته از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“شما می دانید که عبارت مشهور, درمان بدتر از بیماری است ؟ این دقیقا همان خاک ما در حال برخورد به سمت” هیلتون خود گفت بینندگان توصیف اقتصادی و اجتماعی و تاثیر انسان از خاموش کردن به عنوان یک “حتی بزرگتر بحران” از ویروس.

“شما فکر می کنم آن را فقط coronavirus است که جان مردم ؟ این کل اقتصادی shutdown را کشتن مردم” گفت: با اشاره به رشد فقر و ناامیدی است.

کاخ سفید که در دو هفته گذشته تا حد زیادی اجازه پزشکان به رهبری, دولت پاسخ, در حال حاضر به نظر می رسید تغییر در این جهت است.

“من به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم در حال حاضر” نسبت ناروا داد و گفت: با اضافه کردن آمریکا به زودی خواهد بود به عقب باز برای کسب و کار.

وی افزود که دولت می تواند در ادامه به اجرای اقدامات سختگیرانه تر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او را در حال انتظار تا پایان زمان 15 روز توصیه می شود از بسته شدن و عزت نفس و انزوا را به هر گونه تصمیم گیری.

در همان زمان به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بود کاوش راهنمایی جدید, ساخت این امکان را برای افراد مشغول به کار در “زیرساخت های حیاتی” شغل شده اند که در معرض ویروس برای بازگشت به کار سریع تر “با پوشیدن یک ماسک برای یک دوره معینی از زمان” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت.

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im