مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور ادعا می کند ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت پیدا خواهد کرد coronavirus واکسن تا پایان سال به فضا نیروی باعث می شود کاخ سفید اولین

نانسی پلوسی سرزنش جمهوری خواهان پیش از مجلس رای در $3trn بسته کمک

مجلس به شدت انتقاد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و کنگره جمهوری خواهان به دنبال به سرعت کار بر روی یک دور تازه از coronavirus امداد دیروز.

کاخ سفید در واکنش دقیقه بعد با یک تهدید که رئیس جمهور تهمت را وتو $3trn (£2.4 trn) بسته اقتصادی دموکرات ها پیشنهاد کرده اند.

این لایحه در حال حاضر به صفر شانس عبور از ایران با کنترل سنا و رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت وتو تهدید یک حرکت نمادین. همراه با مواد سوزاننده نقد فوق مک کانل ارز تأکید عمیق در انتخابات سال دره گود و باریک بیش از آنچه در کنگره بعدی پاسخ به بحران باید باشد.

اما پلوسی پیشنهاد به عنوان یک حرکت باز است و به احتمال زیاد در نهایت به تولید و مذاکرات میان رهبران کنگره و کاخ سفید است.

در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری او در مورد جمهوری خواهان که گفته اید می خواهید آنها را نگه دارید در حال حاضر در بیشتر کمک هزینه. “این شگفت انگیز است برای من چقدر صبر و چقدر تحمل کسی می تواند برای درد دیگران” او گفت:.

پلوسی به خبرنگاران گفت: او اعتقاد داشت که هر دو طرف “و حتی پایین خیابان پنسیلوانیا” درک “سختی آمریکایی ها را احساس می کنند.” او به نام دموکرات پیشنهاد “پیشنهاد ما” و گفت: در حالی که او تا به حال هیچ مذاکرات اخیر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دولت رئیس bargainer “من مطمئن هستم که آنها می آیند با چیزی.”

مقامات کاخ سفید به سرعت منتشر شد بیانیه خود را. آن گفت: این قانون پلوسی پرده برداری کرد روز سه شنبه است “بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک از لیست علاقه مندیهای با افزایش توانایی ملت ما برای مقابله با بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی مواجه هستیم.”

مک کانل گفت: بعد از آن در بد بخت فاکس مصاحبه ای که وجود دارد یک “احتمال” کنگره را یکی دیگر از لایحه و گفت: این امر شامل ایران-به دنبال زبان محدود کردن مسئولیت حقوقی برای شرکت ها بازگشایی برای کسب و کار. او افزود: “اما آن را نمی شود یک $3trn جناح چپ مایل.”

دموکراتیک لایحه ارائه حدود 1trn (£819bn) به کمک مالی تلاش دولت و دولت های محلی e xtend ویژه مزایای بیکاری و پرداخت های مستقیم به افراد و تقویت هزینه های مراقبت های بهداشتی و برنامه های ضروری کارگران است.

خانه طرح به تصویب گیری امروز خواهد بود که کنگره پنجم و بزرگترین لایحه با هدف پرستاری teetering اقتصاد از طریق coronavirus بحران است. اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب در نزدیکی خط حزب رای و در نهایت منجر به مذاکرات است.

ایرادات ذکر شده توسط کاخ سفید و مجلس نمایندگان آمریکا شامل مقررات نورد ایران-تصویب افزایش مالیات بر ساکنان کشورهای با مالیات بالا و ساخت آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن از طریق پست و برای مهاجران در آمریکا به طور غیر قانونی به برخی از دریافت کمک های فدرال.

کاخ سفید انتقاد $25bn (£20.5 میلیارد دلار) برای کمک به مبارزه پستی سرویس مورد علاقه تهمت هدف است.

مک کانل طور خاص به آنچه که او به نام “گیلاس در بالا” – مقررات کمک قانونی ماری جوانا کسب و کار.

کنگره را تایید کرده است نزدیک به $3trn در هفته های اخیر به آدرس کشور های دوقلو اقتصادی و بهداشت بحران از جمله پول برای coronavirus تست.

جمهوری خواهان ابراز نگرانی در مورد رو به رشد کسری بودجه و گفت: قانونگذاران باید چگونه ارزیابی اولیه دلار صرف شده بودن قبل از حرکت تازه قانون. آنها همچنین می خواهم برای دیدن اینکه آیا اقتصاد شروع به بهبود می یابند به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به کاهش محدودیت های است که که بسیاری از کسب و کار توقیف.

امروز مجلس رای می آید به عنوان 36m آمریکایی ها باید کاربردی برای مزایای بیکاری از ویروس آمار آمریکا.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفته است دردناک و طولانی مدت رکود اقتصادی می تواند نگه دارید مگر اینکه کنگره را فراهم می کند تازه کمک به تقویت همه-اما-خفته اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مدینه چه برای انجام بعدی شده اند مشخص نیست. او را تحت فشار قرار دادند برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد که به دست آورده کمی حمایت در کنگره است.

تهمت نیز گزارش هشدار اوباما به قانونگذاران به جعبه خود را در مخالفت با کمک به دولت های ایالتی و محلی. بسیاری از دولت های محلی و مقامات هر دو طرف باید به دنبال بیشتر فدرال کمک به آنها در صورت فرسایش درآمد و هزینه های رو به رشد بیکاری و برنامه سلامت.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>