مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور خواستار coronavirus تست ‘شمشیر دو لبه’ به عنوان 17 متحده شکایت بیش از ویزای دانشجویی رد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره مشت کردن در توییتر برابر کلیدی خود رسانه ها متحد فاکس نیوز را متهم به شبکه “کار خیلی سخت است در برابر افرادی که به آنها وجود دارد” و گفت: آن مشارکت ها “در همه جا”.

یک حرکت از سوی کاخ سفید برای بی اعتبار ساختن ملت بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, توسط برچسب زدن او را بیش از حد اغلب “اشتباه” در مورد کوروناویروس همه گیر شده است تا در عین حال تمسخر عنوان “بی رحم” توسط خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff.

فرماندار نیویورک اندرو کومو محکوم کرد و دولت را با فشار به بازگشایی مدارس و گفت که ایالات متحده این است که “نمی خواهید به استفاده از کودکان به عنوان خوکچه هندی” و یا به عنوان یک “محک” برای ملی reopenings او به عنوان متهم به رئيس جمهور از “سهل انگاری فاحش” برای “انکار” کارشناسان بهداشت عمومی.

رئیس جمهور در دفاع از خود “بسیار خوب” رابطه با این کشور منجر به بیماری های عفونی متخصص به عنوان او به دروغ ادعا کرد که ما دارای یکی از پایین ترین Covid-19 میزان مرگ و میر و سرزنش دولت اوباما برای ما تست کمبود این ادعا که سلف خود “خود را متوقف تست” با وجود همه گیر آغاز سه سال پس از او سمت چپ ،

در کاخ سفید بحث میزگرد با اجرای قانون و مردم, بازتاب خود را در “تجربه مثبت” با پلیس, رئیس جمهور تکرار شده است که coronavirus تست یک “شمشیر دو لبه” – بنحوی که کشف و گسترش این بیماری نیز اثرات منفی او.

رقیب سیاسی جو بایدن مبارزات انتخاباتی انتقاد رئیس جمهور “امتناع از گوش دادن به علم” و سقوط با Dr Fauci.

“رئیس جمهور نفرت انگیز از تلاش برای عبور از باک توسط سرزنش بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور … است در عین حال یکی دیگر از وحشتناک و آشکار شکست رهبری به عنوان غم انگیز مرگ و میر همچنان به دلیلی رشد” بیانیه ای گفت:.

آخرین spats آمده به عنوان موارد جدید Covid-19 همچنان به افزایش در خورشید کمربند متحده با فلوریدا گزارش یک رکورد 15,299 موارد در روز یکشنبه و تگزاس شهر هوستون وزن بازگشت به مستند.

در ضمن 17 ایالت و واشنگتن دی سی باید شکایت کرد دولت در طول برنامه های خود را به رها کردن برخی از ویزاها برای دانش آموزان در دانشگاه ها در حال حرکت به کلاس های آنلاین با وجود مواج بیماری همه گیر.

طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت داخلی استدلال می کند که “نتواند به در نظر گرفتن آسیب رساندن به دانشجویان و خانواده های آنها که زندگی خواهد بود طرح میتوانست” و آن “نیز باعث آسیب های جبران ناپذیر به بهداشت عمومی و اقتصاد” از هر دولت است.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما liveblog به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

کاخ سفید مورد حمله بیش از, ‘قبول’ لام در برابر Fauci
 

یک حرکت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بی اعتبار کشور را بالا بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, توسط او را متهم بودن غالبا “اشتباه” در مورد کوروناویروس همه گیر شده است به تمسخر عنوان “بی رحم” توسط خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff.
 

از حزب دموکرات گفته سی ان ان Wolf Blitzer لام “است و بنابراین مشخصه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او نمی تواند ایستاده این واقعیت است که مردم آمریکا اعتماد Dr Fauci و به آنها اعتماد ندارند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین او را به اشک او را.”
 

“ما باید مردم بیشتر از همیشه به حقیقت را به قدرت قادر به سطح با مردم آمریکا در مورد آنچه که ما در مواجهه با این بیماری همه گیر, چگونه آن را تحت کنترل, چگونه برای محافظت از خودمان و خانواده های ما,” او ادامه داد. “این چیزی است که دکتر Fauci شده است تلاش برای انجام و توسط sidelining او رئیس جمهور یک بار دیگر تداخل با یک پاسخ موثر به این بیماری همه گیر.”
 

“دکتر Fauci خوب است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود Sean Hannity از فاکس نیوز در یک مصاحبه تلفنی در هفته گذشته ظاهرا انتهایی تاکتیک.

بال غربی متعاقبا ارسال بیانیه ای به سی ان ان روز شنبه اعلام کرد که “چند تن از مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات Dr Fauci اشتباه شده است در همه چیز” دادن یک لیست از نقاط گلوله از نظرات او ساخته شده بود که آن را مورد مناقشه که این شبکه گفت: “شبیه مخالفان تحقیقات بر یک حریف سیاسی”.
در برخی موارد عمدتا ناشناس دستیاران به نظر می رسد به دست گرفته اند و ناقص نقل قول خارج از متن و نادیده گرفته دیگر ناخوشایند اظهارات به فشار لام.

“Fauci خوب بالین شیوه ای با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من تا کنون تعامل با او در گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو با سرسام آور و صفرا.
 

پیوستن شیف در خشم خود را بر سر این موضوع بود که کاتلین می گشاید که در خدمت به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی تحت باراک اوباما و گفت بلیتزر به وضعیت اتاق که تلاش برای بی اعتبار Fauci و دیگر دانشمندان هستند “به طور بالقوه بسیار خطرناک” به ایالات متحده و کشورهای دیگر کار به سمت یک coronavirus واکسن.
 

“من فکر می کنم مردم می خواهند بدانند از دانشمندان که واکسن امن است که آن موثر است که آن را نمی خواهد انجام بیش از آسیب خوب,” او گفت:.
 

“و اگر عموم دانشمندان شده است بی اعتبار اگر رئیس جمهور می گوید:” باور نمی کنم آنها, شما می توانید گوش دادن به آنها اغلب اشتباه ما پس از آن تضعیف یک کمپین ملی واکسیناسیون است که یک گام ضروری برای آوردن وحشتناک این دوره به پایان برسد.”

فلوریدا coronavirus موارد سنبله دوباره و هوستون نظر جدید مستند
 

این تف می آید به عنوان موارد جدید Covid-19 همچنان به افزایش در خورشید کمربند متحده با فلوریدا گزارش یک رکورد 15,299 موارد در روز یکشنبه و تگزاس شهر هوستون وزن بازگشت به مستند.
 

فلوریدا سنبله علامت بالاترین تک روز افزایش هر گونه امور خارجه آمریکا پس از همه گیر آغاز شد, وزارت بهداشت, ضبط جدید در مجموع 269,811 موارد مثبت. دولت آفتاب مرگ و میر نیز افزایش چهار در مجموع 514 مرگ و میر ناشی از Covid-19 در هفته گذشته است. دیزنی جهان بازگشایی در اورلاندو بیش از آخر هفته به وحشت بسیاری از.
 

کالیفرنیا قبلا برگزار رکورد بالاترین تک بعد با افزایش 11,694 موارد در روز چهارشنبه. نیویورک ثبت 11,571 در 15 مارس در اوج شیوع بیماری وجود دارد اما دیروز ثبت, اولین روز خود را بدون coronavirus مرگ از ماه مارس یک دستاورد قابل توجه است.
 

در تگزاس در هوستون شهردار سیلوستر ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو هر دو حزب دموکرات گفت: این آخر هفته که یک مادر اقامت در خانه سفارش مورد نیاز است برای امریکا چهارمین شهرستان برای مقابله با Covid-19 خروش.
 

تماس می آید پس از یک هفته که در تگزاس ادامه داد: برای شکستن رکورد برای تایید coronavirus موارد و مرگ و میر مرتبط با این بیماری است. مقامات بهداشتی دولت گزارش 8,196 موارد جدید یکشنبه, یکی دیگر از 80 کشته و در مجموع 10,410 نفر بستری به علت ویروس.
 

این تصمیم بیش از یک مستند اما استوار با فرماندار جمهوری خواه گرگ ابوت – که در برابر این مرحله گفت: آن را باید آخرین راه حل باشد.
 

در همه ما این است که در حال حاضر در 3.37 m موارد coronavirus و به عنوان بسیاری از 137,000 مرگ و میر.

در اینجا وینسنت چوب با آخرین در بحران است.

تبلیغات

اعتراض به وزیر آموزش و پرورش اصرار دارد آن را امن برای کودکان برای بازگشت به مدرسه
 

بتسی DeVos به نظر می رسد در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه را مورد ارسال امریکا در کودکان مدرسه را به کلاس های درس با وجود مواج بیماری همه گیر.
 

“آنچه ما می گوییم این است که کودکان باید در مدرسه و رهبران مدرسه در سراسر کشور نیاز به برنامه ریزی برای انجام درست آن. وجود دارد رفتن به استثنا برای این قانون است اما قانون باید که بچه ها رفتن به مدرسه در این پاییز” DeVos گفت. “که در آن وجود دارد کمی شعله ور شدن یو پی اس و یا نقاط داغ که می توان با آن برخورد یک مدرسه توسط مدرسه یا مورد به مورد و بر اساس.”
 

با آرامش اما متد از هم فاصله گرفته توسط میزبان دانا باش DeVos استدلال بودند و هیچ یک بیش از حد چشمگیر است.

مجلس نانسی پلوسی به نظر می رسد در همان برنامه در مدت کوتاهی پس از آن و اعلام کرد او بی میلی گفت: “این بد است… رئیس جمهور و دولت او در حال خراب با سلامت فرزندان ما. همه ما می خواهیم فرزندان ما برای رفتن به مدرسه – معلمان انجام, والدین و کودکان انجام دهند اما آنها باید بازگشت با خیال راحت.”
 

او متهم DeVos از “تخلفات” و “dereliction وظیفه.”
 

حتی بیشتر پژمرده پاسخ آمد از همکار دموکرات خود ارضایی Pressley که در توئیتر خود نوشت: “من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک houseplant اجازه دهید به تنهایی فرزند من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘می خواستم به فروش پورتوریکو’ پس از طوفان ماریا

سابق کابینه رسمی ایلین دوک که در خدمت به عنوان رئیس جمهور دومین وزیر امنیت داخلی که جان کلی بود ارتقا به مدیر ارشد-از-کارکنان شده است صحبت کردن با نیویورک تایمز در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن حل مسئله در پاسخ به این ویرانگر طوفان گرمسیری سپتامبر 2017.

“رئیس جمهور ایده های اولیه بودند بیشتر به عنوان یک تاجر, شما می دانید,” او گفت:. “می تواند ما را در برون سپاری برق ؟ می تواند به ما در فروش این جزیره ؟ شما می دانید و یا محروم از که دارایی؟”

شاید او باید ارائه آن به دانمارک در ازای گرینلند.

الیور o’connell بیشتر در دوک بینش.
 

پلوسی رئیس جمهور می گوید: در نهایت با پوشیدن ماسک ‘پذیرش’ او اشتباه بود

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت عینک ماسک به عنوان او سفر والتر رید ارتش جانبازان بیمارستان در Bethesda, Maryland در روز شنبه – قبل از رفتن برای یک روز طولانی از گلف در باشگاه خود در ویرجینیا در روز یکشنبه.

در میان تمام احساساتی ستایش از محافظه کاران در گذشته به خط افتادن با هر کس دیگری سخنران پلوسی بود دوباره قابل توجه صدای مخالف خواستار ژست “پذیرش”.

“من خیلی خوشحالم که او به اطاعت از قوانین والتر رید. شما نمی توانید به دیدن جانبازان ما وجود دارد که بدون پوشیدن ماسک. در حال حاضر او را به عبور از یک پل” پلوسی گفت باش در دولت از اتحادیه. “این یک بستری است که اگر شما در حال رفتن به دیدن ما سربازان شما را مجبور به پوشیدن ماسک. اگر شما در حال رفتن به با فرزندان ما شما را مجبور به پوشیدن ماسک. اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از گسترش coronavirus شما را مجبور به پوشیدن ماسک.”

او همچنین گفت: تمام دستورالعمل CDC – مانند پوشیدن ماسک – باید “اجباری مورد نیاز نیست”.

در اینجا کیار جوردانو گزارش.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم خصوصی تگزاس مرز دیوار ساخته شده توسط هواداران خود ‘به من نگاه بد’
 

رئیس جمهور این کشور یک گروه از هواداران خود را که بخش خصوصی تامین شده و ساخته شده است یک دیوار در امتداد مرز آمریکا و مکزیک در جنوب تگزاس در اوایل این سال به دلیل دیوار است که در حال حاضر رو به وخامت از فرسایش.

بخش خصوصی بودجه دیوار بود “تنها انجام می شود به من بد نگاه” رئیس جمهور توییتی در روز یکشنبه – با وجود این گروه “ما برای ساخت دیوار” بالا بردن $25m (£19.8 متر) در دو سال برای احداث آن در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت و امنیت مرزی طرح های.
 

این گروه برای اولین بار راه اندازی آن تلاش برای جمع آوری اعانه در طول تعطیلی دولت دسامبر 2018 زمانی که کنگره موافق به صندوق مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار پیشنهاد.
 

گریفین Connolly بیشتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد متهم به “Nixonian’ پارانویا به عنوان او تلاش برای خیط و پیت کردن leakers

علامت مراتع نیز گفت: West Wing کارکنان است که او به تغذیه خاص titbits از اطلاعات به اعضای تیم او مشکوک از نشت به مطبوعات در تلاش به آنها دود با توجه به Axios.
 
مراتع ادعا می کند که در حال حاضر بنا به گزارش یکی leaker با استفاده از این Wagatha کریستی تاکتیک شایسته کالین رونی.

 
مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش بارها و بارها ابراز خشم در مورد نشت به ویژه با توجه به اخبار او slunk به کاخ سفید پناهگاه زمانی که صلح آمیز جورج فلوید معترضان با تجمع در میدان لافایت در ماه گذشته.

تلاش های قبلی توسط مرغزار’ پیشینیان را شامل بداهتا تلفن چک trawling را از طریق کارکنان ثبت تماس ها و حتی نوشتن یک تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شده برای افشای خودی نوشت که یک هشدار مستعار ناشناس.

به جستجوی گسترده برای leakers است “بی سابقه” در میان ستاد کارکنان ریاست جمهوری می گوید: مورخ کریس ویپل. “این یک سطح از پارانویا است که ما هرگز حتی دیدم در نیکسون در کاخ سفید,” او گفت:.

ما جراح عمومی اصرار دارد ‘ما می توانیم این چیزی که در اطراف در دو هفته’

صحبت به مارگارت برنان در CBS چهره ملت دیروز, خوش بینانه,,,, Dr جروم Adams – به عنوان “بهترین در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” توسط واشنگتن پست – قاطعانه بود که ملی استراتژی تست در محل به ضرب و شتم coronavirus.

او همچنین گفت: هیچ چیز اشتباه است با تغییر ارشاد در ماسک به دلیل “once upon a time, ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی”.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها “هالیوود محافظه کار’ بازی میزبان نمایش جدید حمله Fauci

در جستجوی خود را برای اعتبار سنجی در coronavirus رئیس جمهور آغاز می شود هفته خود را با کشت و رسانهها از جمله یک بند از میزبان چرخ از فورچون و ارتباط عشق (!).

نیز وجود دارد این خلط از 11 مارس – در برابر دکتر خوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او دستور حمله سایبری در روسیه عضو شورای نظارت مدت در طول انتخابات میان دوره ای

در اینجا نادر تقدیرنامه از رئیس جمهور که کرملین کمپین دروغ وجود دارد به هدف قرار دادن آمریکا انتخابات هیچ چیز کوچک از یک مرد که او را دیدم بدون هیچ دلیل که چرا ولادیمیر پوتین می خواهم به دخالت در بدنام هلسینکی اجلاس از تابستان 2018.
 

ده ها تن از دانشگاهها حمایت چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن را در دانش آموزان خارجی

برخی از 60 دانشگاه ما ثبت مختصری روز یکشنبه با حمایت از یک طرح دعوی در دادگاه توسط دو نفر دیگر به دنبال جلوگیری از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون محرومیت دانشجویان خارجی از باقی مانده در این کشور اگر موسسات آموزشی نمی نگه دارید در کلاس های حضوری این سقوط.

طرح دعوی در دادگاه توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) در چهار شنبه در یک دادگاه فدرال در بوستون.

به اصطلاح amicus کوتاه – حمایت از سند ارائه شده توسط اشخاص علاقه مند – ثبت شده توسط 59 دانشگاه های آمریکا در روز یکشنبه از جمله هفت تن دیگر مدارس آیوی لیگ.

دانشگاه ها گفت: آنها با تکیه بر فدرال راهنمایی که بود باقی می ماند “در اثر طول مدت اورژانس” اجازه می دهد دانش آموزان به حضور در همه دوره های آنلاین در طول همه گیر با توجه به amicus مختصر. “اضطراری همچنان ادامه دارد و در عین حال سیاست های دولت است به طور ناگهانی و به شدت تغییر پرتاب amici آماده سازی به بی نظمی و باعث آسیب قابل توجه و آشفتگی” آنها اضافه شده است.

حدود 1.1 m خارجی با حضور دانش آموزان ما موسسات آموزش عالی در 2018-19 سال تحصیلی با توجه به گزارش های وزارت امور خارجه و موسسه بین المللی آموزش و پرورش و آنها ساخته شده تا 5.5 درصد از کل ما آموزش عالی ثبت نام.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام blindsided نهادهای علمی دست و پنجه نرم کردن با چالش های با خیال راحت از سرگیری کلاس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد در سراسر جهان و موج در ایالات متحده است.

دولت آمریکا تلاش کرده است به مدارس و دانشگاهها برای بازگشایی توسط پاییز. دانشگاه هاروارد در حال حاضر اعلام کرد آن را نگه دارید تمام کلاس های آنلاین که مدت.

ایسنا

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به گسترش امپراتوری در اسکاتلند خشم مردم محلی

در اینجا جین دالتون با برخی از نادر انگلیسی تهمت اخبار.

به عنوان اسکاتلند روز یکشنبه گزارش رئیس جمهور قصد دارد به گسترش خود Turnberry گلف رفت و آمد مکرر با ساختن صدها نفر از خانه های خصوصی بازنشستگی ویلا و مغازه های اسکاتلند حزب سبز MSP پیتر Harvie هشدار می دهد: “ما باید بسیار با احتیاط از این امکان اسکاتلند شهرت بیشتر در ارتباط با این سمی برند.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “پلیس باید قوی تر ایستاده با چپ رادیکال سیاستمداران’

پس از بازی خود را نشان می دهد میزبان توییتهایی رئیس جمهور ارسال شده نسبتا “مه” حمله ویدئو متهم جو بایدن از اشتباه بودن و داشتن “بدون اعتبار” قبل از صدور این فوق العاده – و مبهم – حمله دموکراتیک-اجرای شهرستانها.

او به دنبال آن است که با یک کلیپ از فلوریدا در کنگره مت Gaetz صحبت کردن به جانین Pirro در فاکس در مورد “انصراف ” فرهنگ” زمانی که او قطعا باید بیشتر در رابطه با کمک به او را تشکیل ایمن ماندن.

مغلوب ساختن پیشی جستن درایو سبد خرید گلف با caddie حلق آویز کردن پشت

رئیس جمهور اصرار داشت او یکشنبه بازی گلف بود “بسیار سریع” در توییتر دیروز – راز خود را خدمات محافظ آشکارا پیدا کردن راه سخت او شوخی نیست.

اینجا جاستین Vallejo در برخی از aburd صحنه از لینک ها در ویرجینیا شایسته Caddyshack.
 

تبلیغات

‘مغلوب ساختن پیشی جستن راجر سنگ کاری است که همه در مورد انتخابات – این کمک می کند تا او را به بازی قربانی’

برای Indy صدایکریس استیونسون است این رئیس جمهور آخرین رسوایی.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید حمله روباه

“آنها در حال کار سخت در برابر مردم (بینندگان) که به آنها وجود دارد” رئیس جمهور قولنج شکایت خود را متحد را مهمان “همه جا”.

او سپس می رود به تشبه نیکسون.

نیویورک سوابق اولین روز بدون coronavirus مرگ و میر ناشی از مارس

این واقعا یک دستاورد قابل توجه است. کلاه ها را به خوبی قوم بزرگ اپل و دولت فرماندار اندرو کومو برای چسبیدن به اجتماعی فاصله اقدامات برای پهن کردن منحنی که باید در تنظیم یک طرح برای کشورهای دیگر به دنبال.

Gino Spocchia این گزارش.
 

تبلیغات

اریک Swalwell می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن cronyism ‘سیل باتلاق’

کالیفرنیا کنگره فرار کوتاه مدت دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته بدون به دست آوردن کشش بسیار است اما مسلما بیشتر پیشرفت چرخش تهمت در رسانه های اجتماعی پس از.

در اینجا او است و آوردن آتش در MSNBC.

Oliver Stone مورد بحث و بررسی امکان ساخت یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فیلم, در حالی که نشان می دهد رییس جمهور محبوبیت ناشی از او را به عنوان یک “احمق”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsügates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul