مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است یک “موج” از اجرای قانون فدرال به شهرهای آمریکا از جمله شیکاگو به عنوان دولت او دو برابر پایین در برابر سیاه زندگی ماده تظاهرات با قانونی مشکوک پلیس فدرال توجیه و پاسخ های اخیر خشونت جرم خوشه.

تحت عنوان “عملیات افسانه” رئیس جمهور و دادستان کل آمریکا ویلیام Barr در حال ارسال فدرال پلیس شیکاگو و آلبوکرک “برای کمک به دولت و مقامات محلی مبارزه با سطوح بالایی از جرم و جنایت خشونت آمیز به خصوص اسلحه خشونت” وزارت دادگستری اعلام کرد.

دادستان کل Barr همچنین ادعا کرد که خشونت ربطی به تظاهرات “نتیجه مستقیم حمله به نیروهای پلیس و تضعیف نیروهای پلیس” گرچه هیچ شواهد نشان می دهد که.

او همچنین بازیگران سرزنش برای افزایش اخیر در coronavirus عفونت معترضان با وجود هیچ شواهد قطعی با اشاره تظاهرات به عنوان یک منبع عفونت های جدید.

مشتاق به بازگشایی مدارس در پاییز در میان بیکاری گسترده و اقتصادی خرید اینترنتی بدون هیچ گونه سیگنال روشن است که عفونت را تحت کنترل رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد که “بسیاری از مردم می گویند” که کودکان نیست “انتقال” ویروس برای خانواده خود را. فشرده خود اصرار که بازگشایی مدارس به طور بالقوه ندانسته كردن coronavirus به اعضای خانواده خود را در خانه او گفت که کودکان مدرسه “را به آن خانه با آنها” و “نمی گرفتن آن به راحتی.”

اخیر کره جنوبی مطالعه نشان داد که در سن مدرسه کودکان بین سنین 10 تا 19 ساله هستند به احتمال زیاد به گسترش coronavirus به خانواده خود را بیش از هر گروه سنی دیگری است.

در دوم متوالی coronavirus جلسه پس از مارس رئیس جمهور نیز افتخار است که در سراسر کشور coronavirus تست مثبت رای است “پایین آمدن نسبتا به سرعت” از اوج خود در ماه آوریل است. اما موارد بالا باقی می ماند به طور کلی – نزدیک به 4 میلیون نفر از زمان آغاز شیوع این بیماری از جمله 2 میلیون در ماه گذشته به تنهایی و حداقل 70,000 که مشخص شد در روز چهارشنبه.

روز سه شنبه در بازگشت خود به کاخ سفید coronavirus جلسه توجیهی برنامه های او اعتراف کرد که کروناویروس در آمریکا “بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” – مشخص خروج از قبلی خود اصرار که Covid-19 خواهد به سادگی محو دور. او ساخته شده پذیرش در اولین جلسه در مورد این موضوع از ماه آوریل هنگامی که او پیشنهاد کرد که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به مبارزه با عفونت.

در همان جلسه توجیهی در روز سه شنبه سوال در بازداشت مقتدر Ghislaine ماکسول آقای ترامپ گفت: او خواست او را به خوبی. او در درد برای جلوگیری از اظهار نظر اساسا در مورد آن لینک با جفری اپستین و یا در شاهزاده اندرو. آقای ترامپ استفاده می شود به معاشرت با اپستاین و خانم ماکسول در فلوریدا.

در همین حال دولت چین دستور داد برای بستن کنسولگری خود را در هوستون تگزاس. مردم دیده شده است و سوزاندن اسناد در سطل زباله در ساختمان حیاط با توجه به ما گزارش های رسانه ها که ذکر شده خدمات اورژانس. پکن گفت: به منظور نزدیک بود یک “تحریک” و رفت و در برابر قوانین بین المللی.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار

تهمت می فرستد آرزوهای خوب برای Ghislaine ماکسول

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او بخواهد Ghislaine ماکسول همچنین به انگلیسی مقتدر چهره به اتهام تسهیل سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی توسط دوست پسر او و از همکاران سابق جفری اپستین می نویسد: Alex وودوارد.

رئیس جمهور همچنین گفت که او نمی “می دانیم که این وضعیت” در مورد شاهزاده اندرو که دادستان فدرال متهم از پاسخ به تلاش های خود را به بحث در مورد.

خواسته خود را در کاخ سفید coronavirus نشست خبری پس مارس در مورد Ms ماکسول اتهام نقش را در قاچاق جنسی توطئه رئیس جمهور گفت که او می دانست که او را از وقت خود را در پالم بیچ فلوریدا و که آنها را ملاقات کردم “چندین بار.”

توییتر و بست کردن در QAnon

توییتر بستن است در حساب و مطالب مربوط به QAnon راست تئوری توطئه در میان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

رسانه های اجتماعی شرکت را توقیف حساب های مرتبط با QAnon محتوا و جلوگیری از برخی از آدرس ها از به اشتراک گذاشته .

توییتر همچنین گفت که آن را متوقف خواهد کرد برجسته و معرفی توییتهایی مرتبط با QAnon.

“ما روشن شده است که ما را قوی اجرای عمل در رفتار است که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب” این شرکت در بیانیه ای گفت.

حساب هایی که “درگیر در نقض ما چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق” خواهد شد را به حالت تعلیق دائم جک دورسی شرکت گفت.

این QAnon تئوری توطئه محور است در بی پایه و اساس اعتقاد به این که مغلوب ساختن پیشی جستن است مبارزه در راز در برابر دشمنان در “دولت عمیق” و قاچاق جنسی کودکان حلقه اجرا شده توسط شیطانی paedophiles و آدمخوارها.

آقای ترامپ دهکدهای را بازتوییت کرد QAnon پسند حساب و پیروان آن گله به تظاهرات پوشیدن لباس و کلاه با QAnon نمادها و شعارها.

توییتر حرکت به شرح زیر مراحل مشابه با Facebook در آوریل.

Covid-19 بدتر خواهد شد تهمت می پذیرد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از گذراندن ماه اعلام ایالات متحده را شکست داد coronavirus و تعهد آن را به زودی خواهد شد “ناپدید می شوند” روز سه شنبه هشدار داد آمریکایی, شیوع بیماری که به کشته شدن حداقل 141,000 در ایالات متحده است به احتمال زیاد به رشد بیشتر وخیم می نویسد: John T بنت.

“این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” گفت: به عنوان او دوباره خود را به طور منظم coronavirus جلسات که او bragged دریافت بزرگ تلویزیون کابلی اعتبار.

تبلیغات

دکتر ‘ضرب گلوله توسط ماموران فدرال در پورتلند

دکتر ادعا می کند به ضرب گلوله کشته شده است با به اصطلاح کمتر کشنده دور توسط ماموران فدرال در طول تظاهرات در پورتلند اورگان است.

برایان گرگ پایدار کبودی به مچ پا و شکم او گفت:.

او لباس پوشیدن و در کت سفید و برچسب به عنوان ارائه کمک های او بیشتر شده است.

دیگر, دکتر, استر, چو, که با پشتیبانی از پورتلند تظاهرات گفت Dr گرگ ضرب گلوله کشته شده بود در این صورت با دور سوم که منحرف شد توسط موشکهای عینک.

بزرگ زلزله در آلاسکا

یک 7.8 ریشتری زلزله زده شبه جزیره آلاسکا گزارش سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS).

زلزله رخ داده در عمق 10 متر (6 مایل) گفت: USGS برخی از 75 مایلی جنوب شهر Chignik.

هشدار سونامی صادر شده است.

تصویری: مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان Covid-19 بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود

تبلیغات

تهمت متهم به “استبدادی استقرار قدرت’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از وزارت امنیت داخلی (DHS) عوامل سرکوب تظاهرات در پرتلند – و تهدید به انجام به طور مشابه در جاهای دیگر – دارای محکوم شده به عنوان “استبدادی”.

رئیس جمهور در حال حاضر مستقر DHS عوامل به پورتلند اورگان در زمینه حفاظت از ساختمان های فدرال از معترضان رسم انتقاد شدید از رهبران محلی که می گویند فدرال حضور تنها تشدید تنش به جای ارتقای ایمنی است.

طرح خود برای استقرار ماموران فدرال به شیکاگو و شاید دیگر دموکراتیک-اجرای شهرستانها که در آن خشونت خونتان نشان دهنده آخرین تلاش برای استفاده از یک آژانس که ایجاد شده بود پس از 9/11 به خنثی کردن تروریست ها به جای مکمل اجرای قانون محلی در راه است که تقویت و انتخاب مجدد او شانس.

“این دقیقا نوع استبدادی استقرار قدرت است که پدران موسس بودند و به طور خاص نگران گفت:” جفری یک انگل مدیر متدیست جنوبی دانشگاه مرکز برای ریاست جمهوری تاریخ است.

Dr انگل را به عنوان یک گزارش ادعا به بیرون درز یادداشت نشان داد که بازرسان فدرال شد جمع آوری اطلاعات در جنبشهای اعتراضی در شهرهای ایالات متحده که در آن تلاش برای سرنگونی مجسمه شده اند شایع است.

این یادداشت همچنین مجموعه ای از حقوقی راهنمای برای “گسترش فعالیت های اطلاعاتی لازم برای کاهش خطر قابل توجهی به امنیت” مطرح شده توسط تظاهر کنندگان.

ادامه مطلب زیر کلیک کنید:

مایک پنس می گوید او را ‘کاملا’ فرستادن بچه های خود به مدرسه

مغلوب ساختن پیشی جستن اول مجازی جمع آوری کمک شبکه $20m

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح $20 متر (£15.7 متر) برای انتخاب مجدد او در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای اولین بار مجازی جمع آوری کمک در شنبه تیم خود را گفت.

این رویداد raked در 300,000 کمک های مالی از سراسر کشور و رئیس جمهور برگزار شد زوم تماس با برنده مسابقه.

جمع آوری کمک شرکت میزبانی تهمت پیروزی امور مالی کمیته ملی صندلی Kimberly Guilfoyle آمد به عنوان جمهوری خواه یافت تا خود را به جمع آوری کمک مالی برای کشش نهایی از مبارزه با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

آقای بایدن مطرح $63.4 m برای مبارزات انتخاباتی خود در ماه ژوئن در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن $55.2 m out-بالا بردن وقت برای دومین ماه متوالی با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده منتشر شده در روز دوشنبه.

تبلیغات

جولیانی باعث طولانی-افشا و خنثی تصویر از Ilhan عمر ‘در القاعده اردوگاه های آموزشی’

رودی جولیانی استفاده از توییتر برای ترویج غلط ادعا می کنند که Ilhan عمر دموکرات کنگره با حضور یک القاعده در اردوگاه های آموزشی در سومالی.

آقای جولیانی که در زمان کاردانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و عمده تقویت کننده برای او پیش از ریاست جمهوری.

سابق شهر نیویورک شهردار را بازتوییت کرد تصویر با نظر: “ما می توانیم بقیه این تصویر؟”

پیشنهادات Ms عمر است که در عکس بودند افشا و خنثی ماه پیش. او متولد شد و پس از آن گرفته شد – و سرسری جستجو در گوگل توسط آقای جولیانی را ساخته اند که آشکار است.

Ms عمر و دیگر (نسبتا) جناح چپ دموکرات مانند الکساندرا Ocasio-کورتز آمار و ارقام از تمسخر برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تلاش برای به تصویر کشیدن آنها را به عنوان نمایندگی کل حزب مدرن و برگزاری آستین ، نفوذ بیش جو بایدن حریف خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

در نژادپرست نظرات ساخته شده است به حدود یک سال پیش آقای ترامپ گفت: زنان باید “بازگشت” به کشورهایی که از آنها آمد.

ما سفارشات چین به نزدیک کنسولگری هوستون

به ما دستور داده است چین به آن هوستون کنسولگری.

پکن به نام حرکت یک اقدام تحریک آمیز است که به نقض قوانین بین المللی است.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: ما تا به حال به طور ناگهانی خواستار قبلی روز است که کنسولگری بس تمام عملیات.

او گفت که چین به شدت محکوم کرد “چنین ظالمانه و غیر قابل توجیه حرکت خواهد کرد که خرابکاری چین-روابط ایالات متحده”.

گزارش های رسانه ای در هوستون گفت که مقامات در پاسخ به گزارش از آتش سوزی در کنسولگری.

گفته است که مردم سوختن کاغذ در آنچه به نظر می رسد زباله سطل های هوستون کرونیکل گزارش با استناد به پلیس.

همچنین در روز چهارشنبه در یک به طور منظم جلسه آقای وانگ خواست ایالات متحده برای متوقف کردن ساخت چین متهم از ارتکاب جرایم در پاسخ به آمریکایی کیفرخواست از دو نفر از اتباع چینی برای هک Covid-19 اطلاعات و دفاع ،

Covid-19 عفونت می تواند بسیار بالاتر از گزارش

تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus در نقاط مختلف ایالات متحده در هر نقطه از دو تا 13 برابر بيشتر گزارش شده نرخ این مناطق با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این یافته ها نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم که آیا علائم و یا آیا به دنبال مراقبت های پزشکی ممکن است نگه داشته اند این ویروس در گردش در جوامع خود.

تبلیغات

انگلستان ‘رها امیدوارم که از تجارت و معامله با ما’

بوریس جانسون دولت را رها کرده است امیدواریم از اعتصاب یک معامله تجاری با آمریکا قبل از انتخابات نوامبر آن گزارش شده است.

این Financial Times گزارش داد که استانداردهای غذایی – از جمله مسئله کلر مرغ است که پس از اعمال انگلیسی عمومی – شده اند عمده سد.

در زیر ما خود شان o’grady نظر طبیعت مملو از انگلستان Brexit برنامه ها و چگونه آنها کراوات در با “رابطه خاص”.

سازگاری: بایدن اعلام کرد طرح مشاغل

جو بایدن ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus همه گیر در یک سخنرانی که در آن او پرده برداری از برنامه های بسیج کارگران متخصص در مراقبت در منزل و مراقبت از کودکان می نویسد: Oliver o’connell.

“هر روز بیش از حد بسیاری از کارگران آمریکایی هنوز از کار و از دست دادن امید به” presumptive دموکرات نامزد گفت: صحبت در مورد تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر در یک رویداد در نزدیکی ویلمینگتون ،

او را متهم به رئيس جمهور از “ترک در این کشور” گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر کاری در این بیماری همه گیر و نمی دانند که بحران اقتصادی را نمی توان حل شد بدون حل بحران بهداشت عمومی.

آیا توییتر قوانین جدید در QAnon?

توییتر راه اندازی کرده است عمده سرکوب QAnon تئوری توطئه با استناد به آن “بالقوه منجر به آفلاین آسیب”, می نویسد: اندرو گریفین.

این شرکت در حال حاضر در نظر گرفته شود بیش از 7000 حساب آن را در یک بیانیه و اقدامات جدید منجر خواهد شد و برخی از 150,000 حساب باید دید کمتر از آنها قبل از.

اما فقط به عنوان مهم است این تغییر البته که توییتر اقدامات ارائه شده نشان می دهد که شبکه های اجتماعی است که قصد راه اندازی گسترده تر سرکوب یک تئوری توطئه است که افزایش توسط مردم از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

Pompeo در دانمارک به احتمال زیاد به افزایش جریان نورد 2 خط لوله

مایک Pompeo, تازه از مذاکرات با بریتانیا بوریس جانسون, سفر به دانمارک که در آن او است به احتمال زیاد دوباره تاکید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالفت Nord Stream 2 گاز خط لوله است.

در اکتبر دانمارک اجازه داد برای مجرا تنظیم برای حمل گاز از روسیه به آلمان برای عبور از قلمرو آن است.

واشنگتن مخالف این طرح استدلال می کنند که آن را افزایش می دهد اتحادیه اروپا وابستگی به روسیه برای انرژی است.

آن هشدار داد شرکت های درگیر در این پروژه آنها خواهد بود موضوع را به آمریکا جریمه مگر اینکه آنها توقف کار خود را.

آقای Pompeo شد و با توجه به دیدار با نخست وزیر Mette Frederiksen و وزیر امور خارجه Jeppe Kofod در روز چهارشنبه.

گرینلند همراه با بقیه از قطب شمال را نیز به احتمال زیاد نقش مهمی در, وزیر امور خارجه ایران در کپنهاگ. در ماه گذشته ما افتتاح کنسولگری به عنوان بخشی از یک فشار برای گسترش نفوذ خود در منطقه شمال.

هوستون کامیون آتش خارج منتظر چینی کنسولگری

هوستون آتش نشانان را فیلم برداری شده است در خارج از انتظار چینی کنسولگری در این شهر که به ما دستور داده است تا به نزدیک پایان هفته.

کارکنان گزارش سوزاندن مقالات در حیاط داخل.

پکن خشمگین است در مورد بسته شدن سفارش. هو Xijin سردبیر چینی حزب کمونیست منادی جهانی بارآن را به نام “دیوانه حرکت می کند”.

‘Punters نیست پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن هر بیشتر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن در انتخابات آمریکا کشویی در نرخ یک اسب در بر داشت لنگ در اجرا به کنتاکی دربی می نویسد: James Moore.

رئیس جمهور مشکل مبارزات انتخاباتی خود برداشتی غلط از امریکا و خوی و ملال انگیز رای گیری داده ها نشان می دهد آن را تنها یک ماده از زمان قبل از یکی از فروشندگان پیشرو امثال ارائه می دهد شانس 2-1 به او ضمنی احتمال پیروزی فقط 33 درصد است.

تبلیغات

خوب شماره بایدن در نظرسنجی رویترز

جو بایدن دارای هشت نقطه رهبر بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت نام رویترز/ایپسوس نظرسنجی پیدا کرده است.

معاون سابق رئیس جمهور تا به حال پشتیبانی از 46 درصد به وقت را 38 درصد نظرسنجی کشف شده است.

باقی مانده از 16 درصد مردد ممکن است رای و یا برنامه ریزی شده به پشت یک سوم, نامزد, نظر سنجی انجام شده بین 15 و 21 جولای یافت.

اگر آنها مجبور به انتخاب بین دو نامزد پیشرو, 61 درصد از بلاتکلیف ثبت نام رای دهندگان را انتخاب آقای بایدن گفتند.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مبارزات متمرکز بوده و بیشتر وقت خود را در رسیدن به این استخر از حمایت بالقوه که می تواند نوسان انتخابات نزدیک در هر دو جهت.

در همان زمان دموکراتیک super PAC امیدوار است به اصطلاح شور و شوق شکاف بین حامیان آقای بایدن و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

PACRONYM هشدار می دهد که آقای بایدن است که منجر به بسیاری از نظر سنجی “به طور پیش فرض” است و ممکن است از دست دادن مزیت خود را مگر اینکه دموکرات ها به گروه های کلیدی از رای دهندگان بهتر دلایل برای به دست آوردن در مورد هیجان زده خود را نامزد.

ابتدا در ماه اوت و خواهر خود را غیر انتفاعی آغاز خواهد شد $15m آنلاین, آگهی, کمپین با هدف حدود 1.7 میلیون “کم اطلاعات” چپ متمایل رای دهندگان – تا حد زیادی از زنان از رنگ زیر 35 سال است.

این افراد در حال گسترش در سراسر میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا, ویسکانسین, North Carolina, آریزونا و گرجستان است. فعالان بر این باورند که آنها نمی دانم زیادی در مورد آقای بایدن و به احتمال زیاد نمی خواهد به نوبه خود برای رای دادن بدون تشویق.

DHS رئیس حاضر به عقب نشینی در پورتلند تظاهرات

اقدام میهن رئیس جمهور چاد گرگ دیروز گفت که فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند “عقب نشینی نخواهد کرد” حتی به عنوان انتقاد از خود استقرار یافت و با یک زمین جدید و معترضان آب گرفتگی خیابان ها در افزایش تعداد می نویسد: اندرو Naughtie.

Mr گرگ صحبت کرد فقط به عنوان به بیرون درز امنیت یادداشت نشان داد که مقامات دستور داده شده است تا به جمع آوری اطلاعات در معترضان که ممکن است درگیر در تخریب آثار و تندیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات