مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور ممنوعیت سفر از اروپا به آمریکا در اقدام بی سابقه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت از دفتر بیضی در شب چهارشنبه اعلام 30 روز اورژانس سفر محدودیت در 26 کشورهای اروپایی به دلیل coronavirus. “ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین,” او گفت:. “در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است.”

مفسران شد و سریع به نگرانی در مورد “نظامی تروریستی” لحن رئیس جمهور شدید فرمان اوباما با کارکنان سوزان رایس بن رودز و David Litt همه به توییتر به صدای خود ترس است. “او gonna get us همه کشته شدند” نوشت: Litt به طور کامل نه شوخی.

کاخ سفید را لغو کرده است, روز سنت پاتریک جشن با ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar و تهمت 2020 حوادث در کلرادو و نوادا در حالی که جبهه دموکراتیک-دونده جو بایدن بوده است مجبور به ترک شیکاگو تظاهرات و رویدادهای مالی در اجرا به آینده ایلینوی اولیه.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما liveblog به بار

‘Oh, f***’: مغلوب ساختن پیشی جستن در داغ mic قبل از اعلام ممنوعیت سفر بی سابقه

در زمان تاریک شما باید خدا را شکر برای لحظات کمی از سبک سری.

فقط قبل از ساخت خود اعلام برنامه های زنده تلویزیونی رئیس جمهور بود و ادای سوگند در نا امیدی در آنچه به نظر می رسد یک لکه روی پیراهن سفید.

در صورتی که دوربین را نگه داشته نورد و او را برداشت تا عقب نشسته و بازدم: “Okaaaaaaaay.”

الکس وودوارد در این gaffes از مردی که دقیقا از تجربه تلویزیون با توجه به طولانی روی لئامت دادن در شاگرد.
 

تصمیم به ملاقات با شوک و سردرگمی به عنوان صاحب نظران هشدار می دهند از ‘dystopian کابوس’

مفسران شد و سریع به نگرانی در مورد “نظامی تروریستی” لحن رئیس جمهور شدید فرمان اوباما با کارکنان سوزان رایس بن رودز و David Litt همه به توییتر به صدای خود ترس است.

“او gonna get us همه کشته شدند” نوشت: Litt به طور کامل نه شوخی.


 
 

 
ریچارد هال این دور از واکنش.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن محدود اروپایی سفر به آمریکا در شدید تشدید virus پاسخ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت از دفتر بیضی در شب چهارشنبه اعلام 30 روز اورژانس سفر محدودیت در 26 کشورهای اروپایی – با انگلستان و ایرلند معاف – از آنجا که از coronavirus.

“ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین,” او گفت:. “در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است.”

 

تنها در دوم خود را به آدرس ریاست جمهوری از دفتر بیضی در سه سال مغلوب ساختن پیشی جستن به نام وحدت ملی به عنوان او گذاشته شد تعدادی از مراحل او گرفتن و یا درخواست از کنگره برای به شکست Covid-19.
 

در توصیف این بیماری به عنوان یک “خارجی” ویروس تهمت اعلام کرد توقف در تمام سفر از سازمان ملل ساخت تا شنگن باز کردن مرزهای منطقه اتحادیه اروپا با شروع از 20 مارس.

در تمجید خود را “زود اقدام شدید” از جمله تصمیم به ممنوعیت تمام سفر از چین, رئیس جمهور افتخار است که ما “موارد کمتر از در اروپا”.
 

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان احتیاطی,” او گفت:.

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

تبلیغات

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>