مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – رئیس جمهور پشت معترضان که مورد آزار و اذیت خبرنگار پس از شلیک watchdog بررسی Pompeo

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ساخت حمایت خود را Obamagate نظریه

  

رئیس جمهور صرف برخی از زمان در این صبح اقدام به دریافت بالا جمهوریخواهان در هیئت مدیره با Obamagate تئوری.

وی با ذکر یک مقاله در Federalist که می گوید این حزب احتمال برگزاری به سنا و کاخ سفید در خطر هستند اگر آن را به طور کامل به آدرس روسیه ‘فریب’.

در مجموعه ای از توییت های او را افزایش داد مشخصات مطلوب گزارش در اطراف صورت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “میچ من شما را دوست دارم اما این است که 100 ٪ درست است. زمان در حال اجرا است. دریافت به سختی و به سرعت حرکت می کند و یا از آن خواهد شد خیلی دیر است.”

او ادامه می دهد: “از حزب دموکرات هستند باطل اما گرفتار شدم. آنها باید پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنچه آنها انجام داده اند به کشور ما است. اجازه ندهید که آنها را دور با این!”

در حالی که پرداختن به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رئیس جمهور با برچسب سناتور لیندزی گراهام در این پست نه ابراز حمایت خود را از پیگیری اتهامات رئیس جمهور و حامیان او را وارد در دولت قبلی.

سناتور گراهام گفته است او نمی خواهد تماس رئیس جمهور اوباما به شهادت در سنا و سناتور مک کانل توضیح داده شده است به عنوان “علاقه” و “blasé” نگرش نسبت به موضوع در Federalist مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>