دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجه با موجی از واکنش پس از اعلام او “کل سازمان” بیش از ایالات متحده به عنوان رئیس جمهور با فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: “او اساسا اعلام کرد و خود را پادشاه مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رییس جمهوری بحث برانگیز نظرات در کاخ سفید نشست خبری روز دوشنبه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن او با استفاده از یک گمراه کننده تصویری به مشتری جلب کردن دست زدن به او از سراسر کشور Covid-19 شیوع و اظهار داشت که او می تواند اساسا نادیده گرفتن دولت و استانداران در زمانی که برای بازگشایی این کشور است.

چند نفر مجبور شدند برای اصلاح این رکورد پس از Mr تهمت صحبت کرد از جمله یک پزشک برجسته در رئیس جمهور و تصویری نیویورک تایمز خبرنگار مگی Haberman که نظرات برجسته خارج از چهار چوب.

او به نظر می رسد به راه رفتن کسانی که ادعا می کند در روز سه شنبه و گفت: او به جای برنامه ریزی برای صحبت با فرمانداران قبل از “اجازه هر ایالت به صورت جداگانه” برای توسعه برنامه برای “re-open” متحده “در یک زمان و شیوه ای است که مناسب ترین”. متحده در حال حاضر با اقتدار به دوباره باز کردن و یا حفظ قرنطینه تلاش های بدون رئیس جمهور دخالت.

“ما را نگه فرمانداران پاسخگو … اما ما در حال رفتن به کار با آنها,” او گفت:.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که آمریکا را به حالت تعلیق درآورد حمایت مالی برای سازمان بهداشت جهانی به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای منحرف کردن مقصر آهسته پاسخ به بحران در آمریکا پس از اخباری است که او تا حد زیادی نادیده گرفته هشدارهای از اعضای دولت او برای چند هفته.

او را متهم به سازمان “به شدت mismanaging” coronavirus پاسخ به “پوشش” شیوع این بیماری در چین و “هل دادن اطلاعات غلط” از دولت چین. اعلام این خبر یک روز پس از برافروخته رئیس جمهور به شدت دفاع آمریکا پاسخ و بدون پاسخ دادن به آنچه که دولت انجام داد در کل ماه فوریه برای آماده سازی.

رئیس جمهور تقدیر کرد بازار سهام شکوفایی به عنوان یک سیگنال که اقتصاد در حال بهبود است و با وجود رکورد بیکاری با میلیون ها نفر از مردم از کار او به عنوان یک بار دیگر ابراز اشتیاق خود را به “اقتصاد خروش دوباره” را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد خود را در پاییز.

باراک اوباما در عین حال تایید کرده است جو بایدن برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در یک پیام ویدئویی ارسال شده به رسانه های اجتماعی گفت: معاون رئیس جمهور سابق کمک به جلوگیری از شیوع ابولا “شبیه به یک ما شاهد در حال حاضر” در حالی که محکومیت فعلی دولت در پاسخ به این رمان ویروس.

رئيس جمهور سابق گفت: “جمهوریخواهان در کاخ سفید و در حال اجرا سنای آمریکا علاقه مند هستند در حال پیشرفت است. آنها علاقه مند در قدرت است.”

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او را ‘در مجموع اقتدار’ در Covid-19 جلسه بحران

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یکی از مهیج ترین کاخ سفید جلسات و در عین حال در coronavirus در دوشنبه اصرار دارد خود را “اقتدار مجموع” وقتی که می آید به پایان مستند اقدامات راه اندازی یک مبارزه با دولت فرمانداران بر این باورند که قدرت نهفته در آنها.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است. فرمانداران می دانیم که” او ادعا کرد. “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس.”

او پس از آن کاهش یافته است به ارائه جزئیات در مورد منبع این ادعا که او همچنان اصرار دارند با وجود محدودیت های قانونی بود مطلق بیانیه ای که در سمت چپ او صدایی در جایی بین استبدادی پادشاه قرون وسطی و Eric Cartman از جنوب پارک مشاهیر.

بیشتر در واکنش به تهمت اعتقاد خود را حق الهی به حکومت در یک لحظه.

بقیه از آخرین ماراتن مطبوعاتی جلسه دیدم جمهور در ادامه به باش رسانه ها بیش از آن منفی پوشش دولت او را به ضرب آهسته پاسخ به بحران – شلاق بارها و بارها در PBS خبرنگار پائولا سفید و خواستار یک “رسوایی” – و کم اهمیت جلوه دادن کمبود هواکش برای بیمارستانهای آمریکایی گفت: تقاضا از دولت فرمانداران افتاده بود (نادرست) و تلاش برای پین محدود فدرال ذخایر در preceeding اوباما در کاخ سفید.

او بعدها در ادامه به هوا نارضایتی او در برابر چهارم و مستغلات در توییتر با ارسال کلیپ ها از فردا میزبان Sean Hannity و Tucker Carlson انجام کار کثیف خود را برای او با کوبیدن خود را پخش رقبا.

در اینجا جان T بنت با داستان کامل.
 

رئیس جمهور تمسخر توسط سی ان ان برای ‘تبلیغات’ ویدیو تمجید پاسخ

فوق العاده ای دیگر از جنبه های دیروز کنفرانس مطبوعاتی بود مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا مربوط به تحسین وتمجید تصویری به نفع مونتاژ سپاه مطبوعات نقطه تلاش های خود را برای مقابله با کروناویروس که بود به سرعت اخراج به عنوان “تبلیغ” توسط سی ان ان شبکه جدید برنده تحسین برای این آشکارا انتقادی طبیعت chyrons در حال اجرا در سراسر پایین بینندگان صفحه نمایش در طول پوشش خود را.

دیگر نوشتن شرح تصاویر و جزئیات “مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از نیروی کار جلسه را امتحان کنید و retwrite سابقه در coronavirus پاسخ” و “مغلوب ساختن پیشی جستن ذوب پایین در عصبانی پاسخ به گزارش های او نادیده گرفته virus هشدار”.

براوو که مرد.
 

“همه چیز ما درست بود” رئیس جمهور اصرار در دفاع از اقدامات دولت است آخرین شب ناله که او تا به حال شده است “مورد تعرض وحشیانه” توسط مطبوعات.

“در ژانویه 21, نه یک فرد مرده است. من قرار است به تعطیل بزرگترین اقتصاد در جهان است؟”

که مرگ و میر است که در حال حاضر در 23,644 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ارزشمند هفته از دست داد بین اولین جلسه رسمی در 18 ژانویه توسط وزیر بهداشت الکس آذر و اولین آدرس در 26 فوریه – مدت زمان صرف شده در محرومیت و اخراج – هزینه هزاران نفر از آمریکا زندگی می کند توسط Dr Anthony Fauci خود پذیرش.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن “کره شمالی ” به سبک” تصویری – ظاهرا مونتاژ برای او در مالیات دهندگان هزینه توسط کارکنان کاخ سفید به جای او 2020 انتخاباتی از جان T زیر.
 

تبلیغات

فرماندار نیویورک به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن او شاه نیست و جعل اتحاد با کشورهای همسایه

“ما یک قانون اساسی. ما لازم نیست که یک پادشاه” اندرو کومو یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن پس از این جلسه در پاسخ به فک droppingly نادان نیایش از majesterial قدرت.

 

او نه تنها فرماندار دولت به پاک کردن آنها نمی خواهد تحمل فشار از سوی دولت فدرال به پایان مستند اقدامات قبل از اینکه آنها بدانند آن را امن در سطح محلی.

نیوهمپشایر جمهوریخواه فرماندار کریس Sununu سی ان ان گفت: “همه از این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و بنابراین از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار به لغو تعداد زیادی از آن.”

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات اظهار داشت: “دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر. آن باز می شود تا در سطح دولت است.”
 

“من فکر می کنم ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن را” توافق پنسیلوانیا تام گرگ آن را با اضافه کردن یک “انتخاب نادرست” را انتخاب کنید بین سلامت عمومی و یا اقتصاد.

در ضمن کومو شده است جعل اتحاد بین نیویورک و نیوجرسی, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند, این شش کشور موافقت خود را برای هماهنگی اقدامات خود را.

فرمانداران از کالیفرنیا – گاوین Newsom, کیت قهوه ای و جی Inslee – اعلام شبیه پیمان.

در حالی که هر دولتی است ساختمان خود را از طرح سه West Coast متحده توافق کرده اند که به یک چارچوب گفت: آنها را با هم کار کنند و قرار است دستياران سلامت اولین و اجازه علوم راهنمای تصمیم گیری کنند.

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی یک دموکرات تاکید کرد چنین تلاش های زمان را.

“خانه است که هنوز هم در آتش است. ما هنوز هم برای خاموش کردن آتش, اما ما مجبور به شروع به قرار دادن قطعه از پازل را که ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز… برای اطمینان از این نیست دوباره,” مورفی گفت: در تماس با خبرنگاران.

در اینجا دانیل Zoellner گزارش.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند او قصد دارد به تبر Dr Fauci پس از بیمار توصیه retweet

رئیس جمهور همچنین نقل مکان کرد در جلسه روز گذشته به شلیک کردن پیشنهاد او توطئه به آتش Dr Fauci خود را بالا بیماری های عفونی, متخصص, داشتن ترجمه یک پست از یک شکست خورده کالیفرنیا اوباما نامزد که شامل هشتگ “#FireFauci”.
 

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به نظر می رسد در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه و اذعان کرد که تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد تا اقدامات خاصی دیر کمتر از آمریکایی ها فوت کرده اند یک بستری است که بدون شک خشم رئیس جمهور.

اما تهمت حاضر به اعتراف retweet یک اشتباه بوده است روز گذشته او به عنوان ردیف عقب از تصمیم گیری است که وعده داده شده به فاجعه بار داده شده پزشک محبوبیت گسترده.

“من متوجه همه چیز” رئيس جمهور گفت: در یک زمان و تهاجمی مد هنگامی که در مورد آن پرسید. “این نظر کسی.. من فکر می کنم او یک مرد بزرگ.”

جان T بنت بیشتر در این.
 

برنی ساندرز پشت جو بایدن

دیروز محبوب دموکراتیک سوسیالیستی به طور رسمی به تایید خود را به آخرین مرد ایستاده در حزب خود را در سال 2020 مسابقه. آنها در حال حاضر آغاز سیاست “گروه های کاری” برای اطمینان از ورمونت سناتور جان سخت مترقی پایه احساس بهتری در مورد حمایت بایدن.

نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از پرشور ترین و برجسته از برنی شاگردان گفته نیویورک تایمز دیروز روند متحد حزب بین سابق veep خواهد بود “ناراحت کننده برای همه” و این که “اگر بایدن تنها انجام کارهای او راحت با آن کافی نیست”.

در اینجا الکس وودوارد گزارش.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Ivanka Trump و جارد کوشنر نمی خواهد در اقتصادی نیروی کار پس از واکنش خشمگین

به رئیس جمهور که دیروز انکار کرد که دختر و پسر در قانون خواهد نشست جدید شورای نظارت بر آمریکا را بازگشت به حالت عادی زندگی اقتصادی با وجود گزارش های اولیه به خلاف.

فاکس نیوز در ابتدا گفت که Ivanka Trump و جارد کوشنر خواهد نشستن بر روی “باز کردن در کشور ما شورای” یک کاخ سفید منصوب بدن است که به ظاهر نیز از ویژگی های وزیر خزانه داری استیون Mnuchin, تجارت, وزیر ویلبر راس مسکن, منشی, بن کارسون و مدیر ما شورای اقتصاد ملی لری Kudlow, در میان دیگران.

ظاهرا که در حال حاضر دیگر مورد.

نیروی کار خود را با توجه به رئیس جمهور: “ما همچنین برخی از مشاوره خوب اما ما خواهید بود بسیار امن است. در همان زمان ما رو به کشور ما باز شود”.

Pegah, Lee رئیس جمهور از سمت چپ متمایل واشنگتن فکر می کنم تانک موسسه سیاست اقتصادی که خدمت در کوتاه مدت تولید شورای که تهمت تاسیس شده در اوایل ریاست جمهوری خود – تا به حال این کلمه از اخطار برای او خواستار بی طرفی در تمام هزینه های: “آن کار نمی کند اگر شما را در hallelujah chorus.”

“شما نیاز به یک طیف وسیعی از نظرات و طیف وسیعی از تجارب” می افزاید: Jay Shambaugh یک اقتصاددان در دانشگاه جورج واشنگتن و مدیر همیلتون پروژه در موسسه بروکینگز. “این یکی از آن موارد که در آن گزارش اقلیت است که واقعا مهم است – شما نیاز مردم است که همه فکر همین است.”

Arthur Laffer یک اقتصاددان تهمت ستایش کرده است در عین حال اذعان دارد که اقتصاد آمریکا به شدت آسیب دیده بود اما گفت: آن را سخت به بگویید که در آن باید بازگشایی: “هیچ چیز در مورد هوشمند انجام آن خیلی زود است.”

اندرو Naughtie این گزارش آشکار برکناری از منفور Kushners.
 

محافظه کار گروه های فشار کاخ سفید برای بازگشایی اقتصاد

جدید نیروی کار را به خوبی انجام دهید برای مقاومت در برابر نفوذ این خط خطی در توزین تا این تهدید از بدترین موج دوم ویروس ها با استفاده از کوتاه مدت ارضاء اما شما به سختی می خواهم آنها را به شما می شود ؟
 

استیو Mnuchin می گوید: 80m آمریکایی ها برای دریافت تخفیف مالیاتی به عنوان دولت آماده $15.5 میلیارد coronavirus مزرعه کمک

وزیر خزانه داری می گوید او انتظار دارد که بیش از 80 میلیون آمریکایی باید تخفیف مالیاتی به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی خود را توسط چهار شنبه.
 

بسیاری از آمریکایی ها واجد شرایط برای اعتبار مالیاتی تایید شده به عنوان بخشی از قانون طراحی شده برای تقویت اقتصاد این کشور در پاسخ به کروناویروس فاجعه است.
 

تحت برنامه تک filers دریافت $1,200 (£958) و مشترک filers $2,400 (£1,915) هر چند این مراحل را برای درآمد بالاتر است.
 

برای کسانی که نمی توانید پول خود را با چهار شنبه, Mnuchin گفت: نمایندگان باید یک وب سایت در دسترس است که اجازه می دهد مردم را به برق وصل اطلاعات و اجازه می دهد خود را برای پرداخت مستقیم به محل به سرعت.

Mnuchin گفت: امنیت اجتماعی ذینفع لازم نیست برای انجام هر چیزی. این پول خواهد شد به طور مستقیم سپرده در حساب بانکی خود را.

در همین حال وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) صرف خواهد شد تا $15.5 میلیارد دلار (£12.4 میلیارد دلار) در مرحله اول طرح خود را برای تقویت این کشور مواد غذایی زنجیره تامین در برابر اثرات شیوع کروناویروس.

این طرح که می تواند این هفته اعلام کرد علائم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اولین بار است فشار برای اطمینان از این بیماری همه گیر را آغاز کند مصرف کننده کمبود مواد غذایی به بسته بندی گوشت شاتر لبنی تولید کننده شیر تخلیه و کشاورزان تلاش برای پیدا کردن کارگران برای برداشت محصول گیاه و ارائه محصولات.

اولیه طرح را شامل پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران همراه با دیگر اقدامات پشتیبانی با استفاده از بخشی از $23.5 میلیارد دلار (£18.8 میلیارد دلار) تصویب شده توسط کنگره برای حمایت از کشاورزی در coronavirus محرک لایحه ماه گذشته به همراه برخی از موجود USDA بودجه.

وزارت کشاورزی ایالات متحده را اعلام اولیه طرح در اوایل این هفته است و انتظار می رود به جزئیات فازهای بعدی این برنامه پشتیبانی یک بار پول بیشتر از محرک لایحه در دسترس می شود به طور بالقوه در ژوئیه گفتند.

“این به اندازه کافی برای پوشش تمام, کشاورزی, اما ما آن را به عنوان اولین گام” گفت: اندرو Walmsley, مدیر کنگره برای روابط آمریکا Farm Bureau فدراسیون این کشور بزرگترین کشاورز تجارت ،

“ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت بیشتر کمک رفتن به جلو است.”

Walmsley انتظار می رود کشاورزان شروع به دریافت چک در عرض چند هفته.

تبلیغات

ما فروش الکل پرش 22 درصد در طول مستند

اکثر relatable تیتر من دیده ام در هفته.

تهمت متهم با استفاده از عجیب و غریب coronavirus جلسه به تمرکز بر روی خود

در اینجا کمی بیشتر در مورد مضحک عینک مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از خود را در تریبون دیروز و انتقاد بارش در او مدیریت را به یک فاجعه جهانی است که صدها نفر از هزاران نفر از مردم, مرده, همه چیز در مورد خودش.
 

‘شما نمی تبدیل شدن به پادشاه به دلیل وجود یک ملی اضطراری’

Gino Spocchia بیشتر در اندرو کومو را بخشد به ناروا نیویورک فرماندار به عنوان تحسین شود صاف و پوست کنده به او شده است در طول این فاجعه است.
 

تبلیغات

میشل اوباما پشت پست الکترونیکی-در رای گیری ابتکار

این رئیس جمهور که هفته گذشته صرف وقت خود را در دفاع از تصمیم به اجازه می دهد در فرد رای گیری برای ادامه در ویسکانسین اولیه با وجود خطر زیادی از تشدید گسترش coronavirus با نادیده گرفتن اجتماعی, فاصله, قوانین, اصرار بدیهی است که بسیار امن تر جایگزین – پستی آرا – آیا “رسیده برای تقلب”.

شما خواهد شد شگفت زده به شنیدن این که بانوی اول سابق موافق نیست با مغلوب ساختن پیشی جستن (در این و یا بسیار دیگری) و آمده است به عقب حزبی که همه ما رای ابتکار, آخرین بازگشت به چشم های عمومی در پی برنی ساندرز به طور موثر اذعان دموکراتیک 2020 مسابقه به جو بایدن.

ما می توانیم انتظار برای دیدن خیلی بیشتر از اوباما در ماه های آینده به عنوان آنها مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سابق خود را veep طرف (البته تا حد زیادی از طریق وب کم از اتاق نشیمن خود را در این نقطه).

مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کشور ما در حال حاضر شورای مسخره مم

قبل از رئیس جمهور جدید اقتصادی نیروی کار شده است به طور رسمی پرده برداری خوب عامیانه از توییتر بیان شده است خود را anxities در مورد آن ظالمانه-قابل پیش بینی احتمالی خط به بالا:

آنتونی Scaramucci: ‘مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه می خواهم به دیوار کردن امریکا از بقیه جهان’

رئیس جمهور کوتاه زندگی می کردند اما همیشه خوب ارزش سابق مدیر ارتباطات صحبت شده است به Ksenija Pavlovic McAteer در مورد قدیمی خود را رئیس unscrupulousness و “امریکا” اولین دستور کار و آنچه که به معنی برای این مهم انتخابات سال است.
 

تبلیغات

جمهوری خواه تبعید جاستین Jalbi می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به ‘قانون اساسی’ و مسیرهای پیاده روی در اواخر ریاست جمهوری اجرا

میشیگان مستقل کنگره که چپ ایران در ماه ژوئیه گذشته به دلیل امتناع از به زانو زدن قبل از General Zod است گفت: رئیس جمهور است “صاف کردن اشتباه” در ارزیابی خود از خود قدرت.

Intriguingly, Jalbi نیز اشاره کرد دیروز او “از نزدیک” دنبال به امکان یک شخص ثالث در اواخر ورود شیب در ریاست جمهوری با توجه به این تپهبه عنوان uninspired به عنوان بسیاری از چشم انداز یک مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل بایدن تقلا.

در اینجا پاسخ خود را به تحسین در موضوع:

Andrew Cuomo: ‘من به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن’

در اینجا رئیس جمهور آخرین پوچ اعلام تحویل در عجیب رباتیک تنور.

“دوباره پر کردن حساب در حال حاضر!” او خواسته بود یک مهاجم بازی ماشین.
 

او به شرح زیر است که با این تلاش برای بی اعتبار کردن و قلدر اندرو کومو که بعید است به کار می کنند.

نیویورک فرماندار صحبت شده است به MSNBC را صبح جو و سی ان ان جدید روز امروز و نه بازده انفرادی تنها اینچ به The Man Who Would Be King.
 

 
 

در دیگر کومو اخبار خود را سخنگو برادر کریس هنوز در هوا وجود خود و دامداری نبرد با coronavirus انجام شده است برخی از روح جستجو در انزوا و تصمیم گرفته است او را بیمار از یک شغل صرف مشروعیت بخشیدن و faciltating “بیش از حد-تعصب” از سیاست آمریکا است.

باراک اوباما به تایید جو بایدن امروز – گزارش

در اینجا می آید سواره نظام.

در حالی که ما منتظر این ویدئو به رها کردن در اینجا لیندزی گراهام گرفتن کاملا متعلق به شما جزر و مد.

تبلیغات

بدن انباشته و ذخیره شده در اتاق خالی غرق در بیمارستان دیترویت

عکس های گرفته شده توسط یک کارگر در دیترویت سینا-بیمارستان گریس نشان داد یک موسسه ضعف با Covid-19 مورد تلاش برای پیدا کردن امکانات فروشگاه و دور از بدن.

در تصاویری که منتشر شد به سی ان ان توسط اورژانس, کارگر, کامل bodybags دیده می شود انباشت اشیاء بدست آمده در اتاق معمولا استفاده می شود برای ذخیره سازی و مطالعات پزشکی. دیگران دیده می شود انباشت اشیاء بدست آمده در واحد یخچال در بیمارستان پارکینگ.

این صحنه شبیه تصاویر از بیمارستانهای نیویورک که در تلاش برای مقابله با تعداد Covid-19 قربانیان. وجود یخچال کامیون repurposed شده است به عنوان سردخانه در حالی که “بلامعارض” بدن در حال مدفون در جزیره هارت.
 

هشدار دوستان: برخی از تصاویر موجود در اندرو Naughtie حیاتی گزارش زیر ناراحت هستند.

ویرجینیا قوانین جدید در همجنسگرایان+ حمایت و تفنگ چک های پس زمینه نشان می دهد تغییر در قدرت

چپ تحول ایالت ویرجینیا پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد crescendoed بیش از آخر هفته با امضای فرماندار به قانون حمایت از همجنسگرایان+ ساکنان تفنگ چک های پس زمینه هیچ زمان زندان برای ساده در اختیار داشتن ماری جوانا و اولیه رای گیری.

سراسیمگی از اقدامات جدید تصویب شده توسط رالف نرتهم یک دموکرات آمد و پنج ماه پس از اعضای حزب خود را در زمان کنترل قوه مقننه در بازگشت از جمهوری خواهان برای اولین بار در بیش از 20 سال است.

خوبی نشان می دهد.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات