مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: کاخ سفید می فرستد و نامه تهدید به بولتون به عنوان شاهد کلیدی به طور غیر منتظره به نظر می رسد در استیضاح محاکمه

مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام جدید در آمریکای شمالی پیمان تجارت در کاخ سفید امروز – اما کلید دموکرات دعوت نشده

مغلوب ساختن پیشی جستن یک نشانه جدید در آمریکای شمالی توافقنامه تجارت روز چهارشنبه در مراسمی در کاخ سفید به حضور حدود 400 مهمان – اما نه کلید دموکرات که کمک امن کنگره تصویب کرد.

مهمانان دعوت شده به جنوب چمن امضای شامل قانونگذاران از سراسر کشور و کارگران و کشاورزان و مدیران اجرائی و همچنین مقامات از مکزیک و کانادا یک مقام کاخ سفید گفت.

دعوت نشده بودند خانه راه و روش رئیس کمیته ریچارد نیل و دیگر دموکرات ها که مذاکره برای ماه به گسترش پیمان کار زیست محیطی و اجرای مقررات و اطمینان از تصویب دموکراتیک-کنترل خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده renegotiating 26 ساله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) یک موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و قصد دارد تا مشتری جلب کردن جایگزینی آن در حوادث در هفته های آینده به عنوان او در مبارزات انتخاباتی برای دور دوم ،

“همراه با اعضای کنگره و دولت و رهبران محلی و کارگران از سراسر کشور از جمله کشاورزان و دامداران و کارآفرینان رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن می گیرند یکی دیگر از وعده, وعده, نگه داشته و برای مردم آمریکا هنگامی که او آیات ما-مکزیک-کانادا توافق (USMCA),” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

“USMCA rebalances تجارت در آمریکای شمالی جایگزین کار-قتل نفتا به پایان می رسد برون سپاری آمریکایی شغل و سرمایه گذاری در آمریکا,” او گفت:.

این USMCA هنوز هم باید تصویب کانادا قبل از آن می تواند اثر را. سنای آمریکا در این ماه به شدت تایید قوانین ارسال اندازه گیری به ناروا او را برای ورود به قانون است. مکزیکی مجلس در حال حاضر مورد تایید قرارداد.

کنگره دستیاران گفت: آن را می تواند چندین ماه قبل از تجارت توافق اجرا شده است, پس از این سه کشور باید نشان دهد آنها در حال ملاقات تعهدات خود را قبل از ساعت شروع به تیک تاک در تاریخ موثر.

این USMCA شامل قوانین سخت تر در کار و خودرو محتوا اما برگ $1.2 trn (£922bn) سالانه در آمریکا-مکزیک-کانادا جریان تجارت تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>