مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: ما coronavirus مرگ و میر نزدیک به 3000 به عنوان ویرجینیا تحمیل shutdown تا 10 ژوئن و رئیس جمهور می گوید یک میلیون آمریکایی آزمایش

در ضمن تهمت – که مشغول excoriating جنرال موتورز روز جمعه و استناد اورژانس قدرت را وادار به تولید همان شدت مورد نیاز دستگاه ها برای مقابله با کروناویروس همه گیر است به طور ناگهانی تغییر چرخ دنده ها به ستایش خودروساز است.

“جنرال موتورز در حال انجام یک کار فوق العاده. من فکر نمی کنم ما نیاز به نگرانی در مورد جنرال موتورز” مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت: صحبت کردن بسیار از شرکت خود را در طول رسانه های جلسات. “آنها واقعا به نظر می رسد کار بسیار بسیار سخت است. من فکر می کنم I’m بسیار خوب گرفتن گزارش در مورد جنرال موتورز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در دفاعی برای حرکت سریع تر به وادار تولید تجهیزات پزشکی و به استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای اولین بار در روز جمعه گفت: جنرال موتورز بود اتلاف وقت در مذاکرات است. جنرال موتورز اعلام کرده بود روز جمعه که آن را شروع به سرعت ساختمان هواکش.

روز یکشنبه این شرکت قول داد به حرکت رو به جلو و منتشر شد عکس, تلاش خود را برای ساخت هواکش در آن Kokomo Indiana گیاه. تولید خود را رئیس جرالد جانسون به رویترز گفت این شرکت با هدف تولید 10,000 هواکش یک ماه در تابستان.

“بعد از اواسط ماه مارس ما انتظار داریم به بالا و در حال اجرا هواکش” جانسون گفت: با توجه به فن نیاز ما تصویب قانونی قابل تست است و این شرکت باید آموزش بیش از 1000 کارگر به جمع آوری آنها.

جنرال موتورز در حال کار با یک شرکت Ventec زندگی سیستم های متعدد خودرو و تامین کنندگان و دیگر یک شرکت به عنوان مقامات هشدار می دهند که ایالات متحده ممکن است نیاز به ده ها هزار نفر از اضافی هواکش.
“ما در حال تزلزل در تمرکز ما برای انجام” جانسون گفت.

در هر قبلا توییت در روز جمعه قبل از جنرال موتورز اعلام تهمت متهم خودروساز مایل دلار بالا برای آن هواکش. یک جنرال موتورز گفت: این شرکت در حال انجام پروژه “هزینه” خواهد شد و نه سود.

جانسون گفت: این خودروساز است که هزینه های ده ها میلیون نفر در تجهیز نشدن هزینه است و اگر تامین کننده تجهیز نشدن هزینه ها در میان کل تجهیز نشدن هزینه شد در صدها میلیون دلار است.

جنرال موتورز را یک تلاش برای اولین بار آمد به نور در 18 مارس زمانی که در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow فاش به او گفته بود به GM اجرایی مری بارا در مورد ایده. بارا صحبت Kudlow دوباره در روز جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد.

تونی Fratto سابق معاون وزیر مطبوعات تحت ریاست جمهوری جورج بوش توییتی در روز جمعه: “شما باید به فکر می کنم اگر جنرال موتورز تا به حال پا به سعی کنید به هواکش هیچ کس خواهد بود در تلاش برای وادار کردن آنها به آنها را. هیچ one’s کوبیدن در تصادفی دیگر شرکت های امروز است.”

دیگر خودروسازان باید گفت که آنها در حال کار برای تولید هواکش ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی. فورد گفت: در روز جمعه آن را در حال حرکت به عنوان سریع به عنوان آن می تواند به دنده تا خود دستگاه تنفس مصنوعی تولید کردند. Toyoto در حال همکاری با “حداقل دو شرکت که تولید هواکش و ماسک برای کمک به افزایش ظرفیت خود را.”

جنرال موتورز نیز شروع به تولید فولاد ماسک در یک کارخانه در میشیگان در این هفته و انتظار به تولید 50,000 یک روز اواسط ماه آوریل است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>