مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری حمله رادیو فردا برای گریه گرگ بیش از نژادپرستی برچسب ‘دستکاری رسانه” توسط توییتر
 

یک ویدیو ارسال شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم سی ان ان و دیگر رسانه ها از هیستری و نفاق را در پوشش خود را از نژادپرستی در امریکا بوده و دارای برچسب “دستکاری رسانه ها” توسط توییتر امنیت در شبکه های اجتماعی به سانسور رئیس جمهور در یک ماه.
 

این کلیپ همراه با یک مقام رسمی کمپین تصویری ارائه ساختگی به حساب یک زن به اشتباه خواستار یک عمل درک نژادپرستی توسط همسایه اش – ارائه doctored اخبار فیلم با یک اشتباه و غلط املای سی ان ان chyron فلش “وحشت زده todler اجرا می شود از نژادپرست کودک.”

اصلی ویدئو های که در رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در سال 2019 نشان داد یک کودک نو پا و کودک نو پا در حال اجرا نسبت به یکدیگر و در آغوش گرفتن. منتشر شد با تیتر “این دو کودکان نوپا در حال نشان دادن ما چه در زندگی واقعی besties شبیه” در سی ان ان وب سایت در سال گذشته است.
 

کلیپ مشترک در مغلوب ساختن پیشی جستن جیر – با اشاره ترول Carpe Donktum دعوت به کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان گذشته برای خود “Social Media Summit” – نشان می دهد که اولین بخشی که در آن یکی از آن کودکان نو پا دیده می شود در حال اجرا جلوتر از دیگر. در یک نقطه بنر می خواند: “نژادپرست کودک احتمالا یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان”.
 

در توییتی تصویری با بیش از 11.4 متر انداز و 332,000 رسانهها و سپس می رود به نمایش ویدئوی اصلی و آمده است: “آمریکا مشکل است. خبر جعلی است.”
 

“ما ممکن است برچسب توییتهایی حاوی مصنوعی و دستکاری رسانه ها برای کمک به مردم خود را درک اصالت و به ارائه اضافی زمینه” توییتر می گوید در توضیح آن سیاست های ارسال شده بر روی وب سایت خود را.
 

توییتر شده است تحت موشکافی شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آن واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی ادعاهای بی اساس از پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است. آن را نیز برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد تظاهرات در مینیاپولیس به عنوان “ستایش خشونت است.”
 

رئیس جمهور که مبارزه توییتر و دیگر شرکت های فن آوری بیش از اتهام سانسور محافظه کار صدای در سیستم عامل رسانه های اجتماعی گفت: در اواخر ماه مه او پیشنهاد قانون به طور بالقوه قراضه و یا تضعیف قانون محافظ شرکت های اینترنتی در یک تلاش فوق العاده ای برای تنظیم این رسانه ها که در آن او مورد انتقاد قرار گرفته است.
 

در اینجا Gino Spocchia گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات