مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد گلف برای دومین روز متوالی به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000

به عنوان کشور مرگ و میر روش 100,000 زندگی از دست رفته طی بیماری همه گیر کوروناویروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف شد بازی گلف به عنوان جمعیت مردم رفتند به سواحل و احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود با وجود رشد نرخ ابتلا به عفونت در سراسر ایالات متحده.

رئیس جمهور همچنین به اشتراک گذاشته جنسیتی توهین در مورد رقبای سیاسی خود از جمله یک پیام است که به نام هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب” در حالی که همچنین صرف تعطیلات آخر هفته در توییتر شناور تئوری های توطئه در مورد MSNBC میزبان جو Scarborough.

پس از تشویق آمریکایی ها به صرف تعطیلات آخر هفته در خارج از منزل و در زمین گلف, کاخ سفید, سلامت رسمی دکتر دبورا Birx در دفاع از اظهارات او پس از گزارش از جمعیت عظیم در طول تعطیلات آخر هفته و پیشنهاد کرد که آمریکایی ها باید به تغییر رفتار آنها و به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل که شروع به سهولت در بسیاری از کشورها پس از هفته قرنطینه.

رئیس جمهور بالای اقتصادی مشاور در عین حال پیش بینی کرده است که نرخ بیکاری باقی خواهد ماند و در دو رقمی توسط 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و آمار 20 درصد تا پایان مارس به عنوان تعداد بیکاران آمریکایی ها همچنان در حال خزش به سمت بالا.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار

مغلوب ساختن پیشی جستن پیچد تا یکشنبه روی لینک کلیک کنید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به پایان رسید یکشنبه گلف جلسه دوم خود را در دو روز این بعد از ظهر با کاروان ریاست جمهوری ترک ویرجینیا تهمت باشگاه ملی گلف چند ساعت پس از رسیدن صبح.

او هدر رفته هیچ زمان برگشت در توییتر — retweeting چند پست موافقت با یک پیام از 2019 که می گوید جمهوری خواهان نباید “حرکت” از مولر گزارش و به اشتراک گذاشتن یک مقاله از محافظه کار انتشار مجله غربی مقایسه او به اولیس S گرانت.

جمهوریخواه مجلس به مغلوب ساختن پیشی جستن در سکربروق توطئه: ‘آن را از بین ببرد ما’

ایلینوی, Congressman Adam Kinzinger گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از ترویج این اتهام که میزبان MSNBC و سابق کنگره جو Scarborough تا به حال چیزی برای انجام با سال 2001 مرگ یک کارآموز سابق.

او گفت: “کاملا بی اساس توطئه است. فقط متوقف شود. جلوگیری از گسترش آن جلوگیری از ایجاد پارانویا. آن را به ما از بین ببرد.”

تهمت متهم مجری تلویزیون از قتل به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000

با وجود شواهدی جو Scarborough کرده و هر قسمت را در سال 2001 مرگ کنگره دستیار لری Klausutis دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بیش از آخر هفته را به 80 میلیون پیروان: “یک ضربه به او ، بدن در بر داشت زیر میز ؟ چپ کنگره به طور ناگهانی? Big موضوع بحث در فلوریدا…و او یک مهره کار (با رتبه بندی بد). حفظ حفر و استفاده از پزشکی قانونی نابغه!”

در صبح روز یکشنبه رئیس جمهور برداشت تا موضوع را دوباره. “تعداد زیادی از علاقه در این داستان در مورد جو روانی Scarborough. بنابراین یک جوان دونده ماراتن را فقط اتفاق افتاده است به ضعف در دفتر کار ضربه سر او را بر روی میز خود, & میرند؟”

اندرو Buncombe در رئيس جمهور در آخرین توطئه:

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس دانشگاه که گزارش او را دوست ندارد ‘ننگین موسسه’

پس از یک دانشگاه کلمبیا مطالعه نشان داد که حداقل 30,000 زندگی کرده اید می تواند ذخیره شده است, اگر, اجتماعی, فاصله دستورالعمل در محل قرار داده شد یک هفته زودتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این دانشگاه را یک “لیبرال ننگین نهاد.”

“این یک رسوایی” که “با بازی حق را به گروه کمی از مردم که به او بگویید چه کاری انجام دهید” رئیس جمهور Sharyl Attkisson را اندازه گیری کامل. او پیشنهاد کرد که مطالعه “caters” جو بایدن و دموکراتیک مخالفان به عنوان یک ابزار سیاسی هر چند آن را تا به چیزی برای انجام با مبارزات انتخاباتی خود را.

رئیس جمهور همچنین با متهم کردن رقیب خود به معاون سابق رییس جمهور بودن “نه ذهنی به اندازه کافی تیز به رئیس جمهور” که برای تلفن های موبایل آشنا.

او همچنین گفت: اندازه گیری کامل است که او گاهی اوقات توییتهایی خود اما زمانی که او را “بیش از حد شلوغ” او دیکته به کاخ سفید رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino.

مغلوب ساختن پیشی جستن جوراب برای دومین روز متوالی

تصویری از ان بی سی نیوز نشان می دهد که رئیس جمهور رانندگی در اطراف در یک سبد خرید گلف و قرار دادن سبز در ویرجینیا دوره در روز یکشنبه دوم خود را مستقیما بعد از گلف به عنوان ما مرگ و میر از coronavirus روش 100,000.

در سال 2014 و پس از آن — شهروند تهمت ناودان باراک اوباما برای گلف در طول بحران ابولا هنگامی که وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از موارد گفت که آن “ارسال سیگنال اشتباه”.

 

اکثر coronavirus بیماران ما در بیمارستان ها, سیاه, مطالعه می یابد

سیاه بيماران بستری در حدود سه برابر نرخ سفید و اسپانیایی بیماران با توجه به تجزیه و تحلیل سوابق بیمار از سیستم مراقبت های بهداشتی در شمال کالیفرنیا.

 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند ‘هزاران’ از جعلی در پست الکترونیکی-در برگه های رای با وجود خود کمیسیون برای پیدا کردن تنها یک مورد از تقلب
 

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صدای مخالفت خود را به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری با یک صدای جیر جیر در یکشنبه, پخش كردن, دروغ در مورد شيوع تقلب در این فرآیند حتی اگر تایید موارد تقلب انتخابات شده اند در تک رقمی در انتخابات گذشته ریاست جمهوری.
 

“ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ:” آقای ترامپ توییتی آخرین اخیر چشم انداز مثبت از حملات دموکراتها و حتی بسیاری از جمهوری خواهان’ — میل برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای کاهش خطرات بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.
 

“مردم با شتاب آنها را از صندوق پستی چاپ هزاران جعلی و ‘زور’ مردم را به ثبت نام. همچنین جعل نام” رئیس جمهور نوشت, دروغ, بدون استناد به هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا.
 

گریفین Connolly بیشتر:
 

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی آمریکا ممکن است توقف سفر از برزیل

پس مواد منفجره موج از موارد و مرگ و میر در برزیل به رهبری جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro که به عنوان تهدید coronavirus در کشور خود ما را مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین می گوید این احتمال وجود دارد که ما می تواند قرار دادن یک “موقت” ممنوعیت سفر از کشور مشابه دارد در محل برای چین و اروپا است.

“از آنجا که از این وضعیت در برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است برای حفاظت از مردم آمریکا گفت:” سی ان ان چهره این کشور در روز یکشنبه.

برزیل بزرگترین و شناخته شده شیوع پس ما با بیش از 347,000 عفونت و بیش از 22 ، 000 مرگ و میر.

فرماندار نیویورک: طرفدار تیم های ورزشی می تواند آغاز بهار آموزش

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که تیم های ورزشی حرفه ای می توانید شروع بهار اردوگاه های آموزشی در روز یکشنبه هفته بعد از شک و تردید که آیا تیم های ورزشی را انتخاب کنید تا دوباره این سقوط.

او گفت: “من باور دارم که ورزشی است که می تواند دوباره بدون نیاز مردم در ورزشگاه بدون نیاز مردم در این عرصه آن را انجام دهد. آن را انجام دهد. کار کردن اقتصاد اگر شما می توانید. ما می خواهیم شما را تا. ما مردم قادر به تماشای ورزش به حدی مردم هنوز در خانه ماندن. مردم آن را می دهد چیزی برای انجام. آن را بازگشت به حالت عادی.”

دامپزشکان نیز می تواند بازگشایی در این هفته همراه با اردو و پارک های RV.

تبلیغات

Charlamagne Tha خدا صحبت می کند پس از بایدن مصاحبه: ‘بهترین عذرخواهی است که در واقع یک دستور کار’

Charlamagne Tha خدا به نظر می رسد در MSNBC در یکشنبه پس جو بایدن عذرخواهی برای گفتن صبحانه باشگاه میزبان است که آمریکایی های سیاه و سفید که اصلا به او رای “ain’t سیاه”.

“بهترین عذرخواهی است که در واقع یک دستور کار,” او گفت: شادی رید. “این برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما جلوگیری از قرار دادن بار بر روی رای دهندگان سیاه به نشان می دهد تا برای دموکرات و شروع به قرار دادن بار بر روی دموکرات ها را به نشان می دهد تا برای رای دهندگان است.”


 

مغلوب ساختن پیشی جستن سهام جنسیتی توییتهایی تماس هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب” و توهین برجسته دموکرات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته یک رشته از ننگین جنسیتی پیام های خود را در برابر رقبای دموکرات در حالی که ترویج ادعاهای دروغین در مورد رای غیابی و نشان می دهد میزبان MSNBC جو Scarborough به حال چیزی برای انجام با مرگ یک کارآموز سابق در سال 2001 — درست قبل از او به رهبری خود ویرجینیا گلف باشگاه برای دومین روز در حالی که نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی درگذشت از coronavirus.
 

فرمانداران جمهوریخواه خواست آمریکایی ها به پوشیدن ماسک: ‘این است که در مورد سیاست’

پوشش صورت را تبدیل به یک نماد سیاسی در میان ملت جناح راست.

اوهایو فرماندار مایک DeWine انعکاس داکوتای شمالی فرماندار بورگوم عاطفی کنفرانس مطبوعاتی ترغیب ساکنان به سایش پوشش صورت گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات که “آن را در مورد محافظه کار یا لیبرال آن را در مورد کمک به مردم دیگر.”

تبلیغات

Birx: “این کار ما برای برقراری ارتباط’

بدون هیچ گونه موثر قانون الزام آور و یا سازگار مقرر در دولت و یا سطح فدرال به اجرا اجتماعی فاصله Dr دبورا Birx — سوال در مورد تشویق مردم برای گذراندن آخر هفته روز یادبود در خارج از منزل — گفت: “ما روشن ساخته است” وجود دارد بدون علامت گسترش و “اجتماعی فاصله کاملا حیاتی است”.

“ما آموخته زیادی در مورد این ویروس اما ما نیاز به ترجمه که یادگیری به تغییر رفتار” او گفت: ABC روز یکشنبه.

اما مارتا Raddatz گفت: ما شاهد آن — ماه پس از آن دستورالعمل در محل بوده است.

“این کار ما برای برقراری ارتباط” دکتر Birx گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را حدس بزنید چقدر هزینه های زندگی کمک کنید coronavirus مبارزه اقتصاددانان می گویند

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه مارس او فکر نمی کنم ویرانی اقتصادی از اقامت در خانه سفارشات خوبی بود تجارت برای اجتناب از Covid-19 مرگ و میر به tweeting “ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل خود به خود” اقتصاددانان در سراسر کشور در حال حاضر مشغول کار بر روی نوع دقیق هزینه-تجزیه و تحلیل سود ضمنی توسط رئیس جمهور.

آنها به یک نتیجه بسیار متفاوت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تاد C. فرانکل در پیش بینی های کارشناسان که هزینه ها به “صاف منحنی” بیشتر از پیش بینی ضربه به اقتصاد کشور:
 

Breaking: ما نرخ بیکاری همچنان دو رقمی تا ماه نوامبر انتخابات مجلس پیش بینی کرد
 

یک مشاور اقتصادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است که نرخ بیکاری هنوز هم می تواند در دو رقمی توسط 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به عنوان تعداد بیکاران آمریکایی ها همچنان در حال خزش به سمت بالا به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت انتظار می رود نرخ بیکاری به گرفتگی 20 درصد تا پایان مارس به بالاترین چنین رقم از رکود ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه.

گریفین Connolly گزارش:
 

تبلیغات

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن هزاران نفر که در سرپیچی از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از coronavirus جمع شده بودند روز یکشنبه در اعتراض به پکن طرح به طور مستقیم اعمال قوانین امنیت ملی در این شهر است.

در بازگشت از ناآرامی های roiled مالی hub سال گذشته جمعیت فشار می آوردند شلوغ خرید منطقه خلیج کازوی که در آن شعارهای “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” و دیگر شعارهای تکرار را از طریق خیابان.

Coronavirus محدودیت تا حد زیادی نگه داشته و معترضان کردن خیابان ها در ماه های اخیر.

زیرزمینی تولید در AngloGold Ashanti را Mponeng معدن در آفریقای جنوبی باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته پس از 53 کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus استانی در بخش بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

معدن عمیق ترین در جهان دوباره شروع عملیات در تاریخ 22 آوریل پس از بسته شدن به طور کامل در سراسر کشور مستند و عامل بود در 50 درصد ظرفیت است.

وزارت بهداشت در آفریقای جنوبی این استان که در آن معدن واقع شده است گفت: در بیانیه ای که در توییتر که 53 کارکنان در معدن بود که تا کنون آزمایش مثبت برای این ویروس که بیشتر 104 آزمون هنوز در حال پردازش است.

“مدیریت از این معدن نشان داده است که در زیر زمین تولید بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی” در بیانیه ای گفت:.

چین گزارش سه مورد جدید از coronavirus روز یکشنبه دو نفر از خارج از کشور و یک محلی منتقل شده در شمال شرقی استان جیلین است که تجربه یک جزئی شیوع در حال حاضر ظاهرا تا حد زیادی موجود است. جدید مرگ و میر گزارش شده است و 79 نفر باقی می ماند در درمان با یکی دیگر از 380 تحت انزوا و نظارت برای موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است در مجموع 82,974 موارد از جمله 4,634 مرگ و میر.

تبلیغات

حزب کارگر در حال حاضر توییتی درباره دومینیک کامینگز افتضاح:

سابق دورهم رئیس پلیس پاسبان مایک بارتون گفت: از دومینیک کامینگز’ سفر به دورهام: “بیایید ضرب و شتم نیست در مورد بوش… او را شکست قوانین است. آن را بسیار روشن است.”

“اگر شما رنج می برند از coronavirus شما در خانه بمانند. شما در مستند شما را ترک نمی کند خانه خود را تحت هر شرایطی. آنها نه تنها در انجام این کار و سفر 260 مایل است و سپس تلاش برای آن را توجیه و فرار از مسئولیت های خود را,” او گفت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de