مغلوب ساختن پیشی جستن التماس یازدهم برای انتخاب مجدد به کمک جان بولتون کتاب مدعی
 

یک کتاب جدید توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مدعی “فوقالعاده ناآگاهانه” رئیس جمهور خواهش کرد که نخست وزیر چین چین برای کمک به با انتخاب مجدد او گفت: حمله به ونزوئلا خواهد بود “سرد” اعتقاد فنلاند در روسیه شد و نمی دانم انگلیس یک قدرت هسته ای است.
 

وال استریت ژورنال و واشنگتن پست و نیویورک تایمز امروز حمل عصاره از اتاق که در آن اتفاق افتاده استکه بازدید قفسه های هفته آینده و رنگ محکم پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و یک blustering رئیس جمهور مایل به انجام “شخصی سوغات برای دیکتاتورها او را دوست دارد”, نادان, سیاست خارجی و با انگیزه عمدتا توسط “انتخابات مجدد محاسبات”.
 

بولتون توصیف کارفرمای سابق خود به عنوان یک انسان که “شاهد توطئه پشت سنگ و باقی مانده فوقالعاده ناآگاهانه در نحوه اجرا به کاخ سفید اجازه دهید به تنهایی بزرگ دولت فدرال”.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات” او می افزاید: damningly.
 

بولتون می گوید در طول زمان خود را در کاخ سفید که کشیده از آوریل سال 2018 به سپتامبر سال 2019 که رئیس جمهور برگزار شد تنها دو هوش جلسات یک هفته “و در بسیاری از کسانی که او صحبت می کرد در طول بیشتر از briefers اغلب در مورد مسائل کاملا نامربوط به موضوعات در دست است.”
 

او همچنین توضیح تنش با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس ستاد جان کلی و جای تعجب بیشتر با وزیر فعلی امور خارجه مایک Pompeo (معمولا از فکر به عنوان یک سرسخت متحد) که گفته پس از گذشت یک توجه داشته باشید در یک جلسه در حالی که رئیس جمهور صحبت شد و گفت: “او خیلی کامل از s***”.
 

این سیاست خارجی revelations که شگفت آور ترین, اما با حساب خود را از رئیس جمهور چاپلوس یازدهم در ماه ژوئن گذشته را در اجلاس سران G20 در اوزاکا ژاپن در پیگیری های مجدد حمایت از انتخابات به خصوص تکان دهنده است.

فوق Pompeo در حال حاضر دیدار با چین بالا دیپلمات یانگ Jiechi در هاوایی اتفاقا که وعده داده می شود یک چشمگیری دست و پا امر به لطف نارنجک فقط کاهش یافته است – دیر – توسط بولتون.
 

در اینجا گریفین Connolly گزارش در یازدهم حکایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات