مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: ‘بی پروا’ رئیس جمهور در نظر گرفتن بالقوه کشنده هیدروکسی کلروکین ستایش ‘بزرگ’ فاکس اجرایی متهم سریال, آزار و اذیت جنسی

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او اثبات نشده هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او مصرف هیدروکسی کلروکین برای محافظت در برابر coronavirus ضد مالاریا درمان غذا و دارو هشدار داده است در برابر بر اساس آن می تواند کشنده قلبی در برخی موارد.
 

رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه بوده و مصرف دارو و مکمل روی روزانه “برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر.”
 

“من آن را,” او گفت. “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من احساس می کنم درست است.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته هل دادن دارو به عنوان درمان بالقوه برای Covid-19 برابر احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با کروناویروس جدید.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه می کنند که مواد مخدر به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جناح راست رسانه متحدان مانند Laura Ingraham بارها و بارها تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان Covid-19. آنها می تواند باعث مشکلات ریتم قلب و سایر عوارض می شود.
 

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که جدید منتشر شده در پنج شنبه در مجله پزشکی بریتانیا این نتیجه همان بود.
 

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de