خشونت آمیز اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید ادامه داد: در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در روز یکشنبه شب به عنوان آتش سوخته نزدیک به کاخ سفید و ریاست جمهوری بیرونی ساختمان چراغ آن به خاموش.

آن پدید آمده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده بود توسط عوامل سرویس مخفی به پناهگاه زیرزمینی در شب جمعه به معترضان نقل مکان کرد و نزدیک به کاخ سفید به گزارش.

این می آید به عنوان رئیس جمهور گفت دولت او حرکت خواهد کرد برای تعیین شبه نظامی جناح چپ تظاهرکنندگان معمولا شناخته شده به عنوان “Antifa” به عنوان یک سازمان تروریستی. او همچنین با حمله دموکراتیک شهرداران و فرمانداران برای عدم تماس در گارد ملی.

4,000 دستگیری معترضان

با توجه به سی ان ان کل وجود دارد که در حال حاضر حدود 4000 نفر بازداشت شده در سراسر ایالات متحده پس از اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید آغاز شد.

پس از ششمین روز پیاپی تظاهرات حداقل 40 شهرهای آمریکا را به اعمال حکومت و اعضای گارد ملی شده اند “فعال” در سراسر 15 متحده است.

گارد ملی روز یکشنبه گفت که 5000 سرباز و نیروی هوایی بوده است به نام اما که “دولت و سازمان های اجرای قانون محلی باقی می ماند مسئول امنیت است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام دولت فرمانداران به استفاده از سربازان و سربازان اما مشاور امنیت ملی رئیس جمهور گفت: نمی خواهد چشمگیر مرحله در حال حاضر به دنبال کنترل گارد ملی.

می تواند اعتراضات تاثیر جو بایدن را برای انتخاب همسر در حال اجرا?

جو بایدن جستجو برای در حال اجرا همسر می تواند شکل توسط پلیس به قتل جورج فلوید و ناآرامی در آن مشتعل است در سراسر کشور به گفته صاحب نظران سیاسی.

بایدن که در حال حاضر متعهد به انتخاب یک زن به بازیگران یک شبکه گسترده ای در جستجوی خود را. برخی از زنان در لیست خود کشیده اند ملی ستایش در میان اعتراضات فلوید مرگ از جمله آتلانتا شهردار Keisha لنس کف که تحویل پرشوری درخواست تجدید نظر برای آرامش در شهرستان در شب جمعه.

اما اعتراض بیش از خشونت پلیس علیه اقلیت های پیچیده چشم انداز مینه سوتا سناتور ctq که تا به حال یک بحث ضبط پرداختن به خشونت پلیس به عنوان یک دادستان در شهر که در آن فلوید درگذشت.

“بیشتر ما این سطح از نفرت بیشتر من فکر می کنم این مهم است برای مقابله با آن با نمادین عمل می کند, از جمله به طور بالقوه انتخاب یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان معاون رئیس جمهور گفت: Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا.

کف یکی از چندین سیاه زنان تحت نظر بایدن انتخاباتی. دیگران بایدن اعتقاد بر این است با توجه به توان شامل کالیفرنیا سناتور کامالا هریس فلوریدا در کنگره وال Demings و استیسی آبرامز, گرجستان دموکرات و رای گیری فعال حقوق.

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید پیشنهاد رزومه به عنوان دادستان می تواند مشکل ساز برای رقبای بالقوه.

“دادستان بسیار محبوب به خصوص در میان افراد جوان در حال حاضر,” او گفت:. “من یک نوه است که فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق و او می خواهد به یک مدافع. او نمیخواهد به یک دادستان است. و من فکر می کنم بسیاری از افراد جوان احساس همان.”

 

جو بایدن متعهد شده است برای انتخاب زن همسر در حال اجرا (AFP)

روزنامه نگاران در چندین شهر مجروح پوشش تظاهرات

علی Velshi آمار در پای خود را با یک لاستیک گلوله شلیک شده توسط پلیس در مینیاپولیس یکی از حداقل یک دوجین روزنامه نگاران مجروح در شهرستانها در سراسر آمریکا در این آخر هفته. “این احساس مانند یک جن به من رسید در شین گفت:” MSNBC لنگر.

ایسنا فیلمبرداری Leonel مندز و تولید کننده بیل Kirkos هر دو ضربه توسط گلوله های لاستیکی به عنوان آنها در پوشش تظاهرات خیابانی در مینیاپولیس.

لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار مولی هنسی-تلنگر نوشت که چندین روزنامه نگاران در مینیاپولیس فریاد زد: “مطبوعات” و دست تکان داد اعتبار شد اما با این وجود گوشه و تعقیب توسط پلیس اسپری گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی. ضربه او عکاس همکار کارولین کول در صورت.

اطلاعات بیشتر در اینجا:

تبلیغات

Jay-Z تماس فرماندار مینه سوتا

Rap star Jay-Z به نام مینه سوتا فرماندار Tim Walz تحت فشار به اقدام بیش از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی Walz ذکر شده تماس با Jay-Z و گفت: رپر و تهیه کننده می داند که “چگونه مینه سوتا دسته این است که رفتن به تاثیر سراسر کشور”.

“این یک نشانه مثبت است که کسی که از قد و قامت که حضور دارد که متمرکز است در لحظه ای از آنچه Minnesotas معطوف به” او گفت:.

Jay-Z بعد با صدور بیانیه ای در مورد تماس خود را از طریق برچسب Roc Nation حساب رسمی توییتر که در آن او تشکر Walz برای آوردن دادستان کل کیت الیسون در را بیش از این مورد است.

“اوایل امروز فرماندار Walz ذکر شده داشتن یک انسان گفتگو با من – یک پدر و یک مرد سیاه و سفید در, درد,” او نوشت. “این فقط یک گام اول است. من بیشتر مصمم به مبارزه برای عدالت بیش از هر مبارزه من می شود ستمگران ممکن است داشته باشد.”

چین هشدار آن را تلافی خواهد کرد بیش از ما حرکت در هنگ کنگ

بیشتر از چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت: ما در تلاش برای آسیب رساندن به منافع چینی خواهد بود در ملاقات با شرکت های مقابله نخوری تصمیم به شروع پایان دادن به درمان خاص برای هنگ کنگ و همچنین اقدامات علیه دانش آموزان چینی و شرکت های.

چین پارلمان در هفته گذشته رای به جلو حرکت می کند با تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز جمعه به یک تراژدی برای مردم این شهرستان است که نقض چین وعده حفاظت از آن استقلال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور دولت برای آغاز فرایند از بین بردن ویژه ما برای درمان هنگ کنگ برای تنبیه چین اعم از استرداد درمان برای کنترل صادرات.

“اعلام اقدامات به شدت با دخالت چین در امور داخلی آسیب ایالات متحده-روابط چین و ضرر هر دو طرف است. چین قاطعانه مخالف این” آقای ژائو به خبرنگاران گفت: به طور منظم در طول یک جلسه.

“هر یک از کلمات و یا اقدامات ما است که آسیب چین منافع خود را با چین شرکت ضدحمله.”

مرد ‘کشته’ در لوئیزویل محلی گزارش می گویند

یک مرد به ضرب گلوله توسط اجرای قانون در لوئیزویل کنتاکی در جریان تظاهرات علیه قتل جورج فلوید با توجه به محلی گزارش.

محلی ماموران پلیس و گارد ملی بودند و بنا به گزارش ها در تلاش برای شکستن یک گردهمایی در یک پارکینگ در خارج از یک فروشگاه مواد غذایی در زمانی که آنها بر اخراج شدند از جمعیت است. آنها به آتش و یک نفر شد در برخی از نقطه کشته شده است.

رئیس لویی Metropolitan Police Department, استیو کنراد رسانه های محلی گفت که چند نفر از بهره مصاحبه شده است.

اطلاعات بیشتر در اینجا:

تبلیغات

کاخ سفید می رود, تاریک,

ایسنا خبرنگار علامت Knoller بود در میان کسانی که به tweeting نادر نزد کاخ سفید تقریبا کاملا تاریک پس از بیرونی چراغ شد خاموش فقط قبل از 11 شب.

جورج فلوید خانواده می گویند تهمت نمی گوش دادن در طول تسلیت تماس بگیرید

برادر جورج فلوید بود و کمی خوبی برای گفتن در مورد تسلیت تلفنی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور گفت که او تا به حال با ابراز غم و اندوه و خانواده گفت که این حادثه را یک “چیز وحشتناک به شاهد” و آن را “شبیه هیچ بهانه ای” برای Floyd مرگ است.

اما فلوید برادر Philonise گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او هیچ فرصتی برای بیان خود گفتن MSNBC: “او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند. آن سخت بود. من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مانند ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد.'”

اطلاعات بیشتر در اینجا:

ما می فرستد برزیل 2 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین

آمریکا فرستاده شده به برزیل بیش از 2 میلیون دوز از یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به طور بالقوه حفاظت در برابر و درمان coronavirus – حتی اگر شواهد علمی است و نه حمایت کردن از آن استفاده می کند.

هیچ بزرگی دقیق علمی مطالعات نشان داده اند که داروی هیدروکسی کلروکین امن و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19 و برخی کوچکتر مطالعات نشان داده اند نتایج بدتر از کسانی که به مصرف مواد مخدر است.

برزیل در حال حاضر آمریکای لاتین ترین-آمار کشور همچنان به خروش در ویروس موارد و هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده محدود کردن سفر از این کشور به جلوگیری از مسافران از گسترش این ویروس در ایالات متحده آمریکا

در یک بیانیه مشترک با دولت برزیل روز یکشنبه کاخ سفید گفت: دوز هیدروکسی کلروکین فرستاده شده بود به برزیل به عنوان یک پیشگیری کننده برای خط مقدم سلامت کارگران و به عنوان درمانی برای کسانی که ممکن است با این ویروس. کاخ سفید گفت که همچنین ارائه 1,000 هواکش به برزیل.

 

هیدروکسی کلروکین رانده شده و توسط رئیس جمهور (ایسنا)

تبلیغات

چین تماس با ما “همیشگی واگذارنده’ بیش از که خروج

چین وزارت امور خارجه این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای قطع تمام روابط خود را با با سازمان جهانی بهداشت (WHO)

وزارت گفت: آمریکا “نشان تعقیب آن از قدرت سیاسی و unilateralism” – و نیز شرح داده شده ما به عنوان یک “همیشگی واگذارنده”.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه است که جامعه بین المللی در مخالفت با آنچه که او به نام خودخواه رفتار ما.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشت تماس برای ‘قریب به اتفاق نیروی’

به عنوان تظاهرات بزرگ روز یکشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد محافظه کار مفسر باک خادم که به نام “قریب به اتفاق زور” در برابر خشونت آمیز با تظاهر کنندگان.

سرزنش دموکراتیک شهرداران و فرمانداران دولت برای عدم دریافت رابطه جنسی خشن با تظاهرکنندگان رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “این افراد آنارشیست ها. تماس با ما در گارد ملی در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا گارد ملی را “یک کار بزرگ” در سرکوب تظاهرات در مینیاپولیس در شنبه شب و “باید مورد استفاده در کشورهای دیگر قبل از آن خیلی دیر است!”

در یک سری از به طور فزاینده ای بلانت پیام او همچنین در توئیتر خود نوشت: “قدرت!”, “LAW & ORDER!” و “خبر جعلی!”

جو بایدن خواستار پایان دادن به خشونت

معاون سابق رئیس جمهور نامیده می شود برای پایان دادن به خشونت شورش و غارت در یک عاطفی بیانیه جدید.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ارسال یک پیام طولانی به متوسط صفحه در طول تعطیلات آخر هفته با عنوان “ما یک ملت خشمگین در بی عدالتی”.

بایدن گفت: “در اعتراض به چنین خشونت حق است و لازم است. آن را کاملا واکنش آمریکا. اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست. خشونت است که می تواند زندگی است. خشونت که جرات و کرکره کسب و کار است که در خدمت جامعه است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه به تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که جناح چپ فعالان مسئول خشونت در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها و اعلام کرد دولت او حرکت خواهد کرد برای تعیین سست انجمن های شبه نظامی جناح چپ تظاهرکنندگان معمولا شناخته شده به عنوان “Antifa” به عنوان یک سازمان تروریستی.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی او گفت:” در یک سری از توییت در روز یکشنبه سرزنش شورش در این گروه و دیگر “چپ رادیکال” ،

دادستان کل ویلیام بار تکرار رئيس جمهور در مفاهیم است که جناح چپ عناصر شده اند مسئول خشونت برس با اجرای قانون غارت و خرابکاری در روزهای اخیر.

“متاسفانه با شورش است که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور صدای تظاهرات مسالمت آمیز هستند ربوده و خشونت عناصر رادیکال” آقای Barr گفت.

سوخت کامیون درایو در جمعیت معترضان در مینیاپولیس

یک کامیون سوخت رانده است به طور مستقیم در جمعیت معترضان راهپیمایی در امتداد یک مینیاپولیس بزرگراه – تشدید تنش ها در یک شهر در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به لبه.

پس از یک روز است که تا به حال دیده شده است به طور کامل صلح آمیز تظاهرات محلی ایستگاه های تلویزیونی شد, پخش زنده به عنوان کامیون سوار در افرادی که شماره در صدها.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از افراد صدمه دیده در این حادثه که اتفاق افتاده در اطراف 6pm محلی کنونی هر چند گزارش ها نشان می دهد بسیاری ممکن است تا به حال بسیار باریک فرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘با عجله به پناهگاه’ پس از ناآرامی های خارج از کاخ سفید

دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده دوباره در شب یکشنبه با تظاهرات مسالمت آمیز علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید تحت الشعاع قرار ناآرامی که زده شهرستانها از فیلادلفیا به لس آنجلس و هایش در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, DC.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و بنا به گزارش ها نقل مکان کرد به ویژه امن پناهگاه به دلیل تظاهرات. به گفته نیویورک تایمزاین سرویس مخفی “ناگهان با عجله رئیس جمهور به پناهگاه های زیرزمینی استفاده می شود در گذشته در طول حملات تروریستی” در روز جمعه.

تنش ادامه داد: در خارج از کاخ سفید روز یکشنبه شب به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور و نارنجک به یک جمعیت بیش از 1000 شعار معترضان در سراسر خیابان در پارک لافایت.

جمعیت دور زد و انباشت اشیاء بدست آمده تا نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع به نور مواج آتش سوزی در خیابان مجاور. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان و پرتاب آن را به فروغ.

حدود 11 شب کاخ سفید بیرونی چراغ که در آن به طور خلاصه خاموش به تظاهرات خود ادامه داد.

یک ساختمان در پارک با حمام و سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری دفتر رفت تا در شعله های آتش و مردم شکست را به بانک ها و فروشگاه جواهرات. به تظاهرات ادامه گذشته حکومت نظامی واشنگتن به پلیس گفت: آنها در پاسخ به چندین آتش سوزی در اطراف پایتخت است.

کل واشنگتن, DC, گارد ملی — حدود 1,700 سربازان — نامیده می شد برای کمک به کنترل این تظاهرات با توجه به دو وزارت دفاع مقامات که اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده از سیاست آمریکا پس از یک ششم شب از درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید.