مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور گفت: به ‘توقف’ توهین آمیز توییتهایی توسط سمت خود پس از شلاق با توهین و تئوری های توطئه به ما تلفات سر به سمت 100,000

که رسمی هشدار در برابر کشورهای در حال تبدیل شدن راضی به Covid-19

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه صحبت در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش موارد در سراسر جهان است.

“بسیاری از کشورها که پرداخت قیمت سنگین در انجام اقداماتی که انجام می شود لازم به سرکوب انتقال این بیماری و آنها سزاوار اعتباری,” او گفت:, و اضافه کرد: “نگرانی من در حال حاضر این است که مردم ممکن است با این فرض که زمان رها کردن از عفونت نشان دهنده, طبیعی, فصلی, و من فکر می کنم که خطرناک فرض است.”

رسمی یافت و آن را “نگران کننده” مردم به دنبال این بودیم که این کاهش در موارد و تفکر است که به معنای ویروس دیگر پخش از طریق جوامع است.

دکتر رایان همچنین گفت: جهان بود درست در وسط آن موج اول ویروس آینده قله هنوز هم می تواند اتفاق می افتد.

“ما باید همچنین آگاه از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان. ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر که آن را به نگه داشتن رفتن و راه برای گرفتن یک تعداد ماه به آماده شدن برای موج دوم – ما ممکن است یک دوم اوج در این راه” دکتر رایان گفت.

او پیش بینی بالقوه دوم اوج به جای موج دوم “که تا حد زیادی همه چیز را پیچیده تر برای کنترل بیماری است.”

هر ایالت در ایالات متحده آغاز بازگشایی قصد دارد هفته گذشته و جمعیت زیادی بودند در تصویر متحده بیش از یادبود آخر هفته با آمریکایی ها سرآغاز در آب و هوای خوب و بازگشت به برخی از آزادی. اما مقامات بهداشتی را به شهروندان هشدار داد و نه آرامش اجتماعی فاصله اقدامات و هوای آنجا چگونه این ویروس گسترش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im