مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور را تهدید می کند ایران و ریل در فاکس به عنوان خبرنگار در صدر تلفات 5000 تا شش هفته-کودک می میرد

شش هفته کودک می میرد از coronavirus به نیویورک و میشیگان موارد بدتر

آخرین داستان های ترسناک از ما عبارتند از: مرگ غم انگیز یک شش هفته نوزاد در کانکتیکات, نیویورک مرگ و میر دو برابر در مدت 72 ساعت و در ایالت میشیگان بیش از کالیفرنیا تعداد مورد گزارش 2,000 تازه موارد فقط در یک روز.

نیویورک عجله را در ارتش از پزشکی داوطلبان به عنوان ایالت تلفات افزایش یافت و به بیش از 1900 در حالی که جهانی تعدادی از عفونت های لبه و نزدیک به یک میلیون نفر است.

به عنوان نقاط داغ هایش در اطراف ما در مکان هایی مانند نیواورلئان و جنوب کالیفرنیا ملت بزرگترین شهر سخت ترین ضربه از همه بدن لود شده در یخچال سردخانه کامیون در خارج از غرق بیمارستان.

“چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ گفت:” فرماندار نیویورک اندرو کومو. “من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

میشیگان اگر شد سوم بدترین آمار دولت درست در پشت نیوجرسی به عنوان مجموع آن تعداد از آلوده شهروندان آمد به در 9,334 موارد افزایش 1,719 بیش از روز سه شنبه آمار و ارقام. دیترویت بزرگترین شهر بيشترين تایید موارد مثبت coronavirus با 2,472 افراد آلوده. Wayne و اوکلند به دنبال پشت با 1,998 و 1,910 بود. میشیگان تعداد کل مرگ و میر صعود 78 به 337.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer صادر “در خانه بمانند امن” منظور هفته گذشته برای همه ساکنان آن را حداقل تا 13 آوریل برای مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. در آن زمان دولت گزارش شده بود فقط بیش از 1300 موارد و 15 مرگ و میر.

در اینجا دانیل Zoellner گزارش در شصت و غمگین اخبار از کانکتیکات است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>