مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور می گوید ما را بررسی تئوری توطئه چین توسعه یافته coronavirus به عنوان bioweapon معترضان نشان دادن در برابر مستند در “زامبی بازی در فیلم” صحنه های

‘عملیات ترافیکی’: جناح راست معترضان نشان دادن در برابر stay-at-home اقدامات از میشیگان به کنتاکی

در حالی که تهمت بود پخش نارضایتی در تریبون (بیشتر در مورد که در یک لحظه) حامیان او بودند برگزاری تظاهرات در سراسر این کشور در برابر مداوم stay-at-home سفارشات با مسلح تظاهرکنندگان شعار “قفل و او!” خارج از دفاتر فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

هزاران نفر از معترضان در اتومبیل با شاخ بوق فشار می آوردند در سراسر میشیگان دولت و کنگره آمریکا روز چهارشنبه با ترافیک در اطراف لنسینگ خانه ملت ماجرا برای ساعت توسط یک رالی لقب “عملیات ترافیکی” و سازماندهی شده توسط حزب جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد میشیگان محافظه کار ائتلاف را به چالش دموکراتیک فرماندار اجتماعی-فاصله اقدامات میان دقیقترین در کشور است.

میشیگان مواجه شده است و این کشور به سرعت در حال رشد میزان عفونت های جدید کروناویروس با بیش از 27,000 موارد تایید شده و حدود 1800 مرگ و میر ناشی از Covid-19.

اما یک واکنش در برابر Whitmer اقامت-در-خانه بخشنامه که او هفته گذشته تمدید از طریق به پایان ماه آوریل در حالی که سفت شرایط سفارش گرفته شده در لایههای سیاسی.

منتقدان Whitmer به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شی به آنچه به آنها تماس بگیرید تناقضات و بیش از رسیدن به در پاسخ به بحران بهداشت عمومی. Whitmer نیز یک co-صندلی بایدن انتخاباتی و قبلا جلب توجه ملی به تجارت jabs با مغلوب ساختن پیشی جستن بر گسترش coronavirus در دولت است.

آخرین نسخه از حکم اجرایی میله ساکنان از سفر بین خانه و یا با استفاده از موتوری و آن را ممنوع خرده فروش مبلمان خانه و باغ لوازم و یا رنگ در حالی که ترک درمانگاه ماری جوانا باز است.

میشیگان یکی از 42 متحده که در آن فرمانداران دستور داده اند که ساکنان باقی می ماند در داخل خانه به جز لازم گردش مانند خرید مواد غذایی و یا بازدید دکتر در حالی که بسته شدن مدارس و دانشگاه های غیر ضروری کسب و کار.

این خشن و بی ادب اما صلح آمیز ظهر تجمع در لنسینگ دیروز درو حداقل 2000 وسایل نقلیه پر از معترضان خود را به شاخ و ماشین رادیو وافغان.

حدود 100 پدید آمده در پا – برخی از ادارات در آمریکا پرچم یا “don’t Tread on Me” آگهی ها و برخی از پوشیدن قرمز برگ برنده 2020 کمپین کلاه. آنها همگرا در کنگره مراحل و در اطراف زمین های بیشتر و بدون پوشش صورت و هیچ کدام رعایت امن اجتماعی-جدایی دستورالعمل.

جمعیت شامل اعضای ارتش و افراد حمل, حمله به سبک تفنگ و اسلحه های دیگر بازتابی از میشیگان “باز-حمل” سلاح گرم ، وجود دارد و فریاد “قفل کردن” یک شعار است که تبدیل به یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی و در اصل با اشاره به 2016 دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

ظاهر می شود در سی ان ان روز چهارشنبه Whitmer دفاع دقیق طبیعت از اقامت در خانه سفارشات. “ما باید واقعا تهاجمی در اینجا به صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

مشابه تظاهرات برگزار شد در شهرها در کنتاکی کارولینای شمالی و اوهایو.

این صحنه در فرانکفورت, کنتاکی که به تازگی انتخاب فرماندار اندی Bershear دریافت درمان مشابه:

در ضمن در کلمبوس, اوهایو, عکاس, Joshua یک Bickel از روزنامه های محلی کلمبوس اعزام اسیر این عکس فوق العاده بود که به سرعت تشبیه به “فیلم زامبی” آنلاین:

در اینجا اندرو Buncombe گزارش در برخی عمیقا نگران صحنه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de