مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور می گوید که او انجام داده اند ‘هیچ چیز’ متفاوت برای متوقف کردن بیماری همه گیر به عنوان مرگ و میر نزدیک 94,000 و به زودی توقف مصرف هیدروکسی کلروکین

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در ایالات متحده است که اجازه می دهد تا پستی رای گیری اما نمی تواند توضیح مشکل
 

رئیس جمهور صرف مقدار از روز شنبه حمله به میدان نبرد انتخابات ایالت میشیگان و نوادا برای اجازه دادن به پستی, رای گیری که او اصرار به ترویج “بسیاری از غیر قانونی” اما قادر به توضیح دهید که چگونه وقتی با سوال خبرنگاران در مورد مشاجره او در کاخ سفید ،
 

او در حال حاضر زده است به طرز مرموزی استبدادی توجه داشته باشید که در همان جلسه اعلام کرد که “رای دادن افتخار است” (آن را به خوبی ممکن است اما آن را نیز یک حق اساسی تضمین شده برای هر شهروند در هر دموکراسی سالم).

قبلا در توییتر رئیس جمهور تا به حال panned میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون در حالی که دروغ رقیب که رای غیابی فرستاده شده بود به 7.7 m رای دهندگان در این ایالت که مغلوب ساختن پیشی جستن است بازدید از بعد از امروز و نیاز به نگه داشتن در ستون خود برای پیروزی در دور دوم.
 

“این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!” تهدید کرد, کپی, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin و کاخ سفید بودجه رئیس راسل Vought به پیام.
 

تنها Michiganites در سوال ارسال شده بود غیابی در همه صرفا فرم های درخواست به دست آوردن آنها باعث جمهور به عجله حذف و واژه های دیگری بیان کردن شوم خود صدای جیر جیر.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany بعد به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور اعزام شد “به معنای هشدار” Mnuchin و Vought که هر گونه تقلب انتخابات باعث می شود او را به سعی کنید خودداری از کمک یک ژست او گفته بود و به نوعی خود را “بی سابقه شفافیت”.
 

که مرا به یاد: هر آنچه که اتفاق افتاده است به کسانی که اظهارنامه مالیاتی او شده است امیدوار ما ؟
 

جان T بنت در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاکارانه زنگ صدایی بیش از رای دهندگان “تقلب” ظاهرا در حال شلاق تا به لام دموکرات (همچنین ببینید: “Obamagate”) و تشویق کم مردم در انتخابات در ماه نوامبر که او معتقد است به نفع خود.
 

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در ادامه به پیشنهاد رای گیری پستی به عنوان امن ترین گزینه در طول همه گیر اتفاقا.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>