مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور می گوید coronavirus تست ‘رک و پوست کنده مبالغه و دوباره نتواند به پوشیدن ماسک به کارخانه به اوباما: آمریکایی ها به رای

مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus تست و اجتماعی فاصله در بازدید از کارخانه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سفر به یک تجهیزات پزشکی کارخانه در پنسیلوانیا در روز پنج شنبه نشان می دهد که تست برای coronavirus است “رک و پوست کنده مبالغه” در حالی که به تمسخر گرفتهاند اجتماعی فاصله و دوباره رو به کاهش به پوشیدن ماسک صورت وجود هر کس در اطراف او ورزشی یکی.

“اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که تعداد بسیار کمی از موارد” رئیس جمهور گفت: انبار مخاطبان در اونز و جزئی Inc در اللنتون به کارگیری برخی منحرف منطق به بهانه ای این کشور 1.45 متر موارد Covid-19 و بیش از 86,500 مرگ و میر.

دو سوال دیگر سخنان از مغلوب ساختن پیشی جستن شامل ستایش خود را برای پزشکان و پرستاران که او گفت: “در حال اجرا به مرگ درست مانند سربازان در حال اجرا را به گلوله… این یک چیز زیبا برای دیدن” و مشاجره او که “من هرگز از دست هر کسی به آنفولانزا است که من می دانستم که” ظاهرا فراموش کردن مرگ خود را پدر بزرگ از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918.

رئیس جمهور در غیر این صورت اعلام کرد او را دوباره پر کردن ملی ذخایر لوازم پزشکی در آماده سازی برای وقوع آینده بیماری های همه گیر که او اصرار داشت تا به حال مانده است “برهنه” توسط دولت باراک اوباما.

“خوب است که نمی?” او گفت:. “هدف من این است که به تولید همه چیز امریکا باید برای خودمان و پس از آن صادرات به جهان از جمله دارو.

او پیش از آن در روز مورد شکایت جهانی زنجیره تامین در یک فاکس کسب و کار مصاحبه که پخش قبل از سفر خود را.

“این احمق زنجیره تامین است که در سراسر جهان – ما یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان است. و یک قطعه کوچک از جهان می رود و همه چیز را خراب کرد. ما باید همه آنها را در ایالات متحده گفت:” ماریا Baritromo.

در اللنتون تهمت به اضافه فشار پنسیلوانیا فرماندار دموکرات تام گرگ است از خانه-دولت اوباما برای عقب ماندن در خانه سفارشات و کسب و کار پس از خاموش شدن ناگهانی موثر حاوی خارجه شیوع بیماری در اوایل.

“ما باید خود را فرماندار پنسیلوانیا شروع به باز کردن چیزهای کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا برخی از مکان ها در دولت شده بود “به سختی تحت تاثیر قرار” توسط coronavirus.

پنسیلوانیا است 10 در میان کشورهای کلی عفونت رای با برخی از 59,000 تایید coronavirus موارد و تقریبا 4000 مرگ و میر با توجه به آمار فدرال.

در اینجا جان T بنت گزارش.

 

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>