دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است فوق العاده ای ادعا می کنند که آن را “نشان افتخار” برای آمریکا برای رهبری جهان در coronavirus عفونت – در حال حاضر 1.56 متر و بیش از 92,250 مرگ و میر – به عنوان آن را به سادگی بدان معنی است که کشور در حال انجام تست بیشتر از دیگران است.

یک قاضی فدرال است در ضمن اجازه طرح دعوی در دادگاه به مطبوعات جلوتر که متهم به رئیس جمهور و خانواده اش کسب و کار همکاری با جعلی طرح بازاریابی “به غنی سازی خود را به طور سیستماتیک defrauding از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در تحصیلات خود شروع به خود را کسب و کار کوچک و دنبال رویای آمریکایی”.

پشت در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشغول دفاع از خود را با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای دفع Covid-19, rebuking مجلس نانسی پلوسی پس از او پیشنهاد او بود “چاق” و برنامه ریزی به موضوع ممنوعیت سفر و مسدود کردن ورود از برزیل.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مواجه طرح دعوی در دادگاه برای بهره برداری از فقیر و آسیب پذیر’
 

یک قاضی فدرال است در ضمن اجازه طرح دعوی در دادگاه به مطبوعات جلوتر که متهم به رئیس جمهور و خانواده اش کسب و کار همکاری با جعلی طرح بازاریابی “به غنی سازی خود را به طور سیستماتیک defrauding از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده مردم”.
 

کت و شلوار که در اصل در زمینه اکتبر 2018 آورده و توسط چهار ناشناس شاکیان مدعی است که رئیس جمهور و سه تن از فرزندان خود سابق ان بی سی تلویزیون واقعیت نشان می دهد مشهور شاگرد و دیگر رویدادهای تبلیغاتی به عنوان وسایل نقلیه برای افزایش ACN فرصت های ارتباطات بازاریابی شرکت وابسته به یک سازمان غیر انتفاعی با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری به درخواست تجدید نظر به نوجوانان است.
 

طرح دعوی در دادگاه متهم به Trumps داشتن سود از فقیر و آسیب پذیر با هدف قرار دادن افرادی که به دنبال “به غنی سازی خود را به طور سیستماتیک defrauding از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در تحصیلات خود شروع به خود را کسب و کار کوچک و دنبال رویای آمریکایی.”

این Trumps “عمدا گمراه” مصرف کنندگان در مورد احتمال موفقیت خود را در سرمایه گذاری های کت و شلوار استدلال می کند و درگیر در “یک الگوی racketeering فعالیت است.”
 

“وزن دو ‘مهم’ عوامل – احتمال موفقیت در شایستگی و آسیب های جبران ناپذیر – در برابر هر یک از دیگر هر گونه تعصب است که متهمان و ACN ممکن است از رنج می برند اقدام به دادخواهی در طول تعلیق از درخواست تجدید نظر نمی کند و بیشتر این احتمال قوی است که متهمان و ACN موفق نخواهد شد در دادگاه تجدید نظر” قاضی دادگاه منطقه ما لورنا Schofield نوشت: در نظر او.

چهار شاکیان قابل درک هستند که شامل یک آسایشگاه مراقب یک فروشگاه مواد غذایی و تحویل راننده و یک مرد که یک بار بی خانمان و در مورد آنها این است که تامین مالی توسط سازمان های غیر انتفاعی Tesseract مرکز تحقیقات که دارای روابط دموکراتیک نامزدها با توجه به سی ان ان.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را یک ‘نشان افتخار برای ما به اکثر موارد coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است فوق العاده ای ادعا می کنند که آن را “نشان افتخار” برای آمریکا برای رهبری جهان در coronavirus عفونت – در حال حاضر 1.56 متر و بیش از 92,250 مرگ و میر – به عنوان آن را به سادگی بدان معنی است که کشور در حال انجام تست بیشتر از دیگران است.

صحبت در جلسه کابینه در روز سه شنبه بعد از ظهر جمهور قرار دادن رقم بالا به پایین به حجم Covid-19 تست های انجام شده از طرف دولت.

“هنگامی که ما در بسیاری از موارد من نگاه نکنید که به عنوان یک چیز بد – من نگاهی که در برخی از احترام به عنوان یک چیز خوب این یعنی ما تست خیلی بهتر است… پس به نظر من آن را به عنوان یک نشان افتخار, واقعا,” او گفت:, و اضافه کرد که این “بزرگ ادای احترام به تست و همه کار است که بسیاری از حرفه ای ها انجام داده اند.”
 

آمریکا انجام شده 11.28 m آزمون برای coronavirus با توجه به آمار و ارقام به روز رسانی در دوشنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. جمعیت آن در حدود 331m.

من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از خانواده های عزادار را موافق با او مشاجره…

در اینجا الیور o’connell گزارش.
 

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل’s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

تبلیغات