دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به زمین گلف پس از تقریبا سه ماه وقفه از بازی. شمار تلفات ناشی از کروناویروس در آمریکا نزدیک به 100 ، 000 نفر و نرخ بیکاری را در صدر 38 میلیون.

در همین حال دولت در مذاکرات برای انجام اولین آزمایش هسته ای از سال 1992 برای نشان دادن به مسکو و پکن توانایی سریع آزمون است.

دادستان کل سابق جف جلسات ضربه به رئیس جمهور برای حمایت خود را در مجلس سنا رقیب و گفت که سناتور برداشت توسط مردم آلاباما نه توسط رئیس جمهور احساسات شخصی.

با وجود ادامه گسترش coronavirus موارد خارج از اصل نقاط رئیس جمهور دستور داده است تا فرمانداران به بازگشایی اماکن عبادت بلافاصله deeming آنها را “ضروری”.

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر

بیشتر در هفته آینده راه اندازی SpaceX

کنت چنگ گزارش در مورد آنچه ممکن است یک دوره جدید در پروازهای فضایی به ناسا شروع به تکیه بر شرکت های خصوصی برای راه اندازی فضانوردان.

گفتگو با اردوغان

قبل از تنظیم بر روی زمین گلف در ویرجینیا رئیس جمهور را به زمان برای تماس با رئیس جمهور ترکیه, رجب طیب اردوغان است.

در هر استخر گزارش:

امروز رئيس جمهور, Donald J. Trump صحبت با رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه است. رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور اردوغان در مورد بحث پیشرفت در بازگشایی و تقویت اقتصاد جهانی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. رهبران دو کشور همچنین در مورد مهم منطقه ای و دو جانبه مسائل. رئیس جمهور تهمت تصریح کرد نگرانی از بدتر شدن دخالت خارجی در لیبی و نیاز به سریع de-تشدید. رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور اردوغان بر نیاز فوری برای حل سیاسی برای جنگ در سوریه و همچنین آزادانه دسترسی انساندوستانه در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شرکت SpaceX راه اندازی

سفید تایید کرده است که رئیس جمهور حضور خواهد 27 مارس راه اندازی در فلوریدا دو فضانورد در یک SpaceX ماموریت AFP گزارش شده است. از آن خواهد شد اولین crewed پرواز به فضا از ما در نه سال.

“سرنوشت ما فراتر از زمین است که نه تنها یک ماده از هویت ملی اما یک موضوع امنیت ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت.

فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی در حال برنامه ریزی برای انفجار از مرکز فضایی کندی در 4.33 ب. ظ روز چهارشنبه به ایستگاه فضایی بین المللی, ورود روز بعد.

ماموریت دیده می شود به عنوان یک گام مهم به سوی پایان دادن به آمریکا وابستگی به روسیه موشک.

ناسا فضانوردان رابرت Behnken چپ و داگ Hurley, ژست برای عکس پس از آنها وارد و در مرکز فضایی کندی در روز چهارشنبه (AP Photo/جان Raoux)

تبلیغات

واکنش به تهمت بازگشت به گلف پس از سه ماه وقفه

‘شخصی خود را احساس نمی دیکته که Alabama میدارد خود را به عنوان سناتور به مردم آلاباما انجام’

جف جلسات سابق دادستان کل مجبور کردن توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده به توییتر به اعتراف خود زمانی رئیس به توقف حمایت انتخاباتی خود را رقیب.

73 ساله خود استعفا داد طولانی-برگزار سنا صندلی در آلاباما را به دادستان کل کار در سال 2017, اما پس از او ساخته شده بود به استعفا شد و یک سال بعد او در حال حاضر در حال اجرا برای به دست آوردن صندلی.

بیشتر از تیم وایات زیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمین گلف

رئیس جمهور در حال بازی گلف برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان ما مرگ و میر نزدیک به 100,000.

تبلیغات

هیچ کس را دوست دارد عبارت ‘تهمت’ و ‘هسته ای’ در تیتر اما در اینجا ما در حال…

واشنگتن پست گزارش یک مقام ارشد عنوان کرد و گفت که نشان دادن به مسکو و پکن که ما می تواند انجام سریع آزمایش هسته ای می تواند اثبات مفید از یک مذاکره نظر که واشنگتن به دنبال یک معامله سه جانبه برای تنظیم زرادخانه از بزرگترین قدرت هسته ای.

به انجمن خوش آمدید امروز زنده وبلاگ از آخرین از مغلوب ساختن پیشی جستن زمین

ما شما را نوشته شده از تحولات خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله آخرین این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ.

رئیس جمهور هیچ مقامات درگیری برای امروز برنامه ریزی شده تا به مقدار زیادی از زمان برای به tweeting.

امروز صبح او آغاز شده و با یک کلیپ از فاکس نیوز.