بن کارسون اردک سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن لینکلن به رخ کشیدن و ثبت در مسابقه
 

مغلوب ساختن پیشی جستن مسکن و توسعه شهری وزیر – یکی از معدود سیاه اعضای کابینه خود را – که دور از یکشنبه نشان می دهد دیروز و dodged یک سوال از ABC جورج Stephanopoulos در مورد رئیس خود را ادعا می کنند که او انجام داده بیشتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن گفت: سوال این بود که “نه مولد”.
 

ظاهر می شود در این هفته کارسون خواسته شده بود در مورد حزب جمهوری خواه جابجایی آن اوت کنوانسیون به جکسون ویل فلوریدا در سالگرد 60 از KKK حمله سیاه شهروندان در این شهرستان است.

“شما می دانید ما به یک نقطه رسیده ایم در جامعه ما که در آن ما همه چیز را تشریح کنید و سعی کنید به نسبت برخی نابکار مفهوم به آن” کارسون پاسخ داد. “ما واقعا نیاز به حرکت به دور از آن. ما نیاز به حرکت به دور از جرم بودن با همه چیز از رفتن را از طریق تاریخ و در همه چیز دنبال, شما می دانید, از تغییر نام همه چیز است.”
 

“این واقعا می شود به یک نقطه از مسخره بودن پس از یک در حالی که. و شما می دانید که ما در حال رفتن به رشد به عنوان یک جامعه,” او اضافه شده است.
 


 

گرجستان رای دادن اصلاحات مبارز استیسی آبرامز پس از آن را محکوم کرد کارسون استدلال به عنوان “کودکانه”.

در فاکس نیوز یکشنبه, Carson رفت و برای ابراز مخالفت با تغییر علامت تجاری پایگاه های نظامی به نام به افتخار مؤتلفه ژنرال گفت: “ما نباید اعمال ما را بر دیگران است.”
 

در اینجا گریفین Connolly گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات